Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Наш солом"яний будинок. Тернопіль.

Naya

Рекомендовані повідомлення

Балки перекриття в нас висотою 200 мм, спочатку планували утеплити тією ж соломою, пересипаною борною кислотою.

Знову ж таки є сумніви, бо не хочеться використовувати борну кислоту, а без неї є ризик, що мишки там таки житимуть - туго спресовану солому як у стіни там вкласти не вдасться.…

Ну й дивилися в сторону ековати/мінвати.

В эковате 12-14% борной кислоты (шоб не горело) и 8% буры (шоб мышва и плесень с тарашками шли лесом). По мне, так и фиг с ним: есть её я не собираюсь, а из перекрытия или стены деваться ей некуда.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е.? Крышный свес побольше, чтоб не замокала стена. Сама стена паропроницаема, сырость не накапливает.

ЗЫ Для таких вопросов (и ответов) у нас есть отдельная тема.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В любом случае вы разве не станете использовать паробарьер? Или п/э пленку ,или бумагу чтобы на голову не сыпалась пыль? Если будете то как ? Положите сверх балок? Или снизу? если снизу то будете закрывать гипсокартоном..

Я к чему спрашиваю : может можно было съэкономить дерево и подбить через доску.

 

 

Якби нас не підганяв час й не стала проблема з фінансами, то робили б трохи по-іншому.

Зараз же треба було зробити стелю, щоб можна було опалювати на першому поверсі дві кімнати та штукатурити їх всередині. Під руками поки що нічого не було, лиш дошка 25. Тимчасово на дошках зверху в якості утеплювача солома. Ще остаточного пирога в перекритті немає.

Але звісно, коли будемо йти до фінішу, то плануємо зробити так: на дошки зверху настелити пергамін або паробар"єр - утеплювач 100мм - чорнова підлога - підложка під покриття -фінішне покриття. Знизу або натяжна стеля, або підвісна з ГКЛ на металевому каркасі на резинових амортизаторах.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийміть і мої вітання!

Можна я вас візьму за приклад? :)

Я теж вирішив будуватися - і теж вирішив стіни з соломи.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийміть і мої вітання!

Можна я вас візьму за приклад? :)

Я теж вирішив будуватися - і теж вирішив стіни з соломи.

 

Наші ряди поповнюються:D

 

Успіхів Вам!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Трохи не зовсім в тему, але ...

 

Невже, якщо я викладаю в інтернеті інформацію про наше будівництво - то це вже означає, що можна просто взяти звідси, зліпивши інформацію з кусків вирваних з контексту й надрукувати в газеті?

Невже не можна, якось цивілізовано, як інші журналісти, домовитися, вислати статтю на е-майл перед виходом газети, щоб уточнити деякі деталі?

Я сьогодні не на жарт розізлилася, почувши від знайомих про статтю, про яку я ні сном, ні духом....

Я не напрошуюся в журналістів на статті, але й не проти, коли хочуть написати. Просто хочу, щоб це було по-людськи. Й щоб інформація була подана вірно.

Й дуже злить, коли роблять все за твоєю спиною. Пишу про це тут, оскільки списувалося все звідси.

 

 

Якщо чесно, то вже й нема ніякого бажання продовжувати цей щоденник.

Змінено користувачем Naya
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийміть мої вітання! Ви стали популярні. На жаль, наші журналісти — такі журналісти.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Трохи не зовсім в тему, але ...

Якщо чесно, то вже й нема ніякого бажання продовжувати цей щоденник.

 

Із за одного журналіста Ви хочете позбавити слідкуванню за Вашим будівництвом декілька десятків людей? Невартує!!!:no:

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Поштукатурили таки всередині дві кімнати: кухню та вітальню.

Палили трохи пічку.

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

А отак наразі виглядає мансардний поверх. Роботи там ще непочатий край

(ссылка на изображение устарела)

 

Штукатурила бригада з трьох чоловіків. Помірні ціни, з людьми можна домовлятися, й що дуууже приємно - добросовісні, не халтурять, роблять добре.

Штукатурили без маяків, але досить якісно.

 

Нам взагалі щастило з людьми, з якими прийшлося стикнутися за час будівництва.

Може щастило, а може ми так інтуїтивно обирали, коли домовлялися, того вже не знаю.

Але я рада, що доля звела нас саме з тими людьми.

  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

....Але я рада, що доля звела нас саме з тими людьми.

А я как рад,что наткнулся на Вашу тему. :beer:

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розкажіть будь ласка детальніше про фундамент\цокольний поверх - дуже сподобалось як у Вас зроблено (зовнішній вигляд) - але є пару питань технічного плану.

 

1) Я так зрозумів, що у Вас цокольний поверх не є опалюваний і не є утеплений. Крім того все, що над землею зроблено просто з каменю. В такому випадку - Якщо на вулиці буде -20, то і в цокольному поверсі буде -20 і грунт промерзатиме від стін цокольного поверху? Але з іншого боку є багато рекомендацій(коли заливають фундамент-стрічку в землю) заглиблювати фундамент нижче глибини промерзання грунту - щоби уникнути впливу промерзання грунту під фундаментом. Як у вашому випадку вирішилась ця проблема?

 

2) Як Ви вирішували питання гідроізоляції цокольного поверху?

 

3) Як у Вас зроблена підлога цокольного поверху?

 

Зарані дякую і прошу вибачити, якщо ці питання вже були десь висвітлені

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Очень хочу заполучить Вашу фотку для конкурса:

www.stroimdom.com.ua/forum/sh...ad.php?t=84660

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
розкажіть будь ласка детальніше про фундамент\цокольний поверх - дуже сподобалось як у Вас зроблено (зовнішній вигляд) - але є пару питань технічного плану.

 

1) Я так зрозумів, що у Вас цокольний поверх не є опалюваний і не є утеплений. Крім того все, що над землею зроблено просто з каменю. В такому випадку - Якщо на вулиці буде -20, то і в цокольному поверсі буде -20 і грунт промерзатиме від стін цокольного поверху? Але з іншого боку є багато рекомендацій(коли заливають фундамент-стрічку в землю) заглиблювати фундамент нижче глибини промерзання грунту - щоби уникнути впливу промерзання грунту під фундаментом. Як у вашому випадку вирішилась ця проблема?

 

2) Як Ви вирішували питання гідроізоляції цокольного поверху?

 

3) Як у Вас зроблена підлога цокольного поверху?

 

Зарані дякую і прошу вибачити, якщо ці питання вже були десь висвітлені

 

1. Ділянка наша нерівна, з досить високим перепадом. Й якщо спереді видно повноцінний гараж, то по діагоналі від гаражу, якраз там де підвал - виходить так, що підвал більшою своєю частиною в землі. В тій частині будинку ми вкопувалися досить глибоко в землю - навіть значно глибше за глибину промерзання. По нашим прикидкам - там має бути стабільна підвальна температура. Але одразу за гаражем, справа від підвалу ще є одна підвальна кімната, яка фактично наполовину в землі, наполовину над землею. На майбутнє там плануємо поставити твердопаливний котел.

Якщо чесно, то наразі ми не знаємо яка точно температура буде триматися в нашому цокольному поверсі. Можливо достатньо буде того, що є, разом з котлом зимою. Може треба буде додатково утеплювати. Може треба буде утеплити просто землю під відмосткою.

2. Гідроізоляцію робили ще на етапі закладання фундаменту. На той час мене не було на об"єкті, тож не можу точно впевнено сказати що і як й чим робили. Робив батько з чоловіком та братом. Знаю, що використовували газову горілку для того, бо я її шукала:D

3. Ще не зроблена. Я тут піднімала вже це питання. Ми з чоловіком ще по цьому питанню довго сперечалися, бо хотіли пошвидше переїхати й зробити швидко та щоб по фінансах вкластися. Таким варіантом було кинути дерев"яні балки та набити дерев"яну підлогу. Потім ми подумали, що це все одно тимчасовий варіант, й все одно не дешевий, а нема нічого постійнішого за тимчасове й вирішили зробити так, як би мало бути. Тож навесні плануємо вирівняти підлогу пісочком, утеплити пінополістиролом й залити стяжку. А потім вже підложку та ламінат. Поки що зупинилися на цьому, але й шукаємо інші варіанти.

Цей варіант був пріоритетним тому, що хотіли робити теплу пілогу. Але зараз вже є сумніви щодо цього.

 

На самому початку здвалося, що продумано все. :) А в результаті в процесі будівництва якось мінялися побажання, та й фінанси почали диктувати свої умови...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

А отак наразі виглядає мансардний поверх. Роботи там ще непочатий край

(ссылка на изображение устарела)

 

.

 

Если стропила прикрыть соломой, то в такую комнату нужно пускать туристов на ночь ЗА ДЕНЬГИ для психологической разгрузки и окунание в воспоминания детства :beer:

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

3) Як у Вас зроблена підлога цокольного поверху?

 

 

Ой, перепрошую.:fool: Я недочитала, що ви питаєте про підлогу цокольного поверху й написала про підлогу першого жилого поверху.

В цоколі просипано щебнем й по щебню залита стяжка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

.... Знизу або натяжна стеля, або підвісна з ГКЛ на металевому каркасі на резинових амортизаторах.

 

Дякую Вам за Вашу тему, дуже цікаво. Актуальне для мого товарища питання стеля. Що ви мали на увазі під резиновими амортизаторами для підвісної стелі з ГКЛ? Розкажіть більш докладно що це за звір.:)

Дякую :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 місяці потому...
дуже цікава ваша темка, дякую Вам. добра і радості, сімейного затишку в такому чудовому будиночку.:good:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 тижнів потому...

Вітаю! Щиро радий за вас! Чи ви не будете проти якщо і я напишу про вас статтю у своєму блозі? Дуже буду вдячний за дозвіл. Напишіть мені на bio-house@ukr.net якщо не проти.

Євген. www.biohouse.com.ua

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Щиро дякую за увагу до нашої теми :)

Все-таки приємно, що нашим будівництвом цікавляться :)

 

Будівництво наше завершується, на даний момент закінчили вже внутрішню штукатурку, та утеплюємо підлогу й робимо стяжку.

Більш детальний звіт напишу трошки пізніше.

  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

???????????????????????????

В загальному десь 150-160 тис. грн

Я отут писала більше докладно (ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

Сьогодні спробую написати звіт про те, що вже було зроблено після зими.

Фактично, нам залишилося ще зовсім чуть-чуть, щоб переїхати. Хоча "зовсім чуть-чуть" то в мене вже давно, грію так душу:D

 

Найперше, що ми зробили після зими, це оштукатурили внутрішіні стіни першого поверху, закупили екструдований пінополістирол та залили стяжку на всьому першому поверсі.

 

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

 

Звісно, після цього була коротка передишка, щоб схопилася стяжка, та висохли стіни після штукатурки. Стіни в нас зовнішні солом"яні, а внутрішні цегляні - для тепломаси. Так от, штукатурка дуже класно чіпляється соломи - адгезія хороша, проте трохи довше сохне та схоплюється: солома не вбирає вологу так гарно й швидко, як цегла. Фактично солома не вбирає вологи з штукатурки, тобто штукатурка мусить віддати вологу лиш в "одну сторону" - зовнішню. Я не будівельник, тому пишу так, як бачу та розумію, тож прошу вибачення, якщо висловилась непрофесійно.

Коли стіни висохли та схопилася гарно стяжка взялися за стелі.

Стелі в нас уже були підбиті дошками до балок перекриття. Ми ризикнули й накрутили гіпсокартон прямо на дошки, без рейок та профілів. Дехто нас переконує, що так тріщатиме по швах, але брат каже, що вони в Англії крутять гіпсокартон прямо до балок перекриття в схожих каркасних будинках й нічого не тріщить. Побачимо. Ми ще трохи "підстрахувалися" тим, що поклеїли стелі ремонтним флізеліном, щоб якщо будуть тріщини їх приховати. Так нам вийшло суттєво дешевше й по матеріалах й по роботі.

Потім стіни пошпаклювали. Дві стіни в вітальні - зовнішні солом"яні ми вирішили поклеїти обоями - знову ж таки на випадок, якщо підуть тріщини в тих місцях де дерев"яні балки каркасу. По штукатурці вони таки були, по гіпсовій шпаклівці поки не видно, але думаю судити ще рано. Дві інші стіни - внутрішні - пошпакльовані штуком - цементно-вапняною шпаклівкою. Вийшла дуже приємна текстура, ці стіни пофарбуємо. Також в столовій зовнішні стіни зробили під покраску - хочемо все-таки бачити чи будуть тріщини там, де дерев"яні балки.

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

Також зробили розводку води по будинку та каналізацію. Вода в будинок була вже заведена, ще на етапі закладки фундаменту, також була закладена труба в фундамент під каналізацію. Щодо каналізації - то лиш залишилося прорити траншею від будинку до септика й з"єднати трубою.

У ванній нам прийшлося всі труби ховати в короби, адже специфіка стін не дозволяє заховати їх в стіну. Також прикріпити умивальник до стіни не вдастся, тому ми зробили тумбу під пральну машинку та умивальник поряд.

Штукатурили в нас майстри, шпаклював знайомий майстер, стелю крутили він же та чоловік разом. А конструкції у ванній робив чоловік вже сам, я трохи допомагала. Загалом моя допомога звелася до того, що я розмічала та вирізала необхідні деталі з гіпсокартону. Відкрила для себе те, що працювати з гіпсокартоном дуже легко, навіть вагітній жіночці на 31 тижні :D Тож от що поки що вийшло

(ссылка на изображение устарела)

(ссылка на изображение устарела)

Коли все буде в плитці вийде досить симпатичненько. Надіюся :)

  • Лайк 8
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...