Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

По проекту ли Вы строите дом?

Слава Щ.

По какому проекту Вы строите, построили или будете строить свой дом?  

295 користувачів проголосувало

У вас немає прав на голосування в цьому опитуванні, або на перегляд результатів опитування. Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

По темі, як забудовник і проектант скажу просто - відхилення від проекту Є ЗАВЖДИ. Крапка. Питання у тому на скільки сутьєві. у когось вікно на 5 см ширше а у когось хата на 2 метри довша. І якщо теж ДАБК ЗАХОЧЕ знайти відхилення - воно їх знайде.... У мене були замовники яких вернули з проектом бо по проету на ганку було три сходинкі а вони зробили дві....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене були замовники яких вернули з проектом бо по проету на ганку було три сходинкі а вони зробили дві....

 

Кто их и куда вернул и с какой целью?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если бы вы умели правильно строить причинно следственные логические цепочки то имхо было бы обратное. А пока живем в стране где продаются дипломы приходится жить среди нищеты.

 

как раз с логикой оч дружу.

не мы такие. жизнь такая:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Щоправда є й винятки, найтиповіші - земельники затримують з земельним актом або будинок в зоні обмеження (від ЛЕП, залізниці, річки, газогону і т.д) або банальне "прискорення" руху паперів...

это не вынятки ,это обыденность:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как раз с логикой оч дружу.

не мы такие. жизнь такая:)

Позвольте Вам напомнить, что именно сознание определяет бытие, а не наоборот. Это не ИМХО, а абсолютная истина. Жаль, что люди часто об этом забывают или не знают.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Позвольте Вам напомнить, что именно сознание определяет бытие, а не наоборот. Это не ИМХО, а абсолютная истина. Жаль, что люди часто об этом забывают или не знают.:(

к нашей жизни это не приемлемо, скорей к квантовой механике:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я в процессе. (Геология, топосъёмка, вынос, проектирование). Буду строить исключительно по проекту. В случае, если в процессе строительства меня посетят гениальные идеи :oops: позову конструктора и буду вносить изменения В ПРОЕКТ и затем продолжать.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

к нашей жизни это не приемлемо, скорей к квантовой механике:)

Кто то из великих сказал, что одни из нас имееют то, с чем сами смирились, а другие имеют то, чего сами добились. Я предпочитаю вторую часть. Простите за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буду строить исключительно по проекту.

Ой, не зарекайтесь. Я тоже так думала - мол, проект панацея от всех бед. Ага, щаззз. Многие "ляпы" архитектора вылазят только во время стройки. И строить по ним - бред. Вот и приходится многое менять, во все вникать... (тапками не кидать, архитектора брали не "абы подешевле", да и по рекомендациям...). В общем, я к тому, что строится по проекту можно, если он супер-пупер идеальный. А так - да здравствуют изменения и здравый смысл:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто их и куда вернул и с какой целью?

 

 

Вернуло їх ДАБК до мене як до проектанта - щоб я вніс зміни в проект і побудоване ПОВНІСТЮ відповідало намальованому

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ой, не зарекайтесь. Я тоже так думала - мол, проект панацея от всех бед. Ага, щаззз. Многие "ляпы" архитектора вылазят только во время стройки. И строить по ним - бред. Вот и приходится многое менять, во все вникать... (тапками не кидать, архитектора брали не "абы подешевле", да и по рекомендациям...). В общем, я к тому, что строится по проекту можно, если он супер-пупер идеальный. А так - да здравствуют изменения и здравый смысл:D

 

Відкрию вам маленьку таємницю, ідеальний архітектор - це КОНСТРУКТОР (не в образу всім архітекторам). Сам досить часто по роботі стикаюсь з проектами "модних" архітекторів (зі стажем, ліцензією, рекомендаціями і т.д. і.т.п.), і ви просто не повірите СКІЛЬКИ у них непродуманих місць в проектах, а також вузлів які технологічно неможливо (або навіть категорично заборонено) виконати. Тут десь на форумі звучала фраза - що архітектор це ГЕНЕРАТОР ІДЕЙ, але яка користь з тих ідей якщо їх неможливо втілити? Для теперішніх МОЛОДИХ архітекторів конструктиви - то просто біда, і біда не в тому що вони тупі абощо, біда що їх так вчать! У мене того року було двоє дівчат - архітекторів на дипломуванні, обидві відминниці, обидві захистились на червоний диплом, і обом мені довелося розповідати що таке подушка фундаментів і навіщо вона :shock: (і це на ШОСТОМУ КУРСІ!!!). Скажу з робіт які бачив особисто що ЄДИНИЙ УНІВЕРСИТЕТ який випускає технічно грамотних архітекторів - це Львівська Політехніка, всі інші ну просто дуже слабенькі...:(

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Полный рабочий проект. Без него усложняется понимание подрядчиков того, ЧТО собственно говоря и КАК мы строим. Понимание иногда усложнено даже при наличии проекта:D, а уж без него..., я представляю, что можно нагородить...
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
Я в процессе. (Геология, топосъёмка, вынос, проектирование). Буду строить исключительно по проекту. В случае, если в процессе строительства меня посетят гениальные идеи :oops: позову конструктора и буду вносить изменения В ПРОЕКТ и затем продолжать.

 

Справа не тільки в геніальних ідеях. В процесі будівництва раптом може виявитися, що на прольоті між сходами вимальовується "місце для удару головою", яке Ви вряд чи могли б виявити переглядаючи плани поверхів. Я вже раніше писав про таку ситуацію з одним своїм далеким родичем. По своїй роботі знаю геніальні випадки проектування ліпнини на стелю, коли архітектор повикреслювала усе на плані кімнати.. Тільки кімната була не квадратна і не прямокутна, а зі складноскошеним кутом під санвузол - форма стелі відповідає ДЗЕРКАЛЬНОМУ відображенню форми підлоги, форму котрої і можна спостерігати на плані.. Короче - коли усе було зліплене в майстерні згідно наданого проекту, виявилося - змонтувати ліпнину можна або тільки на підлогу (!), або приклеїти до стелі лицьовою стороною.

Тож не слід розглядати проект як повну гарантію того, що у Вас усе гаразд. Звичайно, щиро бажаю, щоб Ваш проект в процесі будівництва виявився бездоганним, але й не слід відкидати можливості, що будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа не тільки в геніальних ідеях. В процесі будівництва раптом може виявитися, що на прольоті між сходами вимальовується "місце для удару головою", яке Ви вряд чи могли б виявити переглядаючи плани поверхів. Я вже раніше писав про таку ситуацію з одним своїм далеким родичем. По своїй роботі знаю геніальні випадки проектування ліпнини на стелю, коли архітектор повикреслювала усе на плані кімнати.. Тільки кімната була не квадратна і не прямокутна, а зі складноскошеним кутом під санвузол - форма стелі відповідає ДЗЕРКАЛЬНОМУ відображенню форми підлоги, форму котрої і можна спостерігати на плані.. Короче - коли усе було зліплене в майстерні згідно наданого проекту, виявилося - змонтувати ліпнину можна або тільки на підлогу (!), або приклеїти до стелі лицьовою стороною.

Тож не слід розглядати проект як повну гарантію того, що у Вас усе гаразд. Звичайно, щиро бажаю, щоб Ваш проект в процесі будівництва виявився бездоганним, але й не слід відкидати можливості, що будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево.

 

О, як мене потішив цей пост!

 

Ліпнина на стелі в туалеті, та ще й туалет на мансарді, з ламаною формою. Все в кращих традиціях кічу та циганського барокко. Цікаво - в виді чого була ліпнина?

 

Також сподобався Ваш месидж " будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево "

 

Це просто геніальний вислів, його варто взяти на замітку всім вузам, що випускають цих пройдисвітів і ледацюг на волю, дають дипломи і наказують проектувати. Давайте встановимо голосування - хто за те, щоб відмінити спеціальну освіту? До дідька тих архітекторів (що проектують ліпнину в туалеті) і разом з їхніми недолугими проектами.

 

Все можна зробити за народними приказками, прислів'ями, легендами.

 

Ца цією справді міцною логікою можна зробити висновок - для того, щоб побудувати якісний будинок під прикрашання ліпниною, можна навіть не наймати будівельників. А що? Взяти штангістів - вони будуть замість крана панелі на другий поверх витискати, також скелелаза - він буде по стінах без риштовки лазити, можна ще запросити факіра з цирку і поставити його біля бетономішалки, звідти буде вилазити кобра. Коротше - непоганий палеонтологічний музей може вийти, з доричними колонами і порталом, зі статуями Венери Афродітської, богині торгівлі.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа не тільки в геніальних ідеях. В процесі будівництва раптом може виявитися, що на прольоті між сходами вимальовується "місце для удару головою", яке Ви вряд чи могли б виявити переглядаючи плани поверхів. Я вже раніше писав про таку ситуацію з одним своїм далеким родичем. По своїй роботі знаю геніальні випадки проектування ліпнини на стелю, коли архітектор повикреслювала усе на плані кімнати.. Тільки кімната була не квадратна і не прямокутна, а зі складноскошеним кутом під санвузол - форма стелі відповідає ДЗЕРКАЛЬНОМУ відображенню форми підлоги, форму котрої і можна спостерігати на плані.. Короче - коли усе було зліплене в майстерні згідно наданого проекту, виявилося - змонтувати ліпнину можна або тільки на підлогу (!), або приклеїти до стелі лицьовою стороною.

Тож не слід розглядати проект як повну гарантію того, що у Вас усе гаразд. Звичайно, щиро бажаю, щоб Ваш проект в процесі будівництва виявився бездоганним, але й не слід відкидати можливості, що будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево.

Конечно на плане не видно. Потому проектировщики рисуют такую штуку, как разрез. Там отлично видно, как удачно можно удариться головой о перекрытие/лест. марш.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Конечно на плане не видно. Потому проектировщики рисуют такую штуку, как разрез. Там отлично видно, как удачно можно удариться головой о перекрытие/лест. марш.

 

Чомусь конкретно в тому випадку ніхто цього не помітив. Мій родич, як середньостатистичний замовник, вникав переважно в загальне планування. А архітектора, мабуть, хвилювало мало, як житеметься в його творінні.

Якщо Ви ніколи не допускаєте подібних ляпів - я щиро радий за ваших замовників. Але крім Вас є багато інших. Тому не зайвим є аби ті, хто читає цей форум, мали це на увазі.

 

О, як мене потішив цей пост!

 

Ліпнина на стелі в туалеті, та ще й туалет на мансарді, з ламаною формою. Все в кращих традиціях кічу та циганського барокко. Цікаво - в виді чого була ліпнина?

 

Також сподобався Ваш месидж " будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево "

 

Це просто геніальний вислів, його варто взяти на замітку всім вузам, що випускають цих пройдисвітів і ледацюг на волю, дають дипломи і наказують проектувати. Давайте встановимо голосування - хто за те, щоб відмінити спеціальну освіту? До дідька тих архітекторів (що проектують ліпнину в туалеті) і разом з їхніми недолугими проектами.

 

Все можна зробити за народними приказками, прислів'ями, легендами.

 

Ца цією справді міцною логікою можна зробити висновок - для того, щоб побудувати якісний будинок під прикрашання ліпниною, можна навіть не наймати будівельників. А що? Взяти штангістів - вони будуть замість крана панелі на другий поверх витискати, також скелелаза - він буде по стінах без риштовки лазити, можна ще запросити факіра з цирку і поставити його біля бетономішалки, звідти буде вилазити кобра. Коротше - непоганий палеонтологічний музей може вийти, з доричними колонами і порталом, зі статуями Венери Афродітської, богині торгівлі.

 

Ви трохи не повністю доцитували, не те виділили. З виділенням я речення написав би так:

 

"Звичайно, щиро бажаю, щоб Ваш проект в процесі будівництва виявився бездоганним, але й не слід відкидати можливості, що будувати за проектом будинок - всеодно, що намагатися виростити за проектом дерево".

 

А з вінігретом, подібним до того, який ви описуете далі, мені доводилось стикатися неодноразово. І не в ліпнині справа. Це просто я з ліниною працюю, тому про неї і пишу. Справа у тому, що у людини, яка переплутала стелю з підлогою, є диплом архітектора. Люди, з однаковими дипломами, насправді - різні. Важко отак одразу визначити, хто там криється за корочкою архітектора - архітектор чи рахітектор.

 

Між іншим - я сам проголосував за "Полный рабочий проект с топосъемкой, геологией и привязкой к месту". Не тільки тому, що знаю архітекторів, котрим довіряю, але й тому, що сам дещицю тямлю в тому; принаймні лажу від нелажі відрізню. Але навіть найбездоганніший проект вряд чи буде абсолютно ідеальним, і не викликатиме в процесі якихось бажань щось вдосконалити.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...
Для мене архітектура це ідеалізована геометрія. Хоча працював з архіттектором котра видавала чарівну архітектуру, але технічно була благенько, а я наоборот від "фонаря" нічого "вчудити" не можу. Думаю по іншому і бути не може - в кого який склад талантів. ІСТИНА народжується в ГАРМОНіЇ:beer: архітектура як ідея, конструктив100% доречний при виконанні 100%будорганізацією, головне якщо багато "хвилястих родзинок" робочих наперед запитати чи вони здатні таке витворити. Змінено користувачем pi-lot
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

..., головне якщо багато "хвилястих родзинок" робочих наперед запитати чи вони здатні таке витворити.

 

Взагалі, витворити можна майже все до найменшої "хвилястої родзинки". Тільки багато що залежить від можливості замовника профінансувати втілення в життя тих "родзинок", і від його готовності потім в тих родзинках жити. Якщо з другим мав би визначатись сам замовник ще на стадії формулювання завдань на проектування, то перше мав би враховувати архітектор виходячи з озвученого замовником запланованого бюджету. На відміну від середньостатистичного замовника, навіть початкуючий архітектор мав би орієнтуватися у вартості будівельних матеріалів і послуг. Принаймні якщо роки його навчання не були зовсім марними. Наприклад, давньоримський архітектор Вітрувій так описав роботу з архітектором у давньогрецькому Ефесі:

У славному великому місті Ефесі ще з давніх часів видали такий закон, хоч і суровий, але дуже навіть справедливий. Архітектор, що брався будувати громадську споруду, мав зробити детальні підрахунки вартості будівництва, органи влади накладали арешт на майно архітектора до закінчення будівництва. Якщо витрати збігалися з поданими розрахунками – архітектора вшановували похвальним декретом і почесними дарунками. У тому випадку, коли зазначена у кошторисі сума перевищувала не більше ніж на чверть, її сплачували з громадських коштів і архітектор не підлягав ніяким стягненням. Та коли видатки перевищували зазначену суму більш як на четвертину, нестачу коштів покривали продаючи майно архітектора.
Про таку норму він мріяв і у Римі.

 

Вищеописаний "формат" взаємовідносин несе в собі певну залежність вибору архітектора для замовника - яким би жлобом не був замовник, йому все-одно доведеться звертатись до архітектора з такими вимогами щодо оплати послуг, котрий би наявним майном міг би гарантувати відшкодування перевитрат будівництва. Якщо шкода грошей на пристойного архітектора - нема що корчити з себе олігарха; замовляй у недорогого архітектора проект недорогого будинку. В той же час для архітекторів-недоучок було б дуже ризиковано братися до того, до чого вони ще не доросли. Навіть якщо батьки у недоучки олігархи, їхнє чадо швидко їх спустошило б, якби бралося за складні для свого розуму проекти.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Взагалі, витворити можна майже все до найменшої "хвилястої родзинки". Тільки багато що залежить від можливості замовника профінансувати втілення в життя тих "родзинок", і від його готовності потім в тих родзинках жити. Якщо з другим мав би визначатись сам замовник ще на стадії формулювання завдань на проектування, то перше мав би враховувати архітектор виходячи з озвученого замовником запланованого бюджету. На відміну від середньостатистичного замовника, навіть початкуючий архітектор мав би орієнтуватися у вартості будівельних матеріалів і послуг. Принаймні якщо роки його навчання не були зовсім марними. Наприклад, давньоримський архітектор Вітрувій так описав роботу з архітектором у давньогрецькому Ефесі:

Про таку норму він мріяв і у Римі.

 

Вищеописаний "формат" взаємовідносин несе в собі певну залежність вибору архітектора для замовника - яким би жлобом не був замовник, йому все-одно доведеться звертатись до архітектора з такими вимогами щодо оплати послуг, котрий би наявним майном міг би гарантувати відшкодування перевитрат будівництва. Якщо шкода грошей на пристойного архітектора - нема що корчити з себе олігарха; замовляй у недорогого архітектора проект недорогого будинку. В той же час для архітекторів-недоучок було б дуже ризиковано братися до того, до чого вони ще не доросли. Навіть якщо батьки у недоучки олігархи, їхнє чадо швидко їх спустошило б, якби бралося за складні для свого розуму проекти.

 

у Багдаді славнім місті, літ тому не сто,не двісті, жив купець старий катряга, та такий вже СкУпЕрДяГа.... але то нічого, бо він став хОрОшИм, якщо вірити ФранковІ

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
стастистика показує що наш нааароддд живе в крайностяхххх, -абодуже мудрі, або,-бііднііі.:(
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я строилась по проекту, поменяла только колонны для опирания панели на несущую балку на первом и втором этаже, чем визуально расширила гостинную и холл. Считаю что мне повезло, моя сестра архитектор нашла общий язык с моими строителями, они в телефонном режиме обсуждали возможные улучшения-изменения, тут же их (строителей) конструктор просчитывал изменения и я заказывала материал :)

Всем кто строится по-проекту и без оного желаю удачи и вдохновения! :roll:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...