Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте вместе заставим ГАСК Киевской области выполнять законы

POLAA

Рекомендовані повідомлення

зв'язався з інспектором, декларації вже у нього. відмова. домовились, що завтра зможу забрати в неприйомний час. подивлюсь, що там не так

Если исходить из предложенной нам логики, то мы все тупые.

Все.

Все 99%.

Не можем несолько простых пунктов заполнить.

Почему?

Да тупые просто.

 

Нужно заставить Киевский областной ГАСК опубликовать правила заполнения Деклараций.

И по этим правилам определять, кто тупой, а кто - нет.

 

А то нас еще 10 раз гонять с этими Декларациями будут, каждый раз выдумывая новые предлоги для отказа.

 

И объяснять, что проблема - в нашей тупости.

 

Еще раз прошу читателей и участников форума отправить письма в 3 вышеуказанных адреса с требованием разработать, принять и опубликовать "Порядок заполнения Деклараций" с шаблонами, и примерами заполнения.

 

Это стандартная практика для нормальных разработчиков нормативных документов - включать в документ шаблоны, и образцы заполнения.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мы все тупые.

Все.

Все 99%.

Не можем несолько простых пунктов заполнить.

Почему?

Да тупые просто.

Прошу відмітити - це не я сказав 8-)

Крім того, кожна державна структура має довести свою потрібність. Якщо все буде просто і зводитиметься до автоматичної реєстрацій декларацій - то взагалі навіщо ДАБІ?

N.O., виходить ваш інспектор теж не вовк раз домовились забрати відмову у неприйомний час? Відпишіться будь-ласка по відмові наскільки критична помилка. Ну й інспектор наскільки адекватний. Так, для статистики POLAA

 

 

 

З.І. POLAA, що ж ви підтерли що логіка була від tapok. Стесуєте гострі кути? 8-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

інспектор по василькіському р-ну здається нормальний дядько, проте не факт, що всі такі. я правда виловлював його 3 дні по тел. поки не замахав колег і вони дали його мобільний. Правда мені пощастило, що я зміг туди дотелефонуватись, а якби у нього був номер тел. 286-10-42 - пиши пропало. Це те саме, що телефонувати в рельсу.

 

з приводу помилок відпишусь, в мене є підозри. я не вписував туди лишньої інформації наприклад з приводу проектантів і т.п., хоча в мене погоджений проект усіма інстанціями

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прошу участников и читателей форума заинтересованных в создании ГАСКом условий для успешной регистрации Деклараций Застройщиками, выполнившими требования законодательства Украины, ничего не ожидая, послать электронные письма на все 3 адреса МинРегионСтроя, и ГАСКа

 

***

Не нужно ждать от власти улучшения ситуации.

И не нужно слушать тех, кто предлагает подождать, як воно будэ, имея "в кармане" зарегистрированную Декларацию.

 

Пишите немедленно, сейчас.

 

Мне кажется, что многие просто боятся писать. Так как жалобы нужно подписывать реальными ФИО, указывая адрес. Логика такова - вот я сейчас напишу, а ГАСК возьмет меня на карандаш (занесет в "черный список") и будет меня мучить с документами. А так я тихонько подам повидомлення/декларацию, авось прокатит. Может нужно написать колективное письмо от застройщиков Киевской области? отправить его живой почтой на ГАСК/прокуратуру/итд/итп? Варианты с электронной почтой не для нашей страны. Мне кажется в Законе "Про звернення громадян" врядле что-то есть об обращении электронной почтой, хотя могу ошибаться.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мне кажется, что многие просто боятся писать. Так как жалобы нужно подписывать реальными ФИО, указывая адрес. Логика такова - вот я сейчас напишу, а ГАСК возьмет меня на карандаш (занесет в "черный список") и будет меня мучить с документами.

 

А тут боятся нечего. Они прекрасно понимают, что первое письмо им, а второе -- в прокуратуру. Я Лыкову (гл. арх. Вышгородского района) тоже письмо писал с требованием пояснить на каком основании мне в течении 10-ти дней после подачи заявления не был выдан стройпаспорт или мотивированный отказ. Так он на приеме это письмо мне показывал и разъяснял эти самые основания. :) В результате стройпаспорт получен (бесплатно), Лыков, когда стройпаспорт подписывал, ещё и спрашивал писать-ли ему ответ.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Інформація по Васильківському р-ну:

зустрівся з інспектором, він повідомив, що подача/забирання документів буде проходити через дозвільний центр у вівторок з 10-00 до 12-00

 

Щодо моєї декларації, то забрав сьогодні, у відповіді нічого не змінилось - зазначаємо, що в поданих вами примірниках подано неповну інформацію п.п. 7,8,9,11/1

усе. Х

оча вихідний номер датований 06.04 тобто ще до появи наказу від № 49-ОД від 10.04

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Который раз Вы уже получаете отказ по регистрации Декларации?

перший

по п.7 мабуть не вказав номер свідоцтва, упустив. хоча це страшно важлива інформація. приймається

п 8. спеціально не вказував інформацію про інженерів щоб не придерлись. мабуть цей номер не пройде. прийдеться вказати.приймається

п.9 написав Будівельний паспорт №4561 від 03.08.2010 виданий відділом містобудування та архітектури Васильківського району, погоджений в головним державним санітарним лікарем Васильківського району та головним державним інспектором пожежного нагляду Васильківського РВ

що тут ще додати? :o

11-1 написав уже що тільки можна було

 

Місце розташування

Київська обл., Васильківський район, смт. Глеваха, вул. ____

Площа

1141м2

Кадастровий номер

000000000000:00:000:0000

Цільове призначення

для будівництва та обслуговування житлового будинку

Документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою

Державний акт на право власності на земельну ділянку ЯБ 000000 від 31.12.04виданий Васильківським районним відділом земельних ресурсів

що ще сюди вписати можна?:o

може ще вписати договір купівлі-продажу, хоча акт уже з проставленою відміткою, тому договіруже ж не потрібен

 

Добавлено через 4 минуты

доречі, по п.8 Назва, номер і дата видачі документа, що підтверджує повноваження особи

що це за документ потрібно вказати для проектанта? диплом? наказ на прийом на роботу? хот і що вписував. зараз би вже взагалі про проектантів не писав, але в повідомленні вказано

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

п.9 написав Будівельний паспорт №4561 від 03.08.2010 виданий відділом містобудування та архітектури Васильківського району, погоджений в головним державним санітарним лікарем Васильківського району та головним державним інспектором пожежного нагляду Васильківського РВ

що тут ще додати? :o Я думаю, тут надо добавить данные о проектной документации.

11-1 написав уже що тільки можна було

 

Місце розташування

Київська обл., Васильківський район, смт. Глеваха, вул. ____

Площа

1141м2

Кадастровий номер

000000000000:00:000:0000

Цільове призначення

для будівництва та обслуговування житлового будинку

Документ, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою

Державний акт на право власності на земельну ділянку ЯБ 000000 від 31.12.04виданий Васильківським районним відділом земельних ресурсів

що ще сюди вписати можна?:o

може ще вписати договір купівлі-продажу, хоча акт уже з проставленою відміткою, тому договіруже ж не потрібен По-моему тут все нормально, что еще можно дописать?

 

Добавлено через 4 минуты

доречі, по п.8 Назва, номер і дата видачі документа, що підтверджує повноваження особи

що це за документ потрібно вказати для проектанта? диплом? наказ на прийом на роботу? хот і що вписував. зараз би вже взагалі про проектантів не писав, але в повідомленні вказано

Надо написать приказ, которым это ответственное лицо назначено на роль проектанта. Приказ № *** от 01.01.2010 ***

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що інспектор сказав на ваші зауваження? Хоча неприйомний день, міг і відмовити

Що за пункт 11/1? Можете викласти посилання або чистий бланк декларації

 

він повідомив, що подача/забирання документів буде проходити через дозвільний центр у вівторок з 10-00 до 12-00

По факту нічого не змінилось. Тобто той самий прийом/видача, тільки не на Клименка, а у районах. Працівників ніхто не розкидав, вони є там де були й до цього. Ну хоч плюс в тому, що не потрібно пхатись в Київ. А місцевих інспекторів, як представників облДАБІ, таки треба трясти на предмет правильного заповнення. Тільки є вірогідність що неуки будуть трясти працівників дозвільного центру :o

А взагалі ситуація абсурдна зсерЕдини. N.O., ось вам наприклад вказали на всі пункти які неправильні, а могли б прочитати до першого неправильного, і відразу відмова. Ви подаєте знову його виправивши, і вони повертають з наступним. Тобто у вас 4 пункти неправильні - це потенційно 4 законні відмови з різними формулюваннями, і хрін кому що доведеш

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

11-1. Інформація про документ, що посвідчує право власності користування земельною ділянкою, або договір суперфіцію.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо написать приказ, которым это ответственное лицо назначено на роль проектанта. Приказ № *** от 01.01.2010 ***

Дякую, зараз придумаю:)

Я думаю, тут надо добавить данные о проектной документации.

не логічно виходить. вказав проектантів, організацію. Описати зміст проекту?

 

По факту нічого не змінилось. Тобто той самий прийом/видача, тільки не на Клименка, а у районах. Працівників ніхто не розкидав, вони є там де були й до цього. Ну хоч плюс в тому, що не потрібно пхатись в Київ. А місцевих інспекторів, як представників облДАБІ, таки треба трясти на предмет правильного заповнення. Тільки є вірогідність що неуки будуть трясти працівників дозвільного центру

А взагалі ситуація абсурдна зсерЕдини. N.O., ось вам наприклад вказали на всі пункти які неправильні, а могли б прочитати до першого неправильного, і відразу відмова. Ви подаєте знову його виправивши, і вони повертають з наступним. Тобто у вас 4 пункти неправильні - це потенційно 4 законні відмови з різними формулюваннями, і хрін кому що доведеш

це вже як кому, сьогодні мені легше у Васильків, раніше мені легше було в Києві, тому питання спірне. З інспектором не потер, бо зустрілись в дорозі, просто забрав і все. Сам інспектор візуально той самий, що і раніше працював, я у нього повідомлення писав. Правда інспектор лижі уже нагострив - завтра валить у відпустку, мабуть щасливий, що погуляє поки це втрясеться

 

з приводу відмов - так ви праві, можна було поганяти 4 рази. Навіть не знаю, мабуть радіти з цього приводу треба. Хоча як кажуть "не кажи гоп, поки не перестрибнеш". Наступного разу можуть не сподобатись інші пункти

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично хтось має виконувати його обов’язки, бо ж не може бути "я у відпустці хай світ зачекає". З повторною подачею раджу прикладати копію відмови і копію старої декларації, щоб вони бачили що ви намагаєтесь виправити помилки. Бо якщо кілька разів один і той самий пункт без деталізації помилок то й до прокуратури недалеко. Докази ви маєте, вони це розуміють

Телефони не забувайте вказувати у всіх зазначених місцях

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую, зараз придумаю:)

 

не логічно виходить. вказав проектантів, організацію. Описати зміст проекту?

 

 

Ну и что, что нелогично? Логики тут нет :) У меня написано так (хотя я еще не получила ответ по Декларации: Наказ про затвердження проектної документації № **** від***** Будівельний паспорт № від, виданий (ким виданий). Проектна документація затверджена (повний перелік осіб, що затвердили)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Теоретично хтось має виконувати його обов’язки, бо ж не може бути "я у відпустці хай світ зачекає". З повторною подачею раджу прикладати копію відмови і копію старої декларації, щоб вони бачили що ви намагаєтесь виправити помилки. Бо якщо кілька разів один і той самий пункт без деталізації помилок то й до прокуратури недалеко. Докази ви маєте, вони це розуміють

Телефони не забувайте вказувати у всіх зазначених місцях

я цього разу з декларацією додам листа, в якому посилатимусь на наказ і попереджу їх, що принципово буду жалітись вищестоячим органам, а потім в прокуратуру, якщо вони не напишуть детально, що їм не подобається.

на час відпустки буде мабуть хтось, хоча якщо приймає/видає дозвільний центр, то він якби і ніпричому. хіба що дозвільний центр тільки на час відпустки, це я не уточнив.

з приводу тел. перевірю, мабуть можна ж мобільний вказати

копію відмови і декларації теж прикладу, так і задумав

Наказ про затвердження проектної документації № **** від***** Будівельний паспорт № від, виданий (ким виданий). Проектна документація затверджена (повний перелік осіб, що затвердили)

хм, допишу. дякую

п. tapok, у вас що в Декларації в п. 9 Інформація про проектну документацію

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

АВТОР ПОПРОСИЛ УДАЛИТЬ ДАННОЕ СООБЩЕНИЕ. Подробности тут.

 

Щодо моєї декларації, то забрав сьогодні, у відповіді нічого не змінилось - зазначаємо, що в поданих вами примірниках подано неповну інформацію п.п. 7,8,9,11/1

Я после 2 отказов стал подходить к заполнению декларации очень формально - что написано мелким шрифтом то и пишу, причем обязательно в таком же порядке.

Посмотрите мою декларацию - я ответа еще не получил, только на следующей неделе. Но будучи в том положении как вы сейчас - это лучшее, что я смог.

В п11-1 вам остается дописать только номер записи в регистрационной книге, он на последней странице - ниибаццо какая важная информация. Правда, tapok :wink: ? Хотя цвет бумаги госакта тоже может оказаться важной информацией.

Вы не писали распорядження в про затвердження? - напишите его сейчас сами и смело вписывайте в п 9.

Декларация .doc

Змінено користувачем apxitektop
Просьба ТС
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Очень смешная Ваша декларация :)

 

Добавлено через 6 минут

В п11-1 вам остается дописать только номер записи в регистрационной книге, он на последней странице

Это точно, что надо писАть номер регистрационной записи? Это было у Вас причиной отказа? Я тоже такое не написала и мысленно собираю в копилочку возможные причины для отказа в регистрации моей Декларации.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно знает Бог и гаск. Я же могу только предполагать.

Причиной отказа было - надано неповну інформацію в п 11-1, а что конкретно - можно только гадать.

Когда я подавал повідомлення про початок, секретарь заставила меня вписать этот номер. Видимо он для них чрезвычайно важен, вот и в декларации видеть его хотят.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, а как быть в такой ситуации :

если подал уведомление о начале строительных работ (дом до 300м2) до 1 июня 2012 года (когда не требуется наличия ответственного за выполненние строительных работ с сертификатом и лицензией), потом строишь, и после 1 июня 2012 года подаешь декларацию о готовности в которой уже обязательно нужно указать ответственного за выполненние строительных работ

с сертификатом и лицензией).

Другими словами, после 1 июня обязательно наличие договора со строительной компанией т.е. стройка хозяйственным способом фактически запрещается.

Кто что думает?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Друзья, а как быть в такой ситуации :

А пес его знает. Вы слишком далеко заглядываете.

Приходит Мойше к раввину:

«Ребе, такое горе, такое горе! Ко мне пришла проверка, всё ворошат, копают! Ребе, мне конец настал! Что делать, что делать?!»

Раввин: «Ну и что ты от меня хочешь?»

Мойше: «Ребе, ну ты ближе к всевышнему, помолись, может, совет какой будет?»

Раввин усадил Мойше в углу, стал молиться. Только начал – вбегает какая-то молодуха:

«Ребе, такое дело, такое дело!»

«Что тебе, разве не видишь, что я молюсь Всевышнему?»

«Ребе, я выхожу завтра замуж, и у меня очень серьёзный вопрос – какую рубашку мне одеть в первую брачную ночь – белую, или розовую? Помолись, Ребе, может, будет от Него совет?»

Раввин посадил её в другом углу, долго молился, потом встал, и сказал:

«Дочь неразумная! Всевышний подсказал, что, какую рубашку не надень, тебя всё равно отимеют, как всех, как всегда… Кстати, Мойше, тебя это тоже касается…»

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Точно знает Бог и гаск. Я же могу только предполагать.

Причиной отказа было - надано неповну інформацію в п 11-1, а что конкретно - можно только гадать.

Когда я подавал повідомлення про початок, секретарь заставила меня вписать этот номер. Видимо он для них чрезвычайно важен, вот и в декларации видеть его хотят.

теж допишу. хоча по всій логіці там просто треба було б вписати серію акту і все. Кому мало цього, той нехай дає запит в компетентні органи ті дадуть повну інформацію включно електронною моделлю обмінного файлу. Але якби не так.

 

Якщо ваш зразок такий і в оригіналі, то я знайшов помилку по п. 9 найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платника, податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер)

у вас тільки ЄДРПОУ як і було в мене, а треба це й як мінімум ІПН

для повноти я їм втиснув ще й МФО, Свідоцтво ПДВ і написав прізвище керівника. Це дуже важлива інформація, яка необхідна ДАБКу

 

розпорядження не вписував, бачу це важливо, зараз впишу. Бачу дехто писав Наказ... Думаю різниці принципової немає?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо ваш зразок такий і в оригіналі, то я знайшов помилку по п. 9 найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платника, податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер)

найменування юридичної особи - написал, місцезнаходження - написал, код платника, податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер - написал ЄДРПОУ (там ведь не "и" а, "або"). Больше ничего не требуется. Формально я прав.

Только мы с вами делаем ошибку - мы пытаемся здесь проанализировать отказы, применяя здравый смысл, а на самом деле они не поддаются анализу и здравого смысла в них нет. Чем маразматичнее отказы, тем быстрее человек почувствует себя дебилом и побежит платить решалам.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я после 2 отказов стал подходить к заполнению декларации очень формально - что написано мелким шрифтом то и пишу, причем обязательно в таком же порядке.

Декларация .doc

 

Гаск Гаскович - это сильно! :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

розпорядження не вписував, бачу це важливо, зараз впишу. Бачу дехто писав Наказ... Думаю різниці принципової немає?

Там написано "назва, дата, номер документа про затвердження проектної документації" - как вы его назовете - "Разпорядження" или "Наказ" особой роли не играет (в плоскости рациональной логики). Хотя "Наказ" звучит солиднее - сейчас бы писал так.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

найменування юридичної особи - написал, місцезнаходження - написал, код платника, податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер - написал ЄДРПОУ (там ведь не "и" а, "або"). Больше ничего не требуется. Формально я прав.

Только мы с вами делаем ошибку - мы пытаемся здесь проанализировать отказы, применяя здравый смысл, а на самом деле они не поддаются анализу и здравого смысла в них нет. Чем маразматичнее отказы, тем быстрее человек почувствует себя дебилом и побежит платить решалам.

щойно перевірив на сайті ради, там ще потрібно вказати номер телефону

а я я яй. хтось виклав бракований зразок

все правильно. це я на повідомлення глянув. немає там номеру телефону

Гаск Гаскович - это сильно!

+1

Там написано "назва, дата, номер документа про затвердження проектної документації" - как вы его назовете - "Разпорядження" или "Наказ" особой роли не играет (в плоскости рациональной логики). Хотя "Наказ" звучит солиднее - сейчас бы писал так.

угу, вписав наказ

п.с. Всі перевірили свої Декларації чи вказано номер тел. в п.7 дані про генпроектувальника

 

Добавлено через 9 минут

одним словом номер тел. я таки додам, але його там не повинно бути

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...