Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Давайте вместе заставим ГАСК Киевской области выполнять законы

POLAA

Рекомендовані повідомлення

щойно перевірив на сайті ради, там ще потрібно вказати номер телефону

а я я яй. хтось виклав бракований зразок

п.с. Всі перевірили свої Декларації чи вказано номер тел. в п.7 дані про генпроектувальника

 

Вот что требуется написать :

 

(прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи,

 

__________________________________________________________________

серія і номер паспорта, ким і коли виданий, місце проживання,

 

__________________________________________________________________

номер облікової картки платника податків (не зазначається

 

__________________________________________________________________

фізичними особами, які через свої релігійні переконання

 

__________________________________________________________________

відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової

 

__________________________________________________________________

картки платника податків та повідомили про це відповідний

 

__________________________________________________________________

орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);

 

__________________________________________________________________

найменування юридичної особи, місцезнаходження,

 

__________________________________________________________________

код платника податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер)

 

 

В моей декларации номера телефона нет - но он и не нужен. Так как проектувальник - не физическая, а юридическая особа. А для юридической особы нужно указать только:

найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платника податків згідно з ЄДРПОУ або податковий номер)

Там стоит точка с запятой.

 

Добавлено через 4 минуты

одним словом номер тел. я таки додам, але його там не повинно бути

Мы так допишемся, что отказы будут выдавать с формулировкой:

Надано зайву інформацію в п.п.№ххх

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот что требуется написать :

 

В моей декларации номера телефона нет - но он и не нужен. Так как проектувальник - не физическая, а юридическая особа. А для юридической особы нужно указать только:

 

Там стоит точка с запятой.

я уже поправився, випадково відкрив не той документ

знову ж таки по логіці - додати там нічого

я думаю у них програмуліна з пунктами по яких забракувати і кнопка рендом :)

 

Добавлено через 37 секунд

Мы так допишемся, что отказы будут выдавать с формулировкой:

Надано зайву інформацію в п.п.№ххх

це точно :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня вот еще такая мысль возникла. А возможно надо заполнять п. 7 , к примеру, и вписывать туда данные о проектировщике именно на соответствующих строках. То есть, если проектировщик - физлицо, то в верхних строках, а если юр. лицо, то, скорее всего надо заполнять ниже, там, где именно под строкой написано: найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платника, податків. То есть: физ.лиц записывать в строки для физ. лиц, а юр.лиц - в строки про юр. лиц. А что? Это тоже повод для возврата.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у меня вот еще такая мысль возникла. А возможно надо заполнять п. 7 , к примеру, и вписывать туда данные о проектировщике именно на соответствующих строках. То есть, если проектировщик - физлицо, то в верхних строках, а если юр. лицо, то, скорее всего надо заполнять ниже, там, где именно под строкой написано: найменування юридичної особи, місцезнаходження, код платника, податків. То есть: физ.лиц записывать в строки для физ. лиц, а юр.лиц - в строки про юр. лиц. А что? Это тоже повод для возврата.

якщо це так, то це вже я б сказав неприховане знущання

 

значить остання інформація по Васильківському р-ну.

Телефонував у Дозвільний центр і запитував чи вони словом/духом про прийом декларацій від фізичних осіб - тітка ввічливо сказала, що це незаконне рішення, підстав для прийому документів особисто вона немає. До неї уже звернулось чимало народу, яких вона відіслала на вівторок коли буде інспектор(з10 до 12, а інспектор там член їхньої ради і саме в цей час у них відбувається якесь засідання), який нібито і буде здійснювати прийом цих документів, але зауважила, що ніяких підстав, щоб це відбувалось саме в них у приміщенні немає. Сказала, що якщо всі кого вона відіслала на вівторок прийдуть, то це буде паломництво. Якщо буде можливість поїду подивитись на цей цирк

 

Добавлено через 3 минуты

цікаво чому б їм не приймати у себе в інспекції у Василькові на П.Комуни:confused:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо це так, то це вже я б сказав неприховане знущання

 

значить остання інформація по Васильківському р-ну.

Телефонував у Дозвільний центр і запитував чи вони словом/духом про прийом декларацій від фізичних осіб - тітка ввічливо сказала, що це незаконне рішення, підстав для прийому документів особисто вона немає. До неї уже звернулось чимало народу, яких вона відіслала на вівторок коли буде інспектор(з10 до 12, а інспектор там член їхньої ради і саме в цей час у них відбувається якесь засідання), який нібито і буде здійснювати прийом цих документів, але зауважила, що ніяких підстав, щоб це відбувалось саме в них у приміщенні немає. Сказала, що якщо всі кого вона відіслала на вівторок прийдуть, то це буде паломництво. Якщо буде можливість поїду подивитись на цей цирк

 

Добавлено через 3 минуты

цікаво чому б їм не приймати у себе в інспекції у Василькові на П.Комуни:confused:

 

Був у них сьогодні (в приміщенні Архітектури). Послухав "розмови-настанови" (вже у неприйомний час): всім, хто буде питати що, де і як - казати, що нічого не знаємо, і відправляти у Дозвільний на Соборну.

Судячи по їх фразам, інспектори там не планують з'являтися (!?)... тому я теж не розумію,як воно буде.

Але я все одно раджу (і сам так роблю) направляти поштою, щоб не тинятися по кабінетах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але я все одно раджу (і сам так роблю) направляти поштою, щоб не тинятися по кабінетах.

 

Отправлять да, можно почтой. А забирать то как? И где? На Клименко, по выданому номерку?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що телефонував на урядову лінію. Дозвонився з першого разу. Описав свою проблему з повидомленням. Потрібно назвати своє прізвище та адресу проживання. Звернення вони перенаправляють у відповідні органи (я так розумію в мінрегіоналбуд). Термін розгяду 15-45 днів, відповідь приходить на поштову адресу протягом 2-3 тижнів (зі слів оператора). Телефонуйте. Борітеся - поборете.

 

Забрав вчора своє повідомлення. :Yahoo!: Розповідаю спочатку. Повідомлення подавав на Клименка/Кривоноса 18 березня. В призначену дату (04.04) повідомлення не повернули. Звоню вчора в облГАСК (дозвонився з 3 спроби) - хотів просто узнать - де знаходиться моє повідомлення - у них (на Л.Українки чи в моєму районі - в інспектора по моєму району). Запитую Кононенка Сергія Григоровича (начальник відділу дозвільних процедур) - звільнено, запитую Лизогуба А.А. (начальник інспекції) - звільнено. Виконуючі обов'язки не призначені. Спитали моє прізвище - сказав, і тут вони звернулися до мене на ім'я та по-батькові (я чуть зі стула не впав :) ). Сказали, що до них прийшло моє звернення (я так розумію те що я залишав на гарячу лінію КМУ), а також знайшлося моє повідомлення - буде зареєстровано на протязі тижня. Я так зрозумів, що скаржники в них лежать в окремій стопочці - яка на особливому контролі. ИМХО. Через пару годин дзвінок - ваше повідомлення зареєстровано, куди відправляти. Кажу я зараз сам до вас зайду (працюю поруч). Піднявся на 7 поверх (на Л.Українки), там 2 охоронця. Зайти навіть в коридор не можна (ніде не бачив такої секретності в обласних організаціях, Штірліц позавидував би (а з екранів телевізорів чуємо кожного дня про відкритість влади :D ). Охоронець зателефонував, назвав моє прізвище - симпатична дівчина винесла моє повідомлення і я "раскланялся и был таков". На прощання запитав куди мені потім здавати декларацію - сказали інспектору в районі. Але для забудовників думаю це нічого не змінить, тому що все-рівно інспектор потім завозить декларації в облГАСК (на Л.Українки), де вони в "грубой и жесткой" форме перевіряються працівниками ГАСК. ИМХО. Також нагадав їм, щоб вони не забули написати відповідь на моє звернення на гарячу лінію КМУ. Зы. :-)

P.S. Читайте уважно мій підпис - і у вас все вийде. Всім удачі!

Змінено користувачем dimam1974
  • Лайк 5
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а на имя кого теперь слать уведомления ? Или можно просто на начальника ОблГаска ?

 

П.С. - а подскажите еще "секретный" номер телефона ОблГаска, а то по тем что на сайте - никак не пробиться... все время занято, или факс включается.

Змінено користувачем master_yan
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Интересно, а на имя кого теперь слать уведомления ? Или можно просто на начальника ОблГаска ?

 

П.С. - а подскажите еще "секретный" номер телефона ОблГаска, а то по тем что на сайте - никак не пробиться... все время занято, или факс включается.

 

На просто - начальника ГАСКа (но лучше у них уточнить).

Почему секретный? Есть на сайте 286-10-42 (но очччень тяжело дозвониться).

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Був у них сьогодні (в приміщенні Архітектури). Послухав "розмови-настанови" (вже у неприйомний час): всім, хто буде питати що, де і як - казати, що нічого не знаємо, і відправляти у Дозвільний на Соборну.

Судячи по їх фразам, інспектори там не планують з'являтися (!?)... тому я теж не розумію,як воно буде.

Але я все одно раджу (і сам так роблю) направляти поштою, щоб не тинятися по кабінетах.

власне поштою можна, я б тепер тільки нею і висилав, ось єдине питання куди тепер відсилати щоб воно не загубилось? Бо я маю наступний досвід - рік тому вислав рекомендованим листом повідомлення про початок з описом вкладеного на районний ДАБК так лист так і повернутвся через 14 днів, вони просто його не забрали, хоча це тупо пофігізм. Правда потім заїхав і за 15 хв все вирішив на місці.

Щодо інспекторів, то вчора ще раз потер з районним, він по розмові чую плаває і знає менше за нас. Щодо вівторка, то там не ясно хто має з'явитись, нібито хтось приїде з центру на прийом доків а може хтось з районних піде і потім якимось чином передасть в центр. Взяти мою декларацію в інший час відмовився, бо я так розумію сам не знає, що з нею далі робити

п.с. я б так не поспішав з оформленням поки все б не втряслось, але не хочеться з червня платити дяді за нагляд, якщо зараз можна і без нього

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декларацію також можна висилати поштою. Або занести у приймальню облДАБІ і отримати їх вх.№ на своєму екземплярові
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Декларацію також можна висилати поштою. Або занести у приймальню облДАБІ і отримати їх вх.№ на своєму екземплярові

гм. впринципі так. хто як відсилав? просто рекомендованим чи рекомендованим з описом вкладеного? Якщо просто рекомендований, то можуть сказати, що прийшов пустий конверт і нічого не доведеш. Але з описом вимагає, щоб хтось прийшов на пошту і там на місці отримав листа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвонился сначала в свою местную инспекцию (Броварскую) - там не знают на кого писать уведомление, и посоветовали перезвонить на следующей неделе. График приема указанный в приказе тоже еще не действует :)))

Потом таки дозвонился в областной ГАСК - уведомление сказали писать на имя

Перший заступник начальника інспекції

Водотиєць Світлана Миколаївна...

Усьо. Пошел отправлять письмо....

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дозвонился сначала в свою местную инспекцию (Броварскую) - там не знают на кого писать уведомление, и посоветовали перезвонить на следующей неделе. График приема указанный в приказе тоже еще не действует :)))

Потом таки дозвонился в областной ГАСК - уведомление сказали писать на имя

Перший заступник начальника інспекції

Водотиєць Світлана Миколаївна...

Усьо. Пошел отправлять письмо....

Дозвонился сегодня в приёмную Рыбака и мне сказали точно такое.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у відмові в моїй декларації стоїть підпис саме Водотиєць С.М.

п.с. перечитав ще раз відмову, так написавно, що після доопрацювання можна повторно звернутись в інспекцію або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення. Коли у мене приймали декларацію, то запитували чи заберу сам чи висилати. Підозрюю, що надсилати їм в напряг, тому сказали, що були випадки, коли вони відіслали, а людям нічого не прийшло, тому краще приходьте забрати, відповідно на декларації на звороті вказуєш, що заберу самостійно (при бажанні)

п.п.с. буду сьогодні в р-ні Клименка спробую через приймальню, якщо не вдасться, то тоді листом

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете на Клименко. узнайте, пожалуйста, ЗАБИРАТЬ Декларацию надо у них в Киеве или в районых ГАСКах ждать?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если будете на Клименко. узнайте, пожалуйста, ЗАБИРАТЬ Декларацию надо у них в Киеве или в районых ГАСКах ждать?

 

А зачем они на Клименко повидомлення и декларации передают? Почему нельзя на Л.Украинки забирать и отдавать? (я примерно представляю, но хотелось бы мнения других почитать). Но так как я забрал свое повидомлення на Л.Украинки, то я так думаю что потом декларацию тоже смогу там забрать. ИМХО.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Только что дозвонилась в облГАСК, т.к не понимаю, КУДА ехать за декларацией. Талончик с номером на 25.04. В Киев просто так мотаться неохота. Ответили, что сидеть и ждать звонка, т.к. сами они еще тоже ничего толком не знают. Ехать на Клименко и Л.Украинки без звонка от них НЕ НАДО. Сижу теперь, жду. Хорошенькое дело....
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

у відмові в моїй декларації стоїть підпис саме Водотиєць С.М.

п.с. перечитав ще раз відмову, так написавно, що після доопрацювання можна повторно звернутись в інспекцію або надіслати рекомендованим листом з описом вкладення. Коли у мене приймали декларацію, то запитували чи заберу сам чи висилати. Підозрюю, що надсилати їм в напряг, тому сказали, що були випадки, коли вони відіслали, а людям нічого не прийшло, тому краще приходьте забрати, відповідно на декларації на звороті вказуєш, що заберу самостійно (при бажанні)

п.п.с. буду сьогодні в р-ні Клименка спробую через приймальню, якщо не вдасться, то тоді листом

Не все так просто (рекомендованом листе з описом вкладення).

Оказывается в Украине можно послать либо заказное письмо с уведемлением о вручении, но в этом случае опись вложения не делается.

Либо ценное письмо с уведомлением о вручении и с описью вложения.

Если заказное письмо, то его почтовики вручают адресату,т.е. сами приносят.

Если ценное, то посылают уведомление получателю и он должен сам прийти (или секретарша по доверенности) и получить письмо. А может и не прийти.

В постанове 466 написана ересь "рекомендований лист з описом вкладення". Так не бывает.

Все это мне рассказали почтовики, когда пытался выяснить почему мои повидомлення лежат на почте.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не все так просто (рекомендованом листе з описом вкладення).

Оказывается в Украине можно послать либо заказное письмо с уведемлением о вручении, но в этом случае опись вложения не делается.

Либо ценное письмо с уведомлением о вручении и с описью вложения.

Если заказное письмо, то его почтовики вручают адресату,т.е. сами приносят.

Если ценное, то посылают уведомление получателю и он должен сам прийти (или секретарша по доверенности) и получить письмо. А может и не прийти.

В постанове 466 написана ересь "рекомендований лист з описом вкладення". Так не бывает.

Все это мне рассказали почтовики, когда пытался выяснить почему мои повидомлення лежат на почте.

 

Кстати, да. Можно. конечно, похитрить и в конверт таки положить заполненную опись вложения. Она не будет иметь юридической силы, но точно остановит чиновников в намерениях сказать, что конверт был пустой. Я отправляла заказным с уведомлением и уведомление уже пришло с фамилией и подписью лица, получившего конверт.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

master_yan, а на какой адрес будете писать ? У меня тоже Броварской рн.

 

Как сказали по телефону в обл Гаске - на Леси Украинки 26

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

02.04 сдал на Клименка повидомлення, получил номер и дату получения -18.04. Вчера на Клименка все закрыто - в кабинете напротив говорят -К-Святош р-н - в Вишневом (Дозвильный центр -Святошинская 29 к.9). Еду в Вишневое, запись очередь небольшая 9, 9-30 - никого нет . Приходит девушка, которая на Клименка принимала документы (блондинка)- чего пришла - не знаю, наверное шла мимо.. И говорит - а че вы все тут стоите, тут только юр лица и 4, 5 категория, идите все на пр Победи 124 ( К-Святош РДА). Но на Победи тоже не принимают ( говорят ей те, кто уже туда обращался и в т.ч. созванивался во время данной беседы). Блондинка записывает номера, фамилии и телефоны тех, кому должна быть выдача и обещает завтра перезвонить сообщить результат. Кроме всего прочего в разговоре о почтовой отправке говорит, что мол на Клименка и никак на Леси Украинки - ????. Созванивается она с кем-то (я так понимаю Рынка / Рудий / ХЕЗ..) насчет места приема - безуспешно. Так что получив завтра ожидаемый отказ даже не знаю куда и бежать. Так что пока больше непоняток чем ранее.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На Клименко висит бумажка, на ней карандашом написано пр.Победы, 127. Кабинет инспектора Рынки закрыт. По адресу пр.Победы, 126 при входе висит бумажка что инспектор гаси сидит в Вишневом Святошинская 29. И инспектор там таки был и людей в принципе почти не было. На стене висел утренний список, народ записывался в очередь - около 40 человек. Поговорил по своим делам, он в принципе ничего не решает - в основном ответ- как начальник решит.

 

п.с. Да, конторка в гаске на клименко, как работала. так и работает. По крайней мере двери в корридор не закрывают, цены говорить не стесняются. Частников с повидомленнями принимают.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

заїхав на Клименка, обл ДАБКА там уже немає.

в приміщенні пусто, практично ні душі, хоча в приймальні був якийсь мужик, який і сказав, що переїхали на Лесі,26. Поїхав на Лесі, там внизу при вході дійсно висить табличка Обласна ДАБІ, охоронець послав на 8й, я вийшов на 7му так як ліфт їде тільки на7й, в коридорі табличка Обласна ДАБІ, на дверях мужик нікого не впускає, як і хтось писав вище по домовленості виносять доки у коридор. Хотів зайти в канцелярію, сказали ні-ні, кидайте в ящик завтра по тел. отримаєте вхідний або приходьте завтра. Декларацію не вкинув так як не мав конверту, тому постараюсь завтра заскочити, якраз потрібно в ті краї заїхати. Внаслідок побаченого забув глянути, що коїться на 8му. на стендах наступна інформація (вибачте за погану якість). В якомусь з оголошень написано, що прийом документів через дозвільні центри без конкретизації.

п.с. тому хто планує листом шліть на Лесі

п.п.с. до декларації наваляв наступного листа

850444847_.thumb.jpg.4bfd7c1099b1755e4cef02f426b63416.jpg

702910060_.thumb.jpg.cdeaa7897ae77febb85b89ec68bd1c23.jpg

4945866_.JPG.3aa9278d31427112a9adf92ce52858c2.JPG

Змінено користувачем N.O.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...