Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Консультации по электроинструменту

ДИНСТЕХ

Рекомендовані повідомлення

13 годин тому, tayatlas сказав:

Штурм (около 170 $

Ого, в мене макіта набагато дешевше вишла, дружина стриже, наче не жалілась

1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 30.10.2023 в 22:27, TaurosRMK сказал:

Акумуляторний інструмент. Яка серія/виробник є оптимальною по ціна/якість/можливості для домашнього користування? З акумуляторного є шуруповерт Makita DF333DWAE 12V, інший інструмент (перфоратор, болгарка, фрезер, лобзик, пила циркулярна) провідний і в принципі вистачає такого. На даний момент є потреба в міні пилі ланцюговій, щось по саду обрізати і різні дошки/дерева, тому якраз акумуляторна буде добре. Але згадав що літом хотів кущоріз/ножниці для трави, тоже акумуляторні, так що можна з однієї лінійки брати. Крім цього не знаю чи ще щось акумуляторне буде потрібно, думаю що провідний міняти на акумуляторний точно не буду.

в ріобі то все є, але в них лінійки є американські і не американські, вони трошки відрізняються по асортименту то-ж не факт що в офіційних моделях ті шо у нас буде теж (епік торгує, розетка та ще пару сепціалізованих), але американські з олкс будуть дешевші

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 15.02.2023 в 10:38, aleksey02 сказал:

Спарки - это тот же Днипро-М, только болгарский и чуть лучше, но с единственным сервисом в Украине. Глупо сравнивать Спарки и Макиту.

вообще зовсім не поруч. Спаркі це великий европейський *виробник* з власними потужностями в тч в Европі. ДніпроМ то китайське контрактне виробництво де лише маркетинг та локальний сервіс. Може з макітою порівнювати не дуже корректно бо різні цінові категорії, але до макіти він точно ближче ніж до дніпроМє.
Маю перф їх та шурік 12в, дуже приємні дивайси за невеликий прайс

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...