Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Подбетонка под ленточный фундамент нужна или нет????

vale3

Рекомендовані повідомлення

З бетонною підготовкою захисний шар повинен бути не менше 35мм без - 70мм, .

 

Допустим есть подбетонка. Но почему ЗС должен быть 35мм? Что и от чего он защищает? Почему ни тех-же 70мм? Или вы реально полагаете что 35 мм подбетонки складываются с 35мм защитного слоя?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наличие такого рода вопросов говорит о том, что для успешного и качественного строительства все таки одного строителя мало, таки инженеры-конструктора не зря учились ...

(ссылка устарела)

 

А заочно нельзя учиться? :) А какой смысл был в рекламе именно этого ресурса?:D А можно свой ресурс прорекламировать?:oops::D

 

Я помню слова одного из своих старых преподавателей - толковый мужик очень.

Он говаривал - я хочу чтобы вы стали Инженерами с большой буквы, а не выучились на инженеров-электронщиков ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Допустим есть подбетонка. Но почему ЗС должен быть 35мм? Что и от чего он защищает? Почему ни тех-же 70мм? Или вы реально полагаете что 35 мм подбетонки складываются с 35мм защитного слоя?

 

По порядку

1. Захисний шар потрібен не лише для захисту арматури, крім цього він забезпечує достатнє щеплення бетону і металу для спільної роботи - виходить залізобетон.

2. В залізобетонній конструкції бетон працює на стиск, а арматура на розтяг, відповідно арматура повинна бути розміщенна якомога ближче до краю конструкції, щоб максимально раціонально використати властивості бетону і металу.

3. Підбетонка - бетон найнижчого класу, який Ви можете знайти або зробити. Відповідно він дешевий в собівартості і у влаштуванні. Для нормального влаштування і експлуатації шар бетонної підготовки повинен бути не менше 70-80мм. Бетон для фундаментів має бути класу не нижче В15. Він дорожчий, тому якщо його частину замінити на більш дешевий і ще трохи додати дешевшого собівартість матеріалів приблизно зрівняється.

 

Ще раз повторюсь. Виконувати чи ні бетонну підготовку потрібно вирішувати в кожному випадку окремо, але це повинна робити людина, котра розуміє навіщо вона робиться і які функції вона виконує.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По порядку

1. Захисний шар потрібен не лише для захисту арматури, крім цього він забезпечує достатнє щеплення бетону і металу для спільної роботи - виходить залізобетон.

2. В залізобетонній конструкції бетон працює на стиск, а арматура на розтяг, відповідно арматура повинна бути розміщенна якомога ближче до краю конструкції, щоб максимально раціонально використати властивості бетону і металу.

3. Підбетонка - бетон найнижчого класу, який Ви можете знайти або зробити. Відповідно він дешевий в собівартості і у влаштуванні. Для нормального влаштування і експлуатації шар бетонної підготовки повинен бути не менше 70-80мм. Бетон для фундаментів має бути класу не нижче В15. Він дорожчий, тому якщо його частину замінити на більш дешевий і ще трохи додати дешевшого собівартість матеріалів приблизно зрівняється.

 

Ще раз повторюсь. Виконувати чи ні бетонну підготовку потрібно вирішувати в кожному випадку окремо, але це повинна робити людина, котра розуміє навіщо вона робиться і які функції вона виконує.

 

:)

Все что вы написали выше, мне абсолютно известно :)

Но как это отвечает на мой последний вопрос, который был в цитате вашего сообщения? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно. Скажу иначе. Хотя этот вопрос уже оброс бородой в этой ветке.

 

Вы говорите что без подбетонки ЗС должен быть 70мм. Допустисм.

А с подбетонкой - 35мм.

Можете объяснить мне разницу, почему защитный слой отличаестя на 35 в этих 2х вариантах?

Какую функцию выполняют эти дополнительные 35мм в варианте без подбетонки? :)

Змінено користувачем Игореха
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предсказываю: ответит - для лучшей гидроизоляциии арматуры!

 

Ну мало-ли :) Хочу услышать ответ от него :) Может на самом деле какая то другая цель преследуется:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Может на самом деле какая то другая цель преследуется

Каааанешна: оправдать устройство подбетонки!:lol::lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каааанешна: оправдать устройство подбетонки!:lol::lol:

Думаете Тарас лоббирует интересы какого-то ЖБК?;):D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думаете Тарас лоббирует интересы какого-то ЖБК?;):D

 

не, все набагато крутіше, хочу відкрити по всій території України мережу маленьких бетонних заводиків по виробництву бетонів низького класу 8-) :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Каааанешна: оправдать устройство подбетонки!:lol::lol:

 

я не збираюсь нічого виправдовувати, лише хочу пояснити людям котрі шукають відповідь, навіщо робиться бетонна підготовка.

Звісно легше сказати - НЕПОТРІБНА, тому що я ктрутий будівельник і мені впадло зробити по проекту, чи ПОТРІБНА, тому що я проектант і мене так навчили.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Предсказываю: ответит - для лучшей гидроизоляциии арматуры!

 

шамана з Вас не вийде, відповідь не вгадали. :(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не, все набагато крутіше, хочу відкрити по всій території України мережу маленьких бетонних заводиків по виробництву бетонів низького класу 8-) :D

 

Я знал! Я догадывался! :lol:;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

шамана з Вас не вийде, відповідь не вгадали. :(

 

Откройте тайну золотого ключика :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ладно. Скажу иначе. Хотя этот вопрос уже оброс бородой в этой ветке.

 

Вы говорите что без подбетонки ЗС должен быть 70мм. Допустисм.

А с подбетонкой - 35мм.

Можете объяснить мне разницу, почему защитный слой отличаестя на 35 в этих 2х вариантах?

Какую функцию выполняют эти дополнительные 35мм в варианте без подбетонки? :)

 

ок.

оскільки Вам це все відомо, то я думаю, Ви не проти того, що захисний шар повинен : а) захищати арматуру, б) забезпечувати достатнє щеплення бетона і арматури для сумісної їх роботи.

Тепер візьмемо умовний фундамент який треба зробити. Є траншея, яку зробили по всім правилах, з ручною доробкою грунту, піщаною(щебеневою) втрамбованою підготовкою............. Виставили гарно і надійно арматурні каркаси(сітки) в одному місці на висоті 35мм в іншому на 70мм , і залили то все бетоном, провібрували поставили букетик квітів на кутку та й пішли пити пиво :beer:. А тепер подумаємо, що робиться в нас на дні траншеї. В кращому випадку( якщо зниу бетон не перемішався з піском, пилом, землею...) вода з нижніх шарів бетону починає просочуватись в землю, в гіршому випадку з бетону витікає не лише вода а разом з нею цемент. Я думаю Ви маєте уяву водоцементне відношення і його вплив на міцність бетону.

Тепер питання Знатокам : в якому з двох випадків бетон під арматурою буде саме запроектованого класу? що буде з бетономякого всього 35мм під арматурою і чи зможе він виконувати свої функції?

:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ок.

оскільки Вам це все відомо, то я думаю, Ви не проти того, що захисний шар повинен : а) захищати арматуру, б) забезпечувати достатнє щеплення бетона і арматури для сумісної їх роботи.

Тепер візьмемо умовний фундамент який треба зробити. Є траншея, яку зробили по всім правилах, з ручною доробкою грунту, піщаною(щебеневою) втрамбованою підготовкою............. Виставили гарно і надійно арматурні каркаси(сітки) в одному місці на висоті 35мм в іншому на 70мм , і залили то все бетоном, провібрували поставили букетик квітів на кутку та й пішли пити пиво :beer:. А тепер подумаємо, що робиться в нас на дні траншеї. В кращому випадку( якщо зниу бетон не перемішався з піском, пилом, землею...) вода з нижніх шарів бетону починає просочуватись в землю, в гіршому випадку з бетону витікає не лише вода а разом з нею цемент. Я думаю Ви маєте уяву водоцементне відношення і його вплив на міцність бетону.

Тепер питання Знатокам : в якому з двох випадків бетон під арматурою буде саме запроектованого класу? що буде з бетономякого всього 35мм під арматурою і чи зможе він виконувати свої функції?

:beer:

 

Вы же читали тему с самого начала? :)

Если нет, то краткие тезисы.

То что должен обеспечить защитный слой - понятно.

Основные 2 функции.

 

1. Вовлечение арматуры в работу совместно с телом бетона плиты (ленты).

2. Защита арматуры от коррозии.

 

По п.1. 35 мм любого (условно, для вариантов с и без подбетонки) защитного слоя обеспечивают вовлечение арматуры (допустим Д12-Д16) в работу?

 

По п.2. Остальные 35мм бетона(вариант без подбетонки), который становится фактически тощим за счет того что "молоко" частично ушло в песок, возможно заменить не подбетонкой 70мм (которая условно выполняет роль ГИ для основного железобетона), а например другой гидроизоляцией? :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

1. Вовлечение арматуры в работу совместно с телом бетона плиты (ленты).

2. Защита арматуры от коррозии.

 

По п.1. 35 мм любого (условно, для вариантов с и без подбетонки) защитного слоя обеспечивают вовлечение арматуры (допустим Д12-Д16) в работу?

 

По п.2. Остальные 35мм бетона(вариант без подбетонки), который становится фактически тощим за счет того что "молоко" частично ушло в песок, возможно заменить не подбетонкой 70мм (которая условно выполняет роль ГИ для основного железобетона), а например другой гидроизоляцией? :)

 

Питання ТС було чи треба бетонна підготока чи ні, і навіщо? Я думаю цей пункт вже розжований достатньо.

 

По п.1. 35мм не будь-якого бетону забезпечать сумісну роботу арматури та бетону. Занизький клас бетону може виявитись недостатнім для анкеровки арматури.

п.2. теоретично так. Якщо Ви маєте наувазі поліетилен і Ви зможете забезпечити його гладкість( без складок) та цілісність під час монтажу сіток чи каркасів та заливання бетону, то в принципі він виконає основні функції по гідроізоляції бетону від грунта.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По п.1. 35мм не будь-якого бетону забезпечать сумісну роботу арматури та бетону. Занизький клас бетону може виявитись недостатнім для анкеровки арматури.

.

 

Было написано "любого ЗС", а не бетона :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.2. теоретично так. Якщо Ви маєте наувазі поліетилен і Ви зможете забезпечити його гладкість( без складок) та цілісність під час монтажу сіток чи каркасів та заливання бетону, то в принципі він виконає основні функції по гідроізоляції бетону від грунта.

 

У меня это сделано :)

 

Собственно вопрос исчерпан :) Консенсус!:beer:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня это сделано :)

 

Собственно вопрос исчерпан :) Консенсус!:beer:

 

не читал тему, это 8стр спора можно ли лить бетон на гидроизоляцию без подбетонки? 8-):D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если правильно понял,этаж один+материал газоблок,вода 1,7м---тогда конечно лучше 1,3м,насчет промерзания,если вы в киевской области---1 неделя -25,промерзание на 1,5 по глине аж бегом!Но у вас дело не в этом,позволяют финансы-пролейте 10см,дайте "отдохнуть"бетону и монтируйте фбс---это самый правильный вариант,еще поговорите с конструктором по глубине

 

если правильно понял льем 10см и монтируем блоки ???:D:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

не читал тему, это 8стр спора можно ли лить бетон на гидроизоляцию без подбетонки? 8-):D

 

Это конструктивный диалог про то, что дешевле, нанять людей и заказать 9 кубов тощего бетона для подбетонки, или самому раскатать несколько рулонов пленки с рубероидом, для защиты от порезов, вместо бетона, ну или мембраны:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

если правильно понял льем 10см и монтируем блоки ???:D:lol:

 

Ну хуже то не будет :) Лучше, правда - тоже :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну хуже то не будет :) Лучше, правда - тоже :)
Согласен полностью.

Не ну я понимаю,люди тратят деньги на постройку дома-хотят что бы он стоял N-е количество лет,ну зачем "байконуры" то строить?

 

Никогда не понимал,зачем хоронить столько бетона,если есть виброплиты?(Тем более подготовку делать все равно нужно )

После них в щебень арматурину не вколотишь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Согласен полностью.

Не ну я понимаю,люди тратят деньги на постройку дома-хотят что бы он стоял N-е количество лет,ну зачем "байконуры" то строить?

 

Никогда не понимал,зачем хоронить столько бетона,если есть виброплиты?(Тем более подготовку делать все равно нужно )

После них в щебень арматурину не вколотишь!

 

вот точно после такого заключения мой кум не послушав меня, а послушав "опытных" строителей, имеет в результате лопнувший фундамент(блочный). строили на глинистом грунте. после того, как сломалась очередная лопата у "опытного" строителя, был сделан вывод - грунт достаточно плотный, делаем подушку 20см и сразу блоки(в чистом виде получилось 15-20 я так понял - это он мне потом пожаловался). :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...