Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

"русскоязычный контент" - усе токсичніший та токсичніший

 

А що це в тебе за подвійні стандарти.

 

На цьому форумі ти такий щирий українець, в на інших інетплощадках кацапською пишеш?

0000_00.jpg.743c811266c31d6e157b31523705e74e.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А що це в тебе за подвійні стандарти.

 

На цьому форумі ти такий щирий українець, в на інших інетплощадках кацапською пишеш?

 

 

 

Пропонуєш шкварити кацапам мовою ?

 

Вони ж не прочитають .

 

а іноді так приємно залити кацапу розпеченої олії під шкіру - їх так кумедно тіпає

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це ви так називаєте той скорботний факт , що багато достойних форумчан просто пішли з форуму ?;)
Тут нещодвано відкрився новий закритий розділ "Задворки", де можна матюкатися про потітику. Вхід за рекомендаціями (як вступ до кпрс). Дві вже є.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Пропонуєш шкварити кацапам мовою ?

 

Вони ж не прочитають .

 

а іноді так приємно залити кацапу розпеченого масла під шкіру - їх так кумедно тіпає

 

Ні, мені взагалі подібні теми не цікаві. Що думають вони і якою мовою вміють читати теж не цікавить

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ні, мені взагалі подібні теми не цікаві. Що думають вони і якою мовою вміють читати теж не цікавить

 

щоб перемогти ворога - треба добре його розуміти .

 

це ж як грати у шахи - ти граєш одночасно й за себе й за суперника.

 

і чим краще ти знаєш суперника - тим легше тобі підлаштуватися під нього , й в остаточному рахунку - перемогти .

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

щоб перемогти ворога - треба добре його розуміти .

 

це ж як грати у шахи - ти граєш одночасно й за себе й за суперника.

 

і чим краще ти знаєш суперника - тим легше тобі підлаштуватися під нього , й в остаточному рахунку - перемогти .

 

:D Добре, виправдався.

 

Мені бракує часу на подібні іграшки. Втішайся, хто ж проти :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:D Добре, виправдався.

 

Мені бракує часу на подібні іграшки. Втішайся, хто ж проти :D

 

сказала людина , яка може день ганятися за нещасною тваринкою , щоб вбити її з автоматичної зброї:o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сказала людина , яка може день ганятися за нещасною тваринкою , щоб вбити її з автоматичної зброї:o

 

:lol: які хибні уяви про полювання

 

Так, а ще сьогодні знайшла час на посиденьки з дівчатами вишивальницями. І на домашні справи, а от на читання кацапської маячні, шкода й хвилинки вільного часу :rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: які хибні уяви про полювання

 

Так, а ще сьогодні знайшла час на посиденьки з дівчатами вишивальницями. І на домашні справи, а от на читання кацапської маячні, шкода й хвилинки вільного часу :rolleyes:

 

це мені каже тьотя , яка живе від "рускава мира" на відстані гарматного пострілуЖ-)

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

це каже тьотя , яка живе від "рускава мира" на відстані гарматного пострілуЖ-)

 

Помиляєшся, ближче, але під контролем України :flag1:. А що ти мені пропонуєш робити? Читати маячню "Каті шльондри" :D Не цікаво Ж-)

 

Добавлено через 17 минут

Пішла ще раз глянула що то за Катя, на маячню якій відповідає Бездомний. Може десь політичний підтекст пропустила, марно дяді дорікаю. Але ж ні, там про вартість послуг ескорту, як діти заважатимуть жити, як підчипити багатого папіка... Дуже цікавий, мабуть, блогер, але не для мене. І до чого тут місце мого проживання?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Читати маячню "Каті шльондри" :D Не цікаво Ж-)

 

Добавлено через 17 минут

Пішла ще раз глянула що то за Катя, на маячню якій відповідає Бездомний. Може десь політичний підтекст пропустила, марно дяді дорікаю. Але ж ні, там про вартість послуг ескорту, як діти заважатимуть жити, як підчипити багатого папіка... Дуже цікавий, мабуть, блогер, але не для мене. І до чого тут місце мого проживання?

 

так та повія Катя - то ж жива ілюстрація - Таня з Пєлєвінського"равлика на горі

Фудзіямі" :D

 

Таких Кать зараз розвелося - "на гривню - відро сушених":D

 

Зіпсували дівкам мізки :D

 

А Павло Глазовий ще коли попереджував :

 

 

 

Павло Глазовий – Куца Фенька

 

 

Десять літ финтила Фенька в модній міні-юбці,

Але пари підшукати не вдалось голубці.

І не знала б Фенька бідна, як їй бути далі,

Та замітку прочитала в свіжому журналі,

Що в столиці електронні є вже автомати,

Що дівкам допомагають женихів шукати.

Жвава Фенька найкоротшу одягла спідницю

І негайно полетіла літаком в столицю.

В інститут прибігла Фенька рано на світанку

І надряпала записку на вузенькім бланку:

“Підшукай мені, машина, щоб жених був класний,

представительний мужчина, а не шкет нещасний.

Щоб імєл він чин солідний, персональну дачку,

Збереженія на книжці й льогковую тачку.

Був неп’ющий, некурящий і до гроба вєрний.

В заключення сообщаю свой портрет примєрний:

В мене талія ізящна і фігура стройна,

А за проче-остальноє тоже я спокойна”.

Розписалася під бланком ще й черкнула риску.

Вклав учений у машину Феньчину записку,

І дала машина Феньці відповідь куценьку:

“Представительний мужчина чхать хотів на Феньку!”

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А до чого тут я? :o

 

В тебе ж два хлопця ? :rolleyes:

Чи за двох хлопців ти вкотре - як зазвичай - збрехала ? :rolleyes:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типу як хлопцям не потрапити в халепу з Фенькою?

Так тут гарантіі ніякоі, хіба що взагалі з дівками не водитись

І дійсно, хіба мало гарних парубків?:lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В тебе ж двіа хлопця ? :rolleyes:

Чи за двох хлопців ти вкотре - як запзвичай - збрехала ? :rolleyes:

 

В чому я брехала? :rolleyes: На форумі є люди, які знають мене набагато краще тих, хто тут пише.

 

1. Не зрозуміла до чого ти згадав де я живу?

2. Мої діти тут до чого? Гадаєш без читання і перегляду одкровень хворих людей, не видно де у них вавка.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Типу як хлопцям не потрапити в халепу з Фенькою?

 

Вони , зараз , майже усі - тією , чі іншою мірою - Феньки .

 

Питання не "як не потрапити на Феньку ? " , а " техніка відносно безпечного співмешкання з Фенькою"

 

 

 

 

Так тут гарантіі ніякоі, хіба що взагалі з дівками не водитись

 

водитися то можна :rolleyes:, ще й ух , як водитися :rolleyes:

 

офиційний шлюб - ось де зло.:rolleyes:

 

офіційний шлюб чесній дівчині не надає жодних додаткових прав , а от нечесній дівчині дає карт бланш на знищення хлопця .

 

Добавлено через 2 минуты

2. Мої діти тут до чого?

 

 

я досить багато спілкувався з матерями хлопців - дуже добре знаю паттерни їхнього мислення - я не відчуваю , що в тебе є хлопці:rolleyes:

 

 

 

Гадаєш без читання і перегляду одкровень хворих людей, не видно де у них вавка.

 

ти міряєш мене "своїм аршином" - тому усі твої висновки - у молоко:wink:

 

як і висновки аналітика Васабі

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я досить багато спілкувався з матерями хлопців - дуже добре знаю паттерни їхнього мислення - я не відчуваю , що в тебе є хлопці:rolleyes:

 

:lol: я ще багато в чому нестандарт ;):D

 

В синах впевнена. Це їх життя, за них я його не проживу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ти міряєш мене "своїм аршином" - тому усі твої висновки - у молоко:wink:

 

як і висновки аналітика Васабі

 

Вкотре помиляєшся. Ти ж сам розумієш, що я насправді про тебе думаю. Тут просто тема така :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ага, тут ещё Аббадона нет с формулой:D

 

Формула Abbadon не така й нісенітниця - наприклад , Соколов з Єщенко у формулу вклалися:rolleyes:

 

 

 

Мамки разны бывают

 

що то за мати , яка не переймається долею свого сина ?

 

Тут вище було хрестоматійне відео - з 5 по 6 хвилину - жидівської мами , правильної мами , яка переймається за сина , якого не справедливо образила наречена - дуже показова мама , але ж не попередила синочку-корзіночку , що зненацька виявилося , що не усі дівчата однаково корисні

 

 

Бачу , вірю - мама сина - жодна акторка так маму сина не зіграє .

 

А у тобі , Лєна , маму синів я не бачу й не відчуваю - в тебе гіноценричні мізки - так мислять або жінки без дітей , а бо з дітьми жіночої статі .

 

По чоловікам також добре видно - хто з них батько сина ( синів ) - Васабі , Самарінд е.т.с , а хто - доньок - Старпер , Sass , Крапкін + ну ви знаєте

 

 

 

 

А жизнь у каждого своя

 

і прожити її треба так , щоб потім - коли сидів на "хмаринці" - "облачку" ( по Абаддону ) не було соромно

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А у тобі , Лєна , маму синів я не бачу й не відчуваю - в тебе гіноценричні мізки - так мислять або жінки без дітей , а бо з дітьми жіночого полу .

 

:lol: психоаналітик з тебе ніякий

 

П.С. Я не Лєна ;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Та ладно, вы обое с наклонностями

А тема, кстати, да, не раскрыта

Как дети влияют на родителей

Мы, например, после рождения детей, быстро расстались с друзьями без оных, вот просто скучно было обоюдно, порой даже диковато от суждений:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

офіційний шлюб чесній дівчині не надає жодних додаткових прав , а от нечесній дівчині дає карт бланш

 

 

72740855_2281571535281002_5359431002798161920_o.jpg?_nc_cat=107&_nc_oc=AQn-Rni1D6J0QI1k6Rd5fLFJ4lVCTbeZZCbUxqp-OWLCYtA9myZyr7paIkL_1nZrEkU&_nc_ht=scontent.fiev2-1.fna&oh=0e60ce53d27d4c65e3e7fe2742914a95&oe=5E2F3EED

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как дети влияют на родителей

Мы, например, после рождения детей, быстро расстались с друзьями без оных, вот просто скучно было обоюдно, порой даже диковато от суждений:D

 

Друзья, приятели менялись на протяжении жизни и как раз с рождением детей совсем не связано. Скорее сами менялись, появлялись другие интересы и увлечения.

 

Единственное, на что действительно повлияли, у меня каждая беременность сопровождалась невероятной тягой к строительству нового жилья.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Виявляється , герой-коханець з праскою та пилкою - Олег Соколов назнімався в гоблінському контенті

 

 

Гоблін , у тому , що у його другана - Соколова , якому він допомагав "воювати" з Понасенко - з`їхала кукуха , звинувачує Євгена Понасенко.

 

Скажи мені , хто твій друг ?

Хоча , те , що Гоблін покидьок - було відомо й раніше .

 

 

 

А ось думка про реконструктора Олега Соколова очима жінки :

 

Содеянное профессором СПбГУ Олегом Соколовым потрясло, похоже, всех, кроме меня.

Это знакомство было вынужденным. Друг АГ – Марио Люраши приятельствовал с Жаном-Луи Гуро, а тот дружил с Соколовым, которого АГ однажды снимал в своем фильме, что позволило Соколову представляться другом Невзорова во Франции, в результате чего мы периодически оказывались в одной компании.

 

Уже тогда Соколов поражал меня глупостью и склонностью к примитивному садизму.

Не к людям. К лошадям. И я никак не могла понять, почему все вокруг не видят, что он просто не здоров.

Соколов истинно веровал в то, что является реинкарнацией, «вторым пришествием» Наполеона в этот мир. Вместе с мундиром и двууголкой.

И все вокруг было для “Сира” ничтожеством и «мясом». Он, действительно, досконально изучил биографию Наполеона и вел себя именно так, как вел бы себя, по его представлению, Наполеон.

Он – император, остальные – холопы, недостойные выносить его ночную вазу.

 

Всех удивляет, как ему позволяли преподавать в университете.

А никого не удивляет, что “реконструкторы” – взрослые мужики “всерьез”, но нисколько не рискуя своими пудовыми задницами, “взаправду” рвут рты, ломают спины и ноги живым лошадям, ради «поиграть» в Ватерлоо?

Никого не смущает, что эти забавы – «битвы дебилов» – оказываются самыми настоящими для сотен живых существ – лошадей?

Садизм, жестокость к животным, будь то хомячки, собаки, лошади или люди, она и есть жестокость.

И сортировать: «этих» можно окровавленными бросать на поле, а «вот эту» в речку – нельзя, на мой взгляд, странно.

Вообще, удивительно, как много шизофреников западает именно на образ Наполеона.

Соколов очень гневался, когда речь заходила о других – «фейковых» Бонапартах.

Что я могу сказать. Из всех ныне живущих Наполеонов, Соколов, и правда, самый «настоящий». Без сомнений. И в «дурке» ему просто обязаны будут повесить на палату “синюю галочку”.

 

Лидия Невзорова.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...