Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Чем сейчас можно заняться? В плане бизнеса и т.п.

webworker

Рекомендовані повідомлення

...день і ніч працювати будете ж. На довго теж не потрібно - ви через 3 дні будете скіглить, що мало платять, що умови погані тощо.

 

где то я это уже слишал...

А точно Азиров точно также высказывался, правда он о всем народе.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

где то я это уже слишал...

А точно Азиров точно также высказывался, правда он о всем народе.

Тогда дополню еще, чтобы плагиата не было:

Уважаемый Тоха, посмотрите на шоссе, дороги, ведущие в / из Киева, все направления. Какой поток машин / маршруток движется с утра и вечером обратно на ночлег. Все они работают / учатся в Киеве, живут в Белой Церкви / Фастове / Подгорцах/ Петровцах и т.д.

 

Добавлено через 2 минуты

В мене гуси, до речі

Пока не планирую никакой живности.

По ряду причин, главная: нет в хозяйстве своего мужика. А мне таскать зерно, корма и пр. не хочется / не можется. Также хорошо / выгодно держать живность, где есть доступ к полям (украсть / насобирать кукурузки и пр.).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

Пока не планирую никакой живности.

По ряду причин, главная: нет в хозяйстве своего мужика. А мне таскать зерно, корма и пр. не хочется / не можется. Также хорошо / выгодно держать живность, где есть доступ к полям (украсть / насобирать кукурузки и пр.).

 

Шановна, Білосніжка:lol:

"Під лежачий камінь вода не тече"

Береться звичайний стіл, два стула. Орендуєте 2 м2 в людному місці.

Проходите тренінг, потім надаєте послуги (нігті/ гель, акрил, татуаж-вії).

Зараз скільки потенційних клієнток які хочуть виглядати красиво!

По затратам мізер, саме дороге з усього так це уф-лампа і стілЖ-)

 

можу навіть бізнес-план скласти, і закупити матеріал, звісно за ваші кошти

 

Добавлено через 4 минуты

Также хорошо / выгодно держать живность, где есть доступ к полям (украсть / насобирать кукурузки и пр.).

 

Оло-ло, ПИПЕЦ просто:o

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановна, Білосніжка:lol:

"Під лежачий камінь вода не тече"

Береться звичайний стіл, два стула. Орендуєте 2 м2 в людному місці.

Проходите тренінг, потім надаєте послуги (нігті/ гель, акрил, татуаж-вії).

Зараз скільки потенційних клієнток які хочуть виглядати красиво!

По затратам мізер, саме дороге з усього так це уф-лампа і стілЖ-)

 

можу навіть бізнес-план скласти, і закупити матеріал, звісно за ваші кошти

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

Оло-ло, ПИПЕЦ просто:o

Пройдитесь по салонам, парикмахерским, прежде, чем подобные советы давать. Сокращение клиентуры на 50-60%.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сокращение клиентуры на 50-60%.

 

Не совсем корректно. Переход этой клиентуры в эконом-сегмент.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю. Я своїх сорго кормлю тільки звечора, то вони зранку ним і гадять. Каки у них такого ніжно-рожевого кольору:)

Як красиво сказано!!! Почуваюсь трохи :fool:, що ніколи не звертав увагу на колір каків.

Завжди вважав що найвигідніше тримати курей- несучок (яйценосноі породи) і яйця - які можна продати, і м'ясо. А в качках мало м'яса, хіба що гуси або індики. Але індики в догляді складні. У Вас більше досвіду з птахівництва - діліться.

 

Добавлено через 14 минут

Также хорошо / выгодно держать живность, где есть доступ к полям (украсть / насобирать кукурузки и пр.).

Часи "все кругом колхозное, все кругом мое" минули, я б на це не розраховував! Бо за крадіжки/назбирати можуть і по лицю надавати.

 

До речі, "КРОЛІ". Ціна на м'ясо велика, попит є. Їжа - пирій, трава на 3-4 сотках, яку всерівно косите. ( у сусідки кролі їли навіть борщі і каші). Мовчать, не кричать, не хекають. Какають ніжно-коричневим кульками і в себе в клітці, не смердять. (?)

Тільки 2 проблеми - хвороби і хто його заб'є?

Хто що з цього приводу думає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можу навіть бізнес-план скласти, і закупити матеріал, звісно за ваші кошти

Ой ні, ви хоч зі своїм аніматорством справтесь.

 

Добавлено через 5 минут

Шановна, Білосніжка

"Під лежачий камінь вода не тече"

А де ви бачите в Білосніжки лежачий камінь?Ж-)

Станом на 30 років Я маю власний будинок:) (нагадаю, не спадок), свій сад:) (посадила не одне дерево й багато кущиків), освіту:) (не за сало / гроші куплену), роботу:), гарну шубу:D, красиву породисту кішку:D:D:D тощо.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Часи "все кругом колхозное, все кругом мое" минули, я б на це не розраховував! Бо за крадіжки/назбирати можуть і по лицю надавати.

Інфо достовірна:). Сумська обл.

Зараз там всі паї орендуються.

Збирати кукурузку дозволяють коли урожай вже покошений. Поле не переорюють, доки селяни не запасуться кормами для своєї худобки.

Більшість - чекає цього моменту, дехто (хто нагліший) - ламає й возить її на велосипеді. Нікого ще не покарали, бо всі свої, в селах по 15 хат:(, серед них і голова цих новостворених радгоспівЖ-). Ось так і живуть / тримають господарство:(. Й тому раді.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інфо достовірна:). Сумська обл.

Зараз там всі паї орендуються.

Збирати кукурузку дозволяють коли урожай вже покошений. Поле не переорюють, доки селяни не запасуться кормами для своєї худобки.

Більшість - чекає цього моменту, дехто (хто нагліший) - ламає й возить її на велосипеді. Нікого ще не покарали, бо всі свої, в селах по 15 хат:(, серед них і голова цих новостворених радгоспівЖ-). Ось так і живуть / тримають господарство:(. Й тому раді.

Золоті люди! З досвіду знаю, тільки зібрали відразу ж пускать диски/ плуги. Щоб ніхто нічого не встиг зібрати і ніколи не розумів чому.

Так Ви малину саджаєте? Краще це робити восени!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

потім надаєте послуги (нігті/

И, наконец, плохо вы усвоили досье ВебТима:D. Я брезгливая:D и в чужих ногтях рыться не буду:).

 

Добавлено через 2 минуты

Золоті люди! З досвіду знаю, тільки зібрали відразу ж пускать диски/ плуги. Щоб ніхто нічого не встиг зібрати і ніколи не розумів чому.

Там грошей в людей немає, але супер-людське відношення як компенсація.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так Ви малину саджаєте? Краще це робити восени!

Звичайно:), вже справилась:).

 

Добавлено через 5 минут

з готелем для тварин?

Домашні улюбленці - то як хоббі:). Був аж один клієнт:D, тайський кіт. Та й це дуже сезонно, є попит влітку.

Зараз в тих кімнатах, де можна когось поселити:D, ведуться певні роботи (шліфуються поли тощо).

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не совсем корректно. Переход этой клиентуры в эконом-сегмент.

 

Эконом-сегмент - это стрижка по 30 и такой же маникюр? ))) Где о стерилизации инструментов вообще не слышали? Маникюр в условиях, где нет даже проточной воды? Это не эконом-сегмент, а рассадник разной гадости, включая гепатиты и спид.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Также хорошо / выгодно держать живность, где есть доступ к полям (украсть / насобирать кукурузки и пр.).

 

Есть знакомый комбайнер, так в сезон сбора урожая меньше трех мешков зерна в день домой не привозит. В хозяйстве держит свиней 4-6 штук, 3 коровы, кроли, гуси, куры.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки 2 проблеми - хвороби і хто його заб'є?

Хто що з цього приводу думає?

Так от проблема в тому, що по словам старих людей, раніше кролі ТАК не хворіли, як зараз. У сусідів кролі дохнуть масово. Таке враження, наче виродження кролів йде.

Та і кормити їх потрібно. Для лінивих - гуси і тільки вони.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть знакомый комбайнер, так в сезон сбора урожая меньше трех мешков зерна в день домой не привозит. В хозяйстве держит свиней 4-6 штук, 3 коровы, кроли, гуси, куры.

Это пока. В крупных компаниях служба внутренней безопасности сильно шерстит (общался как то с начальником такой службы за рюмкой чая, много познавательного узнал :)). И ответ такого комбайнера, когда его подловили: так шо, мені на одну з/п працювати? :)

 

Добавлено через 3 минуты

Эконом-сегмент - это стрижка по 30 и такой же маникюр? ))) Где о стерилизации инструментов вообще не слышали? Маникюр в условиях, где нет даже проточной воды? Это не эконом-сегмент, а рассадник разной гадости, включая гепатиты и спид.

 

А меня подкупило, что в "стрижка за 30" на всех рабочих местах - стерилизаторы. До этого как то не попадались :)))

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(нігті/ гель, акрил, татуаж-вії).

Зараз скільки потенційних клієнток які хочуть виглядати красиво!

Тоха, краса - це не накладні нігті, віїЖ-).

Краса - вона природна:). Це обличчя з правильними формами носика, ротика:), виразні оченята:), довгі чорні вії:). А не татуаж:D-маскі-шоу.

Тоха, дуже часто зустрічаю таких ваших:D "потенційних клієнток":D з накладними нігтями, але в пом'ятому одязі, наче тільки з сіновалу:D; з накладними віями, але з обдертою сумочкою і давно не чищеним взуттям:(.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоха, краса - це не накладні нігті, віїЖ-).

Краса - вона природна:). Це обличчя з правильними формами носика, ротика:), виразні оченята:), довгі чорні вії:). А не татуаж:D-маскі-шоу.

Тоха, дуже часто зустрічаю таких ваших:D "потенційних клієнток":D з накладними нігтями, але в пом'ятому одязі, наче тільки з сіновалу:D; з накладними віями, але з обдертою сумочкою і давно не чищеним взуттям:(.

 

 

 

 

Как говорят у нас в деревне

- Губы накрасила, а ж... не помыла.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как говорят у нас в деревне

- Губы накрасила, а ж... не помыла.

Белочка, я под столом:D

Но правда жизни же!:lol::beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як же по вашому виглядає ідеальний бізнес?

Ось так:lol::lol::lol::

Пропонується план, прорахунки, партнерство, все ок. коли розмова заходить до інвестицій, задня.

А далі:) - сюжет по ТВ, як гр. Х вициганив грошей й зник в невідомому напряміЖ-).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так от проблема в тому, що по словам старих людей, раніше кролі ТАК не хворіли, як зараз. У сусідів кролі дохнуть масово. Таке враження, наче виродження кролів йде.

Та і кормити їх потрібно. Для лінивих - гуси і тільки вони.

Згоден! Вірус виведений штучно і перенозчики комарі. Кролі- потрібно подумати, як позбавитись комарів.

Вам легко казати - у вас 50 сотих зі ставком + десяток гектарів ( до речі як використовуєте?). Тому гуси, при таких умовах ідеальний варіант. Але ж і гусей потрібно чимось годувати, мабуть однієї трави замало буде. Які витрати на утриманні десятка гусей? (Зерно, комбікорм і т. п)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але ж і гусей потрібно чимось годувати, мабуть однієї трави замало буде.

Мої далекі сусіди завели козу:). Років 2 томуЖ-). На одній траві вонаЖ-). Модельної зовнішності:D, тонка, звонка й прозрачна:D, але не доїться й досі:D.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тоха, краса - це не накладні нігті, віїЖ-).

Краса - вона природна:). Це обличчя з правильними формами носика, ротика:), виразні оченята:), довгі чорні вії:). А не татуаж:D-маскі-шоу.

Тоха, дуже часто зустрічаю таких ваших "потенційних клієнток"з накладними нігтями, але в пом'ятому одязі, наче тільки з сіновалу:D; з накладними віями, але з обдертою сумочкою і давно не чищеним взуттям:(.

Чисто жіноча логіка!!!:D

В житті трошки не так!

( В мене було два кота. Один умний ( навіть пиво за компанію зі мною пив, а інший красивий. Вгадайте, якого любили більше?)

Не всі дівчата красиві від природи, але ж успішно виходять заміж, і саме прикольно, живуть щасливо! Чому?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мої далекі сусіди завели козу:). Років 2 томуЖ-). На одній траві вонаЖ-). Модельної зовнішності:D, тонка, звонка й прозрачна:D, але не доїться й досі:D.

Мій однокурсник тримає корову, яка дає 3 літри молока в день, каже що" нам хватає", а вона бідна, голодна як собака.

А то що не доїться коза, може там інша причина. ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...