Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

ГАСК: упрощенная система ввода в эксплутацию. Миф или реальность!!!

Sididi

Рекомендовані повідомлення

дякую за відповідь ,але я не це хотів почути.у декларації про завершення будівництва е розділи про авторський нагляд,тех нагляд і виконроб.і ще одне, будинок цей мій він на моїй ділянці,у сусідів своя половина на своїй ділянці він одноповерховий але він записаний у тех паспорті квартира.

 

Добавлено через 9 минут

дякую за відповідь ,але я не це хотів почути.у декларації про завершення будівництва е розділи про авторський нагляд,тех нагляд і виконроб.і ще одне, будинок цей мій він на моїй ділянці,у сусідів своя половина на своїй ділянці він одноповерховий але він записаний у тех паспорті квартира.я хотів узнати чи є спрощена систем і на якій підставі мені виписали штраф у 6800,коли є стаття 97 у якій штраф від 170 до 850.мені інспектор каже щоб я незапарювався і невірив у те що є спрощена процедура.тому що по спрощеній процедурі мені непотрібно ні проект ні кадастровий номер ікучу документів,і штрафу могло би і небути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

здається, якщо це не будинок, а квартира, то там порядок трохи інший, і нагляди потрібні. десь проскакувало на форумі, але в якому нормативному акті це написано не скажу, треба шукати
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

to rus land: у декларації про технагляд, проект, авторський нагляд, підрядник, страхування написано "за наявності". У розділі про ВІДПОВІДАЛЬНОГО за роботи пишете себе.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завтра прибывает техник из БТИ, поэтому еще раз хочу уточнить для подстраховки и прошу советов:

1. Что мне, как самостройщику, грозит, если год постройки будет 2011 год, а не 2010-й или 2009-й год?

2. Если я эксплуатирую дом (самострой) с 2012-го года, какие тогда неприятности?

После обмера дал бы еще дополнительный совет.

Перед тем как ставить подпись на бумажках, написанных техником, внимательно прочитайте все. Если год постройки стоит не тот, что нужен или записан карандашом, то своей шариковой ручкой самостоятельно прописываете 2010-й. И только потом ставите подпись.

Змінено користувачем Viorel
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Госакт на землю старого образца. Для подачи декларации необходим новый акт, или достаточно вписать в декларацию новый кадастровый номер?

кто в курсе, подскажите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Річ у тому, що у мене є будівельний паспорт від 2005 року. Тоді, маючи його на руках, не потрібно було десь і щось реєструвати. Можна було просто починати будівництво і все. Тому вже у 2006 я почав роботи: туалет, розмітка, літня кухня з лазнею та таке інше. Це мені учора підтвердили і в БТІ (назвали якусь постанову тих років, номер якої вони не пам'ятають). Таке я неодноразово чув і в будівельної архітектурі. Будинок я побудував ще раніше: у 2009 році, але він був без штукатурки, стяжки і сходів. Все інше (тимчасові сходи із дерев'яних настилів, штукатурка та шпаклівка стін) зробив з дуже великими фінансовими труднощами в 2010 році. У 2011 році переробив тимчасові сходи на зализні. Зараз же правила гри змінилися і для ДАБІ треба мати повідомлення про початок будівництва, а якщо його не було (а такого бланку в ті роки взагалі не було), то це самобуд. Тобто я перетворився із-за змін у законодавці із "показового" будівельника" в порушника. Тому я пішов по цьому шляху: обмір - техпаспорт зі штампом самобуд - ДАБІ (декларація про завершення будівництва) - реєстрація прав власності. Хотя самобуду, як такого, не було.

Может кто-то знает, что за постанова в те года (начало 2000-х годов) была, на основании которой можно было строиться имея только стройпаспорт?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Госакт на землю старого образца. Для подачи декларации необходим новый акт, или достаточно вписать в декларацию новый кадастровый номер?

кто в курсе, подскажите.

"Старі"державні акти ніхто не відміняв (навіть ті що без кадастрового номера", у Декларайії п."11.1 Інформація про документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію "

вписуєте серію та номер держакту, площу, фікціональне використання (наприклад: будівництва та обслуговування жилого будинку...), коли і ким виданий, якщо є кадастровий № - вписуйте, це законний документ, що посвідчує право власності на земельну ділянку. Але якщо ДАБК захоче придраться- придереться і до менших дрібниць(провірено на власному досвіді):O:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13 пункте "Характеристика iнших нежитлових примiщень" имеются ввиду помещения типа коридор, кухня или наружные помещения типа гараж, летний душ или и то и другое? Кто знает отзовитесь
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

виходячи з назви "13. Характеристика житлових будинків..." схоже,що маються на увазі саме коридор, ванна, кухня..(ті нежитлові приміщення, що знаходяться в будинку)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 13 пункте "Характеристика iнших нежитлових примiщень" имеются ввиду помещения типа коридор, кухня или наружные помещения типа гараж, летний душ или и то и другое? Кто знает отзовитесь

 

А че здесь думать? Просто смотрим в Инструкцию:

 

"Житловий будинок указаної категорії складається із житлових та допоміжних (нежитлових) приміщень. Характерними допоміжними приміщеннями будинків є: передпокій, кухня, коридор, веранда, вбиральня, комора, приміщення для автономної системи опалення, пральня тощо."

 

Можно пользоваться также определением "жилая комната":

"житлова кімната - частина квартири, відокремлена від інших приміщень (кімнат) перегородками (внутрішніми стінами), призначена для проживання, відпочинку тощо;"

 

Все остальное - нежилые помещения.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В техпаспорте БТИ все жилые и нежилые помещения разделены, выделены и посчитаны. Оттуда и брать данные.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В пункте "перелік інженерного обладнання" під централізованним опаленням мається на увазі котел с батареями чи підключення до теплоцентралі?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В техпаспорте БТИ все жилые и нежилые помещения разделены, выделены и посчитаны. Оттуда и брать данные.

В техпаспорте БТИ на "садибний будинок" нет категории нежилых помещений. Есть жилые, подсобные, летние. Коридор относится к подсобным, подвал к летним. По нормативам ДБН, к нежилым относился-бы магазин в одной из комнат, или общественная прачечная, но тогда эта комната становится не просто нежилой, а попадает в нежилой фонд. Сталобыть,по меркам ДБН,

нежилых помещений у мня нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В техпаспорте БТИ на "садибний будинок" нет категории нежилых помещений. Есть жилые, подсобные, летние. Коридор относится к подсобным, подвал к летним. .

 

У меня подвал обозвали "кладова" и отнесли его в "допоміжну площу"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня подвал обозвали "кладова" и отнесли его в "допоміжну площу"

 

Может подвал отапливаемый. У меня в подвале есть ворота на улицу и он не отапливаемый и попал в "летние", а обозвали его "гараж", хотя у меня там мастерская.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может подвал отапливаемый. У меня в подвале есть ворота на улицу и он не отапливаемый и попал в "летние", а обозвали его "гараж", хотя у меня там мастерская.

 

Подвал неотапливаемый.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите плиз. Получила техпаспорт БТИ. самострой - год постройки 2010. Позвонила в архитектуру - Бровары, Независимости 2. А они говорят - приезжайте, все доки у нас на стенде, но по самостроям мы еще ничего не знаем...так как не утвержден порядок еще - ждите.

Они о чем? И сколько ждать? Или мне втупую идти туда с тех.паспортом и писать заявление?

 

 

И еще подскажите, что туда обычно несут? тех.паспорт, мой паспорт, акт на землю, разрешение от сельсовета на строительство? это все есть. а что еще? может у кого то есть образец заявы? буду признательна - okurpas@ukr.net

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите плиз. Получила техпаспорт БТИ. самострой - год постройки 2010. Позвонила в архитектуру - Бровары, Независимости 2. А они говорят - приезжайте, все доки у нас на стенде, но по самостроям мы еще ничего не знаем...так как не утвержден порядок еще - ждите.

В Днепропетровске то-же самое, вчера ходил, по 91 приказу полный тормоз, сказали через месяц позвонить. Наверно в кабмине праздники новогодние еще не окончились. По необходимым документам тоже спрашивал, но они еще сами ничего не знают.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В Днепропетровске то-же самое, вчера ходил, по 91 приказу полный тормоз, сказали через месяц позвонить. Наверно в кабмине праздники новогодние еще не окончились. По необходимым документам тоже спрашивал, но они еще сами ничего не знают.

 

Спасибо. Сегодня у них уже другая инфа. приемных дней больше нет! В Броварах они ничего принимать не будут....а все доки отправлять заказным в областное! вот оно как :o ладно, будем искать ждать :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они о чем? И сколько ждать? Или мне втупую идти туда с тех.паспортом и писать заявление?

 

А попробуйте почитать, что мы тут про это уже несколько раз написали ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А попробуйте почитать, что мы тут про это уже несколько раз написали ;)

 

Почитала. Бардака в голове стало еще больше :) Вывод сделала следующий...я сэкономила на оформлении участка (сама люба, сама) на БТИ ...а вот ГАСК не осилю....буду искать концы :) или обращаться к квалиф. специалистам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

буду искать концы :)

Не торопитесь.

Во-первых, "концы" предложат заплатить по 10 баксов с каждого метра в сумме со всех построек (домов, сараев и даже гальюнов).

Во-вторых, "концы" еще и сами не знают, что там впереди светит.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите плиз. Получила техпаспорт БТИ. самострой - год постройки 2010.

Кстати, сколько пришлось ждать техпаспорт от БТИ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кстати, сколько пришлось ждать техпаспорт от БТИ?

 

Подала доки 13-10-12. Техника назначили (и он пришел) - 28/01/13, и ровно через мес. я получила техпаспорт.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...