Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

кухня ультраглянцева - поради

irazi

Рекомендовані повідомлення

насчет стекла... в алюминиевой рамке - это обычное стекло. а есть также каленое стекло без рамки (выглядит классно) (ссылка устарела)
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

насчет стекла... в алюминиевой рамке - это обычное стекло. а есть также каленое стекло без рамки (выглядит классно) (ссылка устарела)

яка ціна, і може є якісь фото вже встановлених кухонь з цими фасадами ?

 

інформацію на сайті вже знайшов.

 

у Львові бачу є представництво

2. ТЦ "Марк" вул. Кн. Ольги 95

тел/факс (067) 427-23-09

e-mail:berdak@ukr.net

(ссылка устарела)

 

 

так розумію там є взірці цих скляних фасадів ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завершують мені встановлювати кухню глянцеву (плівка). Після звичайної МДФ плівки під якийсь натуральній деревний колір, мені здається легшою в обіході. Але це тільки поки по словах моїх знайомих, у кого вони є. Я своєю почну користуватися десь за місяць, але думаю, що звичайна мікрофібра зможе без зайвих зусиль спавивитися з усім.

Як жінка скажу вам так: якщо подобається - робіть глянець (це завжди святково, гарно, веселіше)! Головне все правильно продумати, маю на увазі колір, фурнітуру ф т.п

Удачі.:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Завершують мені встановлювати кухню глянцеву (плівка). Після звичайної МДФ плівки під якийсь натуральній деревний колір, мені здається легшою в обіході. Але це тільки поки по словах моїх знайомих, у кого вони є. Я своєю почну користуватися десь за місяць, але думаю, що звичайна мікрофібра зможе без зайвих зусиль спавивитися з усім.

Як жінка скажу вам так: якщо подобається - робіть глянець (це завжди святково, гарно, веселіше)! Головне все правильно продумати, маю на увазі колір, фурнітуру ф т.п

Удачі.:)

 

1. У Вас фасади МДФ з ПВХ-плівкою?

2. Хто виробник фасадів?

3. Можна фото?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, МДФ плівка. Замовляла у досить хорошій (за моїми параметрами) фірми. Після довгих походів по Родах, Мерксах, Л-мастерах, Колсах, тут н афорумі знайшла їх. Більше писати і вихваляти не буду, бо сприймуть за рекламу.

А фото будуть чуть пізніше, коли столешню зроблять, з нею гармонічніше все буде.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, МДФ плівка. Замовляла у досить хорошій (за моїми параметрами) фірми. Після довгих походів по Родах, Мерксах, Л-мастерах, Колсах, тут н афорумі знайшла їх. Більше писати і вихваляти не буду, бо сприймуть за рекламу.

А фото будуть чуть пізніше, коли столешню зроблять, з нею гармонічніше все буде.

 

я плівку боюсь замовляти, хоча вживу наприклад то ж BRW плівкове виглядає не гірше чим фарбований МДФ.

 

в знайомого на фасаді біля плити плівка повідклеювалася.. короче ті фасади трохи "ніжні".

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в знайомого на фасаді біля плити плівка повідклеювалася.. короче ті фасади трохи "ніжні".

___________________________________________________________________________________________________________________

 

біля плити (варочна поверхня? газ чи електро?) чи біля духовки (газ/електро)?

кажуть, що таке буває в районі електродуховок з піролізом.

У мене є досвід користування МДФ плівкових фасадів на кухні трохи більше 5 років і нічого. Все на місці, ніяких відклеювань, потемнінь, пупиришок.

Якби мало так бути, то за цей час вже б хоч трошки дало про себе знати.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У мене є досвід користування МДФ плівкових фасадів на кухні трохи більше 5 років і нічого. Все на місці, ніяких відклеювань, потемнінь, пупиришок.

 

Хто виробник "МДФ плівкових фасадів на кухні"?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Хто виробник "МДФ плівкових фасадів на кухні"?

 

Та вже не пам"ятаю, бумажок ніяких не зберегла. Але не супер-бупер виробник, інакше б запам"ятала.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

кажуть, що таке буває в районі електродуховок з піролізом

В духовок з піролізом стоїть примусова вентиляція для охолодження корпусу (корпус подвійний), тройне скло дверцят, блокування їх під час очищення. Все це унеможливлює високі температури біля прилягаючих поверхонь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В духовок з піролізом стоїть примусова вентиляція для охолодження корпусу (корпус подвійний), тройне скло дверцят, блокування їх під час очищення. Все це унеможливлює високі температури біля прилягаючих поверхонь.

Та я й не спорю, можливо й так. Я лише висловила те, що казали мені.

Думаю все залежить від якості плівки на МДФ фасаді в більшості.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...