Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте вместе заставим ГАСК Киевской области выполнять законы

POLAA

Рекомендовані повідомлення

Мінрегіон України

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання Київської області

Після перевірки Державною архітектурно-будівельною інспекцією України інспекції держархбудконтролю у Київській області було виявлено ряд порушень та звільнено з посад керівників та головних державних інспекторів у районах. Зараз триває період налагодження роботи на місцях, а саме розташування інформаційних стендів та прийом документів від громадян та суб’єктів господарювання.

На сьогоднішній день дозвільні документи щодо початку будівельних робіт та готовності об’єктів до експлуатації можна отримати через дозвільні центри, які розташовані у кожному районі Київської області. Інформація про їх місце розташування знаходиться в районних державних адміністраціях.

Документи від фізичних осіб приймаються на місцях посадовими особами Інспекції держархбудконтролю у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Івана Клименка, 5/2 згідно з графіком, який розташовано на офіційному сайті ІДАБК у Київській області. Контактний тел./факс: (044) 286-10-42, електронна адреса: dabіkо@ukr.net.

З метою оперативного реагування на звернення суб’єктів господарювання, свої скарги, зауваження та пропозиції з контактною інформацією можна надсилати на особисту електронну адресу Голови держархбудінспекції України Рибака О.В. rybak@dabi.gov.ua. Телефон приймальні: (044) 291-69-04, факс: (044) 291-69-06.

 

Я только не пойму - уволили Рыбака или нет.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мінрегіон України

Звертаємо увагу суб’єктів господарювання Київської області

Після перевірки Державною архітектурно-будівельною інспекцією України інспекції держархбудконтролю у Київській області було виявлено ряд порушень та звільнено з посад керівників та головних державних інспекторів у районах. Зараз триває період налагодження роботи на місцях, а саме розташування інформаційних стендів та прийом документів від громадян та суб’єктів господарювання.

На сьогоднішній день дозвільні документи щодо початку будівельних робіт та готовності об’єктів до експлуатації можна отримати через дозвільні центри, які розташовані у кожному районі Київської області. Інформація про їх місце розташування знаходиться в районних державних адміністраціях.

Документи від фізичних осіб приймаються на місцях посадовими особами Інспекції держархбудконтролю у Київській області за адресою: м. Київ, вул. Івана Клименка, 5/2 згідно з графіком, який розташовано на офіційному сайті ІДАБК у Київській області. Контактний тел./факс: (044) 286-10-42, електронна адреса: dabіkо@ukr.net.

З метою оперативного реагування на звернення суб’єктів господарювання, свої скарги, зауваження та пропозиції з контактною інформацією можна надсилати на особисту електронну адресу Голови держархбудінспекції України Рибака О.В. rybak@dabi.gov.ua. Телефон приймальні: (044) 291-69-04, факс: (044) 291-69-06.

 

Я только не пойму - уволили Рыбака или нет.

 

 

Рыбака не могут уволить:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов від ДАБІ Київської області такий лист:

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула Ваше звернення, яке надійшло на урядову гарячу лінію____2012 за № ____ стосовно поданого на адресу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області (далі - Інспекція) повідомлення про початок виконання будівельних робіт, і повідомляє.

Зазначене повідомлення було зареєстроване Інспекцією _____2012 за № _____.

Які можна зробити висновки - 1) закон про звернення громадян облДАБІ виконує, 2) КМУ все-таки для них указ.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов від ДАБІ Київської області такий лист:

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула Ваше звернення, яке надійшло на урядову гарячу лінію____2012 за № ____ стосовно поданого на адресу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області (далі - Інспекція) повідомлення про початок виконання будівельних робіт, і повідомляє.

Зазначене повідомлення було зареєстроване Інспекцією _____2012 за № _____.

Які можна зробити висновки - 1) закон про звернення громадян облДАБІ виконує, 2) КМУ все-таки для них указ.

 

Через какое время после подачи "повідомлення" Вы обратились на гарячую линию?

 

Как подавали: почтой или на Клименко?

 

Удачного начала стройки!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Через какое время после подачи "повідомлення" Вы обратились на гарячую линию?

 

Как подавали: почтой или на Клименко?

 

Удачного начала стройки!

 

Повідомлення подавав 19 березня особисто на Клименка. 4 квітня ніякої інформації по моєму повідомленню облДАБІ не надало. На урядову лінію звернувся 6 квітня. Спасибо!

П.С. Більш детально свої поневіряння по облДАБІ описав раніше в цій гілці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Бориспольского района телефон какой а тот что на сайте он не верный не знаю куда звонить , здавал декларацию на Клименка а теперь не знаю где и как забрать или что делать , может кто знает телефон Бориспольского района а то на 286-10-42 говорят звоните в свой район (04595) 6-48-99 по этому телефону что на сайте у их там нету и что делать
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был в субботу у инспектора ГАСКа Киево-Святошинского р-на в г Боярка ул Матросова 11. Прием по понедельникам 9-13. Отдавали старые ( сданные еще на Клименка в марте-апреле) документы - кому с письмом об ошибках, кому просто так- с карандашными царапинами -мол шо то не так (отдавали не всем правда, но видел - были в пачке-ок 50-80 объектов, и позитивные) , принимали новые. Принимает один Рудий Юрий Виталиевич - на повыдомленннях пишет - получил для передачи в инспекцию, ФИО, дата, подпись . Сроки называет - 2 недели - если отказ, месяц - если регистрация. Крутился там "юрист" - решатель. Зарегистрировать повидомлення -24 грн/кв.м, декларацию о готовности - 60 грн/кв.м. Отаке покращення. Учитывая куда все это "добро" движется -думаю что проще будет сделать обмеры БТИ ( со штампом незаконно) , заплатить 4250 грн штрафа, а потом ходить бродить писать ценными и сверхценными, жаловаться в фейсбуках и письменно, звонить на гар линию Кабмина, президенту премьеру и в лигу сексуальных реформ на тяжелую жизнь и несправедливость - вода камень точит - брать назойливостью и нытьем . Бо есть вот опасение - закончится срок действия упрощенной процедуры в этом году - и шо дальше ( какие будут штрафы и процедура оценки тех. состояния,сама процедура, а самое главное в работе ГАСКа - размер взяток ( добробут цих дядьків зростає стрімкіше наших можливостей).
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Бориспольского района телефон какой а тот что на сайте он не верный не знаю куда звонить , здавал декларацию на Клименка а теперь не знаю где и как забрать или что делать , может кто знает телефон Бориспольского района а то на 286-10-42 говорят звоните в свой район (04595) 6-48-99 по этому телефону что на сайте у их там нету и что делать

 

м. Бориспіль,вул. Київський Шлях, 79, 1 поверх, (04595) 5-55-06 щопонеділка з 09.00 до 13.00

уважніше читайте наказ (ссылка устарела)

 

Добавлено через 7 минут

Был в субботу у инспектора ГАСКа Киево-Святошинского р-на в г Боярка ул Матросова 11. Прием по понедельникам 9-13. Отдавали старые ( сданные еще на Клименка в марте-апреле) документы - кому с письмом об ошибках, кому просто так- с карандашными царапинами -мол шо то не так (отдавали не всем правда, но видел - были в пачке-ок 50-80 объектов, и позитивные) , принимали новые. Принимает один Рудий Юрий Виталиевич - на повыдомленннях пишет - получил для передачи в инспекцию, ФИО, дата, подпись . Сроки называет - 2 недели - если отказ, месяц - если регистрация. Крутился там "юрист" - решатель. Зарегистрировать повидомлення -24 грн/кв.м, декларацию о готовности - 60 грн/кв.м. Отаке покращення. Учитывая куда все это "добро" движется -думаю что проще будет сделать обмеры БТИ ( со штампом незаконно) , заплатить 4250 грн штрафа, а потом ходить бродить писать ценными и сверхценными, жаловаться в фейсбуках и письменно, звонить на гар линию Кабмина, президенту премьеру и в лигу сексуальных реформ на тяжелую жизнь и несправедливость - вода камень точит - брать назойливостью и нытьем . Бо есть вот опасение - закончится срок действия упрощенной процедуры в этом году - и шо дальше ( какие будут штрафы и процедура оценки тех. состояния,сама процедура, а самое главное в работе ГАСКа - размер взяток ( добробут цих дядьків зростає стрімкіше наших можливостей).

котиться це добро в нормальну сторону, часу потратити треба через бюрократію, але не бачу таких печальних перспектив як ви вимальовуєте, тим паче не збираюсь нікому платити такі гроші за те, що може зробити малограмотна людина.

З юридичної точки зору, якщо ви засвітились зі своєю декларацією зараз, то навіть якщо вони й затягнуть приймання до "нових законів", то все ж повинні прийняти по тим, які діють зараз. Принаймні поборотись за це можна

 

Добавлено через 12 минут

розклад прийому Шушняка і Водотиєць

(ссылка устарела)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу объяснить: в чем заключается проверка, которая осуществляется в рамках регистрации Декларации про готовность объекта, инспекторами ГАСК ? Это документальная проверка? Или соотвтствие построенного тому, на что разрешение давали? Началь вдруг просить показать такие документы, которые мы подавали при получении разрешения на строительство: Договоры подрядов, Договоры на тех и авторский наздор. Это что, законно и так надо? Все эти доки есть и в инспекции ГАСК, без них бы мне разрешения не выписали. Построенное соответствует проекту. Что это? Как реагировать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу объяснить: в чем заключается проверка, которая осуществляется в рамках регистрации Декларации про готовность объекта, инспекторами ГАСК ? Это документальная проверка? Или соотвтствие построенного тому, на что разрешение давали? Началь вдруг просить показать такие документы, которые мы подавали при получении разрешения на строительство: Договоры подрядов, Договоры на тех и авторский наздор. Это что, законно и так надо? Все эти доки есть и в инспекции ГАСК, без них бы мне разрешения не выписали. Построенное соответствует проекту. Что это? Как реагировать?

Як на мене, то посилати в ліс. Ви ж читали новий бланк декларації - технагляд з папірцями у разі наявності, а в разі відсутності забудовник сам собі інспектор

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Як на мене, то посилати в ліс. Ви ж читали новий бланк декларації - технагляд з папірцями у разі наявності, а в разі відсутності забудовник сам собі інспектор

 

Так у меня то все "в наявности" И про это в разрешении на строительство написано. Ими же выданном разрешении. Вот поэтому у меня вопрос: в чем заключается проверка? Опять станут мои бумажки просматривать?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а тут трубку не берут , ну блин да весело , ну все равно спс за телефончик

 

Вот номер инспектора в Борисполе: (096) 746-10-80 - Сергей Викторович.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был в субботу у инспектора ГАСКа Киево-Святошинского р-на в г Боярка ул Матросова 11. Прием по понедельникам 9-13. Отдавали старые ( сданные еще на Клименка в марте-апреле) документы - кому с письмом об ошибках, кому просто так- с карандашными царапинами -мол шо то не так (отдавали не всем правда, но видел - были в пачке-ок 50-80 объектов, и позитивные) , принимали новые. Принимает один Рудий Юрий Виталиевич ..........
Как много людей там, и когда нужно занимать очередь ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а Бориспольского района телефон какой а тот что на сайте он не верный не знаю куда звонить , здавал декларацию на Клименка а теперь не знаю где и как забрать или что делать , может кто знает телефон Бориспольского района а то на 286-10-42 говорят звоните в свой район (04595) 6-48-99 по этому телефону что на сайте у их там нету и что делать

Ситуация один в один. Поеду туда в понедельник после праздников.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прийшов від ДАБІ Київської області такий лист:

 

Державна архітектурно-будівельна інспекція України розглянула Ваше звернення, яке надійшло на урядову гарячу лінію____2012 за № ____ стосовно поданого на адресу Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у Київській області (далі - Інспекція) повідомлення про початок виконання будівельних робіт, і повідомляє.

Зазначене повідомлення було зареєстроване Інспекцією _____2012 за № _____.

Які можна зробити висновки - 1) закон про звернення громадян облДАБІ виконує, 2) КМУ все-таки для них указ.

Нужно бомбить во все инстанции.

В лучшем случае - поможет.

Не поможет - хуже не будет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось тема затихла..

цікаво знати як там ситуація на сьгоднішній день? невже все стало нормально?:confused:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось тема затихла..

цікаво знати як там ситуація на сьгоднішній день? невже все стало нормально?:confused:

 

А про що писати? ГАСКовців з Клименка, я так розумію, розігнали, на Л.Українки в них ДОТ - не прорватись. А досвід спілкування з районними/обласними інспекторами поки що незначний. Тим більше шум був з приводу того, що на Клименка до забудовників відносились як до бидла, а тепер можна спокійно здати документи районному/обласному інспектору у своєму районному центрі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щось тема затихла..

цікаво знати як там ситуація на сьгоднішній день? невже все стало нормально?:confused:

У меня пока все тихо.

Временами позваниваю районному инспектору. Слава богу человек вроде нормальный - всегда можно дозвонится, нормально разговаривает и не пытается отфутболить.

По ее словам она заезжает в Гаск пару раз в неделю - я так понимаю во вторник, среду - завезти сданные людьми декларации, а в четверг,пятницу - забрать готовые. Звоню в пятницу после обеда, и я походу не один такой, - она составляет себе список - и по нему сверяется. Меня пока там нет, хотя прошел уже месяц с момента как я сдал декларацию. Слава богу, не нужно в Макаров каждый понедельник ездить - можно просто позвонить.

Пытался связаться с самим Гаском - телефон вечно занят, а на запрос с их сайта мне пока никто не ответил. В общем, очень засекреченная организация.

И самое главное на них фиг кому пожалуешься - будет стандартный ответ - да было плохо, виновные уволены, в связи с реорганизацией сроки временно не соблюдаются.

Только вот не понятно - реорганизация действительно внесла такой переполох в их ряды, либо же под витриной реорганизации сооружается очередной коррупционный монстрик.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чего-то все пропустили информацию по обращению в разрешительный центр.

Я после нового года оформлял разрешение на начало работы, кто сталкивался - еще тот геморрой.

Решилось все очень просто - 100 гривен страховки, декларация в разрешительный центр (со второй попытки, реально не тот бланк заполнил :D) Заняло все это неделю, пожарника с тех пор не видел.

Если Минрегионбуд отправляет к госрегистратору - это идеальный вариант.

Сдаете весь пакет одному чиновнику, там же получаете или обоснованный отказ или разрешение. Общение с чиновниками сведено к минимуму.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я відіслав листом з повідомленням з грізним додатком. поки тиша. пройшло 2,5 тижні

 

як і наводився приклад вище, якщо не забивати і жалітись всюди куди можна, то результат буде.

 

теж маю позитивний досвід капання - в Глевасі переїзд залізничний був просто в жахливому стані, всім пофіг, включно голові с.ради, який через нього їздить. Я накатав листа на міністерство транспорту і П-З залізницю, через два тижні почали ремонт, цікаво хто відреагував. Поки підремонтували сам переїзд, хоч і хреновенько, але порівняно з тим, що було небо і земля. Надіюсь, що це не кінець і всю дорогу підремонтують. Також зрушенням є те, що вивісили оголошення-попередження про ремонт за тиждень

 

так, що якби кожен не сварився в кулачок а пописував би писульки, то щось би і змінилось в цій країні

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня пока все тихо.

Временами позваниваю районному инспектору. Слава богу человек вроде нормальный - всегда можно дозвонится, нормально разговаривает и не пытается отфутболить.

По ее словам она заезжает в Гаск пару раз в неделю - я так понимаю во вторник, среду - завезти сданные людьми декларации, а в четверг,пятницу - забрать готовые. Звоню в пятницу после обеда, и я походу не один такой, - она составляет себе список - и по нему сверяется. Меня пока там нет, хотя прошел уже месяц с момента как я сдал декларацию. Слава богу, не нужно в Макаров каждый понедельник ездить - можно просто позвонить.

Пытался связаться с самим Гаском - телефон вечно занят, а на запрос с их сайта мне пока никто не ответил. В общем, очень засекреченная организация.

И самое главное на них фиг кому пожалуешься - будет стандартный ответ - да было плохо, виновные уволены, в связи с реорганизацией сроки временно не соблюдаются.

Только вот не понятно - реорганизация действительно внесла такой переполох в их ряды, либо же под витриной реорганизации сооружается очередной коррупционный монстрик.

 

Вы здавали декларацию в районе? в понедельник? или еще отвозили на Клименка? по какому телефону в Макаров звонить?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы здавали декларацию в районе? в понедельник? или еще отвозили на Клименка? по какому телефону в Макаров звонить?

 

Я сдавал на Клименко. В понедельник 8 апреля, а уже 11 апреля Клименко перестало принимать документы.

Мобильный телефон инспектора по Макаровскому р-ну - 066 1444079, Оксана Генадиевна.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...