Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

тоже подал декларацию... может кто то пояснит, откуда берется срок МЕСЯЦ.

какими Законами регламентируется и каким законным способом можно процесс ускорить?

 

Нет никакого месяца.

zakon0.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

 

20. Інспекція перевіряє протягом десяти робочих днів з дати подання (надходження) до неї декларації повноту даних, зазначених у ній, та реєструє декларацію.

 

 

 

Если подавали через "дозвільний центр", то через 10 дней обращайтесь туда за ответом.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нет никакого месяца.

zakon0.rada.gov.ua/laws/show/461-2011-%D0%BF

 

20. Інспекція перевіряє протягом десяти робочих днів з дати подання (надходження) до неї декларації повноту даних, зазначених у ній, та реєструє декларацію.

 

 

Если подавали через "дозвільний центр", то через 10 дней обращайтесь туда за ответом.

 

я это.... не правильно сформулировал...

Подал я не ДЕКЛАРАЦИЮ а ПОВІДОМЛЕННЯ про початок будівництва

как в таком случае не подскажите?

Змінено користувачем pferd
допис
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я это.... не правильно сформулировал...

Подал я не ДЕКЛАРАЦИЮ а ПОВІДОМЛЕННЯ про початок будівництва

как в таком случае не подскажите?

 

C этим хуже :( В законе сроки не предусмотрены, так как подразумевается, что "повідомлення" - это Вы просто уведомляете ГАСК о начале строительства и не ждете от них никаких ответных действий.

Можно, все равно, по истечении 10 рабочих дней подать запрос на публичную информацию. Кстати, может РЭС подкажет, на основании чего они у Вас требуют номер уведомления? Корешок об отправке уведомления им не подойдет? Законом вообще не предусмотрено, что Вы должны этот номер получить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Решил все таки съездить в Разрешительный центр Вот (ссылка устарела) список Этих центров, но как мне сказали Киевскую обл. принимает только центральный на Днепровской набережной 19 Б. но можно попробовать узнать и про тот который вам ближе возможно ли там данная усулга..

Так же интересный направление делают на (ссылка устарела) можно зарегиться, и как я понял возможно будет использовать электронную форму подачи заявлений и деклараций.. но это только на стадии разработки..

 

По поводу писем задал вопрос мне сказали что Сейчас все письма которые получает ГАСК переадресовует на Днепровскую, это что касается Повідомлення про початок будівельних робіт, поэтому лучше отправлять сразу в Центр Адмін Послуг (Днепровская набережная 19 Б).

 

В целом был приятно удивлен так как, достаточно системный подход сделали, зашел зарегистрировался на электронную очередь, взял талон, ожидаю, 5 мин и уже был возле инспектора, так как у меня были вопросы по заполнению меня отправили на консультацию, т.е. лучше сразу идти на консультацию если у вас есть вопросы, после к инспектору отдавать документы.

Консультация прошла достаточно хорошо, все что я спрашивал, нормально ответили:)

 

Вообщем приняли Уведомления, зарегистрировали выдали Опис, где все четко сказано что я принес, кто принял и куда уйдет. Так же сказали 1-2 дня и ГАСК должен зарегить у себя это уведомление, на сайте гаска должна появится инфо, посмотрим....:D

Так же подсказали что уведомление в МЧС и Сельсовет лучше отправлять после того как ГАСК зарегистрирует это уведомление, в течении 7 дней после регистрации уведомления..

 

Вывод: :good:

Правда только сейчас начали развиваться такого типа услуги, подход правильный, главное что бы это направление развивалось, вносили коррективы и т.д.

 

Заплатил за услуги: 0 грн

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, если мы строимся в селе (реально в черте города, но участок принадлежит селищной раде), районный центр далековато, областной тоже, но рядом город. Надо посылать уведомление о начале строительства в МЧС чего? Города, на окраине которого мы строимся (от нас 1 км до МЧС) или района? В ГАСКе сказали, что не знают.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.07.2014 відправили поштою Повідомлення про початок будівельних робіт, чекали-чекали на відповідь, у вересні почали звонити, все що вдалося вияснити - вхідний номер, за яким прийняли листа з Повідомленням. Далі на дзвінки або відповідала адміністратор і просила перенабрати щоб попасти до інспектора, або взагалі не можливо дозвонитися.

07.10.2014 поїхали в ДАБІ, там знайшли наше повідомлення і виявилося що його не реєстрували, бо не правильно вказаний номер будівельного паспорту. Порадили переписати і ще виправити код об'єкта з "1110.2 Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності" на "1110.3 Будинки садибного типу".

Чому не повідомили про помилку - загадка.

Отак от якби не поїхали самі, чекали б іще довго.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, если мы строимся в селе (реально в черте города, но участок принадлежит селищной раде), районный центр далековато, областной тоже, но рядом город. Надо посылать уведомление о начале строительства в МЧС чего? Города, на окраине которого мы строимся (от нас 1 км до МЧС) или района? В ГАСКе сказали, что не знают.

 

Я отправлял Города Киева, хотя териториально нахожусь в Киевской обл.

Так же и вам, попробуйте если что вот здесь по тел. узнать

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

24.07.2014 відправили поштою Повідомлення про початок будівельних робіт, чекали-чекали на відповідь, у вересні почали звонити, все що вдалося вияснити - вхідний номер, за яким прийняли листа з Повідомленням. Далі на дзвінки або відповідала адміністратор і просила перенабрати щоб попасти до інспектора, або взагалі не можливо дозвонитися.

07.10.2014 поїхали в ДАБІ, там знайшли наше повідомлення і виявилося що його не реєстрували, бо не правильно вказаний номер будівельного паспорту. Порадили переписати і ще виправити код об'єкта з "1110.2 Котеджі та будинки одноквартирні підвищеної комфортності" на "1110.3 Будинки садибного типу".

Чому не повідомили про помилку - загадка.

Отак от якби не поїхали самі, чекали б іще довго.

 

У меня Похожая ситуация была, так же не сообщили про ошибку до тех пор пока не сделал запрос доступ публичной инфо...

как они написали мы отправляли вам письмо с указанием ошибки (но реально мне не чего не приходило)..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поделитесь плз образцом уведомления пожарникам, я понимаю в произвольной форме но хотелось бы один раз и сразу, спасибо
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Cегодня подала повидомлення, сказали ждать звонка. Подскажите как извещать ДСНС и по какой форме?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поделитесь плз образцом уведомления пожарникам, я понимаю в произвольной форме но хотелось бы один раз и сразу, спасибо

 

Можно в произвольной форме: Я, ФИО, извещаю о начале/окончании строительства (дома, гаража и т.д.) по адресу:ххххх. Подпись и дата. Все. Отправлять ценным письмом с описью. Корешок беречь как зеницу ока)))

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно в произвольной форме: Я, ФИО, извещаю о начале/окончании строительства (дома, гаража и т.д.) по адресу:ххххх. Подпись и дата. Все. Отправлять ценным письмом с описью. Корешок беречь как зеницу ока)))

 

А когда эту бумагу спрашивают и кто?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поделитесь плз образцом уведомления пожарникам, я понимаю в произвольной форме но хотелось бы один раз и сразу, спасибо

 

поделитесь плз образцом уведомления пожарникам, я понимаю в произвольной форме но хотелось бы один раз и сразу, спасибо

 

Отправлял по примеру который нашел на форуме, где то было вот в этой теме теме

Я использовал - КОЗА Повідомлення .doc

Можно и Повідомлення ДТБ (by APXITEKTOP).pdf

 

В Местную Раду аналогично, только шапку меняете

КОЗА Повідомлення .doc

Повідомлення ДТБ (by APXITEKTOP).pdf

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Подскажите, если мы строимся в селе (реально в черте города, но участок принадлежит селищной раде), районный центр далековато, областной тоже, но рядом город. Надо посылать уведомление о начале строительства в МЧС чего? Города, на окраине которого мы строимся (от нас 1 км до МЧС) или района? В ГАСКе сказали, что не знают.

 

Отправлять нужно в райцентр, админ единица Ваша подчиняется району, соответственно и уведомлять нужно РайМЧС, Районные органы власти ну и про сельсовет я бы не забыл))) Удачи Вам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А когда эту бумагу спрашивают и кто?

 

У нас проверяющий из ГАСКа спрашивал. При вводе в эксплуатацию.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день. Есть одесситы, которые строились в Беляевском районе? Вы державні органи у сфері пожежної та техногенної безпеки.

по какому адресу информировали? Головне управління ДСНС України в Одеській області м. Одеса, вул. Прохорівська, 6

или Міськрайонний сектор м. Біляївка Головного управління ДСНС України в Одеській області. Спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прорив у направленні повідомлень - надсилання онлайн із електронним підписом

- (ссылка устарела)

 

"Відтепер повідомлення та декларацію про початок виконання підготовчих або будівельних робіт можна зареєструвати ..."

 

Далі можна не читати. Повідомлення не реєструються, а направляються.

 

Хлопчики-мінрегіончики, почніть читати закони:

 

"Стаття 34. Право на виконання будівельних робіт

1. Замовник має право виконувати будівельні роботи після:

1) направлення замовником повідомлення про початок виконання будівельних робіт центральному органу виконавчої влади..."

 

Контрольне питання: із якого закону цитата? Не треба плутати грішне з праведним.

 

Які можуть бути підводні рифи на шляху інтернетизації цих адмінпослуг?

 

Я маю власний досвід користування електронним підписом у відносинах із податковою. Два дні змарнував для відправлення першої декларації. Наступного кварталу стратив три дні, але зрозумів, що загубив пароль і все потрібно починати спочатку. Натомість, тепер протягом години здаю друковану декларацію. Син (програміст) оцінив програму для ключів як саму дебільну програму, яку він бачив, надзвичайно недружелюбну програму для юзерів-чайників, як я.

 

Із мого незначного досвіду, найкращий і доступний спосіб ідентифікації - це номер мобільного телефону. Набираєш свій номер, приходить СМСка із паролем і далі проводиш операцію під цим одноразовим паролем. Для подібного роду документів - це дуже класний ключ.

 

Якщо ж іти кондовим шляхом звичайного електронного ключа, то це привід для заробітку фірмочок по пересиланню повідомлень і декларацій. Погодьтеся, краще одноразово віддати 100 грн за пересилання документу, ніж декілька днів за моїм прикладом бути бараном, який стукається в закриті ворота.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, це щось новеньке. А от питання, скільки громадян, що будуються мають електронні ключі? Не всі ж вони є ФОПи, щоб мати ключ. І якщо мій чоловік будується, але він є директором ТОВ, та має електроний підпис з печаткою ТОВ, то це йому потрібно ще мати електроний підпис на фізособу, чи як. Я щось не зрозуміла? Поясніть, якщо можна!!! Дякую!
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да, це щось новеньке. А от питання, скільки громадян, що будуються мають електронні ключі? Не всі ж вони є ФОПи, щоб мати ключ. І якщо мій чоловік будується, але він є директором ТОВ, та має електроний підпис з печаткою ТОВ, то це йому потрібно ще мати електроний підпис на фізособу, чи як. Я щось не зрозуміла? Поясніть, якщо можна!!! Дякую!

 

Нехай Вам це пояснить закон - zakon4.rada.gov.ua/laws/show/852-15

 

"підписувач - особа, яка на законних підставах володіє особистим ключем та від свого імені або за дорученням особи, яку вона представляє, накладає електронний цифровий підпис під час створення електронного документа"

 

"...Електронний цифровий підпис призначений для забезпечення діяльності фізичних та юридичних осіб, яка здійснюється з використанням електронних документів."

 

Як бачите, електронний підпис - це реквізит особи, а не суб'єкта господарювання. Для "печатки" суб'єкта господарювання:

"...У випадках, коли відповідно до законодавства необхідне засвідчення дійсності підпису на документах та відповідності копій документів оригіналам печаткою, на електронний документ накладається ще один електронний цифровий підпис юридичної особи, спеціально призначений для таких цілей"

 

Але, із моєї практики, електронний підпис використовується посадовими особами і ФОПами. Можливо, хтось і використовує електронний підпис у приватних справах, мені про це невідомо.

 

Та що цікаво, проблеми виникають і з іншої сторони - news.finance.ua/ua/news/~/336587 :

 

"...“На жаль, рівень електронної готовності державних службовців до використання технологій електронного уряду є досить низьким. Потрібне певне навчання, тренінги, включення в атестаційні норми вимог щодо володіння персональним комп’ютером, розуміння електронного уряду”, – вважає О.Риженко. "

 

Німий з глухим намагається розмовляти.

 

Добавлено через 51 минуту

 

 

А ось приклад навпаки - domik.ua/novosti/kak-uprostili-registraciyu-nedvizhimosti-v-ukraine-n229028.html

 

"В Украине начал работу модельный офис по упрощению регистрации недвижимости.Об этом сообщил министр юстиции Павел Петренко.

Теперь все желающие зарегистрировать недвижимость не должны подавать письменные заявки и заполнять формуляры. Для регистрации квартиры достаточно паспорта и договора купли-продажи, с которыми следует обратиться в модельный офис, где данные будут внесены в программу, в автоматическом режиме сформируются заявки и запустится процесс регистрации.

Министр сообщил, что этот модельный офис проработал в Украине два месяца и продемонстрировал отличные результаты....

Источник: domik.ua "

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А ось приклад навпаки - domik.ua/novosti/kak-uprostil...e-n229028.html

 

"В Украине начал работу модельный офис по упрощению регистрации недвижимости.Об этом сообщил министр юстиции Павел Петренко.

Теперь все желающие зарегистрировать недвижимость не должны подавать письменные заявки и заполнять формуляры. Для регистрации квартиры достаточно паспорта и договора купли-продажи, с которыми следует обратиться в модельный офис, где данные будут внесены в программу, в автоматическом режиме сформируются заявки и запустится процесс регистрации.

Министр сообщил, что этот модельный офис проработал в Украине два месяца и продемонстрировал отличные результаты....

Источник: domik.ua "

Пусть такие модельные офисы работают в модельном бизнесе, а не в вопросах прав собственности, недвижимости и строительства. Здесь и так концов найти, иногда, нельзя, а они еще и "модельные офисы" устраивают...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пусть такие модельные офисы работают в модельном бизнесе, а не в вопросах прав собственности, недвижимости и строительства. Здесь и так концов найти, иногда, нельзя, а они еще и "модельные офисы" устраивают...

 

Це офіс, де не моделі працюють, а намагаються налагодити контакт між простими громадянами і державними органами. Адже людині, яка не здатна фізично опанувати весь масив дурнуватих правил, та ще й які постійно міняються, непросто заповнити навіть "спрощені" форми. Особливо, коли в тих формах фігурує відверта дурня, якої в природі не існує (нова декларація про готовність).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Додаток до посту #1983

08.10.2014 подали виправлене Повідомлення про початок робіт через Центр Надання Адміністративних Послуг (Дякую Andrey.S за ссилку)

22.10.2014 зателефонували з ДАБІ - треба приїхати і дописати в Повідомленні дату отримання акту на землю.

23.10.2014 завезли в ДАБІ ще раз виправлене Повідомлення (2 екземпляри). Один екземпляр вони забрали собі, на другому поставили вхідний номер і ручкою написали Номер. Хоча в Реєстрі дозвільних документів на сайті ДАБІ своє повідомлення ще не знайшли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі поясніть будьласка чим відрізняється повідомлення про початок будівництва від декларації? Не можу зрозуміти, що мені заповняти.

Маю квартиру з дозволом на реконструкцію квартири зі збільшенням площі за рахунок частини площи горища, маю проєкт. А вот, що відправляти так і не розумію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Люди добрі поясніть будьласка чим відрізняється повідомлення про початок будівництва від декларації? Не можу зрозуміти, що мені заповняти.

Маю квартиру з дозволом на реконструкцію квартири зі збільшенням площі за рахунок частини площи горища, маю проєкт. А вот, що відправляти так і не розумію.

 

Реєструвати декларацію про початок робіт, як для реконструкції об'єкта 2 категорії складності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Реєструвати декларацію про початок робіт, як для реконструкції об'єкта 2 категорії складності.

Об'єкт 3 категорії (так в проекті написано).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...