Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Помогите с выбором ибп

prosyanik85

Рекомендовані повідомлення

Остался ещё один интересный вопрос. А сколько потребляет ИБП 1000Вт при зарядке АКБ током 20 и 40А? Я к тому, что если купить небольшой инверторный генератор чисто под котельную, то какая нужна его мощность? Максимальное потребление самой котельной до 300Вт +/- 50Вт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня при зарядке 20A напряжением около 14.5в потребление до 300Вт, на случай если батарей не хватит, то вместо генератора для питания основного ИБП заюзал старый комповый ИБП (в качестве автоинвертора), но пока батарей хватало и не довелось применять

2.jpg

Змінено користувачем normal
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 минут назад, normal сказал:

У меня при зарядке 20A напряжением около 14.5в потребление до 300Вт, на случай если батарей не хватит, то вместо генератора для питания основного ИБП заюзал старый комповый ИБП (в качестве автоинвертора), но пока батарей хватало и не довелось применять

2.jpg

Ок, понял! Спасибо Вам большое! Как раз то, что надо). У меня есть автомобильный инвертор на 300Вт, но он сейчас в ремонте. Не знаю сделают его там или прийдется на оф сервис отправлять. Всё пока в воздухе. Вот и подумал, может пока Гену инверторный купить под котельную, что бы одновременно и ИБП аккумы заряжал и котельную содержал). С моей машины просто больше 300Вт брать нельзя

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, normal сказав:

У меня при зарядке 20A напряжением около 14.5в потребление до 300Вт

Тобто ККД 97%? Не вірю :)

Ну хіба у вас якась супер дорога зарядка з безмостовим APFC на GAN транзисторах, але то дуже малоймовірно.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

47 минут назад, volomoto сказал:

Тобто ККД 97%? Не вірю :)

Ну хіба у вас якась супер дорога зарядка з безмостовим APFC на GAN транзисторах, але то дуже малоймовірно.

Ок, тогда Ваше мнение с учетом этой погрешности КПД?)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 година тому, volomoto сказав:

Не вірю

І правильно, переміряв ваттметром ще раз: зарядка стартує біля 500Вт і за хвилину швидко падає десь до 250Вт, потім вимикається вентилятор і ДБЖ напевно переходить в буферний режим, бо тоді може брати 105Вт, а може 25Вт. Наче попереднього разу середнє було в районі 250Вт тому і зробив такі висновки, треба чекати нагоду сильно розрядити батареї і тоді переміряти краще

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, normal сказал:

І правильно, переміряв ваттметром ще раз: зарядка стартує біля 500Вт і за хвилину швидко падає десь до 250Вт, потім вимикається вентилятор і ДБЖ напевно переходить в буферний режим, бо тоді може брати 105Вт, а може 25Вт. Наче попереднього разу середнє було в районі 250Вт тому і зробив такі висновки, треба чекати нагоду сильно розрядити батареї і тоді переміряти краще

Спасибо! Этой информации вполне достаточно, что бы иметь представление о потреблении. Я думал там вообще будет пару кВт нагрузка на всём протяжении заряда)).   

Змінено користувачем Oleg9293
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 18.01.2023 в 11:00, Dalet сказал:

а то)))
image.png.969c85df2c391b787406563b1d1be912.png

я ж понятливый, особенно в ночь, да еще и для 10летней гарантии)))

Насправді там 100 років гарантії. Просто нуль загубився 😂.

Співчуваю , скільки 🤕зараз пише , дзвонить, це повний 🤦

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Всім привіт
Є volt polska sinuspro-800e + agm 100ah
За півтора місяці акб повністю помер, споживач - котел +-100 Вт
Які варіанти краще
1 Викинути, взяти генератор інверторний на 1,5кВт
2 Купити гелевий акб залишити вольтПольска
3 Купити зарядне CTEK і ним заряжати новий акб, розряжати вольтПольска
4 Викинути все, взяти акб LiFEPO4 + зарядку + інвертор

І питання як правильно треба було використовувати акб - держати весь час в розетці на зарядці або давати повністю розрядитись

Змінено користувачем Urban
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

31 минуту назад, Urban сказал:

4 Викинути все, взяти акб LiFEPO4 + зарядку + інвертор

Для початку купити Ліфери, якщо Ваш інвертор справляється з зарядкою та навантаженням.

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

49 хвилин тому, Urban сказав:

Які варіанти краще

Є ще варіант підняти потужність котла та на пару градусів температуру в будинку і якщо він має хоть трохи теплоємності, то взагалі відмовитися від резервування опалення на планові вимкнення

59 хвилин тому, Urban сказав:

держати весь час в розетці на зарядці або давати повністю розрядитись

Треба давати повністю зарядитись і бажано не розряджати більше 30%, тобто краще два аккуми по 100Аг

27 хвилин тому, sanyas15 сказав:

якщо Ваш інвертор справляється з зарядкою

Ліфери він не підтримує - Adapted to work with AGM or GELbatteries

  • Лайк 1
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, Urban сказав:

За півтора місяці акб повністю помер

Знайшов такі таблиці, та переміряв напругу на своїх AGM (їм по 3 місяці), без навантаження, без підключенного зарядного, після двох діб простою (якраз стільки не вимикали) - на одному 13.10v, на другому 13.08v, але я більше 30% з них ще не забирав і не знаю cut-off voltage у свого ДБЖ, якщо 10.5V, то краще не доводити до такого. Переміряйте SoC після повного заряду та 12 годин без навантаження, може аккум ще живий...

SoC.jpgSoC.gif

Змінено користувачем normal
  • Лайк 2
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.01.2023 в 09:17, Urban сказал:

volt polska sinuspro-800e + agm 100ah
За півтора місяці акб повністю помер,

Цей дивний витвір китайських друзів має максимальний струм заряду АКБ до 10А за паспортом, але в реаліях він може бути суттєво меншим. Оскільки зарядний пристрій там достатньо простий, то реальний струм заряду буде залежати від налаштувань вихідної напруги випрямляча і напруги (опору) батареї, і при наближенні до його верхньої межі буде суттєво меншим. Це означає, що у випадку, якщо проміжок часу заряду батареї невеликий, а такі ситуації вкрай поширені, система з батареєю 100АГ буде поступово деградувати, адже для повного відновлення в такому режимі їй потрібні не 3-4 години, а принаймні втричі більше. Ця ситуація зараз вкрай поширена не тільки в даному конкретному випадку, ай взагалі для всіх таких систем резервування. Зазвичай ДБЖ запроектовані так, що струм заряду батарей обмежується, це дозволяє збільшити ресурс в нормальних умовах, але зараз, в умовах, коли батареї не відновлюються,і наступний цикл розряду починається вже з частково розрядженої, такий режим поступово виснажує батарею. Поступово система знаходить рівновагу, в якій ємність батареї, яку вона може віддати, становить лише певну частку потужності, яку їй може забезпечити ДБЖ/зарядний пристрій/схема за короткі проміжки наявності живлення. Тому у Вашому випадку батарея не вийшла з ладу, це закономірний результат. І заміна батареї не призведе до суттєвого поліпшення тому, що ситуація не зміниться. Відновлення батарей в аварійному режимі з втратою частки ресурсу можливе, для якісних батарей 100АГ можливо використання токів до 20А та більше, але система повинна бути точно контрольованою, до позначки 14,7В це обмеження струму максимально допустимим для конкретної батареї, а при досягненні 14,7В потрібно зафіксувати напругу, і чекати зменшення струму до 0,1А, це і буде повне відновлення. Такий режим дозволяє відновити до 75% ємності впродовж 4 годин, і суттєво збільшує віддачу. Але потребує потужного та "розумного" зарядного пристрою.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

підскажіть будь ласка, чи я правильно розумію. якщо для ДБЖ (24-220-400ВТ) smart upc 700 - заявлено струм холостого ходу 0.8А
то це для напруги на батареях? 24Х0.8= приблизно 20Вт.  чи вказується для 220В?
 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Все правильно розумієте і вам пощастило, що струм заявлений, а я на свій PowerMust 600 ніде не знайшов, але відкрутив клеми та мультиметром заміряв реальний, там наче нічого складного, виявилось 40 Вт (правда йому років 17 і я без поняття чи є залежніть від віку)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, normal сказал:

Все правильно розумієте і вам пощастило, що струм заявлений, а я на свій PowerMust 600 ніде не знайшов, але відкрутив клеми та мультиметром заміряв реальний, там наче нічого складного, виявилось 40 Вт (правда йому років 17 і я без поняття чи є залежніть від віку)

ну не в інструкції знайшов, а на на просторах інету чувак поміряв вручну і написав, не уточнивши напругу. ще питання - тобто якщо працюємо від батарей, то до корисного навантаження додаємо 20Вт холостого ходу і тоді рахуємо скільки було споживання. Чи при роботі інвертора наприклад із 50% навантаженням, і споживання інвертора буде також більше ніж ХХ чи це стабільна величина?

Змінено користувачем newbee2020
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не знаю, мені здається ХХ це стабільна величина (по типу скільки жеруть вентилятор та дісплей самого інвертора), але вона чогось ніде не пишеться, а вказується КПД (по типу 98%), то я би робив якось так: навантаження підключав через ваттметр, потім до нього додав би ХХ та 2%

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11 часов назад, normal сказал:

Не знаю, мені здається ХХ це стабільна величина (по типу скільки жеруть вентилятор та дісплей самого інвертора), але вона чогось ніде не пишеться, а вказується КПД (по типу 98%), то я би робив якось так: навантаження підключав через ваттметр, потім до нього додав би ХХ та 2%

В идеале при нагрузке померять клещами, но если такой возможности нет то добавлять 15% потому как эти 98% они указаны для оптимальной нагрузки, которая ближе к полной мощности ибп

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, mib сказал:

потому как эти 98% они указаны для оптимальной нагрузки, которая ближе к полной мощности ибп

Для оцінки споживання так буде правильно. Адже споживання схемою ДБЖ є практично постійною величиною, є ще залежність ККД від навантаження силового блока, але це помітно для великих систем. Тому для всіх ДБЖ при збільшенні навантаження ефективність зростає, і досягає максимуму десь від 50 (для потужних систем) та до 85% від максимальної потужності навантаження.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Залез в инструкцию своего ИБП и там график заряда нарисован. Я не пойму почему так мало проходит заряд  2-й стадии постоянным напряжением “CV”, всего 10 сек? Нашёл график заряда для GEL АКБ, там заряд постоянным напряжением может длиться от 10 мин и до 8ч. Может у меня сам ИБП убивает АКБ? Написано, что заряд трехступенчатый, но по ходу он какой то кастрированный. Есть у специалистов какое пояснение этому? Спасибо!

FDAC8066-EACB-4B8E-8588-204C0141A19F.jpeg

D68EA62E-B88A-49D5-9B12-0EB0ADA9DFC5.jpeg

Змінено користувачем Oleg9293
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 23.01.2023 в 09:17, Urban сказал:

Всім привіт
Є volt polska sinuspro-800e + agm 100ah
За півтора місяці акб повністю помер, споживач - котел +-100 Вт
Які варіанти краще
1 Викинути, взяти генератор інверторний на 1,5кВт
2 Купити гелевий акб залишити вольтПольска
3 Купити зарядне CTEK і ним заряжати новий акб, розряжати вольтПольска
4 Викинути все, взяти акб LiFEPO4 + зарядку + інвертор

І питання як правильно треба було використовувати акб - держати весь час в розетці на зарядці або давати повністю розрядитись

Тут або АКБ неякісний або ...Ну не можна за 1.5 міс нормальної якості батарею обнулити...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Може й так, але у мене на десятках об'єктів у періоди тривалих відключень та короткочасних відновленнях електрики штатні системи теж не встигали заряджати батареї. Ви ж розумієте, що всі системи живлення ніколи не були спроектовані та налаштовані на екстремальні режими заряду. Пріоритет завжди віддавався продовженню строку служби батарей, а це потребує делікатних режимів. Тому у багатьох випадках системи гарантованого живлення деградують досить сильно, і не тому, що батареї погані, а просто не вистачає часу на відновлення. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Скорее помогу с ИБП для целого дома

2.4 кВт + АКБ LI-ion 2.7кВт -35000грн
> вы автономны 5-6 часов

2.4 кВт + АКБ LI-ion 6кВт -55000грн
> вы автономны 11-12 часов

* LI-ion заряжаются на 100% за 2-3 часа.
* все батареи с активным BMS + Bluetooth

* время зарядки АКБ с 30 до 100% - 2 часа!

DDAFC17F-A196-48B0-9B1B-55FF9A788A81.jpeg

641C9DAA-D99D-4F9E-B2C6-DF115D6703B8.jpeg

2D7D3455-1135-4D3A-9447-069B0D01DE72.jpeg

73610A1B-AFE4-4ED5-9706-5A0581AD269A.jpeg

Змінено користувачем e220
  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 годину тому, e220 сказав:

LI-ion заряжаются на 100% за 2-3 часа.

Це ж які батареї LI-ion 6кВт заряджаються за 2-3 години? Можна глянути даташит?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...