Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

поїхала дружина на корпоратив...

 

а я сиджу от..сумую/депресую

 

цілий підвал різних вин/настоянок і самогонок в бочечках..а *** ніц з того пити мені не можна (((((((((

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поїхала дружина на корпоратив...

 

а я сиджу от..сумую/депресую

 

цілий підвал різних вин/настоянок і самогонок в бочечках..а *** ніц з того пити мені не можна (((((((((

 

Костя, висилай НП на 51-ше відділення в м. Київ.

Доставка за мій рахунок.

 

пс. я про вина та настоянки, а не про дружину

Змінено користувачем Leon
пс
  • Лайк 9
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поїхала дружина на корпоратив...

 

а я сиджу от..сумую/депресую

 

цілий підвал різних вин/настоянок і самогонок в бочечках..а *** ніц з того пити мені не можна (((((((((

Позови соседей/соседок - угости и порадуйся за них. Может в отместку развеселят...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поїхала дружина на корпоратив...

 

а я сиджу от..сумую/депресую

 

цілий підвал різних вин/настоянок і самогонок в бочечках..а *** ніц з того пити мені не можна (((((((((

 

От бокала домашнего вина ничего плохого не случится, поверь, даже наоборот. А с хорошей компанией можно даже и без него ;):D

 

ПыСы Можно и самому в гости с таким добром заявиться, думаю протестующих не найдется. У нас корпоратив 31 :o Только в этот день все могут собраться.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наша злиденна залізниця вже ніц не може, навіть бідненький корпоратив в простому кафе...та і фіг з ними

 

в новорічну ніч я працюю, на РІздво і ін теж...:unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

в новорічну ніч я працюю, на РІздво і ін теж...:unknown:

Тим більше.

Не слухай тих кайфоломів, що вище відписались. Надсилай передачу по вказаній адресі.

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тим більше.

Не слухай тих кайфоломів, що вище відписались. Надсилай передачу по вказаній адресі.

 

Ты посмотри какой жаднючий проявился :beer:

 

d75732168a1575c1623e2530aa148b70.jpg

 

Кость, берёшь бутылки, обзваниваешь коллег, пусть закусь какую прихватят и прекрасно на работе всё можно организовать. Можно и в праздники. И тебе не скучно и работа с "трезвенником" не пострадает :D

Змінено користувачем YELENA
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кость, берёшь бутылки, обзваниваешь коллег, пусть закусь какую прихватят и прекрасно на работе всё можно организовать.

Ви нормальна? Людина на залізниці працює.

Пральна, хай бухають на роботі, може пару потягів зіштовхнуться...

Дивні поради.

 

Добавлено через 2 минуты

пс. я про вина та настоянки, а не про дружину

Та да, дружину фіг упакуєш, щоб переслати. Та і вереск на пошті може підняти. Дружину взагалі здихаться - той ще клопіт, не кожному під силу.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви нормальна? Людина на залізниці працює.

Пральна, хай бухають на роботі, може пару потягів зіштовхнуться...

Дивні поради.

 

Мабуть ненормальна й не трішки :D, якщо мені модератор про таке вказує, але чомусь впевнена, що в них декілька змін. І ті працівники, що пити не зможуть, поганої погоди не створять всьому колективу.

 

Добавлено через 5 минут

Та да, дружину фіг упакуєш, щоб переслати. Та і вереск на пошті може підняти. Дружину взагалі здихаться - той ще клопіт, не кожному під силу.

 

Кстати про визги :D На НП сегодня еле удержалась от хохота. Подходит передо мной бабулька и спрашивает: "Козу посылкой можно переправить?" Ну ей объясняют, что нельзя, почему нельзя и сколько времени посылка может быть в пути. А бабулька: "А если я козу сама хорошенько упакую, корма насыплю и вы ее там не заметите?"...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з того всього..все руки не доходили..влялася в мене іграшка років 25..

 

встановив акумулятори, спаяв розєм для зарядки, підпаяв пульт управління, бо не працював...

 

тепер іграшка робоча :flag1:

 

IMG_20181229_190608_500.jpgi.gif

 

сиджу тепер бавлюся..і радості як в малої дитини

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

взагалі я в дитинстві дуже бережно ставився до іграшок (не те що зараз більшість "діток")..і потім коли мені було років 17-18 купу з того всього продавав на ринку...

 

а вже в часи будови продавав Лего і ін...за виручені кошти побудував альтанку і частину бруківки

 

а зараз бачу, що дітям не подаруй..подарунка вистачає на пару хв/годин/макс днів...а потім все поломано/розкидано і знищено..просто розбалувані зараз дуже..в часи нашого дитинства того всього не було, та і жили на порядок бідніше багатьох теперишніх..

 

і ще попривчали, що і хресні долярами розкидаються...і просто коли до дітей на дн йдуть..то мінімум 500грн несуть (нам на весілля не кожен 500 ніс ))) )

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поїхала дружина на корпоратив...

 

а я сиджу от..сумую/депресую

 

цілий підвал різних вин/настоянок і самогонок в бочечках..а *** ніц з того пити мені не можна (((((((((

 

з того всього..все руки не доходили..влялася в мене іграшка років 25..

встановив акумулятори, спаяв розєм для зарядки, підпаяв пульт управління, бо не працював...

тепер іграшка робоча :flag1:

59850b3bb53dd60ebcb094cba88b8a09.jpg

 

сиджу тепер бавлюся..і радості як в малої дитини

 

Вот он - счастливый брак! Сразу 2 радости - дружини нет и играшкой спокойно можно бавЫтЫсь. Некоторые тут могут спросить - а нафига тогда женится? Но ведь тогда бы радость была только одна - играшка, а так два в одном.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

дружина чемна..в 00,00 була вдома..правда в Тернополі...до будинку на таксі 140грн, до квартири 50:lol:
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не в ответ, просто про такси вспомнилось

Зачем такие намеки делать о посторонней замужней женщине? :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Зачем такие намеки делать о посторонней замужней женщине? :(

 

Прошу не считать это даже намёком. Написала же, просто вспомнилось к предыдущему посту. К Косте это никак прошу не приплетать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...