Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш солом"яний будинок. Тернопіль.

Naya

Рекомендовані повідомлення

Shroud, приймаємо :)

 

то якось би нахально напроситись в гості :)

якщо десь в середині липня, чи біля того - ми збираємось на Поділля - то якось би хотілося до Вас заїхати, глянути як Ви реалізували свою мрію, якщо не проти можна в приват перейти... ;)

чи будете в цей час вдома?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Naya, Супер, я в захваті від Вашого "маєтку" :) Дуже сподобалась камінопіч. Таку ж саме схему заклав і в своєму проекті, але ще не знайшов кращого ті красивішого рішення за Ваше. Чи можно отримати більш детальну інформацію про камінопіч?
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Naya, Супер, я в захваті від Вашого "маєтку" :) Дуже сподобалась камінопіч. Таку ж саме схему заклав і в своєму проекті, але ще не знайшов кращого ті красивішого рішення за Ваше. Чи можно отримати більш детальну інформацію про камінопіч?

Дякуємо за добрі слова.

 

Про камінопіч питайте, що саме вас цікавить.

Скажу наперед, що пічку ми ще так й не експлуатували серйозно, але на неї всі надії на цю зиму.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякуємо за добрі слова.

 

Про камінопіч питайте, що саме вас цікавить.

Скажу наперед, що пічку ми ще так й не експлуатували серйозно, але на неї всі надії на цю зиму.

 

Та було б цікаво подивитись схему та розрізи. Але думаю що такого нема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

прошу всех кто понимает в саманном строительстве пройти по этой ссылке на этом форуме и прокомментировать выложенные мной фото www.stroimdom.com.ua/forum/showthread.php?t=102922
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...

fa424d6237ab.jpg

 

Naya, подкровельную мембрану под профнастил укладывали?

А то на фото непонятно, есть или нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

daminik, так, мембранку вкладали під профнастил.

Й зараз по ній, тобто між нею та профнастилом вовтузяться миші :evil:

Ніколи не думала, що вони туди можуть забратися.

Щоправда відколи в нас кицька, то мишок не видно.

 

Добавлено через 1 минуту

А ми вже переїхали та обживаємо нашу хатку.

Скоро будуть нові фото :) та трохи більше тексту :)

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую, Ная.

И сочувствую, что мыши таки есть, и смех берет - что они там забыли, аж под профнастилом :) Хотя... чего удивляться? У меня одно время на 8-м этаже бетонной коробки бегали...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У моего знакомого завелись серые прямо в стенах соломенного дома, бегают там как лошади - хорошо им там живется. А хозяин уснуть не может, кажется что сейчас они хлынут большой волной из стен, как в фильме ужасов.:o
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Naya,молодчага.

Вся ваша родина. Молодці що встигаєте все... і про діточок не забуваєте. :)

 

Гарний у вас будиночок. Навіть жалко, що солому та дерев"яні каркаси прийшлося заштукатурити, так класно виглядало в поєднанні з бутовим цоколем.!!!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Сейчас существует очень много способов вывести мышей, или ультразвуковые установки которые их отпугивают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот только продАвцы сих установок рекомендуют их использовать совместно с ядом/клеем. К чему бы это? ;)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Роман7 - ультразвук больше для защиты огорода. Я покупал такую штуковину, в доме она не действовала, из трех мышей только одна перелезла в соседнюю стену и продолжала грызь утеплитель. В моем случае все исчезли от средства в пакетиках в статье (не могу писать, меня уже банили за его рекламу) Читайте про надежное народное средство в моей статье на www.biohouse.com.ua/2012/04/blog-post_22.html

 

Добавлено через 2 минуты

Сейчас существует очень много способов вывести мышей, или ультразвуковые установки которые их отпугивают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ПРоблема мишей вичерпала себе з появою в домі кицьки....

Боролися з ними за допомогою звичайних мишоловок, плюс киця. Киця ще мала, три місяці їй, але мишок розлякала хвацько. На наших очах зловила дві й зхрумала, впевнена, що ловила й коли ми не бачили.

Зараз їх(мишей) ніде не чути й не видно.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
чудова гілка, підписуюсь

 

Гілка чудова. але як будова себе почуває?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Особисто я нізащо не наважився б будувати з соломи не маючи наочного прикладу - подивитись, понюхати, покусати, пом'яти.

 

Дуже цікаво - як веде себе солома ?

 

а не може бути така ситуація - в домі тепло допоки солома гниє, як перегниє - потрібно свіженької докласти.

(як я зрозумів солому брали з поля, а на заході України опадів удвічі більше ніж в центрі, і ідеально сухий тюк важко взяти)

 

Ще одне - підлога з екструдованого пінополістиролу - нелогічно. Як на мене екологічніше було б - 10-15 см глини з соломою, або тирсою а зверху можливо дошка.

 

Ми колись жили в старій глиняній хатині, підлога - замля, закидана глиною и затерта, зверху лінолеум.

Не можу сказати , що підлога була дуже холодною.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Гілка чудова. але як будова себе почуває?

 

ну поки що нарікань немає.

Ми живемо вже в будинку майже два місяці (переїхали 25 серпня).

Потрохи освоюємося, розкладає коробки досі:D

 

Завели господарку - кицьку, а то переїхали і відчули, що в нас мишки живуть. Хоча то не дивно. Чоловіка вони страшно лякали, він ночами бідолашний не спав, все прислухався де там мишки шкребуться. Під боком дитини не чув, зате будив мене, бо десь там мишка побігла. Аж до сміху доходило, коли казав мені, що їх є певно 12 або 14, а я питала, чи то вони перекличку робили, що він порахував. Але ми купили мишоловки й привезли кицьку. Кицуня мала ще, але свою роботу знає: мишок вже ніде не чути й не видно. І я сама бачила, як після того, як появилася кицька, мишка давала драла вниз по вертикальній гладкій оштукатуреній стіні. Кицька двох зхрумала на наших очах, багато вовтузилася зверху там де вони шкрябалися й тепер шкряботіння не чути, а в мишоловки вже нічого не ловиться (а зловили були десь 12 мишок в мишоловки).

Так що в солом"яному будинку мишки живуть (і я й не сумнівалася в цьому), але проблема знімається нормальним котом.

Цікаво, що шастали вони по мембранці під профнастилом. Як вони туди добралися було для мене загадкою, поки на свої очі не побачила маленького сірого альпініста, що шустро спускався зверху донизу по гладкій стіні.

 

 

Вже відчутно, що будинок таки теплий - виправдовує надії. На другому поверсі ще немає вікон, й ще не повністю утеплене перекриття(якраз працюємо над цим), тож теплу є куди діватися, та все одно тепло. Ми потрохи пропалюємо вже пічку, але я знаю скільки дров йде, щоб напалити хату з цегли (виросла в селі, коли там ще не було газу) й бачу, що нам вистачає їх набагато менше й зранку ще досить тепло. Думаю, коли остаточно утеплимося й ввімкнемо теплі підлоги в ванній та коридорі, то буде досить комфортно...Ага, ми таки зробили теплу підлогу в коридорі та ванній, хоча мріялося-планувалося на всьому першому поверсі.

 

А ще ми до позавчора жили без міжкімнатних дверей, замість дверей повісили покривало - як в юрті, але вже є двері й набагато затишніше. Й поки що, тепер з дверима, ванна (а вона у нас велика) прогрівається 2м.кв теплої підлоги.

 

А ще нарешті я вже з кухнею, з плиткою та мийкою. Без них було дуже важко на перших порах: готувала їсти на дровах, мити все бігала в ванну...тепер відчуваю себе білою жінкою.

Єдине, що мене турбує: чомусь довго зберігаються запахи в цій хаті. Смажена риба, рис й т.д все це змішується й якось не надто приємно. Й це при тому, що є вентиляція. Мене заспокоюють, що в новій хаті завжди так, ну побачимо.

Ще багато чого недороблено, але ми вже живемо й живемо, я б сказала, з необхідним комфортом.

 

Добавлено через 8 минут

Особисто я нізащо не наважився б будувати з соломи не маючи наочного прикладу - подивитись, понюхати, покусати, пом'яти.

 

Дуже цікаво - як веде себе солома ?

 

а не може бути така ситуація - в домі тепло допоки солома гниє, як перегниє - потрібно свіженької докласти.

(як я зрозумів солому брали з поля, а на заході України опадів удвічі більше ніж в центрі, і ідеально сухий тюк важко взяти)

 

Ще одне - підлога з екструдованого пінополістиролу - нелогічно. Як на мене екологічніше було б - 10-15 см глини з соломою, або тирсою а зверху можливо дошка.

 

Ми колись жили в старій глиняній хатині, підлога - замля, закидана глиною и затерта, зверху лінолеум.

Не можу сказати , що підлога була дуже холодною.

 

Наочний приклад у нас був - гостювали в Широкова.

Суха солома не гниє, а вона суха, бо це було і для нас основною вимогою, і для агронома - жито не збирали з поля, поки воно не було достатнььо сухим. В них теж свої норми й вологість щодня замірялася. Тюки були ідеально сухі. Сухі настільки, що навіть деякі зелені бур"яни в основній масі соломи ставали сухими.

Другий поверх в нас ще не оштукатурений зсередини - солома, як солома, без змін, навіть колір не змінився. А одна стіна ззовні халатно оштукатурена - коли минулого року штукатурили, була вже пізня осінь, додавали морозостійку добавку й на одну стіну не вистачило, а майстри не обмовилися, що треба. Там штукатурка облітає. А солома під нею - сухісінька.

І, якщо знизу підвал, перекритий бетонними плитами, то якої товщини має бути земляна долівка, щоб було тепло??? Не цікавились? Я думаю, що далеко не тих 10 см пінополістиролу та стяжки ;) Неекологічно було б використовувати ЕППС на утеплення даху, оскільки він виділяє токсичний стирол при нагріванні. Що ж його буде нагрівати в стяжці? Якщо ж ви говорите про екологічність при його виробництві, то так..неекологічно. Але ми пішли на такий компроміс. По мобільному розмовляти теж не дужн екологічно, й за компом сидіти також ;)

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:)

я приблизно на таку відповідь і очікував, так як сам такої ж думки.

гарний будинок

 

агроном повинен був змиритися з втратами зерна. У такому разі, думаю ви ціною на солому мали б компенсувати втрати зерна при осипані. Чи можливо агроном хороший знайомий?

 

цікавить тому, що сам на таке погодився б для знайомих або по наказу керівництва.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ugin78, питання ще де зерна втратиться більше.

Справа в тому, що ми часто надзвонювали, щоб не прогавити жнива й агроном нам говорив, що ще занадто висока вологість, щоб збирати жито. Воно ж не вимолотиться нормально. Тому вони кожного дня заміряли вологість. Й косити починали не з самого ранку, а коли вже роса спаде. Те, що вони вичікували, щоб жито було досить сухим - для нас було тільки плюсом й ніяких особливих домовленостей непотрібно було. Для них це теж було важливо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...