Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Рекомендовані повідомлення

Законопроект по продлению упрощенки, который тут обсуждался, подписан президентом 22.12.2012 года.

Теперь надо ждать опубликования... и посмотреть, что там и как.

Месяц прошел, а где же этот закон ? и где посмотреть законопроект?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Месяц прошел, а где же этот закон ? и где посмотреть законопроект?

 

Закон уже давно опубликован - zakon0.rada.gov.ua/laws/show/5496-vi

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если подаете лично, то в Боярке, а если почтой, то на Леси.

 

Была в Боярке на Матросова 11, там уже ГАСКа нет с нового года.

Куда обращаться для сдачи декларации о готовности по Киево-Святошинскому р-ну, подскажите.

спасибо

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, может быть кто-нибудь имеет свежезарегистрированную Декларацию о готовности..... (для строительства по стройпаспорту дом менее 300м2) в формате Word. Выложите здесь, пожалуйста.

Спасибо.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Есть:

1 строительный паспорт 1990 года. с вклеенным чертежом на 1 листе А2 дома пл 60 кв м.

2 разрешение на строительство ГАСК 1990 года на строительство дома после сноса существующего, проект- типовой.

3 решение исполкома о разрешении строительства в существующих домовладениях и акт выноса в натуру границ земельного участка к этому решению. Других документов на землю нет.

 

старый дом снесен, 1992 г. построен новый 310,1 кв м.

Застройщик умер в 1993 году.

4 есть техпаспорт БТИ 2011 года в котором указано - Дата постройки 1992 г. без указания месяца и числа, техпаспорт без штампа "самострой".

Наследники жили в доме с 1993 года не вводя в эксплуатацию.

Есть решение суда 2013 г. о признании права собственности на домовладение в порядке наследования и о признании прав застройщика с правом сдачи в эксплуатацию.

 

Как сдать в эксплуатацию?

Если по 461 постанове то что указывать в информации про застройщика, судебное решение?

и что укатывать в пункте 11-1 декларации?

Я понимаю так что 91 постанова не подходит поскольку касается домов построенных без наличия разрешения на выпаолнение строительных работ, а в данном случае оно есть.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вважайте що у вас не має дозволів.

Будинки збудовані до 92р вводяться на основі ТП без процедури вводу в експлуатацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Будинки збудовані до 92р вводяться на основі ТП без процедури вводу в експлуатацію

 

по техпаспорту БТИ год постройки 1992.

 

Без процедури вводу в експлуатацію те что построены до 5.08.1992 р.

 

но после 5.08.1992 р. это то же год 1992. как быть?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня наконец-то получили по почте зарегистрированную Декларацию на дом. С третьей попытки и многочисленных жалоб и заяв. Зато абсолютно бесплатно. Теперь наш дом введен в эксплуатацию. Раньше это была законная стройка, а теперь законный объект недвижимости.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сегодня наконец-то получили по почте зарегистрированную Декларацию на дом. С третьей попытки и многочисленных жалоб и заяв. Зато абсолютно бесплатно. Теперь наш дом введен в эксплуатацию. Раньше это была законная стройка, а теперь законный объект недвижимости.

поздравляю! какой рецепт успеха?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поздравляю! какой рецепт успеха?

 

Главное внимательно изучить нормативную базу, ну и настойчивость, и время.

Лист в Мінбуд з проханням надати порядок (чи інструкцію) із заповнення декларації (направлявся зазделегідь, до подачі Декларації), на підставі цієї відповіді подальші скарги в ДАБК України, Мінбуд, гарячу лінія КМУ, повідомлення про злочин (перевищення повноважень, підробка документів, а також ознаки корупції) в областну прокуратуру.

  • Лайк 7
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное внимательно изучить нормативную базу, ну и настойчивость, и время.

Лист в Мінбуд з проханням надати порядок (чи інструкцію) із заповнення декларації (направлявся зазделегідь, до подачі Декларації), на підставі цієї відповіді подальші скарги в ДАБК України, Мінбуд, гарячу лінія КМУ, повідомлення про злочин (перевищення повноважень, підробка документів, а також ознаки корупції) в областну прокуратуру.

можно попросить Вас выложить "козу" письма про порядок или хотя бы в личку отправить, пожалуйста?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Главное внимательно изучить нормативную базу, ну и настойчивость, и время.

Лист в Мінбуд з проханням надати порядок (чи інструкцію) із заповнення декларації (направлявся зазделегідь, до подачі Декларації), на підставі цієї відповіді подальші скарги в ДАБК України, Мінбуд, гарячу лінія КМУ, повідомлення про злочин (перевищення повноважень, підробка документів, а також ознаки корупції) в областну прокуратуру.

 

Вам не сложно будет выслать эту инструкцию на почту sembz@ukr.net

спасибо огромное заранее:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

по техпаспорту БТИ год постройки 1992.

 

Без процедури вводу в експлуатацію те что построены до 5.08.1992 р.

 

но после 5.08.1992 р. это то же год 1992. как быть?

тоді 91 наказ. Повторюсь ваші дозволи не мають юридичної сили, принаймні у вас точно немає повідомлення про початок буд. робіт (його просто тоді не існувало), яке потрібно для 461наказу. можливо простіше було б вам переробити ТП і поставити дату ранішу ща 5.08.92? Бо при ваших 310 м2 ви ще попадаєте на техзвіт...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лист в Мінбуд з проханням надати порядок (чи інструкцію) із заповнення декларації

 

І мені також, пліз ! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отримала технічний паспорт, дата постройки 2009 рік. Куди потрібно звертатись? Які документи потрібно мати, які орієнтовно гроші платити ще? Буду вдячна за допомогу:rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Перш за все скажу що я перечитав цю тему і з десяток суміжних тем кілька місяців тому і ось ще раз перечитав на останніх вихідних.

Тому прошу дочитати мій пост до кінця і допомогти відповіддю :)

 

Дозволю собі зацитувати тут пару абзаців з першого повідомлення в цій темі, для наглядності:

 

Варианты ввода в эксплуатацию построенных объектов (2012)

...

I. Ввод в эксплуатацию самостроя, построенного до 31.12.2009.

1. Заказываете в БТИ Техпаспорт (обычно получаете штамп "самовольное строительство")

2. Заказываете техотчет (Технічне обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж об'єкта), если дом больше 300 кв.м.

3. Платите штраф (если будете подаваться почтой, то не спешите платить штраф)

4. Заявление, два экземпляра Декларации, техпаспорт, госакт, техотчет (если нужен) подаете почтой в ГАСИ и ждете. Если будеет подавать лично, то будут требовать еще и постановлением об админправонарушении + квитанцию об уплате штрафа.

 

II. Ввод в эксплуатацию самостроя, построенного после 01.01.2010 года.

1. Платите штраф

2. Заказываете стройпаспорт

3. Подаете уведомление в ГАСИ

4. Заказываете в БТИ Техпаспорт

5. Подаете в ГАСИ Декларацию о готовности объекта к эксплуатации

 

III. Ввод в эксплуатацию не самостроя (т.е. объекта на который либо оформлено разрешение на выполнение строительных работ, либо Уведомление).

1. Заказываете в БТИ Техпаспорт

2. Подаете в ГАСИ Декларацию о готовности объекта к эксплуатации.

...

 

Про зміни, які виникли/виникнуть в результаті цього закону буду говорити:

Закон уже давно опубликован - zakon0.rada.gov.ua/laws/show/5496-vi

 

 

Спочатку хочу викласти результати мого аналізу а потім задам на основі нього кілька загальних питань і кілька конкретних що стосуються персонально мене.

Відразу скажу що я ніякий не юрист, просто забудовник, як і більшість тих хто тут тусується.

 

Зацитую пункт №9 закону "Про регулювання містобудівної діяльності" поточну дійсну і попередню редакції.

 

Отже, документ 3038-17, чинний, поточна редакція — Редакція від 05.01.2013, підстава 5496-17:

 

 

 

9. Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю до

31 грудня 2013 року безоплатно протягом 10 робочих днів з дня

подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на

яких розміщені об’єкти будівництва, збудовані без дозволу на

виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження

будівельних конструкцій та інженерних мереж приймають в

експлуатацію:

 

індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні

будинки, господарські (присадибні) будівлі і споруди, прибудови до

них, збудовані у період з 5 серпня 1992 року до 12 березня 2011

року;

 

збудовані до 12 березня 2011 року:

 

громадські будинки I і II категорій складності;

 

будівлі і споруди сільськогосподарського призначення I і II

категорій складності.

 

Порядок прийняття в експлуатацію таких об’єктів і проведення

технічного обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж

визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує

формування та реалізує державну політику у сфері будівництва,

містобудування та архітектури.

 

Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю

приймає рішення про притягнення до адміністративної

відповідальності за правопорушення та про накладення штрафу:

 

щодо фізичних осіб - відповідно до статті 97 Кодексу України

про адміністративні правопорушення ( 80731-10 );

 

щодо юридичних осіб - відповідно до пункту 2 частини другої

статті 2 Закону України "Про відповідальність за правопорушення у

сфері містобудівної діяльності" ( 208/94-ВР ).

{ Пункт 9 розділу V в редакції Закону N 5496-VI ( 5496-17 ) від

20.11.2012 }

 

 

 

 

 

та його попередня версія - документ 3038-17, чинний, попередня редакція — Редакція від 01.01.2013, підстава 5021-17:

 

 

 

9. Прийняття в експлуатацію збудованих до 31 грудня 2009 року

індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних

будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, прибудов

до них, громадських будинків I та II категорій складності, які

збудовані без дозволу на виконання будівельних робіт і заяви про

прийняття в експлуатацію яких подаються до 31 грудня 2012 року,

здійснюється безоплатно органами державного

архітектурно-будівельного контролю за результатами технічного

обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж таких

об'єктів за наявності документа, що посвідчує право власності чи

користування земельною ділянкою, на якій розміщений такий об'єкт,

протягом 30 днів з дня подання заяви. Порядок прийняття в

експлуатацію таких об'єктів ( z0830-11 ) і проведення технічного

обстеження будівельних конструкцій та інженерних мереж

визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує

формування державної політики у сфері містобудування.

 

 

 

Також нагадаю що Наказ №91 (чинний, поточна редакція — Редакція від 23.07.2012, підстава z1132-12) посилається на вищезгаданий закон, як доказ кілька абзаців з наказу:

 

 

Відповідно до пункту 9 розділу V "Прикінцеві положення"

Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності"

( 3038-17 ) Н А К А З У Ю:

...

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного

опублікування та діє до 30.01.2013.

...

1.1. Цей Порядок встановлює процедуру та умови прийняття в

експлуатацію закінчених будівництвом індивідуальних (садибних)

житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських

(присадибних) будівель і споруд, прибудов до них, громадських

будинків I та II категорій складності (далі - об'єкти), збудованих

до 31.12.2009 без дозволу на виконання будівельних робіт, заяви

про прийняття в експлуатацію яких подано до 31.12.2012, а також

механізм проведення технічного обстеження їх будівельних

конструкцій та інженерних мереж.

...

 

 

 

Так от, якщо співставити дати в попередній редакції закону, згаданого наказу і першого коментаря і цій темі то я роблю висновок що наказ зроблений базуючись на законі (юристи, прошу не сміятись з моїх думок, я всього лиш забудовник :) ), а саме я хочу підкреслити аспект - "самострої" збудовані до 31.12.2009

 

Так, відомо що наказ щойно втратив свою дію (30.01.2013) і знані тут на форумі в кількох місцях писали що начебто по інформації "з перших вуст" новий наказ має бути через 1-1,5 місяці.

І я так розумію що причиною майбутньої появи нового наказу буде те, що базовий закон (чинна редакція) отримав значні зміни.

 

Перше питання:

Чи можна очікувати що в новій редакції Наказу №91 строки визначення "самострою" будуть розширені до 12 березня 2011 ?

 

Друге питання:

Як бачимо в чинній редакції закону з'явився новий пункт про стягнення штрафів (посилається на статтю 97 Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 )), цитую тут його:

 

 

 

Стаття 97. Самовільне будівництво будинків або споруд

 

Самовільне будівництво будинків або споруд, а так само самовільна зміна архітектурного вигляду будинків або споруд під час експлуатації-

 

тягне за собою накладення штрафу на громадян від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - від дев'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

{Стаття 97 із змінами, внесеними згідно з Указом ПВР № 102-11 від 12.04.85; Законами № 209/94-ВР від 14.10.94, № 55/97-ВР від 07.02.97}

 

{Статтю 97-1 виключено на підставі Закону № 2342-III від 05.04.2001}

 

 

 

Так питання в тому - які матиме наслідки цей новий текст прямо в законі і в яких реальних випадках буде застосовуватись ?

І як це корелює з тим що в попередньому абзаці цієї статті закону сказано що, цитата "... безоплатно протягом 10 робочих днів з дня подання заяви власниками ..."

 

Те слово безоплатно було і в попередній редакції закону тому в цьому ж ракурсі в мене питання до Архітектора, ваші слова з першого повідомлення: "3. Платите штраф (если будете подаваться почтой, то не спешите платить штраф)" на основі чого написані ? практика ?

Про якого розміру штраф ви в цьому місці мали на увазі ?

 

Саме головне питання для мені на даний момент:

На основі чого визначається дата "самострою" ?

(так щоб попасти під дію Наказу №91 (з прогнозовано новими датами))

Дуже прошу по можливості детально відповісти на це питання.

Якщо ключовим тут є складання Технічного Паспорту (БТІ) то як себе потрібно вести при візиті паспортистки ?

 

В моєму випадку - коробка з дахом вигнані в період осінню 2011, цією весною+початок літа планую і мушу інтенсивно зробити внутрянку так щоб складати Технічний Паспорт (БТІ) і мушу переїжати.

Теоретично як зроблю внутрянку (візит БТІ) то дозволю собі відвести ще 1-2 місяці до переїзду - строк на здачу в експлуатацію.

 

Ніяких повідомлень про початок будівництва осіню 2011 р. мною не подавалось (тобто у мене "самострой", до слова - до 300 м2), тому хочу для себе скласти чіткий сценарій як діяти і щоб хоча б не стикнутись із штрафом "проживання без введення в експлуатацію".

 

Яким чином я можу "підлаштуватись" щоб попасти під дію наказу (старого/нового) №91 і який в мене шанс ?

 

 

Альтернативний шлях який розглядаю зараз щоб не втратити час якщо Наказ №91 мені не світить:

напружитись зараз і йти по Постанові №461 -> зробити будівельний паспорт і подати поштою повідомлення в ДАБК і якщо повезе (а везунчики тут на форумі відписувались Ж-) ) то дякуючи зимі може вони не приїдуть перевіряти і зареєструють за 10 днів "безвозмездно" а якщо ні (вони приїдуть) то я нарвусь на штраф (17 грн*350 - Стаття 96 КУпАП) чого дуже не хочеться.

 

Тут питання:

чи варто ризикувати подавати повідомлення (коли коробка вже стоїть) ?

чи може краще дочекатись "нового" Наказу №91 і тоді приймати рішення як діяти ?

 

Дякую якщо дочитали до кінця і відповіли !

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличное изложение вопроса, сам уже устал от этих не поняток и чтения законов и тем на форумах. У меня похожий вопрос, дом построен в конце 2010 года, есть разрешение на строительство, БТИ 02.2011 года, проэкт и куча всяких СЕС, пажарников и тд. Платить штраф и как-то непонятно вводить в эксплуатацию не хочется.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо у вас дата купівлі ділянки приміром 2010 рік, то вказати рік побудови 2009 нереально. відповідно, якщо ділянка стара, то можна переконати БТІ в тому, що будинок давно стоїть. переконування у всіх різні, був присутній при одних обмірах, коли БТІшниця просто спитала, який вам ставити рік побудови. 2003? ок.

чи варто ризикувати подавати повідомлення (коли коробка вже стоїть) ?

бабка на двоє гадала. самі розумієте, що щось передбачити не можливо. як пощастить. а також наскільки ви досконало вмієте викручуватись

Яким чином я можу "підлаштуватись" щоб попасти під дію наказу (старого/нового) №91 і який в мене шанс ?

ви хочете щоб вам передбачили, що приймуть???:D

за 1-2 місяці ви швидше за все не вкладетесь без прискорювачів, тому що футбол буде з імовірністю 99.9%. Якщо по 91 постанові, то час розгляду 30 днів, відповідно вони тягнутимуть 30 днів. поки ви отримаєте відмову, поки надішлете іншу, потім ще 30 днів. і це в кращому випадку, якщо ви виправитесь на відмінно. по 461 час розгляду 10 днів робочих - це 2 тижні. за моїм досвідом, час від моменту відправлення, до реєстрації в канцелярії близько 10 днів

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви хочете щоб вам передбачили, що приймуть???:D

за 1-2 місяці ви швидше за все не вкладетесь без прискорювачів, тому що футбол буде з імовірністю 99.9%. Якщо по 91 постанові, то час розгляду 30 днів, відповідно вони тягнутимуть 30 днів. поки ви отримаєте відмову, поки надішлете іншу, потім ще 30 днів. і це в кращому випадку, якщо ви виправитесь на відмінно. по 461 час розгляду 10 днів робочих - це 2 тижні. за моїм досвідом, час від моменту відправлення, до реєстрації в канцелярії близько 10 днів

По новому закону теперь у всех будет срок рассмотрения 10 дней.

И вопрос на засыпку. 91 приказ должен был закончить свою жизнь 30 января 2013 года, а на сайте Рады он до сих пор светится, как чинний. Що це таке?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Отличное изложение вопроса, сам уже устал от этих не поняток и чтения законов и тем на форумах.

 

так, але думаю що основна причина цього це часта зміна законодавства, вона зносить людям голову.

 

. У меня похожий вопрос, дом построен в конце 2010 года, есть разрешение на строительство, БТИ 02.2011 года, проэкт и куча всяких СЕС, пажарников и тд. Платить штраф и как-то непонятно вводить в эксплуатацию не хочется.

 

вам взагалі нічого боятися, здавайте в експлуатацію по 461 Постанові да і все (див. перший пост в цій гілці). Ніяких штрафів вам ніхто не має права виписувати якщо ви там ще не живете, наскількия я розумію. Інша справа скільки часу потратите.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По новому закону теперь у всех будет срок рассмотрения 10 дней.

И вопрос на засыпку. 91 приказ должен был закончить свою жизнь 30 января 2013 года, а на сайте Рады он до сих пор светится, как чинний. Що це таке?

мені теж це видалось "дивним":fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

...

переконування у всіх різні, був присутній при одних обмірах, коли БТІшниця просто спитала, який вам ставити рік побудови. 2003? ок.

дякую, це мене обнадіює :)

То чи правильно я розумію що умовно кажучи датою будівництва можна назвати саме початок будівницва і переконувати паспортиста що починав будувати саме тоді ?

 

По моїм "космічним" розрахункам в пості вище (сподіваюсь на новий Наказ №91) різниця між реальною побудовою моєї коробки і "новим (прогнозованим)" граничним строком спрощеного введення в експл. самострою буде всього біля 3-4 місяців що є типу зовсім малим "відхиленням". Сподіваюсь що може "втиснусь" якось при спілкуванні з БТІ :oops:.

 

 

ви хочете щоб вам передбачили, що приймуть???:D

за 1-2 місяці ви швидше за все не вкладетесь без прискорювачів, тому що футбол буде з імовірністю 99.9%. Якщо по 91 постанові, то час розгляду 30 днів, відповідно вони тягнутимуть 30 днів. поки ви отримаєте відмову, поки надішлете іншу, потім ще 30 днів. і це в кращому випадку, якщо ви виправитесь на відмінно. по 461 час розгляду 10 днів робочих - це 2 тижні. за моїм досвідом, час від моменту відправлення, до реєстрації в канцелярії близько 10 днів

 

Дякую за зауваження, я читав тут багато про те скільки разів люди буває подають, розумію це.

Але як ось нижче процитовано, буде 10 днів, бо це виписано в новій (чинній) редакції закону (див мій пост вище). Думаю це саме буде відображено в новому Наказі №91.

Враховуючи що я тут вже начитався, став типу озброєний інформацією і навіть назви і номери законів і підзаконних актів позапамятовув то сподіваюсь вони мене не зможуть футболяти багато разів.

Тим більше не бачу для себе проблем поїхати по місцю і подати в канцелярію напряму а не через пошту і цим самим не витрачати час на "поштові" процеси.

 

По новому закону теперь у всех будет срок рассмотрения 10 дней.

 

Саме так !

Аж не віриться, бо схоже на реальне покращення :)

Змінено користувачем zalex_ua
виправив опечатки
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То чи правильно я розумію що умовно кажучи датою будівництва можна назвати саме початок будівницва і переконувати паспортиста що починав будувати саме тоді ?

почали і в той ж рік закінчили. все ж залежить від фінансів

 

Дякую за зауваження, я читав тут багато про те скільки разів люди буває подають, розумію це.

Але як ось нижче процитовано, буде 10 днів, бо це виписано в новій (чинній) редакції закону (див мій пост вище). Думаю це саме буде відображено в новому Наказі №91.

Враховуючи що я тут вже начитався, став типу озброєний інформацією і навіть назви і номери законів і підзаконних актів позапамятовув то сподіваюсь вони мене не зможуть футболяти багато разів.

Тим більше не бачу для себе проблем поїхати по місцю і подати в канцелярію напряму а не через пошту і цим самим не витрачати час на "поштові" процеси.

10 днів вас не врятують сильно. я повторюсь, що на 1 подачу по 461 наказу у мене йшло біля місяця. те що ви там начитались це дуже добре, тільки ви будете спілкуватись на місці з "кур'єром-інспектром", якому все рівно, що ви там понаписували в декларації, хоч на кожній сторінці "вася пупкін дурак", він вам в кращому випадку прийме декларацію і передасть у "центр", де вже зовсім інші люди будуть її кропітливо перевіряти. теоретично якщо вам попадеться милий інспектор він можливо підкаже очевидні помилки, але навіть його кропітлива перевірка не гарантує вам успішної реєстрації, тому що у клерків "центру" задача - нікому не реєструвати без "рішал". крім того подаючи на місці у вас немає жодного документу, який би підтвердив подачу документів, а також зафіксував дату подачі. тому їх можуть просто загубити, або поставити вхідний номер через місяць. деякі беруть розписки, що передав тоді то, але це на практиці нічого не вирішує і ваш термін піде з дня реєстрації в інспекції. тому ніяких походів у інспекцію не рекомендую

 

Добавлено через 1 минуту

Аж не віриться, бо схоже на реальне покращення
не смішіть себе і людей
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

можно попросить Вас выложить "козу" письма про порядок или хотя бы в личку отправить, пожалуйста?

 

І мені також, пліз ! :rolleyes:

 

Я ...такий-то... збудував будинок. Відповідно до ПКМУ від ... № ... планую подавати Декларацію. З метою вірного її заповнення, прошу надати порядок (або інструкцію) із заповнення Декларації про готовність об"єкта до експлуатації із наведеними зразками вірного заповнення, оскількі в ПКМУ від ... № ... такий порядок відсутній.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...