Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш солом"яний будинок. Тернопіль.

Naya

Рекомендовані повідомлення

Буде продовження..

От лиш проблема...

Закину сюди трохи тексту.

Якось у всьому процесі будівництва укладку тюків я вважала найлегшим етапом, а виявилося чомусь навпаки.

Спочатку укладали з чоловіком вдвох, щоб визначитися як краще їх класти й відпрацювати технологію, щоб швидко та легко. Скажу чесно, спочатку то було трохи важко.

Але вже визначили шлях як їх класти, робота пішла налагоджено та швидко й вирішили ще прискорити процес - найняти кілька помічників...

і тут..саме веселе...

Коли люди чують, що саме треба робити - одразу морозяться.

То подумають й передзвонять - і так і не дзвонять, то дешево оплачуємо роботу (до слова платимо 10 грн/год, плюс обід, й на об"єкт завозимо й привозимо назад), а носити пісок, цемент та розчин з цеглою за 100 грн в день, то якраз для них нормально...

і робота ж не однакова по важкості, бо я особисто підняти пів відра з розчином не можу, а тюк піднімаю сама...

Стало мені питання: яким чином вираховувати оплату?

 

Ото тут трохи нажалілася...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Класс! подписыпаюсь:)

У нас только половина каркаса стоит, а планировали уже тоже солому ложить!

 

Удачи Вам и посговорчивых пошников-рабочих:))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коли люди чують, що саме треба робити - одразу морозяться.

То подумають й передзвонять - і так і не дзвонять, то дешево оплачуємо роботу (до слова платимо 10 грн/год, плюс обід, й на об"єкт завозимо й привозимо назад), а носити пісок, цемент та розчин з цеглою за 100 грн в день, то якраз для них нормально...

і робота ж не однакова по важкості, бо я особисто підняти пів відра з розчином не можу, а тюк піднімаю сама...

Стало мені питання: яким чином вираховувати оплату?

Я тут вижу две причины:

1. Платите немножко больше. Я меньше 110 грн. не плачу, местные селяне и за 110 не хотят работать (думаю, ленивы), приходится подсобных возить из города (Харьков). Правда, и не кормлю, нет такой возможности.

2. И основная причина. Вас эта стройка вдохновляет, а подсобным в диковинку такая технология, им понятней и привычней лопата-раствор-бетон. Другими словами, вы не стали единомышленниками

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нус....добудувалися...

хочеться плакати, але може не все ще так страшно????

 

НЕщодавно помітили на балках перекриття білий грибок.

Ми спочатку думали, що це живиця побіліла на сонці, знизу так й здавалося.

А тепер приглянулися зблизька - так і є...гадость ота якимось чином оселилася на балках.

Вже начиталася про цю заразу всяких ужасів....:(

 

Ми не обробляли нічим дерево. Хотілося досягти максимальної екологічності житла. Т а й крім того, знаю, що при нормальностворених умовах дерево є досить довговічниим матеріалом. Ці умови ми хотіли забезпечити. Вентиляція продумана та запланована не лише в кухні та у ванній, а в кожну кімнату в будинку для витягування лишньої вологи. Але ще ж нема тих кімнат, ще така вентиляція, що ого-го, все продувається...

А білі плямки на балках вже є.

Дошки привезли за місць до будівництва, зберігалися не на землі, перекладені, щоб продувалися вітром. На дощ накривали, на хорошу погоду відкривали.

Всі стойки каркасу - в нормальному стані, нижні маурлати - також, ми ніде не помітили тієї зарази, лиш на всіх балках 200х50....то якраз балки перекриття.

 

Сьогодні промазала деякі місця білизною(хлоркою), дошка стала як новенька, але чи допоможе це? Чи дасть якусь гарантію, що та гидота не сидить вже всередині?

 

1 фото - отак виглядає

2 фото - макро

3 кусок балки необробленої зліва й обробленої хлором справа...

 

Тепер чесно кажучи, вже боїмося щоб його не було в стойках каркасу. Стойки досить сухі, тож через це поки що може бути, що зараза не надто активна. Але почнеться штукатурка, чи не натягнуть вони вологи, чи не активізують цю гидоту?

Стільки питань, голова обертом. Стільки сил вкладено, душу в цей будинок вкладено, все самі робили...

еххххх...........

IMG_4638.thumb.JPG.6ff3a3875f7a3ec0fc0da77fc735d61a.JPG

IMG_4644.thumb.JPG.633ba2dfce41ab090ce46d1fe49a05ad.JPG

IMG_4649.thumb.JPG.8aeaecb433c0ca49e79c47748501d255.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

нус....добудувалися...

хочеться плакати, але може не все ще так страшно????

.....

Стільки питань, голова обертом. Стільки сил вкладено, душу в цей будинок вкладено, все самі робили...

еххххх...........

 

Думаю ще зарано робити висновки... може ще не пізно обробити каркас? Десь на форумі читав шо обробити дерево на початку будівництва просто обов"язково обробити.... хімія має здатність вивітрюватись ....але коли вона вивітриться ... то дерево вже буде сухе сухісіньке

 

Крім грибка може ще й жука приб"є якщо не дай Бог сидить в дереві

 

Думаю все виправиться ... не переживайте поки

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вітаю земляків з будівництвом...

 

а от дерево варто було обробити...середовище в соломі не саме хороше для деревини...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Задайте питання в розділі "Изделия из натурального дерева", там підкажуть.

щось я такого роздылу не можу знайти.

Окрему темку створила ще вчора, шукала куди б її приткнути, так й не знайшла й створила в основному форумі.

Надіюся на поради.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вітаю земляків з будівництвом...

 

а от дерево варто було обробити...середовище в соломі не саме хороше для деревини...

 

Та по теорії ніяких казусів не мало б бути...

І з соломою якраз все гаразд.

А от з деревом десь ми щось недогледіли :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось я такого роздылу не можу знайти.

Окрему темку створила ще вчора, шукала куди б її приткнути, так й не знайшла й створила в основному форумі.

Надіюся на поради.

 

Вот этот раздел www.stroimdom.com.ua/forum/forumdisplay.php?f=86

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наші тюки на місці. Ще лише половина, друга половина зайняла всю хату під дахом. [/img]

а можно еще фоток? чем больше - видеть сам процесс, и что где появляется...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як будете вирішувати питання з пожежною безпекою???

 

прокладка комунікацій в таких стінах, як?

 

п.с. цікава будова і цікавить продовження, якщо запросите в гості, хотів би глянути (родичі щось таке саме хочуть будувати) :good:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а можно еще фоток? чем больше - видеть сам процесс, и что где появляется...

 

 

Фото ще будуть, обов"язково.

Трішки пізніше порадую.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

як будете вирішувати питання з пожежною безпекою???

 

прокладка комунікацій в таких стінах, як?

 

п.с. цікава будова і цікавить продовження, якщо запросите в гості, хотів би глянути (родичі щось таке саме хочуть будувати) :good:

 

Оштукатурені тюки мають дуже високий клас пожежостійкості. Хороша штукатурка товщиною в 3-4 см по арматурній сітці.

Електропроводка вся буде в металопластикових трубках, заштукатурена.

 

Для горіння потрібен кисень. Забираємо кисень всюди, де теоретично може щось загорітися (в металопластиковій трубі його не багато, якщо й буде іскра якась, то вигорить кисень й по всьому). З комунікаціями на воду трохи складніше. Скажімо прорив труби для солом"яної стіни - це теж катастрофа. Тому вони не будуть в стінах. Будемо їх якось дизайнувати під інтер"єр.

 

А в гості.. в гості можна:)

Чого ж ні. Ми колись теж їздили на такі будинки дивитися...

Думаю справедливо буде показувати тепер свій:D

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

....З комунікаціями на воду трохи складніше. Скажімо прорив труби для солом"яної стіни - це теж катастрофа. Тому вони не будуть в стінах. Будемо їх якось дизайнувати під інтер"єр.

 

в мене знайомий побудував саманний будинок(зовнішня стіна 60см монолітний саман .... внутрішні стіни і перегородки з цегли ) ... так воду завів через підвал... і по внутрішнім стінам з цегли ...так щоби вода ніяким чином не торкалась саманових стін ...

 

подумайте може і в вас так вийде

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Вкладена частина стіни від садочку

(ссылка на изображение устарела)

Наше оброблене перекриття. Зелененьке..

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікаво та сміливо ! Пошана Вам за солом*яне будівництво - нарешті хтось зробив путній будинок для постійного проживання. Якщо Ваша ласка, викладіть розбивку на кімнати, дуже цікаво поглянути ))) Хай Вам щастить !
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте Naya, потрясающая тема, я сам хочу построить себе дом именно по такой технологии.Ваш опыт очень мне пригодиться в дальнейшем.Почитав то что изложено выше, я уже внес корректировки в свой каркас.Еще и очень радует то что мы с Вами земляки - я родился и вырос в Тернополе.В Черкассы переехал 8 лет назад.Кстати хотел бы напроситься к Вам в гости - я недельки через 2-3 буду в Тернополе) Интересно посмотреть,пощупать,ощутить.Если Вы не против то потом в личку оставлю Вам свой мобильный.

И еще хотел бы посоветовать - если у Вас возникают проблемы или вопросы по стройке ,думаю Вам сможет помочь человек под ником Ansambl

 

я 2 месяца,этим летом,работал у него на строй площадке, набирался практического опыта в постройке домов каркасного типа с утеплителем из соломенных тюков(по моему официально это так называется:))

Очень много полезного вынес для себя из этого опыта, строили мы Дом из тюков под Днепропетровском.Я очень доволен поездкой и могу с уверенностью сказать , что Ансамбль компетентный мастер по вопросам постройки домов именно по такой технологии, ну и по экотехнологиям вообще.Думаю он с удовольствием Вам поможет:)

 

Удачи Вам.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте Naya, потрясающая тема, я сам хочу построить себе дом именно по такой технологии.Ваш опыт очень мне пригодиться в дальнейшем.Почитав то что изложено выше, я уже внес корректировки в свой каркас.Еще и очень радует то что мы с Вами земляки - я родился и вырос в Тернополе.В Черкассы переехал 8 лет назад.Кстати хотел бы напроситься к Вам в гости - я недельки через 2-3 буду в Тернополе) Интересно посмотреть,пощупать,ощутить.Если Вы не против то потом в личку оставлю Вам свой мобильный.

И еще хотел бы посоветовать - если у Вас возникают проблемы или вопросы по стройке ,думаю Вам сможет помочь человек под ником Ansambl

 

я 2 месяца,этим летом,работал у него на строй площадке, набирался практического опыта в постройке домов каркасного типа с утеплителем из соломенных тюков(по моему официально это так называется:))

Очень много полезного вынес для себя из этого опыта, строили мы Дом из тюков под Днепропетровском.Я очень доволен поездкой и могу с уверенностью сказать , что Ансамбль компетентный мастер по вопросам постройки домов именно по такой технологии, ну и по экотехнологиям вообще.Думаю он с удовольствием Вам поможет:)

 

Удачи Вам.

 

О! Знакомые все лица;) Когда к нам еще приезжать будете?:)

 

п.с. Да пускай автор простит за оффтоп:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуй S_S. Когда приезжать не знаю, у меня поездка в Тернополь планируется.На сколько затянется не знаю.Кроме этого у нас перехватили покупку потрясающего участка, и теперь в срочном порядке ищем альтернативу.Цены растут, так что стараемся не терять времени.

 

Извините за офф-топ и меня))не мог удержаться что бы не ответить))Дальнейшее общение наверное перенесем в личку)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дуже цікаво та сміливо ! Пошана Вам за солом*яне будівництво - нарешті хтось зробив путній будинок для постійного проживання. Якщо Ваша ласка, викладіть розбивку на кімнати, дуже цікаво поглянути ))) Хай Вам щастить !

 

Дякую.

Викладу розбивку(план), трохи пізніше, а то часу зараз геть немає. На форум наскоками.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати хотел бы напроситься к Вам в гости - я недельки через 2-3 буду в Тернополе) Интересно посмотреть,пощупать,ощутить.Если Вы не против то потом в личку оставлю Вам свой мобильный.

 

 

 

Удачи Вам.

 

Ні, не проти.

Але виловлюйте мене по тел 067 599 30 62, бо на форум не завжди вдається забігти.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, не проти.

Але виловлюйте мене по тел 067 599 30 62, бо на форум не завжди вдається забігти.

 

Отлично, буду в Тернополе - я Вас наберу))спасибо Вам огромное))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...