Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Положить кирпич и залить бетоном

Вомбат

Рекомендовані повідомлення

Речь идет не только о ГКЖ - разговариваем о метилсиликонатах (или кремнийполимерах)

Боитесь недовеса или пересортицы - покупайте на заводе и отливайте самостоятельно ;)

В любом деле есть свои тонкости - вы или самостоятельно в них разбираетесь или верите на слово.

Сейчас многие просят ГКЖ, но... На сегодня есть только ГКЖ-11Н.

Хотите - могу договориться с дилером, наплескают в вашу тару.

Но... есть нюансы ;) Я своим не рекомендую его использовать. Так что - садитесь и разбирайтесь, почему нельзя, раз все хотят кинуть и верить никому нельзя :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а если кирпич - кислотоустойчивый, насколько страшна ему вода зимой?

 

Та яка різниця кислотоустойчивий чи не кислотоустойчивий.... просто різні матеріали (в даному випадку цегла і бетон, цегла і плитка) мають різні показники водонасичення та різні показники температурного розширення - вони полюбому потріщать працюючи разом! щоб стояло - треба щоб дані сходи були в абсолютно сухому місці і добро заізольовані. Цегла вологи не переносить в принципі - бетон навпаки вологу любить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...В любом деле есть свои тонкости - вы или самостоятельно в них разбираетесь или верите на слово.

Сейчас многие просят ГКЖ, но... На сегодня есть только ГКЖ-11Н.

Хотите - могу договориться с дилером, наплескают в вашу тару.

Но... есть нюансы ;) Я своим не рекомендую его использовать. Так что - садитесь и разбирайтесь, почему нельзя, раз все хотят кинуть и верить никому нельзя :D

А я вам не вірю, і дилеру вашому. І часто сам собі не довіряю :D

А розкажіть будь-ласка про нюанси, у них зазвичай ховається істина, можете тут або там :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Абаснуйте ;)

Гідрофоби різні бувають, але загалом їх призначення гідроізолювати, тобто перешкодити потраплянню вологи, але у більшості не тільки ззовні всередину, а й навпаки, тому й рекомендують їх наносити на суху основу. При постійному потраплянні вологи зсередини або висолах гідрофоб лише шкодить. Ось тут говорили

 

Вы писали : Гідрофоб перешкоджатиме природньому виходу вологи з цегли.

 

Влага бывает в двух состояниях : пар и вода (лед упустим).

Так естественный выход влаги это выход чего?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це дивлячись як язиком крутити, на сходах у цеглу потрапляє волога (вода), яка потім випаровується з поверхні. З тіла цеглини до поверхні капілярно рухається волога (вода), яка потім з поверхні і випаровується.

Взагалі пара і вода це одне й те ж, різниця лиш у тому, що у %-му відношенні вміст води у парі менший ніж у воді, вибачайте за словоблудство :D Точніше було б казати що у парі міститься більший % повітря але так зрозуміліше ;)

 

А ще повідомлю що я не великий теоретик-спец у гідрофобах, а то бачу вже зуби нагострили, і нанотехнології вважаю шарлатанством і обманом, тож пишу про те з чим безпосередньо стикався і що бачив на власні очі 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, а самое большое шарлатанство - это мембраны ;)

Чего это они воду не пропускают, а пар аж бегом пролетает? ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Уточнюйте: супердифузійні мембрани, бо мембрани різні є ;)

То що там з нюансами, поділитесь чи як? :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не-а ;)

Вы ж мне все равно не верите, смысл воздух сотрясать?

У меня варенье варится - это занятие более интригующее, оно куда-то уменьшается :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отакої, то жарт був :D

Справну думку дурень повз вуха пропустить, а розумний на вус намотає. Сподіваюсь бути розумним, особливо якщо й думка справна буде :beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це дивлячись як язиком крутити, на сходах у цеглу потрапляє волога (вода), яка потім випаровується з поверхні. З тіла цеглини до поверхні капілярно рухається волога (вода), яка потім з поверхні і випаровується.

 

То есть, все упирается в "выпаровуэться".

Корень слова "пар".

Сразу предположу, что испаряться вода начинает еще в теле кирпича или чего-то пористого. Но это такое.

Значит гидрофоб препятствует выходу пара к и с поверхности , ну , допустим кирпича. Да?

 

Взагалі пара і вода це одне й те ж, різниця лиш у тому, що у %-му відношенні вміст води у парі менший ніж у воді, вибачайте за словоблудство :D Точніше було б казати що у парі міститься більший % повітря але так зрозуміліше ;)

 

Формулируйте проще.

Вода - это жидкость, а над водой - пар.

Различаются они простой штукой - плотностью.

Плотностью расположения молекул в каком-то объеме.

Да! У воды есть такая штука как поверхностное натяжение.

Вот это поверхностное натяжение не дает, сука, воде течь в тех капиллярах, в которых разряженная вода (пар) свистит аж гай шумыть.

 

А ще повідомлю що я не великий теоретик-спец у гідрофобах, а то бачу вже зуби нагострили, і нанотехнології вважаю шарлатанством і обманом, тож пишу про те з чим безпосередньо стикався і що бачив на власні очі

 

Про нанотехнологии.

Вот тут просто классно поработали рекламисты.

Чем измеряется размер молекул?

Пральна - нанометром.

Какая наука занимается придумыванием,созданием и модификацией веществ, которые на этой планете, да и не только состоят из молекул?

Пральна - химия.

 

 

Но химия - это уже давно и скучно.

А вот нанотехнология, которая делает кучу нанохреней - это ж прорыв в мозг затурканного обывателя.

 

И people хавает и просит ишо! ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подобається коли задають питання і потім самі на них відповідають ;), але ближче до теми, бо забагато тексту. Як на мене поки вода в цеглі стане паром то мороз порве її на шмаття. Чи ви хочете сказати що використання гідрофобу (будь-якого) на відкритих ділянках цегли у сходах вбереже їх від руйнування? Тоді розкрийте нюанси про які мовчить біс, мені здається, що вони важливі раз "своїм" не рекомендує їх використання. Я цим гідрофобам й так віри не маю, але цікаво було б почути зайвий аргумент на доказ
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чтобы проще и плотне поговорить давайте определимся с параметрами.

 

Сначала.

Для чего применяются гидрофобы?

Для защиты наружной поверхностей стен от осадков.

При этом доступ воды (именно воды), а не водяного пара к стене, со всех других её "сторон" должен быть исключен.

Гидрофобы применяют только для этого.

То есть, дом под крышей, дом теплый, горизонтальная отсечка под кладкой лежит и тогда наносим гидрофоб на стену снаружи.

При этом стена паропроницаема для паров "жизнедеятельности" человека и непроницаема снаружи ля воды (дождь, туман и т.д.)

 

Наибольшая глупость, когда гидрофобизирует или покрывают защитным лаком кирпичный забор с одной стороны, когда пускают дом в зиму без крыши, но со стенами из кирпича (еще и облицовочного), при этом верхний торец стены накрывают пленкой.

 

Кирпич не любит, когда по нему течет вода ручейком (собранная с кровли или с пленки), только капли дождя (как в песне какой-то). На фото. Когда-то обсуждалось здесь. Фото "пострадавшего". Рисунки мои. Гидрофобом не обрабатывалось.

 

Вопрос : что вы хотите гидрофобизировать ?

Brick2.thumb.JPG.ea6067b270fef904ecc71c3509389ec0.JPG

Змінено користувачем Propeller
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну які ж тут на СД всі розумні, особливо старожили-манагери з надутими щоками, аж сташно 8-) Читайте уважно і все стане зрозумілим ;)

Я нічого не хочу гідрофобізувати. І не збирався

Розмова була така:

а покриття гідрофобом відкритих поверхонь (цегли у сходах) врятує? чи буде із землі тягнути вологу?

Гідрофоб не врятує, а лише пришвидшить руйнування, оскільки волога в основному потрапляє не з відкритих поверхонь, а капілярно безпосередньо з місця дотику бетону вологих сходів. Гідрофоб перешкоджатиме природньому виходу вологи з цегли.

 

А тепер починайте свої фіглі-міглі, тільки зважте хоч на назву топіку, щоб говорити по темі. А то зачепились за знайоме слово і пишете все що знаєте 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спасибо, дружище, что подсуетились !

Ловкий вы! Молодец!

Хвалю.:D

Грешен : лень было читать.

Выжимки из постов лаконичные и емкие.

Теперь все понятно.

Можете отдыхать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...