Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (удалось получить в ГАСКе номер)

Koskos

Рекомендовані повідомлення

Об'єкт 3 категорії (так в проекті написано).

 

Зміна 1 ДСТУ Б В.1.2-16:2013 після 1 липня 2014 року дає можливість: "...За відповідним обґрунтуванням клас наслідків (відповідальності) може бути визначений для відокремленої частини об’єкта будівництва".

 

Так що, вже можна проставляти не категорію будинку, а категорію для квартири. Хоча моє ставлення до цього - це повний абсурд.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зміна 1 ДСТУ Б В.1.2-16:2013 після 1 липня 2014 року дає можливість: "...За відповідним обґрунтуванням клас наслідків (відповідальності) може бути визначений для відокремленої частини об’єкта будівництва".

 

Так що, вже можна проставляти не категорію будинку, а категорію для квартири. Хоча моє ставлення до цього - це повний абсурд.

 

А какая разница между 2 и 3 категорией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зміна 1 ДСТУ Б В.1.2-16:2013 після 1 липня 2014 року дає можливість: "...За відповідним обґрунтуванням клас наслідків (відповідальності) може бути визначений для відокремленої частини об’єкта будівництва".

 

Так що, вже можна проставляти не категорію будинку, а категорію для квартири. Хоча моє ставлення до цього - це повний абсурд.

 

А какая разница между 2 и 3 категорией?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А какая разница между 2 и 3 категорией?

 

Друга категорія - це клас наслідків СС1, а третя - клас СС2. Зокрема, це змінює навантаження в розрахунках.

 

А ще різниця у розмірі можливих штрафів. Це той випадок, коли "розмір має значення". :\"\":

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друга категорія - це клас наслідків СС1, а третя - клас СС2. Зокрема, це змінює навантаження в розрахунках.

 

А ще різниця у розмірі можливих штрафів. Це той випадок, коли "розмір має значення". :\"\":

А хіба я маю право вказувати категорію-2 якщо в проекті вказано третю категорію? Щось я вже зовсім запутався :unknown: Якщо можу то на, що мені ссилатися?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А хіба я маю право вказувати категорію-2 якщо в проекті вказано третю категорію? Щось я вже зовсім запутався :unknown: Якщо можу то на, що мені ссилатися?

 

Посилайтеся на статтю 32 закону "Про регулювання містобудівної діяльності". Змінити категорію можете Ви разом із проектувальником.

 

Як правило, більшість проектів зазнають змін в процесі будівництва. А з проектувальником Вам все одно треба підтримувати контакт до самого прийняття в експлуатацію - обов'язковий авторський нагляд. Та й проектувальник зацікавлений у пониженні категорії із огляду на можливі штрафи і на його голову. Наприклад, одне із останніх повідомлень ДАБІ: dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/696-na-zhitomirshchini-proektant-porushnik-splatit-shtraf-109-tisyach-griven

 

"... 109,6 тис. грн. ... проектант не передбачив доступ до об’єкту для осіб з обмеженими фізичними можливостями".

 

В проекті просто не було пандусу.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це офіс, де не моделі працюють, а намагаються налагодити контакт між простими громадянами і державними органами. Адже людині, яка не здатна фізично опанувати весь масив дурнуватих правил, та ще й які постійно міняються, непросто заповнити навіть "спрощені" форми. Особливо, коли в тих формах фігурує відверта дурня, якої в природі не існує (нова декларація про готовність).

 

)У нас что не закон, так " відверта дурня".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посилайтеся на статтю 32 закону "Про регулювання містобудівної діяльності". Змінити категорію можете Ви разом із проектувальником.

 

Як правило, більшість проектів зазнають змін в процесі будівництва. А з проектувальником Вам все одно треба підтримувати контакт до самого прийняття в експлуатацію - обов'язковий авторський нагляд. Та й проектувальник зацікавлений у пониженні категорії із огляду на можливі штрафи і на його голову. Наприклад, одне із останніх повідомлень ДАБІ: dabi.gov.ua/index.php/pres-sluzhba/novini/696-na-zhitomirshchini-proektant-porushnik-splatit-shtraf-109-tisyach-griven

 

"... 109,6 тис. грн. ... проектант не передбачив доступ до об’єкту для осіб з обмеженими фізичними можливостями".

 

В проекті просто не було пандусу.

Ще одне питання такого роду. В законі написано, що експертизи на 3 категорію не потрібно, а в ДАБК всерівно вимагають експертизу. Що робити, як від них відбиватися? Щось немає бажання платити 1500-2000 за експертизу проекта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ще одне питання такого роду. В законі написано, що експертизи на 3 категорію не потрібно, а в ДАБК всерівно вимагають експертизу. Що робити, як від них відбиватися? Щось немає бажання платити 1500-2000 за експертизу проекта.

письмово вимагають чи на словах?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

письмово вимагають чи на словах?

На словах. Каже, що інакше повернуть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На словах. Каже, що інакше повернуть.

то нехай напишуть ;) з посиланнями на нпа

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, наконецто мое уведомление зарегистрировали:) , подскажите, кто-нибудь знает как получить свою копию
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый день, наконецто мое уведомление зарегистрировали:) , подскажите, кто-нибудь знает как получить свою копию

 

Вам не должны возвращать никаких документов при подаче уведомления. Если хотите получить письменное подтверждение регистрации - пишите запыт на доступ к публичной информации, а именно к регистрационному номеру Вашего уведомления.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наконецто мое уведомление зарегистрировали

А как Вы об этом узнали?

 

Мы давали 2 копии уведомления, на одной в ГАСКе написали номер уведомления и отдали нам, вторая осталась у них.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишу о том как все получилось, может кому поможет.

Хотел уведомление о начале строительства принести лично, так как было пару вопросов на счет как оформить и что писать, но при входе охранник сказал что или в ящик у входа, или заказным письмом.

Выбрал второй вариант чтобы остались корешки.

Отправил ценным с описью, хотя как узнал потом, за ценными должны сами прийти,а заказные относят.

Отправлял из отделения 01133, но письмо пошло все равно сначала на сортировку на вокзал и только через 2 дня вернулось опять в это отделение:fool:

В итоге прошло еще 3 дня пока на сайте отслеживания почтовых отправлений написали что оно вручено.

Дальше надо было подождать пару дней и узнать этот самый номер.

Звонить в канцелярию сначала не получилось - занято.

Отправил по совету форумчан запрос на доступ к публичной информации на имейл и по факсу.

А сегодня позвонил снова в канцелярию и о чудо - ответили и продиктовали номер (прошло 3дня с момента вручения письма).

Единственное я не знаю они входящий продиктовали или который уже регистрационный.

Хотя мне писали что отправить можно только само уведомление, я отправил уведомление 2шт, копии строй паспорта, паспорта и кода, свидетельстве о собственности и два конверта по украине.

 

Теперь о заполнении уведомления.

У меня всего 4 строения: дом, мастерская с сараем и гараж.

В стройпаспорте наименование объекта: житловий будинок з терасою, госп будивл. та спорудами.

В проекте действительно есть терраса под одной крышей с домом (без фундамента,деревянная)

Вот я и не мог определится какой перечень объектов писать в уведомление. остановился на доме, и госп будивлях. гараж не писал.

ну если выдали номер - значит правильно.

 

сегодня на сайте asdev нашли свой регистрационній номер!!!!

радости нет предела.

в дозвильный отдел так и не смог дозвонится, когда прошел месяц.

второй конверт с моим уведомлением пока тоже не прислали.

вот так вот

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сегодня на сайте asdev нашли свой регистрационній номер!!!!

радости нет предела.

в дозвильный отдел так и не смог дозвонится, когда прошел месяц.

второй конверт с моим уведомлением пока тоже не прислали.

вот так вот

 

Прочитал Ваше сообщение и решил проверить - наш тоже появился! Отправляли в 20-х числах сентября и на прошлой неделе еще номера не было.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
спасибо форуму и всем кто делился информацией, на сайте наконец то появилось мое уведомление о начале работ, все с первого раза и без никаких ускорителей.:flag1:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

спасибо форуму, я тоже следуя пошаговым инструкциям получила себе и соседу(вместе строимся с кумом) номера регистрации на сайте о начале строительства, уже стоит фундамент, проверок за месяц после подачи документов не было. Всем спасибо.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрел и я на сайте свой номер, появился, УРА!

Теперь отправил доп. запрос на доступ к пуб. инфо, хочу ещё в бумажно виде подстраховаться

 

Напомю подавал через

м. Київ, Дніпровська набережна 19 Б. Уних работает сайт, достаточно не плохо оформили, можно найти нужную инфу. (ссылка устарела)

 

Всем удачи!!! Спасибо за тему Автору и форумчанам которые отозвались и не оставили без доброго слова =) :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер:)

Помогите разобраться, пожалуйста:rolleyes:

Надо будет скоро подавать;)

 

У меня пока чистый участок в селе. Планирую строить дом (до 300 кв.м.) и другие хоз. постройки.

 

Читаю Закон України Про регулювання містобудівної діяльності статья 36 про Декларацію про початок виконання будівельних робіт.

А есть ли разница между Декларація про початок виконання будівельних робіт и Повідомлення про початок виконання будівельних робіт?

Если есть разница так а что мне тогда надо подавать?:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добрый вечер:)

Помогите разобраться, пожалуйста:rolleyes:

Надо будет скоро подавать;)

 

У меня пока чистый участок в селе. Планирую строить дом (до 300 кв.м.) и другие хоз. постройки.

 

Читаю Закон України Про регулювання містобудівної діяльності статья 36 про Декларацію про початок виконання будівельних робіт.

А есть ли разница между Декларація про початок виконання будівельних робіт и Повідомлення про початок виконання будівельних робіт?

Если есть разница так а что мне тогда надо подавать?:unknown:

 

Если будете строиться по стройпаспорту - то повідомлення подавайте.

zakon4.rada.gov.ua/laws/show/466-2011-%D0%BF

 

2. Будівельні роботи можуть виконуватися замовником після отримання документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, або договору суперфіцію та:

 

подання замовником за формою згідно з додатком 1 повідомлення про початок виконання будівельних робіт Держархбудінспекції або її територіальному органу (далі - Інспекція) за місцезнаходженням об'єкта будівництва - щодо об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта, які не потребують реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт (далі - декларація) або отримання дозволу на виконання будівельних робіт, відповідно до переліку об'єктів, будівництво яких здійснюється після надіслання повідомлення про початок виконання будівельних робіт;

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...

Добрый день:)

Скажите, пожалуйста, а после получения стройпаспорта есть какие-то сроки, чтобы подать Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (параллельно с Повідомленням два письма в сельраду и пожарку)?:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доуведомления:)

Скажите, пожалуйста, а после получения стройпаспорта есть какие-то сроки, чтобы подать Повідомлення про початок виконання будівельних робіт (параллельно с Повідомленням два письма в сельраду и пожарку)?:rolleyes:

 

Нет никаких сроков. Отсылаете уведомление и на следующий день можете начинать строиться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то отправлял повидомлення/декларацию через систему электронного администрирования - e-dabi.gov.ua? Выглядит очень просто и доступно. Или это на первый взгляд?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А кто-то отправлял повидомлення/декларацию через систему электронного администрирования - e-dabi.gov.ua? Выглядит очень просто и доступно. Или это на первый взгляд?

 

я нет. А подпись цифровая у вас имеется?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...