Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Учёба в Польше

Lweno4ek

Рекомендовані повідомлення

  • 7 місяців потому...
Наиболее актуальную информацию об обучении в Польше нашел на этом сайте, все выглядит так что с их помощью вступить просто. Анкету абитуриента заполнял здесь: up-study.net/ru/. Надеюсь админы НЕ забанят, потому что очень долго искал этот сайт

 

Такой себе эконом-вариант. Полное соответствие цены/предоставляемым услугам. Все нужные доп.услуги выключены из их списка, а рассказывают, типа «все включено». У них в Польше, например, сидит одна девочка - координатор, которая разрывается между вузами, хочет всем помочь, но это у нее не получается. Иногда ее просто жаль. Больше чем 5 минут времени вряд ли она сможет вам уделить…

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 місяці потому...
  • 1 рік потому...
Так как я живу во Львове, сейчас думаю поступать ехать во Львов. Посоветуйте, как поступить через посредников(фирмы, агенции) или самому..
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо, у Львові, - тоді земляк вступай в Варшаву через компанію UP STUDY, звісно якщо підходять їхні ВНЗ зі списку - їх у них небагато але всі хороші. Я Закінчив АКАДЕМІЮ ФІНАНСІВ ВІСТУЛА в Варшаві і працюю в банку помічником керівника відділення.Вступав через них, роботу теж підказали де шукати. Успіхів. Якщо будуть питання - пиши в приват:flag1:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гість
Відповісти в темі...

×   Вставлено в вигляді відформатованого тексту.   Відновити форматування

  Дозволено не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудоване.   Відобразити як посилання

×   Ваш попередній контент був відновлений.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставити зображення безпосередньо. Завантажте або вставте зображення за посиланням.

×
×
  • Створити...