Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Главный вопрос: Что делать? У меня нет кошки!
Надо срочно завести!

Или козу, как вариант...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Надо срочно завести!

Или козу, как вариант...

 

А завести второго мужа - вариант? Тогда на него все спихнуть можно!:D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

месяц это поделать самостоятельно. Потом вэлкам, обсудим.

2 тижня не котіруються? Бо можемо почати обговорення - це вже пройдений етап.

І пропоную почати обговорення з того, як жінка набила морду мудаку, який матюкав її сина - до нього інакше не доходить і тільки після люлєй воно зрозуміло, що від нього хочуть.

Да! На это много ума не надо!

Так про що і мова. Дуже багато речей, які роблять чоловіки (і чого не зауважують жінки) - вони потребують дещо інших навичок, які не притаманні жінкам. Сила, наприклад. Чи хоча б взяти нічні шорохи - моя кохана при стрьомі у дворі завжди мене будить і мені доводиться пхатися на вулицю з помповиком. От чомусь у моєї дуже часто мудрої дружини вистачає мізків зрозуміти, що є речі, які роблять чоловіки, а є речі, які роблять жінки. Так, мені коштувало років і нервів то все донести, але тепер у неї не часто бувають рецидиви "а попробуй мою роботу пороби". Бо робив і виходило не гірше. А от коли запропонував помінятися ролями - її вистачило рівно на пів дня.

Це взагалі гарний рецепт, що працює - мінятися ролями на пару днів. Дуже швидко попускає деяких жінок.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 тижня не котіруються? Бо можемо почати обговорення - це вже пройдений етап.

І пропоную почати обговорення з того, як жінка набила морду мудаку, який матюкав її сина - до нього інакше не доходить і тільки після люлєй воно зрозуміло, що від нього хочуть.

 

Так про що і мова. Дуже багато речей, які роблять чоловіки (і чого не зауважують жінки) - вони потребують дещо інших навичок, які не притаманні жінкам. Сила, наприклад. Чи хоча б взяти нічні шорохи - моя кохана при стрьомі у дворі завжди мене будить і мені доводиться пхатися на вулицю з помповиком. От чомусь у моєї дуже часто мудрої дружини вистачає мізків зрозуміти, що є речі, які роблять чоловіки, а є речі, які роблять жінки. Так, мені коштувало років і нервів то все донести, але тепер у неї не часто бувають рецидиви "а попробуй мою роботу пороби". Бо робив і виходило не гірше. А от коли запропонував помінятися ролями - її вистачило рівно на пів дня.

Це взагалі гарний рецепт, що працює - мінятися ролями на пару днів. Дуже швидко попускає деяких жінок.

 

Две недели не в счет! Это время можно на запасах проскочить!

Набить морду мужику для женщины тоже не большая проблема. Только главный вопрос - зачем? При шорохах во дворе я тоже с ружом могу выйти, а могу и без. Раз такое было. Лезло одно падло через забор, на голос не реагировал. Среагировал только на фразу "Милый, неси пистолет!", хотя милого в то время и дома то не было:D. Поменяться на пару дней ролями? Да не вопрос! Только я не смогу так долго лежать!

 

Добавлено через 4 минуты

 

Дуже багато речей, які роблять чоловіки (і чого не зауважують жінки) - вони потребують дещо інших навичок, які не притаманні жінкам. Сила, наприклад.

 

А теперь вопрос! Как часто в хозяйстве нужны эти навыки?

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так, мені коштувало років і нервів то все донести, але тепер у неї не часто бувають рецидиви "а попробуй мою роботу пороби".

 

Чомусь в цьому моменті не вірю. Яка жінка, при своєму розумі, буде таке стверджувати?

 

Доречі, пилососить у нас чоловік, тому що біля 400 квадратів пропилососити потібна неабияка сила. І посуд помити, їсти приготувати, випрати та попрасувати йому не важко, якщо я іншою роботою зайнята. У нас навіть це не обговорюється. В кого є час, той і робить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не месяц поделать самостоятельно, а привлекать любимого к домашним обязанностям с первых дней брака, ежели он не был приучен до свадьбы))).

 

Мне это прям ассоциируется с котом приученным к туалету:lol:

Если что не так, мордой тыкать его...

 

Добавлено через 6 минут

Две недели не в счет! Это время можно на запасах проскочить!

Набить морду мужику для женщины тоже не большая проблема. Только главный вопрос - зачем? При шорохах во дворе я тоже с ружом могу выйти, а могу и без. Раз такое было. Лезло одно падло через забор, на голос не реагировал. Среагировал только на фразу "Милый, неси пистолет!", хотя милого в то время и дома то не было:D. Поменяться на пару дней ролями? Да не вопрос! Только я не смогу так долго лежать!

 

Добавлено через 4 минуты

 

 

А теперь вопрос! Как часто в хозяйстве нужны эти навыки?

Вот именно поэтому вы и в браке до сих пор, вот такой рецепт семейного счастья:good:

Философски надо подходить к различиям полов и ролей в семье:)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как часто в хозяйстве нужны эти навыки?

Досить часто. Принаймні, у мене: ні я, ні кохана не любимо, коли по двору шастають сторонні люди. Тому навіть на підсобні роботи, де треба фізична сила, я намагаюся залучати родичів-друзів. Да, це дорожче і геморніше, але так нам комфортніше.

Набить морду мужику для женщины тоже не большая проблема. Только главный вопрос - зачем?
Є така категорія людей, які категорично не розуміють іншого підходу. І після кількаразових профілактичних бесід, які дають результату 0 - биття морди допомагає розкрити потенціал з розуміння простих речей. На жаль. Але мені було би цікаво подивитися сам процес биття середньостатистичною жінкою морди середньостатистичного чоловіка.

 

Чомусь в цьому моменті не вірю. Яка жінка, при своєму розумі, буде таке стверджувати?

Так ось же:

Рецепт лечения - месяц это поделать самостоятельно. Потом вэлкам, обсудим.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так ось же:

 

Я про Фому, а он про Ерему :D.

 

Перевожу: ни одна женщина, в своем уме, не скажет мужу, что эта работа мужская, я ее делать не буду, а эта работа женская, вот попробуй поделай ее какая тяжелая.

 

Поэтому - не верю.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, таких не багато на цій планеті.

 

Жена звонит мужу на мобильный:

- Алло, ты где?

- Я в машине, на садовом.

- Ты там осторожнее, по телевизору показывают - там какой-то придурок

по встречной полосе едет!!!

- Ты не поверишь, их здесь сотни!!!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Багатий життєвий досвід.

Чого тільки не доводилося робити, щоб знайти собі адекватну дружину.

 

Добавлено через 50 секунд

лише морду бити

У жінок морд немає :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я дико вибачаюся, а начистити табло дорослому неадеквату, який матом пер на твою дитину - то вклад в піклування про дитину?

Вклад. Ви кожен день це робите? Чи раз на місяць за годину?

 

Бо коли жінка розказує, що цілий день прала (ага, вкинула речі в пралку) чи там готувала, прибирала і т.д., то мені малюється картина середньовіччя і повної відсутності техніки в хаті.

А якщо жинка цілий день на роботі (десь 11 годин її нема дома)? Бездомний же за те, щоб жінка сама ресурси добувала. Та вкладалась фінансово не тільки в себе та своїх дітей, а ще й у дітей чоловіка. Ж-) Ось я і питаю у нього, а чоловік повинен своїм часом пропорційно вкладатися у дітей. Хоча б своїх. Тим паче, що вся та готовка, прання, прасування та таке подібне багато часу (за Вашими словами) не займає. :rolleyes:

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бездомний же за те, щоб жінка сама ресурси добувала. Та вкладалась фінансово не тільки в себе та своїх дітей, а ще й у дітей чоловіка.

 

Бедная его жена, представьте как он к ней относится, если напрямую пишет что б/у пельмени после 23 - негодные :o. Еще и обсуждает с ней данную тему.

 

_______________

Козел считал жену упрямой, болтливой и блудливой дамой.

И в том беда — считали так все от Козла и до Козлят.

Козу обида захлестнула, чтоб не напрасным был позор,

Однажды Козочка рискнула и вышла голою во двор.

Она, как в юности, скакала, пленя своею красотой,

И никого не замечала, кто стар здесь был, кто молодой.

А вот Козлы, что помоложе, Козою сразу увлеклись:

«О, как она на лань похожа!», — И мелкой дрожью затряслись.

А рядом старые Козлы сидят довольны и не злы,

Лишь головами все качают, да слюнки в бороды пускают.

Козлу же мужу невдомек, ему Коза дает урок.

Он глупый был, хоть молодой, и дергал нервно головой,

Кричал: «Разврат не допущу и за позор свой отомщу!»

Среди собравшихся скакал и все соперника искал,

Чтоб по заслугам тому дать, как говорят, «семь шкур содрать».

Но вдруг с небес Господь сошел: «Ну, что злодея не нашел?

Я ставлю на него печать, чтоб без труда мог всяк узнать

Того заклятого врага" и прилепил Козлу рога.

«За что?», — спросил его Козел. «За что я это приобрел?»

И мудрый Бог ему сказал: «Чтоб впредь жену не унижал».

А вот мораль, в ней мало слов:

Где есть любовь, там нет рогов!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вклад. Ви кожен день це робите? Чи раз на місяць за годину?

Кожен день нарівні з коханою. Я просто написав ті речі, які вона не зможе зробити за жодних обставин. Так само, як я не зможу за жодних обставин народити дитину.

Я це розумію, а ось присутні тут жінки - далеко не всі.

Тим паче, що вся та готовка, прання, прасування та таке подібне багато часу (за Вашими словами) не займає.
Не тільки за моїми. Але, насправді, воно дійсно багато часу не займає. Ми з коханою, поки діти в школі, можемо годину-дві пити каву, спілкуватися. Потім посидіти в інтернетах отетіх от

, потім ще щось... Пр сучасній техніці оці домашні клопоти не займають багато часу. І це при тому, що в нас ще живе дюжина гусей та три десятки курочок. І їх треба теж вигуляти-накормити. Але це все дійсно не займає пів дня чи подібне...

Бездомний же за те, щоб жінка сама ресурси добувала.
В мене кохана відмовилася від пропозиції добувати ресурси. Їй це не цікаво. Мене це влаштовує. Добувала би ресурси - мене б це теж влаштовувало б. Я не вважаю це чимось аж таким... Ну не хоче вона впахувати, ну що тут такого?

 

Добавлено через 1 минуту

б/у пельмени после 23 - негодные

То залежить від кількості користувачів пельменя. Якщо один - то нормальні пельмені і після 35 :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

когда про стирку говорят. ржачно действительно. посортировать вещи- 10 минут. вывесить - 10 минут))

:lol: Вы это делали регулярно за семью в 4 человека? Или только теоретически? :rolleyes: А еще все поснимать и рассортировать и по местам разложить. :D

на счет уборки, то там нюансы. техника не спасает..

Как мне нравиться - из КУЧИ дел выбираем одно и говорим - нефиг делать. :lol: Да - каждое из них просто и не требует много времени. Но только их ВСЕ надо сделать. А суммарное время уже и не так мило выглядит. Я согласна, что сидя дома, вести домашние дела вполне нормуль. Но если отсутствовать дома по 11 часов для зарабатывания денег, то не все так весело ... Что-то мужики даже одно из этих плевых дел на себя брать не хотят.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А еще все поснимать и рассортировать и по местам разложить.

Дарую лайфхак :D

Всю купу вивалюєте на диван і кажете: "Кожен бере свої речі. Хто провтикає своє - буде прати наступного разу".

Привчайте вже чоловіка до самостійності :D

 

Добавлено через 1 минуту

Что-то мужики даже одно из этих плевых дел на себя брать не хотят.

Погано або неправильно їх мотивуєте.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

То залежить від кількості користувачів пельменя. Якщо один - то нормальні пельмені і після 35 :D

 

Там что, счетчик стоит? :lol: Откуда уверенность что один?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дарую лайфхак :D

Всю купу вивалюєте на диван і кажете: "Кожен бере свої речі. Хто провтикає своє - буде прати наступного разу".

Є досвід? Чи так, пофантазувати? :rolleyes:

 

Привчайте вже чоловіка до самостійності :D

Чоловік - доросла людина. Але ще детяток є деяка кількість. :rolleyes: На іх привчання теж купа часу потрібна.:D

 

Погано або неправильно їх мотивуєте.

Розумієте, якщо вдвох цілий день дома сидіти, то все гаразд. Але коли вдвох пізно ввечері приходити з роботі, то домашні справи зовсім по іншому виглядають.Ж-)

Змінено користувачем OlaR
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Є досвід? Чи так, пофантазувати?

У нас мама іноді так робить. Нє, ну працює ж...

Але ще детяток є деяка кількість. На іх привчання теж купа часу потрібна.
От мене з дитинства до дисципліни не привчили - то вже п"ятий десяток пішов, а й досі шалтай-болтай. :D Тому важливо таки привчати. Хоча б до самостійності.

Але коли вдвох пізно ввечері приходити з роботі, то домашні справі зовсім по іншому виглядають.

Ну, тут не поспориш, я себе геть не уявляю ввечері після роботи... Тобто, маю такий досвід і ну його нафіг. Ніколи знову :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что именно иллюстрирует данный странный пример?

Я давеча высокого двухметрового мужчину на Ауди "прикуривала", и шо б это значило?

 

 

К тому что есть от нас ещё хоть какая то польза , не зря мы небо коптим .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас мама іноді так робить. Нє, ну працює ж...

А чого іноді, якщо працює? :D Я теж маю - потребує значний час. Інакше частина речей може так і залишитись на дівані. :rolleyes:

Тому важливо таки привчати. Хоча б до самостійності.

Ну от ще одне діло дома для мами знайшли. :beer:

Ну, тут не поспориш, я себе геть не уявляю ввечері після роботи... Тобто, маю такий досвід і ну його нафіг. Ніколи знову :D

Ну то що Ви тоді тут розповідаєте про легку домашню працю після робочого дня? Ж-)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я нічого не казав про після.

А чого іноді, якщо працює?
Ну, то у нас під настрій.

 

Інакше частина речей може так і залишитись на дівані.

Значить нікому не треба і можна викинути. А от потім, коли власник буде шукати... Я так лего малого, який його залишив на всю зиму на вулиці, приховав. Може, щось навчить. А може і ні. Але спробувати варто.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Значить нікому не треба і можна викинути.

Можно. И дальше что? Пойдет раздетым в школу? Не пойдет в школу? Не пойдет гулять? Вообще никогда? Или оденет что-то другое ...

А от потім, коли власник буде шукати...

Ну будет. Не найдет. Вы вернете - куда денитесь. Пообещаете следующий раз - ай-я-я-й. Дете пообещает никогда больше так не делать ... До следующего раза :D:D:D Я на это не иду : не готова реально выбросить вещь - я деньги не печатаю. Ж-) А угрожать, но не делать ... Предпочитаю не врать :rolleyes:

 

Я так лего малого, який його залишив на всю зиму на вулиці, приховав. Може, щось навчить. А може і ні. Але спробувати варто.

Вы еще на этапе проб, а я уже на этапе знания результата. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...