Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Кондиционер зимой на обогрев

ВЕКОТЕХ

Рекомендовані повідомлення

@mib,

Ну я наприклад за лютий напалюю газом 300 м куб.

Плюс електрика 250 кВт.,це ж без кндц.

Я немаю уяви скільки б я міг напалити кВт якби був кндц.,адже в мене його нема.

Цікава сума яку б платив за газ і світло маючи кндц.,і з урахуванням екогомії на газу,і витратам на електроенергію якби включав на обігрів кндц., наприклад в лютому.

Адже начитавшись відуків,я спочатку був вражений економією опаленням кндц.,проти газового обладнання.

Але це при нинішніх ще тарифах.

Тому й питаю,прогноз тих хто має їх,яка буде рентабельність опалення ними,хай хоч і частково.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня отапливаемая площадь чуть больше 90 квадратов, стены газоблок 400 40 см, потолок вата 15 см. В среднем за зиму в месяц 700-800 гривен за электрику (включая быт и ГВС) по старому тарифу или вдвое больше по новому. Ориентировочные теплопотери при дельте в 40С 5 кВт в час

Подставьте сюда теплопродукцию газкотла и найдете примерные расходы на газ

 

ЗЫ На быт можно отнять 100-150 кВт в месяц.ГВС в газовый расход котла тоже войдет

У вас как то прям совсем все хорошо, у меня летом плюс минус 1000 тариф 1,68/0,84 зимой плюс минус две отапливаемая те же 92 квадрата в доме 25 круглый год

 

Если в кВт то это 11000-12000 в год

 

Добавлено через 6 минут

@mib,

Ну я наприклад за лютий напалюю газом 300 м куб.

Плюс електрика 250 кВт.,це жбез кндц.

Я немаю уяви скільки б я міг напалити кВт якби був кндц.,адже я його не маю.

Цікава сума яку б платив за газ і світло маючи кндц.,і з урахуванням еоомії на газу,і витратам на електроенергію якби включав на обігрів кндц., наприклад в лютому на обігрів.

Адже начитавшись відуків,я спочатку був вражений економією опалення кндц.,проти газового.

Але це при нинішніх ще тарифах.

Ну вот 300 кубов это 2400 кВт

Если отапливались бы электро котлом получилось бы те же 2400

Если кондиционером и речь про холодный февраль было бы 1200 квт

Просто умножайте свои кубы газа на 8 получите кВты

Для кондиционера если погода ниже 0 делите результат на 2 получите затраты на электрику

Если выше нуля делите на 3 если выше чем +5 делите на 4

Но среднее за год будет около 3

Так же не забывайте про ночной тариф если он у вас есть

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

О,ну це більш зрозуміліше.

Нічного поки що нема.

Дякую!

Тобто

,яка думка тих хто більш в цьому розуміється,є смисл купувати кндц. за 12 тис грн.,щоб була якась економія при опаленні і газом і кндц.?

З урахуванням що кндц. буде обігрівати лише максимум залу і спальню.

Screenshot_20210310-122730_Drive.thumb.jpg.f424953270ccc564710688fd229182ae.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

О,ну це більш зрозуміліше.

Нічного поки що нема.

Дякую!

Тобто

,яка думка тих хто більш в цьому розуміється,є смисл купувати кндц. за 12 тис грн.,щоб була якась економія при опаленні і газом і кндц.?

Всмысле у вас нет не дома не газа?

Или что значит пока ничего нет?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всмысле у вас нет не дома не газа?

Или что значит пока ничего нет?

Нічного тарифу поки що нема. :)

Котел є комбінований газ/дрова Житомир-9.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічного тарифу поки що нема. :)

Котел є комбінований газ/дрова Житомир-9.

Ну тогда учитывая ваш чудо котел меняйте наверно 8 на 6 кВт учитывая кпд вашего котла

Но я могу на него и наговаривать конечно, но на вашем месте я бы в первую очередь озаботился именно этим вопросом, велика вероятность что замена котла на современный даст вам экономии 20-30% что не мало при нынешних тарифах

 

Ну и учитывая что вы тратите 300 кубов кондиционеров по 12 тысяч вам потребуется как минимум два

 

Увидел план, забудьте про кондиционер

Ну или если вас устроит такой вариант в спальнях 18 за счет газа и в гостинной 21 тоесть догреваете кондиционером но выгода будет толтко в межсезонье если тариф станет 3,5

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У вас как то прям совсем все хорошо, у меня летом плюс минус 1000 тариф 1,68/0,84 зимой плюс минус две отапливаемая те же 92 квадрата в доме 25 круглый год

 

Если в кВт то это 11000-12000 в год

 

У меня 21-22, 25 слишком для меня жарко

И я ж писал по старому тарифу. После повышения под полторушку, на у меня ползимы были неутепленные входные двери и недоделанные воздуховоды

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня 21-22, 25 слишком для меня жарко

И я ж писал по старому тарифу. После повышения под полторушку, на у меня ползимы были неутепленные входные двери и недоделанные воздуховоды

Да температура тут уже вторична учитывая что вы зимой платите меньше чем я летом :-)

У меня отдельный счетчик на бойлере который греется 80 ночью и 20% днем и это 200 кВт ну или 200 грн по нынешнему тарифу

Холодильник еще 30 кВт или 40 грн

Стиралка в среднем 30 циклов в месяц это еще 50

Посудомойка 30 циклов это еще 50

Индукционка, хлебопечка, духовка, мультиварка думаю гривень 200-300

Летом бассейн это где то 300

Ну и там освещение, телик, кондиционирование и по мелочи еще что то

Вот это все грубо под 1000 грн и набегает

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну тогда учитывая ваш чудо котел меняйте наверно 8 на 6 кВт учитывая кпд вашего котла

Но я могу на него и наговаривать конечно, но на вашем месте я бы в первую очередь озаботился именно этим вопросом, велика вероятность что замена котла на современный даст вам экономии 20-30% что не мало при нынешних тарифах

 

Ну и учитывая что вы тратите 300 кубов кондиционеров по 12 тысяч вам потребуется как минимум два

 

Увидел план, забудьте про кондиционер

Ну или если вас устроит такой вариант в спальнях 18 за счет газа и в гостинной 21 тоесть догреваете кондиционером но выгода будет толтко в межсезонье если тариф станет 3,5

От тому я і питаю поради тут.

Адже є ньюанси які грають роль при обігріву будинку.

Про котел я б не сказав що він старий,просто не настінний це да.

Там автоматика євросіті 630,і він зручний що ним можна і дровами топити,і газом.

Про два кндц.,навіть мови неможе бути,я й цей планував на виплату брати.

Цікавить з досвіду,при якій температурі на вулиці і в будинку буде вигідний кндц. при зростанню тарифу на е.е.?

Щоб можна було прорахувати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

От тому я і питаю поради тут.

Адже є ньюанси які грають роль при обігріву будинку.

Про котел я б не сказав що він старий,просто не настінний це да.

Там автоматика євросіті 630,і він зручний що ним можна і дровами топити,і газом.

Про два кндц.,навіть мови неможе бути,я й цей планував на виплату брати.

Цікавить з досвіду,при якій температурі на вулиці і в будинку буде вигідний кндц. при зростанню тарифу на е.е.?

Щоб можна було прорахувати.

За удобство что котел всеядный вы платите на 20-30% больше по оасходу газа

Я выше писал при +5 выгоднее уже будет кондиционер в вашем случае наверно и при +3

Но экономить вы будите 20-30 копеек на квт на фоне газа итого экономия в месяц будет гривень 100

 

И получается что в вашем случае кондиционер себя будет окупуть 120 месяцев или 20-30 лет :-)

 

Имхо учитывая что у вас уже есть газ, про кондиционер на обогрев забудьте, эта тема для тех у когг газа нет и в таком случае за сезон экономия получается в 2-3 раза но если сравнивать с газом то в лучшем случае выходит паритет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

Дякую!

Саме це я і хотів знати,з урахуванням цін на енергоносії.

Є ще ньюанси, а якщо наприклад газ подорожчає до 10 грн.,напевно і світло подорожчає?!

Якби зорієнтуватись,ще на розходи,хто зна,на більш менш стабільні європейські ціни на енергоносії.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

Дякую!

Саме це я і хотів знати,з урахуванням цін на енергоносії.

Є ще ньюанси, а якщо наприклад газ подорожчає до 10 грн.,напевно і світло подорожчає?!

Якби зорієнтуватись,ще на розходи,хто зна,на більш менш стабільні європейські ціни на енергоносії.

Тут только Ванга ответит, какие будут тарифы в следующем году или через год

 

Так что можете просто каждый год пересчитывать по очень простой формуле

Цена газа / на 7

Цена ЭЭ / на 3

Где цифра меньше там и выгодней

Но учитывая что кондиционер вам еще купить нужно, а газ уже есть то окупаемость наступит имхо Никогда при любом тарифе

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

Погоджуюсь,що в нас не передбачувано.

Але я мав на увазі прорахувати,з урахуванням більш менш стабільних ціни на енергоносії в Європі.

І іще.

Якщо я наприклад не розраховую на самоокупність кондеціонера,а майбутня економія при опаленні,є якісь плюси в такому випадку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@mib,

Погоджуюсь,що в нас не передбачувано.

Але я мав на увазі прорахувати,з урахуванням більш менш стабільних ціни на енергоносії в Європі.

І іще.

Якщо я наприклад не розраховую на самоокупність кондеціонера,а майбутня економія при опаленні,є якісь плюси в такому випадку?

Учитывая что в вашем случае экономии не получится, а комфорта скорее всего не добавится смысла связываться нет

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Из всего выше описанного могу сказать только одно. С учетом подорожания ЭЭ есть смысл не покупать старт/стоп, а взять недорогой инвертор с базовым нвбором функций. Разницу в цене за пару лет вы отобьете, а обогрев в межсезон будет бонусом.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill,Дякую!

Я теж про це задумався.

Дійсно,переплачувати за те що не дасть суттєвої економії в опаленні при морозах нема сенсу,а от з урахуванням наших нинішніх зім,весен і навіть літа сирого і не завжди теплого ,коли на вулиці зачасту від -5 до +8°.

Хоча читав що і газ теж дорожчатиме.

Але я так зрозумів усі тенденції економічного доступного опалення теж відслідковуються регкляторниками цін на енергоносії,в навряд чи допустять ,щоб народ на чомусь зміг економити в і міг обдурити олігархів.

Тепер аби дали пораду який з недорогих кращий і оптимальніший з якими основними параметрами вибрати і купити.

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill,Дякую!

Я теж про це задумався.

Дійсно,переплачувати за те що не дасть суттєвої економії в опаленні при морозах нема сенсу,а от з урахуванням наших нинішніх зім,весен і навіть літа сирого і не завжди теплого ,коли на вулиці зачасту від -5 до +8°.

Хоча читав що і газ теж дорожчатиме.

Але я так зрозумів усі тенденції економічного доступного опалення теж відслідковуються регкляторниками цін на енергоносії,в навряд чи допустять ,щоб народ на чомусь зміг економити в і міг обдурити олігархів.

Тепер аби дали пораду який з недорогих кращий і оптимальніший з якими основними параметрами вибрати і купити.

 

Базовые инвертора стартуют с учетом подорожания +- с 430$

Мы из базовых рекомендуем HEC (haier electric company) по факту haier tibio трлько с другой наклейкой. Gree Bora inverter тоже можно рассматривать, но он подороже будет.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill,

Звісно класні моделі рекомендуєте,але якщо вже такі що не повний обігрів,то мені б районі до 7000 грн.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill,

Звісно класні моделі рекомендуєте,але якщо вже такі що не повний обігрів,то мені б районі до 7000 грн.

 

До 7000 это только старт/стопы, инверторов в эти деньги нету

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill, А чим вони гірші,і чи працюють на обігрів?

Ну може ціной до 8500 грн,щось толкове є?

 

Они больше ээ потребляют, громче, менее ровно поддерживают температуру. Обогрев есть почти во всех кондиционерах завозимых в Украину, у старт/стрпов как правило это до -5/7, но реально до 0.

Инвертора стартуют +- с 11000, за 8500 можно взять неплохой заводской старт/стоп, а если инвертор то бу

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Они больше ээ потребляют, громче, менее ровно поддерживают температуру. Обогрев есть почти во всех кондиционерах завозимых в Украину, у старт/стрпов как правило это до -5/7, но реально до 0.

Инвертора стартуют +- с 11000, за 8500 можно взять неплохой заводской старт/стоп, а если инвертор то бу

Вы уже не первый раз пишите про меньше электричества потребляют, но ведь речь про в моменте, если взять показания за месяц разница будет на уровне погрешности

А вот комфорта с инвертором действительно чуть добавится

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

@killakill,

Ось є такі ,і подібні,вроді і ціни нормальні і відгуки.

Тіпа таких як на картинці.

Той що з права 8000 грн.

Screenshot_20210314-180124_Rozetka.thumb.jpg.72f2d260c0d78a1fd5c23d7709239fcc.jpg

Screenshot_20210314-175916.thumb.jpg.8034b06bb1290e00e223777f36eca49e.jpg

Змінено користувачем vasyaru
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы уже не первый раз пишите про меньше электричества потребляют, но ведь речь про в моменте, если взять показания за месяц разница будет на уровне погрешности

А вот комфорта с инвертором действительно чуть добавится

 

Исходя из личного опыта использования, разница порядка 25-40 квт в месяц лично у меня в квартире. Был он/офф, сменил на инвертор(правда не самый бюджетный).

 

Добавлено через 45 секунд

@killakill,

Ось є такі ,і подібні,вроді і ціни нормальні і відгуки.

Тіпа таких як на картинці.

Той що з права 8000 грн.

 

Ну ведь мы говорим про нормальные заводские кондиционеры, а не ОЕМ с непонятных заводов)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...