Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Падение давления в 2х-контурном газ. котле при включении гор. воды

makedonets

Рекомендовані повідомлення

Помітив цієї весни одну особливість роботи, котрої, здається, раніше не було. Котел переключений в режим "Літо". На другому поверсі після інтенсивного користування гарячою водою - ледь теплі батареї. Усі окрім перекритої вентилем. На першому поверсі батареї холодні. Це що, циркуляційний насос качає воду в системі опалення, чи це ефекти як в системі гравітаційного опалення?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Помітив цієї весни одну особливість роботи, котрої, здається, раніше не було. Котел переключений в режим "Літо". На другому поверсі після інтенсивного користування гарячою водою - ледь теплі батареї. Усі окрім перекритої вентилем. На першому поверсі батареї холодні. Це що, циркуляційний насос качає воду в системі опалення, чи це ефекти як в системі гравітаційного опалення?

Это котел что-то недорабатывает. Надо в сервис.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Хто підскаже...?

 

2-х контурний котел працює в парі з твердопаливним. В роботі з контуромк опалення падає тиск (якщо опаленням не користуватись все гуд) Кожен день батько доливав воду, тиск в 2-х баках накачений на 1 атм.

 

Це прийшов каюк розширювальному баку чи десь пробита труба...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

тиск в 2-х баках накачений на 1 атм.

Треба качати на пустому баці.

 

Це прийшов каюк розширювальному баку чи десь пробита труба...

Перевірте бак: нажміть на золотник штуцера, пішла вода замість повітря, кабдець. Якщо бак справний причин може бути море.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба качати на пустому баці.

 

Перевірте бак: нажміть на золотник штуцера, пішла вода замість повітря, кабдець. Якщо бак справний причин може бути море.

 

На пустому і качали, мембрама не пробита, йде повітря. Перевіряв і труби, почергово глушив подачу і возврадку на колекторах, всеодно падає тиск. Хто млже допоможіть підсказкою, куди бігти і що робити... по два рази на день доливаю воду...:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На пустому і качали, мембрама не пробита, йде повітря. Перевіряв і труби, почергово глушив подачу і возврадку на колекторах, всеодно падає тиск. Хто млже допоможіть підсказкою, куди бігти і що робити... по два рази на день доливаю воду...:(
Напишите более подробно что у Вас и как, и что вы уже делали. Если давление падает полюбому есть утечка. Если бы накрылись расширительные баки то давление бы росло при нагреве.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Напишите более подробно что у Вас и как, и что вы уже делали. Если давление падает полюбому есть утечка. Если бы накрылись расширительные баки то давление бы росло при нагреве.

 

Котел твердопаливний знаходиться в котельні (7 м. від будинку). перекривав вхід вихід ТТ котла в будинку (прорив труби від колектора до ТТ котла не підтвердився) Магістральні труби до колектора поліпропілен, тепла підлога, і від колектора до радиаторів металопластик. Теплу підлогу перекривав, радиатори теж почергово перекривав (ка колекторах)... явних місць протікання на з"єднаннях ... невиявлено.

 

ще місяць тому добавляв воду раз в 2-3 дні. Зараз 2 рази в день.:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Треба качати на пустому баці.

 

Перевірте бак: нажміть на золотник штуцера, пішла вода замість повітря, кабдець. Якщо бак справний причин може бути море.

 

 

Причиною цієї проблеми може бути випускний (аварійний) клапан ??? Може це він гад зливає воду в каналізацію?:(

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Причиною цієї проблеми може бути випускний (аварійний) клапан ??? Може це він гад зливає воду в каналізацію?:(

В принципе может, ну я думаю вы уже бы заметили, хотя проверьте. Утечка может быть где угодно.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може бути клапан, але частіше підтравлює або не закритий :) кран підживлення у двуконтурнику.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може бути клапан, але частіше підтравлює або не закритий :) кран підживлення у двуконтурнику.

 

Кран підживлення яким воду доливати!?... А як через нього може підтравлювати? воду він непускає, повітря там немає... Детальніше пліззз:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кран підживлення, коли поломатий, або відкритий:), воду назад в водогін скидає

 

В водогоні тиск більший як в системі....

 

А як це можна перевірити крім заміни?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В водогоні тиск більший як в системі....

 

А як це можна перевірити крім заміни?

 

Все вы правильно говорите, вода из системы отопления в систему водоснабжения, при правильном монтаже никак не попадет, плюс в системе водоснабжения давление больше, если бы кран пускал, то наоборот давление бы росло, до давления в системе водоснабжения. Я уже говорил ищите утечку, если давление падает то есть утечка. Закрывайте все последовательно от котла и дальше по системе и следите за давлением.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 10 місяців потому...

Уважаемые профи! Ответьте пожалуйста.

Падение давления на манометре двухконтурного газового котла на 0,2 бар при вкл. ГВС и возвращение после выкл. к прежнему давлению - так должно быть? Это нормальная, штатная работа?

Газовый котел ITALTHERM City Basic 18F. Эксплуатируется меньше года. Работает в режиме СО-ГВС (зимнем).

890341843_ITALTHERMCityBasic18F.thumb.jpg.45495e8760dbb458c650d596853fd93d.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...
Все вы правильно говорите, вода из системы отопления в систему водоснабжения, при правильном монтаже никак не попадет, плюс в системе водоснабжения давление больше, если бы кран пускал, то наоборот давление бы росло, до давления в системе водоснабжения. Я уже говорил ищите утечку, если давление падает то есть утечка. Закрывайте все последовательно от котла и дальше по системе и следите за давлением.

 

Все таки прорив! Брак пайки поліпропілену, коліно припаяли криво.... 5-ть років тримало і все ж таки пустило. Думаю що цьому сприяла температура 90 градусів від ТТ котла. Поставив ТА. (РЕАЛЬНО ТА РУЛИТЬ!!!) Обійшовся без ладомата. Кому цікаво пишіть, поділюсь схемкою.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

Ну как там замена бачка? Проблема решилась?

а то у меня котлу 2 года, запускали сами, насос пригорел, гудит, вал износился - шат\гул, такие дела. Но не в этом суть. Настраивали его сами и с давлением ког-дато были проблемы, но все решили сами.

Заказали сервис, сделали ТО. Опечатали. Слили с РБ полный бак воды считай был. Но давление у нас в системе не прыгало, а просто постепенно падало (теперь знаю куда девалась вода - в РБ).

После ТО 3 дня прошло. Сейчас при разборе ГВС давление на манометре упало чуть-чуть, но я заметил. Буду наблюдать дальше.

 

СервисМен сказал чтов РБ не было давления, но я уже туда подкачивал. Если мерить давление не спуская бак - показывает 1 бар. Это же не может быть давление системы отопления? Ведь бак 6 литров, и если бы он спустил сейчас, ьто давление упало бы явно не на 0.2, поскольку в системе литров 60. Может золотник травит. Сейчас бы сам полез, но пломбу повесили ... нафиг этот сервис мне фиг знает.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 роки потому...

доброе. подскажите,

Система Отопления перекрыта (два крана), расш.бак накачан до 1,2 (давление держит стабильно, вода с ниппеля не идет), при включении ГВС резко падает давление с 1,2 до 0,5...0

при работе отопления система стабильна, пока не вкл ГВС. в котле течей нет, все сухо

Змінено користувачем WiseR
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 місяців потому...

У меня падает давление на печке на ночь поднимаю на 1.3 а утром опят падает на нуле пропала гвс и с сборника бежит вода а давление в норме в чём проблема кто-нибудь поможет котёл навиен

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...