Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Добрый день! помогите пожалуйста!

Благодаря форуму, слава Богу, получила строительный паспорт на "реконструкцію з розширенням індивідуального житлового будинку"

Сейчас заполняю уведомление о начале исполнения строительных работ.

Вопрос в следующем:

как правильно описать документы, на основании которых используется зем. участок для строительства. У меня договор дарения на зем. участок и соответственно на жилой дом от 2014 года + вытяги з держ. реестра.

Какую именно информацию указывать с вытяга? Спасибо за помощь!!!

 

 

Договір дарування, серія та номер: ХХХХ, виданий ХХ.ХХ.ХХХХ р., видавник: приватний нотаріус ХХХХХХ районного нотаріального округу Київської області ХХХХХ Х.Х. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, серія та номер: ХХХХХХ, виданий ХХ.ХХ.ХХХХ р., видавник: приватний нотаріус ХХХХХХ районного нотаріального округу Київської області ХХХХХ Х.Х., номер запису про право власності: ХХХХХХ, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: ХХХХХХХ.

 

У меня так же было написано в стройпаспорте. Посмотрите, что у вас там написано и скопируйте в уведомление.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так-с, срок 5 рабочих дней истек. Ответа из ГАСКа все еще нет, номера в базе тоже нет. Куда нынче жаловаться надо?

Ир, 5 рабочих дней на ответ, плюс ответ надо по почте отправить

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да если у вас дом до 300м2. Меня РЕС протянул 2мес. требовали декларацию но она подается в случаи если дом больше 300м2. Достаточно на документах (заява) написать входящий номер + ксерокс (повідомлення)

А это во всех районах так? Ездила в РЕС Броварского района, написано, что нужно Свідоцтво про право власності, і Технічний паспорт:( Тоже самое и с газом....

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Договір дарування, серія та номер: ХХХХ, виданий ХХ.ХХ.ХХХХ р., видавник: приватний нотаріус ХХХХХХ районного нотаріального округу Київської області ХХХХХ Х.Х. Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності, серія та номер: ХХХХХХ, виданий ХХ.ХХ.ХХХХ р., видавник: приватний нотаріус ХХХХХХ районного нотаріального округу Київської області ХХХХХ Х.Х., номер запису про право власності: ХХХХХХ, реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна: ХХХХХХХ.

 

У меня так же было написано в стройпаспорте. Посмотрите, что у вас там написано и скопируйте в уведомление.

 

дело в том, что у меня в буд. паспорте написано: витяг з державного реэстру речових прав на нерухоме майно про реэстрацыю прав власносты, ындексний номер ************ и все

т.е мне все равно нужно указывать договор дарения и вытяг?

нужно ли прикладывать копию строительного паспорта?

спасибо!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А это во всех районах так? Ездила в РЕС Броварского района, написано, что нужно Свідоцтво про право власності, і Технічний паспорт:( Тоже самое и с газом....

"Облэнерго" єдина організація, свідоцтво про право власності (договір купівля продаж + витяг або інший документ який підтверджує що ви власник) технічний паспорт ви отримуєте в архітектурі без нього ви не можете відправити повідомлення про початок будівництва + в технічному паспорті є карти з розміщенням ЛЄП. ТП в мене не вимагали, а от дві карти потрібно надати (карти можливо придбати в архітектурі окремо).

Змінено користувачем andrey-auv
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"Облэнерго" єдина організація, свідоцтво про право власності (договір купівля продаж + витяг або інший документ який підтверджує що ви власник) технічний паспорт ви отримуєте в архітектурі без нього ви не можете відправити повідомлення про початок будівництва + в технічному паспорті є карти з розміщенням ЛЄП. ТП в мене не вимагали, а от дві карти потрібно надати (карти можливо придбати в архітектурі окремо).

Наверное Вы перепутали Технический паспорт со строительным. Строительный у меня уже есть, сделали его в архитектуре, а технический нужно делать в БТИ, и Облэнерго требуют именно Технический.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наверное Вы перепутали Технический паспорт со строительным. Строительный у меня уже есть, сделали его в архитектуре, а технический нужно делать в БТИ, и Облэнерго требуют именно Технический.

Да вы правы я перепутал, просто до ТП не дошел еще. Звоните в Облэнерго на квитанции есть номер тел. мне помогло.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дело в том, что у меня в буд. паспорте написано: витяг з державного реэстру речових прав на нерухоме майно про реэстрацыю прав власносты, ындексний номер ************ и все

т.е мне все равно нужно указывать договор дарения и вытяг?

нужно ли прикладывать копию строительного паспорта?

спасибо!

1. ця інформація є лишньою, але щоб не придерлись, то можна її вказати

2. копію не потрібно

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ир, 5 рабочих дней на ответ, плюс ответ надо по почте отправить

 

По почте они мне ответ полтора месяца слали))) На запыт о публичной информации вообще не ответили. И только мое терпение лопнуло, как пришло-таки письмо счастья по почте:) Так что все в порядке, начинаем вторую серию - ввод в эксплуатацию:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планирую заняться стройкой в г.Обухов.

есть участок, буду пробовать сам по букве закона

кто подскажет алгоритм, с цчетом всех теперешних новшевств.... (и с учетом района Обухов):beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По почте они мне ответ полтора месяца слали))) На запыт о публичной информации вообще не ответили. И только мое терпение лопнуло, как пришло-таки письмо счастья по почте:) Так что все в порядке, начинаем вторую серию - ввод в эксплуатацию:)

 

:)

Как раз дозванивался Вам, а потом просто номер сбросил смской.

А они уже и письмо успели прислать.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3. ИМХО, ящик - это как мусорный бак...:) Сорри.

Все таки дошло:)

 

я додатково направляла по електронній пошті інформаційний запит на отримання публічної інформації стосовно реєстрації Повідомлення.

Так і зроблю вже, мабуть, на цьому тижні...

 

Так і зробив, і ось яку відповідь отримав... Правомірні такі діїї чи ні?

Схожу... Ось яку позицію зайняти, не знаю...

522247610_-.jpg.12ec927ae76ab393381e08f77b5c3cd6.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не бачу тут проблем, впишете акт чи свідоцтво, вони зареєструють.

Який акт чи свідоцтво? Я ділянку придбав в кінці 2013р., в мене немає акта, в мене договір купівлі-продажу!

Я, врешті, теж не бачу великих проблем. Схожу після свят і відпишусь...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

планирую заняться стройкой в г.Обухов.

есть участок, буду пробовать сам по букве закона

кто подскажет алгоритм, с цчетом всех теперешних новшевств.... (и с учетом района Обухов):beer:

 

в мае получили стройпаспорт в Обуховской архитектуре. подали документы, которые указаны в приказе №103.

при приеме документов нам сообщили, что откажут в выдаче СП, поскольку на наше садовое товарищество нет ген.плана.

мы подали документы и ожидали письменный отказ, чтобы дальше уже с таким отказом "жаловаться" куда-надо.

но нам выдали стройпаспорт, ген план нашелся в архитектуре.

ни с кем не ругались и жалоб не писали.

вот и вся история, пробуйте и Вы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Який акт чи свідоцтво? Я ділянку придбав в кінці 2013р., в мене немає акта, в мене договір купівлі-продажу!

Я, врешті, теж не бачу великих проблем. Схожу після свят і відпишусь...

договір купівлі продажу це документ, який підтверджує наміри, тобто ви продавцю бабло, а він вам ділянку. але допоки ви не оформите акт, а тепер свідоцтво на право власності, фактичним власником ділянки до того часу буде ваш продавець.

Можливий такий негативний розвиток:

якщо наприклад ваш продавець набрав кредити в банку до вашої купівлі і в певний момент перестав платити, банк може накласти наприклад арешт на все його майно в т.ч. на як ви думаєте вашу ділянку і буде правий, банку до вашого договору абсолютно по барабану.тому переоформіть все якнайшвидше належним чином

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

договір купівлі продажу це документ, який підтверджує наміри, тобто ви продавцю бабло, а він вам ділянку. але допоки ви не оформите акт, а тепер свідоцтво на право власності, фактичним власником ділянки до того часу буде ваш продавець.

Чекайте, це для мене щось нове... Можна детальніше?..

Змінено користувачем YuV
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

договір купівлі продажу це документ, який підтверджує наміри, тобто ви продавцю бабло, а він вам ділянку. але допоки ви не оформите акт, а тепер свідоцтво на право власності, фактичним власником ділянки до того часу буде ваш продавець.

а от это, мягко говоря, неправда.

с 2013 г. при заключении договора купли-продажи нотариус одновременно регистрирует право собственности на зем.участок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

нотариус также и дает покупателю витяг про реєстрацію права власності.

 

скорее всего этот документ и хочет сейчас увидеть ГАСК

все, вы собственник, никаких больше телодвижений не требуется.

 

свидетельство выдается только на новосформированные участки, в том числе вследствие объединения или разделения ранее существующих, а также при изменении целевого назначения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а от это, мягко говоря, неправда.

Отож! Не большой спец в юриспруденции, но формулировка "договір купівлі продажу це документ, який підтверджує наміри", простите, улыбнула:)

с 2013 г. при заключении договора купли-продажи нотариус одновременно регистрирует право собственности на зем.участок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно. нотариус также и дает покупателю витяг про реєстрацію права власності. все, вы собственник, никаких больше телодвижений не требуется.

У меня никаких сомненй нет по поводу того собственник я или нет. Вытяг эсть в нем все указано.

Посто подумал может что пропустил в это буремное время.

 

скорее всего этот документ и хочет сейчас увидеть ГАСК

Имено так. Сегодня был в ГАСКЕ, они попросили на второй страничке повидомлення дописать в соответствующую графу к номеру и дате договора еще и индексный номер вытяга.

Пока все! Далі буде...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не впевний у останніх змінах, тобто, що тепер отримує продавець в нотаріуса, але до введення свідоцтв на право власності, але вже після введення процедури внесення відмітки у держакт про перехід права власності (з 2009 року якщо не помиляюсь), договір саме мав характер "намірів" і перехід права власності відубвався тільки після реєстрації в поземельній книзі, а до цього навіть те, що нотаріус ставив штам в держакті "купив такий то" не означало автоматичного переходу права власності. до "спрощення" в 2009р. нотаріус забирав акт, а новий власник ішов виготовляти новий держакт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а от это, мягко говоря, неправда.

с 2013 г. при заключении договора купли-продажи нотариус одновременно регистрирует право собственности на зем.участок в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно.

нотариус также и дает покупателю витяг про реєстрацію права власності.

 

скорее всего этот документ и хочет сейчас увидеть ГАСК

все, вы собственник, никаких больше телодвижений не требуется.

 

свидетельство выдается только на новосформированные участки, в том числе вследствие объединения или разделения ранее существующих, а также при изменении целевого назначения.

Покупала участок в августе 2013, нотариус не Выдает Свідоцтво про право власності і витяг, эти документы мне на основании договора купли - продажи, делал другой человек за деньги) а так же кадастровый номер.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Имено так. Сегодня был в ГАСКЕ, они попросили на второй страничке повидомлення дописать в соответствующую графу к номеру и дате договора еще и индексный номер вытяга.

Пока все! Далі буде...

 

що я вам і писав, тільки у вашому випадку це номер витягу, а не свідоцтва так як у господаря був акт

Покупала участок в августе 2013, нотариус не Выдает Свідоцтво про право власності і витяг, эти документы мне на основании договора купли - продажи, делал другой человек за деньги) а так же кадастровый номер.

що і треба було довести

просто ж людина сказала, що у неї тільки договір і більш нічого

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вопрос:

Я купил участок в 2012 году, когда "вытяг из реестра" еще не давали. Т.е. у меня на руках: 1) Договор купли-продажи и акт право собственности.; 2) стройпаспорт выданный в 2013 году, где в правоустанавливающих документах так же значатся договор и акт.

 

В уведомлении для ГАСКа все равно нужно писать "вытяг из реестра" или все же достаточно договора и акта? Больно уж не хочется отпраашиваться с работы чтобы торчать в очереди для получения вытяга и потом еще ждать месяц

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

що і треба було довести

просто ж людина сказала, що у неї тільки договір і більш нічого

Не уважно слідкуєте, я ніде не вживав фразу "більше нічого"

Пока все! Далі буде...

Все сьогодні забрав зареєстрований екземпляр повідомлення з номером і побажанням "Будуйтеся"!!!

 

В усій цій історії для себе зробив висновок, що якщо ти маєш справу з регіональним ГАСКом, ну до прикладу в моєму випадку Хмельницьким, все набагато простіше ніж це описується в основному киянами... Все можна вирішити за два візити у інспекцію, інспектори ввічливі, консультують, підказують. Черги не великі - 3...5 чол., що виливається у 7...10 хв часу - досить не погано... Отже в один такий візит я міг би принести повідомлення, мені б підказали той нюанс з витягом і договором, і за тиждень я отримав би зареєстроване повідомлення. Натомість я пішов "правильним" шляхом! Нагадаю. В середині березня я відіслав цінним листом повідомлення, десь наприкінці квітня початку травня мені той лист повернувся як не отриманий, після чого я повідомлення відніс у скриньку інспекції ( є багато думок що то просто мусорні ящики, та все ж). Ще тижнів за два-три я написав запит на публічну інформацію щодо реєстрації мого повідомлення, отримав відповідь (про це писав вище в деталях), вніс корективи і відав повідомлення інспектору в руки минулої середи і рівно за тиждень сьогодні отримав свій примірник з номером! В результаті 3 (!!!!) місяці часу і повна невідомість, в т.ч. два візити на пошту, написання запиту, тут легше відправляв електронкою, і тих же два візити в інспекцію. Питання що я виграв?

Я ні в якому разі не хочу сказати що шлях який я пройшов і яким радять і йдуть багато форумчан не правильний, просто в моєму випадку він себе не виправдав. Можливо моя історія комусь допоможе, особливо тим хто будується в регіонах, тут простіше...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...