Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, msgarry сказал:

Залишився балансир

Только что нашли этот потрясающий товар на AliExpress. Взгляните! грн.557.18  45%СКИДКА | Эквалайзер для аккумуляторов ANGUI HA01, напряжение аккумуляторов 24 В, 2x12 В, стабилизатор свинцово-кислотной батареи, серия регуляторы зарядного устройства Connected
a.aliexpress.com/_mNmk4V4

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 29.07.2023 в 22:53, msgarry сказал:

Думаєте дізлайк допоможе? Будь який комент більше користі принесе. 

Ви мабуть про дізлайк користувача НАБЛЮДАТЕЛЬ  ?
Не звертайте увагу , тут періодично з'являються трошки особливі , але ж ми толерантні ,не завжди але намагаємось.

  • Хаха 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Про ДБЖ Volter.
Може вже трохи запізно, чи хто його знає.
Бізнес по українськи - спочатку ти працюєш на імідж , а потім його просираєш.
Мені і в голову не могло прийти що така шановна марка буде барижити своїм брендом так задешево.
Ну зробіть якусь іншу паралельну марку та барижте китаєм.
 

Дивимось...

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

Доброго дня. Підкажіть будь-ласка. Збираю собі акб lifepo4. Є 8 комірок EVE 105 ah 3.2 V grade A. Є бмс Jikong 200A. Підключати буду до інвертора  - 12V на 3квт. Передивившись багато відео на youtube, я трохи підвіс на схемі збірки. Наскільки я розумію, мені треба зробити збірку 4s2p (на фото)? Тоді я отримаю акб 12В ємністю 2580 вт?

IMG_0358.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 минут назад, D1california сказал:

Наскільки я розумію, мені треба зробити збірку 4s2p (на фото)? Тоді я отримаю акб 12В ємністю 2580 вт?

Скорее 2p4s ячейки по две потом пары последовательно собственно как навашей схеме и показано у меня так на 24 вольт собрано 2p8s

Ну и по емкости 2688 вроде как выходит, номинальное напряжение 12,8*210 а/ч

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Доброго дня. Нарешті все зібрав до купи та підключив. Освіти електрика або айтішника немаю. Спочатку передивився купу відео на ютуб, а потім почав збірку. Результат на фото. Акамулятори EVE 105 ah Grade A. Збірка 2p4s. JK BMS на 1А. Інвертор в мене на 12В, 3 квт. Зарядне Victron ip22 на 20А. Між усіма комірками та по периметру виклав текстоліт. 
на фото показники бмс та зарядного. Критика заохочується. 
Сподіваюсь не буде блек-аутів, і використовуватиму лише у рідкісних випадках.

IMG_0489.png

IMG_0491.png

 

IMG_0497.jpeg

IMG_0496.jpeg

IMG_0495.jpeg

Змінено користувачем D1california
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

7 минут назад, D1california сказал:

Нарешті все зібрав до купи та підключив

А какое конечное напряжение на зарядке поставили и какие настройки балансира бмс когда старт и при каком разбеге?

Предварительно ячейки выравнивали?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Насколько я понимаю, при выборе типа батарейки в меню Victron, там уже установлены необходимые параметры. 
Ячейки перед зарядкой не балансировал? Пропустил важный этап?

По бмс - параметры на фото

 

апд: в виктроне в меню есть возможность поставить собственные настройки, но я не эксперт в этом, так-что пока решил не лезть

IMG_0499.png

IMG_0498.png

Змінено користувачем D1california
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, D1california сказал:

Насколько я понимаю, при выборе типа батарейки в меню Victron, там уже установлены необходимые параметры. 

Да для сбалансированной батареи

5 минут назад, D1california сказал:

Ячейки перед зарядкой не балансировал? Пропустил важный этап?

По бмс - параметры на фото

Судя по предыдущему посту ячейки уже начинают разбегаться, пока все в норме но к концу заряда балансир может не успеть, итого на сецчас я бы поставил начало балансировки на 3,3 и 0,005, если на виктроне буст зарядку выможете поставить 13,8 дляначальной балансировки я бы поставил

Потом поднял бы до стандартного напряжения виктрона, и спустя какое то время вернул бы балансировку на 0,010 ну вы сами увидите конда 05 закончится

Дальше раз в пол года потихоньку поднимал бы до 3,65 на ячейку единственно еще нужно в бмс менять ограничения

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Настройки бмс поменял, балансировка началась.

Что надо изменить в индивидуальных настройках виктрона?

 

IMG_0501.png

IMG_0502.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 минут назад, D1california сказал:

Что надо изменить в индивидуальных настройках виктрона?

14,4 пока не закончится балансировка поменяйте на 13,8 потом пошагово поднимайте 14 потом 14,2  14,4 потом 14,6 и дальше верните все как было последние этапы скорее всего пройдут очень быстро

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, mib сказав:

я бы поставил начало балансировки на 3,3 

Нема сенсу ставити початок балансування нижче 3.4, а взагалі краще 3.45

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, volomoto сказал:

Нема сенсу ставити початок балансування нижче 3.4, а взагалі краще 3.45

На разбалансированной батарее учитывая что элементы паралельно не отстаивались балансир может банально не успеть, ну или ток заряда нужно уменьшать

Так то он в jk активный энергия не пропадет ну и он не включится если ему нечего будет балансировать

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, mib сказав:

На разбалансированной батарее учитывая что элементы паралельно не отстаивались балансир может банально не успеть, ну или ток заряда нужно уменьшать

Тому треба обмежувати струм під верхом, щоб балансир встиг все зробити.

15 хвилин тому, mib сказав:

Так то он в jk активный энергия не пропадет ну и он не включится если ему нечего будет балансировать

Не пропадає, але нічого корисного не робить. Нижче 3.4 неможливо по напрузі визначити SoC комірок, тому балансир просто буде щось від ліхтатя туди сюди ганяти. Тобто він швидше буде балансувати по низу, що для LFP є шкідливо, бо приводить до ще більшого розбалансу по верху.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 минуты назад, volomoto сказал:

Тому треба обмежувати струм під верхом, щоб балансир встиг все зробити.

Ну и если мы говорим про первичную балансировку то напряжение поднимать пошагово

4 минуты назад, volomoto сказал:

Не пропадає, але нічого корисного не робить. Нижче 3.4 неможливо по напрузі визначити SoC комірок, тому балансир просто буде щось від ліхтатя туди сюди ганяти. Тобто він швидше буде балансувати по низу, що для LFP є шкідливо, бо приводить до ще більшого розбалансу по верху.

Мы же про первичную балансировку, а потом он никогда и не включится на таком напряжении ну и как я написал все вернуть после балансировки назад а это 3,45 и будет 

В любом случае не спорю, я описал как себе балансировал

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 хвилин тому, mib сказав:

Мы же про первичную балансировку, а потом он никогда и не включится на таком напряжении ну и как я написал все вернуть после балансировки назад а это 3,45 и будет 

Якщо говорити про первинне балансування, то дійсно треба початково поставити CV ставити відносно низьким, а початок балансування тільки трохи нижчим. Наприклад 3.45 та 3.4, але нижче 3.4 я б всеодно не ставив.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую вcім за відповіді. Зараз заряд 99%. БМС показує наступне. Чи треба зараз щось змінювати в налаштуваннях, окрім початкової напруги балансування?

 

 

IMG_0504.png

Змінено користувачем D1california
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 минут назад, D1california сказал:

Дякую вcім за відповіді. Зараз заряд 99%. БМС показує наступне. Чи треба зараз щось змінювати в налаштуваннях?

Это вы в управлении отключили заряд/разряд?

Если отбалансировались по верху то верните на0,010 и начало балансировки на 3,4 ну или 3,45 имхо неимеет значения

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 хвилин тому, D1california сказав:

Дякую вcім за відповіді. Зараз заряд 99%. БМС показує наступне. Чи треба зараз щось змінювати в налаштуваннях, окрім початкової напруги балансування?

Ця картинка не говорить ні про що, бо зараз комірки у "відкаті" і напруга на них буде однакова, але рівень заряду може суттєво відрізнятись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

17 минут назад, mib сказал:

Это вы в управлении отключили заряд/разряд?

Если отбалансировались по верху то верните на0,010 и начало балансировки на 3,4 ну или 3,45 имхо неимеет значения

Да. Через програму.  

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Увімкнув інвертор без навантаження. 
На екрані інвертор показники стрибають з 12.6 В до 13.2 В. 
На бмс встановив такі значення. Статус по бмс при увімкненому інвертері наступні.

 

IMG_0506.png

IMG_0505.png

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...