Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем сейчас можно заняться? В плане бизнеса и т.п.

webworker

Рекомендовані повідомлення

Ну картошка - это таки раковая самозанятость:(. Ну ее:(. Я покупаю пару мешочков на зиму и радехонька:).

А от малинка меня заинтересовала:). К примеру, торговля детскими / женскими вещами ушла в небытие (1-3 просмотра за неделю), а объявления о продаже саженцев - пару сотен просмотров. Получается, народ агрокультируется?:D

Если этим и займетесь, то ориентируйтесь на зимние продажи. То есть, заимейть пару беушных морозильных камер; клубнику, малину, смородену,вишню и т.п. замораживаете в ней; поздней осенью,зимой и весной активно предлагаете. Говорят, что эти ягоды можно даже сдавать в магазины на реализацию. Надо только зарегиться предпринимателем. На лопатно-копательные работы нанимаете местных обычно полуалкоголиков.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Два рівні старту проекту, якщо перший проходить вдало, оборот виручений направляється в технічну базу... для розвитку.

Працювати в партнерстві простіше, більше голів, більше ідей, можливостей.

На перший погляд все просто, а на справді не так просто на практиці...

Заїжджені сценарії не прокатуютьЖ-)

Костюм можна купити для аніматора, по собівартості коштує як діловий від Воронина.

Звісно можна і бомжстаїл, мішковину одягнути і вийде х...

Згадав!

Знайомий (науковий співробітник), що добре малював, створив бізнес " боді-арт" в ресторанах Білої Церкви. Було 2 хлопця+2 дівчини. + зробили потфоліо і програму. Впринципі прикольно, як танцюють "тигрички" навколо привязаного (взятого ззалу) мужичка. Але як ідея? І затрати не великі. Але як зараз цей бізнес не знаю:(.

 

Добавлено через 11 минут

Ну его тот бизнес, давайте про самозанятость:D поговорим.

Покупаем 100 кустов малины. Обещают урожай 4-5 кг с куста. Хотя я Хома НеВерующаяЖ-).

На сотке земли они поместятся.

400-500 кг малины собираем за сезон. По 30 грн. / кг продаем.

Получаем аж 12-15 тыс. грн.

Затраты: на саженцы 600-900 грн., + помахать самостоятельно лопатой, сапкой (это же самозанятость:D), + удобрения (я не знаю по чем они).

Критикуйте!!!

Ваш бізнес має право на життя! як додатковий заробіток.

Помахать лопатою - 1раз при посадці, сапкой - 3-4рази або застелить чорною плівкою в рядах. Добрива (30грн/1кг і 30грам на 1м2 і так 2-3 рази за сезон). Ще її потрібно підвязати (стобчики + 2 ряди проволки). Обовязково!!! полив. Сорта вибирайте не ремонтантні (восени малина не користується попитом - не смачна). По всім іншим питанням (якщо вирішете зайнятись) напишу окремо (що не створювати Вам конкуренцію:)). 4-5 кг/з куща - мається на увазі добре розвинений кущ. Який ви отримаєте при доброму догляді на 2-3 рік. Весною/осінню посадите урожай в наступному році. Сортовий саджанець коштує 30-35грн/1шт

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а так каждый день по 300 грамм будете собирать..
Каждый день по 300 грамм с куста - неплохо, в общем. Но раком над ней постоять дейссно надо. Больше всего не люблю ягоду убирать. Дооолгооо.

ЗЫ Сто кустов малины на сотке поместятся. А вот поместится ли между ними Белоснежка, для сбора урожая? И дадут ли они при такой плотной посадке искомые 5 кило с куста?

 

Добавлено через 1 минуту

Сорта вибирайте не ремонтантні
Ремонтантная малина и летом невкусная. :(Только на варенье в смеси с обычной.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый день по 300 грамм с куста - неплохо, в общем. Но раком над ней стоят дейссно надо. Больше всего не люблю ягоду убирать. Дооолгооо.

ЗЫ Сто кустов малины на сотке поместятся. А вот поместится ли между ними Белоснежка, для сбора урожая? И дадут ли они при такой плотной посадке искомые 5 кило с куста?

 

Добавлено через 1 минуту

Ремонтантная малина и летом невкусная. :(Только на варенье в смеси с обычной.

Якщо посадку провести 0,5х1,5м то поміститься 133 куща (десь так). Чи поміститься Дюймовочка на 1,5м? Думаю і не одна!;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В этом деле (малина, клубника, чернсолив) у нас Костя (Nobel) специалист. У него и рестораны, и местыне кафе эти фрукты покупают. Но он же пашет по-настоящему.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чи поміститься Дюймовочка на 1,5м
В Вас кущі нуль сантиметрів завширшки? Чи вони якусь ширину таки мають? Та чи вистачить площі живлення для таких врожаїв. Я б розраховував на менишй. Щоб не розчаровуватись.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каждый день по 300 грамм с куста - неплохо, в общем. Но раком над ней постоять дейссно надо. Больше всего не люблю ягоду убирать. Дооолгооо.

ЗЫ Сто кустов малины на сотке поместятся. А вот поместится ли между ними Белоснежка, для сбора урожая? И дадут ли они при такой плотной посадке искомые 5 кило с куста?

 

Добавлено через 1 минуту

Ремонтантная малина и летом невкусная. :(Только на варенье в смеси с обычной.

Призначення ремонтантної малини, для збору восени, де вона дає щедрий врожай. Але вона також дає і літній врожай. За смаковими якостями ягоди літнього врожаю ремонтатної малини не відрізняються від малини не ремонтантної - це моя думка (я іх не відрізняю). На якість впливають - сонце, добрива, сорт, шкідливі організми - але це вже інша історія:)

 

Добавлено через 4 минуты

В Вас кущі нуль сантиметрів завширшки? Чи вони якусь ширину таки мають? Та чи вистачить площі живлення для таких врожаїв. Я б розраховував на менишй. Щоб не розчаровуватись.

Ширина куща при інтенсивному вирощуванні не враховується. Ширина куща буде залежати від: як щедро "машет сапою" Білосніжка, ширини плівки, формування ряду (стрічковий чи кущовиЙ).Площа живлення компенсується за рахунок добрив. Звичайно врожайність перебільшена, але англійські сорта Глени висотою в 3м можливо і мають таку врожайність.

 

Добавлено через 5 минут

В Вас кущі нуль сантиметрів завширшки? Чи вони якусь ширину таки мають? Та чи вистачить площі живлення для таких врожаїв. Я б розраховував на менишй. Щоб не розчаровуватись.

До речі: якщо посадити за схемою 0,4х2,0, то вміститься 125 кущів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За смаковими якостями ягоди літнього врожаю ремонтатної малини не відрізняються від малини не ремонтантної - це моя думка (я іх не відрізняю).
Я — відрізняю. І вона мені не подобається. Немає в неї від малини майже нічого. Ніяка якась. :(«Чорна малина» (гібриди з ожиною) — теж.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я — відрізняю. І вона мені не подобається. Немає в неї від малини майже нічого. Ніяка якась. :(«Чорна малина» (гібриди з ожиною) — теж.

Я теж не люблю ремонтантну малину але по іншій причині. За смакові якості я не буду сперечатись, так як і порівнювати з лісовою малиною- не мій фах. "На вкус и цвет..."

 

Добавлено через 5 минут

В этом деле (малина, клубника, чернсолив) у нас Костя (Nobel) специалист. У него и рестораны, и местыне кафе эти фрукты покупают. Но он же пашет по-настоящему.

Згоден на 100%, потрібно знайти збут!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Белоснежка, если заниматься самому, то это ( а также картопля и т.п.) называется "раковый бизнес".

Мой небольшой жизненный опыт говорит, что абсолютно все (стройка, огороды и пр.), если заниматься самому, то можно откинуть копыта:(.

Гуртом легше й батька бити (народна мудрість).

 

Добавлено через 2 минуты

раком стоять надо

Это же полезно:). Для здоровья:).

Постоянная умственная работа за ноутом:fool:.

Организм требует движений. + Свежий воздух.

Главное, не переусердствовать.

 

Добавлено через 1 минуту

каждый день по 300 грамм будете собирать...

Мне нравится собирать ягоды, чистить грибы, рыбу, потрошить птицу. От такая я:D.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой небольшой жизненный опыт говорит, что абсолютно все (стройка, огороды и пр.), если заниматься самому, то можно откинуть копыта:(.

Гуртом легше й батька бити (народна мудрість).

Хм. Я вже напів-труп (зомбі)!!! "Городи краще мене ніхто не обробить, а будівництво - організувать"-не я сказав.

Але є ще така мудрість "Дурень думкою багатіє". :) і "під лежачий камінь вода не тече!"

Змінено користувачем Diti
добавити мудрість
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поместится ли между ними Белоснежка, для сбора урожая?

Поместится, сколько там той Белоснежки:D.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне нравится собирать ягоды, чистить грибы, рыбу, потрошить птицу. От такая я:D.

Мож для начала дать объяву: "соберу ваши ягоды, почищу ваши грибы, рыбу, попотрошу вашу птицу. " ?:p

 

Добавлено через 1 минуту

Поместится, сколько там той Белоснежки:D.

 

Дык гномы же есть! Аж 7 штук!:p

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Мне нравится собирать ягоды, чистить грибы, рыбу, потрошить птицу. От такая я:D.

А картоплю вибирать з землі?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поместится, сколько там той Белоснежки
Тут я иногда не помещаюсь… :)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На лопатно-копательные работы нанимаете местных обычно полуалкоголиков.

Я трусливая же. Я боюсь таких, какой из них спрос.

Один-единственный раз повелась на такое предложение. И взяла алкоголиков ракушняк разгружать. Один упал, вдарился головой об ракушняк. Кровь...

Я с перепугу чуть не умерла:(.

Из разнорабочих я только Ивану Таисыному могла доверить. Но он заболел:(.

 

Добавлено через 1 минуту

соберу ваши ягоды

По 5 грн за кг предлагают. Не Хо.

 

Добавлено через 45 секунд

А картоплю вибирать з землі?

Не люблю вообще. Ни садить, ни сапать, ни выбирать.

Только есть!

 

Добавлено через 1 минуту

я иногда не помещаюсь…

Вы же Модератор:rolleyes:, у вас прав по-больше. А я - мелкая сошка / пешка, я везде бочкомЖ-) прохожу:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не люблю вообще. Ни садить, ни сапать, ни выбирать.

Только есть!

Це відносить до картоплі, чи всіх с-г культур???

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у вас прав по-больше.
Всяким кустам на участках на мои права на форуме — наплевать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це відносить до картоплі, чи всіх с-г культур???

Мабуть, до всіх:).

Мене з дитинства, "водили":o на огород:( на всі процедури (садить, сапувать, копать), з раннього ранку до пізньої ніченьки. Неприязнь до нього й досі.

Тепер саджаю тільки кущі, дерева.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мабуть, до всіх:).

Мене з дитинства, "водили":o на огород:( на всі процедури (садить, сапувать, копать), з раннього ранку до пізньої ніченьки. Неприязнь до нього й досі.

Тепер саджаю тільки кущі, дерева.

Так, вже визначились в якому напрямку рухатись. Тоді малина тема нормальна. Визначтесь, хто її буде продавать на базарі? (ціна вища, чим здавать) + можливо знайдуться форумчани/сусіди, які зможуть самі собі назбирати малини з Вашого участку за зниженими цінами (як варіант). А скільки у Вас є вільної землі? (мак, коноплі - не пропоную!!!:D)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

малина тема нормальна. Визначтесь, хто її буде продавать на базарі?

Для початку - буду заготовляти малину собі:). Я люблю ягоди. Свіжі, морожені, сушені, варення, компот.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Для початку - буду заготовляти малину собі:). Я люблю ягоди. Свіжі, морожені, сушені, варення, компот.

Тоді, це не бізнес!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мак, коноплі - не пропоную!!!

А зря:D. У мене тут "захолустя", можна:D.

 

Добавлено через 39 секунд

це не бізнес!

Та я ж писала про самозайнятість. Бізнес - це дуже голосно.

 

Добавлено через 1 минуту

скільки у Вас є вільної землі?

Соток 3-4 гуляє зовсім. Пирій косить - це теж робота. А так хоч ягоду свою їсти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Соток 3-4 гуляє зовсім.

Да уж "маловато будет, маловато!". Може помиляєтесь :) 3-4 га?

Так "спаліть" пирій і хай буде чисто!

Змінено користувачем Diti
добавив
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да уж "маловато будет, маловато!".

Коли косить траву, то багатувато.

 

Добавлено через 41 секунду

Так "спаліть" пирій і хай буде чисто!

Не можна. Мій будинок, двох сусідів, + дерево.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...