Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, ангелос сказал:

знаючи моє ім'я, що зміниться?....це не секрет, тут з багатьма я особисто знайомий.

 

це дно... це  питання яке мало лунати від інста-самки, блондинки... звільніть мене від своєї присутності, не треба флуду, мітьте свою наявність деінде. 

Сумніви все менше. Ж-)

В 20.06.2022 в 21:23, irina1969 сказал:
В 20.06.2022 в 21:19, Фрай сказал:

Друг в Гостомеле недавно прикупил машину, оккупация научила делать запас и не жаться.

17 тыс грн за дубовые. (Камаз)

просили 18

 Дякую.А скільки це кубов 8 чи 12 ?

Іра, вибачаюсь, що не відповів одразу, робив уточнення.

Друг заплатив не 17, то він так хотів, просили 2тис/куб, але зійшлися на 1800/куб, замовив 10 кубів

Дроваря знайшов у інеті, звуть Віктор, привезли бусом дня три-чотири назад.

от я й питаю скільки ж важить куб дубових дров ТС, бо маю великий сумнів, що там було 10 кубів.

Вибачте, не такий довірливий і не такий інтелигентний як мій друг, якому вже трохи за 70 років.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фрай, дякую...я також не знаю,скільки влазить в бус...кажуть що краще брати в складометрах, бо там знаєшь за що платишь

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, irina1969 сказав:

я вже з дровами,

ось тут вже брехня, розуміючи реальність сьогодення, а це від 3-ох до 10-ти днів виконання замовлення.

 

20.06.2022 в 18:00, irina1969 сказав:

потрібні дрова колоті

  дуб, ясен, граб...до 7 кубів ( Гостомель)

а це, що таке? так просто пагаваріть?

 

4 години тому, irina1969 сказав:

я розумію, що у кожного своє розуміння адекватної ціни, але я не готова  і не буду платити саму високу ціну в регіоні...

повторюсь, так як пости від вас пишуться в моїй темі, виходить звертаєтесь...

дайте відповідь, коли я вам озвучив ціни? Я не відповідав вам в данній темі! і взагалі не спілкувались.

звідки такі відомості аналізу *високих цін * регіону? Виникає питання, навіщо свій гаять час на моніторинг того, що вже є... ось ще одна брехня.

Пані, певно, попутало? 

ГЕТЬ ЗВІДСИ!- які ж вдалі слова нашого Презитента.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ти будешь гАварити зі своєю БАБОЮ...мій чоловік тобі хамлу дзвонив і ти почав щось блеять за те що ціни змінились )) а коли дізнався шо з форума, отримав найвищу ціну...це привід задуматись всім форумчанам чи хочите ви таке відношення за дурні гроші.. ну а темі звісно АП))

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, irina1969 сказал:

Фрай, дякую...я також не знаю,скільки влазить в бус...кажуть що краще брати в складометрах, бо там знаєшь за що платишь

Мені за ціну всеодно, як домовились так і було, а от чи може влізти у буса 10 кубів дров, вірніше чи він потягне такий вантаж мені дуже цікаво.

Бо здається, що мого друга дідугана таки надурили.

А в зв'язку з такою такою неадекватною реакцією ТС дозволю собі припущення, що він може мати відношення до цієї доставки. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я недоговорила)) брешуть в полі собаки і хамло, автор цієї теми...ціни по регіону визначаються за півгодини по телефону,просто ставлючі галочку в локації, бо мені не цікаві ціни наприклад в Закарпатті...потім дізнаються ціни на форумі, ще 5 хвилин...потім форумський барига ІДЕ ГЕТЬ! 5 секунд і ви замовляете машину у адекватів  ))на все година часу.

Фрай, воно просто хамло((

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 годин тому, irina1969 сказав:

Так ти будешь гАварити зі своєю БАБОЮ

*і тут Остапа понесло...* 

 

7 годин тому, irina1969 сказав:

мій чоловік тобі хамлу дзвонив і ти почав щось блеять за те що ціни змінились

в день телефон. 15-20 людей, буває, що людина позв поцікавилась, а потім пропала...звонить через 2 неділі і готова замовить , а ціна змінилась.

 

7 годин тому, irina1969 сказав:

а коли дізнався шо з форума, отримав найвищу ціну...це привід задуматись всім форумчанам чи хочите ви таке відношення за дурні гроші..

знову брехня, ніхто не представлявся, питання звучало яка ціна на гостомель.

 

6 годин тому, irina1969 сказав:

Я недоговорила)) брешуть в полі собаки і хамло, автор цієї теми...ціни по регіону визначаються за півгодини по телефону,просто ставлючі галочку в локації, бо мені не цікаві ціни наприклад в Закарпатті...потім дізнаються ціни на форумі, ще 5 хвилин...потім форумський барига ІДЕ ГЕТЬ! 5 секунд і ви замовляете машину у адекватів  ))на все година часу.

із цього нічого не зрозумів, але ви нагадали мені мою сусідку тітку Жанну: судима, говорила жаргоном, курила приму без фільтра, айкью відсутнє геть. відносилась до класу люмпенів, тут з вами є тотожність. Але є і відмінність вона була чесна, а ви вигадуєте інсинуацію .

   І так представниця люмпенів пробила дно, дно мається на увазі соціальні відносини, це той момент коли йде перехід на особистісне, поливання брудом, невиправденна агресія взагалі до незнайомої людини і без причини. Тут ще грає фактор  дефект особистості, другими словами психологічне захворювання. Це пояснює необгрунтовану агресію і пошук союзників(вигадування), на прикладі холуя під ніком ф... не виключено, що то є одна і теж особа.

  Ця вся єресь виглядить так жалюгідно. 

    Весь цей перформанс можна охарактеризувати, що *хотіла пукнуть, а получилось з подливой* . 

  

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви  так сильно непереймайтесь, все буде добре, привезуть дрова, а поки можете подивитись на ці, глибоко вдихніть-видихніть...

сьогоднішній момент загрузки і загружена автівка 7 кубів

якість відмінна дровцята свіжої заготівлі без трухи і гнилі,  мах буде КПД. 

дуб-граб

завтра їде до нашого форумчанина в Гатне, якщо захоче то відпишиться.

 

зображення_viber_2022-06-22_23-05-40-109.jpg

зображення_viber_2022-06-22_23-05-39-919.jpg

Змінено користувачем ангелос
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, Фрай сказал:

Мені за ціну всеодно, як домовились так і було, а от чи може влізти у буса 10 кубів дров, вірніше чи він потягне такий вантаж мені дуже цікаво.

И все-таки, судя по молчанке, бус был ваш! Ж-) 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

21 годину тому, Фрай сказав:

И все-таки, судя по молчанке, бус был ваш! Ж-) 

в мене бусік мах на 3 куба більше не влазе...всі інші автівки самоскиди, сьогодні забув зробити фото вигрузки 10кубів. Ціна в мене нижча, за 10 кубів, ніж привезли вашому знайомому. цінова політика в мене така: чим більше берете тим дешевше ціна за куб. 

   Буси бувають різні, наприклад Мерседес Варіо може везти до 7т... та і вимірювання в кожного постачальника своє...десь я давав розгорнуту відповідь по цьому питанню, помоніторьте, дуже пізнавально, хто ніколи з цим не стикався.

Змінено користувачем ангелос
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 часов назад, ангелос сказал:

в мене бусік мах на 3 куба більше не влазе...

Ок, та й звуть вас не Віктор.

Але теж скинули ціну на кількості.

18 часов назад, ангелос сказал:

Мерседес Варіо може везти до 7т...

А далеко?

Бо по паспорту 3700 кг і це аж ніяк не 10 кубів-складометрів.

Питання лише в цьому.

Наприклад мене ніколи не цікавлять подробиці того в чому не розбираюсь, ковбаси прошу одрізати ось стільки, м'яса також, бо не розумію як його міряти у грамах.

І дрова згодний взяти бус чи машину у такому-то вигляді з приблизно вказаним об'ємом. (мені так легше)

Теж саме стосується каменю-піщаника на машинах, що стоять як ви з дровами. )

Купував у кв метрах, і з чималим запасом, а в результаті по замірам реально була велика недостача.

 

П.С. А чому одразу не можна було нормально одписатись?

Вам же тільки в плюс. :pardon:

 

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ось так відбувається вигрузка 10кубів(фоткі не зовсім вдалі )… привожу навалом коли скласти буде ~7.5складометра.

17248514-2CEC-47E3-B7B0-40D151180E70.jpeg

D5001592-5BE2-458E-9397-50B725FEA38B.jpeg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
  • 2 тижні потому...
В 26.06.2022 в 15:54, ангелос сказал:

Ось так відбувається вигрузка 10кубів(фоткі не зовсім вдалі )… привожу навалом коли скласти буде ~7.5складометра.

17248514-2CEC-47E3-B7B0-40D151180E70.jpeg

D5001592-5BE2-458E-9397-50B725FEA38B.jpeg

Вітаю, скільки зараз така машинка в Нижчу Дубечню? Дуб чи може ще варіанти є?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересует 10 кубов в Вышгородский район Новые Петровцы. Какая цена.?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

зараз доставка тільки правий берег, локація Буча, доставка в радіусі 30км(потрібно уточнювати)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
1 час назад, ангелос сказал:

Вільха- правильний вибір для каміна.

DFA47A43-07E8-4FCF-B0C8-FAF635F87AAE.jpeg

Яка ціна за куб без доставки? 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18.08.2022 в 09:59, -Angel- сказав:

Яка ціна за куб без доставки? 

ціну, завше, рахуєм із доставкой, самовивозу немає.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
15 годин тому, InSAn сказав:

Добридень.

Дуб / акація є?

Вітаю!

Є граб-дуб -ясен(що буде) те і будем везти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...