Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Херня...я буду смотреть в зеркало и радоваться жизни, своей....

У детей свой путь, они вообще не такие как я, гены конечно есть, но вариации другие

 

Добавлено через 9 минут

Что орлы делают, когда их птенцы подрастают - выбрасывают их из гнезда, причём выбрасывает как раз орлица, орёл подхватывает если не полетел, но до поры.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Херня...я буду смотреть в зеркало и радоваться жизни, своей....

У детей свой путь, они вообще не такие как я, гены конечно есть, но вариации другие

 

Добавлено через 9 минут

Что орлы делают, когда их птенцы подрастают - выбрасывают их из гнезда, причём выбрасывает как раз орлица, орёл подхватывает если не полетел, но до поры.

 

так донька Моніки вже полетіла ;) У 15 рочків ;)

 

не без мамчиної допомоги , я рахую ;)

 

і усе це , у той час , коли хтивий батько - березневий кіт , шпекає дівку , яка не на багато старша за його доньку ;)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мирослава Барчук

 

 

Тут українські медіа і Дмитро Разумков у парламенті з прідиханієм розповідають про смерть «єдиної жінки, яка очолювала президію Верховної Ради УРСР» Валентини Шевченко.

 

Валентина Шевченко -- одна з найбільш реакційних і жорстоких керівників радянської України. У неї була репутація залізного чобота щодо діячів культури, акторів, гнобителя усякого вільнодумства і дисидентства.

Колись на початку 80-х Валентина Шевченко під час розмови сказала Івану Миколайчуку: «Ви помиляєтесь, якщо думаєте, що ми не бачимо націоналістичних підтекстів «Вавилону ХХ» і всього вашого поетичного кіно. Буде відповідальність, запам’ятайте мої слова. Не довго лишилось».

 

Миколайчук приїхав до нас додому і розповів про цю розмову моїй мамі того дня, як вона повернулась з 4-годинного допиту в КГБ перед прем’єрою своєї моновистави «Маруся Чурай» у 1982 році. Звинувачення тоді стосувались організації «націоналістичного шабаша» і «неправильно розставлених акцентів у творі Ліни Костенко». Валентина Шевченко і в цій історії, і в інших, була одним з decision makers і одним із найвпливовіших «катків» радянського "бульдозера", який зачищав українську культуру. (Це довга історія, колись напишу про це окремо).

 

Примусове заганяння киян на першотравневий парад 1986 року, коли північний вітер дув з Прип’яті на Київ і максимально підняв радіаційний фон -- це також зокрема відповідальність Валентини Шевченко. Пізніше вона пояснювала, що «такою була вказівка з Москви».

 

UPD Пишуть мені у коментах, що саме В.Шевченко відмовилася (підписала відмову) у помилуванні Івана Гончарука, останнього, кого розстріляли за участь в УПА.

Пригадуєте історію про 62-річного пенсіонера, якого п’ять днів судили на Волині за звинуваченнями, за які він вже відсидів свій термін у концтаборі та розстріляли у 1989 році.

 

І ось я сьогодні пригадала ці слова до Миколайчука «не довго лишилось». Івану Миколайчуку лишалось жити кілька років. Він згорів від тяжкої хвороби у 1988. Фактично нікого з геніїв українського поетичного кіно нема. Валентина Шевченко помирає у 84 роки в елітній Феофанії і її вшановують українські медіа разом з парламентом. Містична історія.

84191199_2850491171681221_3870141540902895616_n.jpg.6834220676be90d13fc1a2b710544577.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Колега, заздримо мовчки

Або не заздримо взагалі

Підтримуйте образ, бо не стикується

:lol:

 

Добавлено через 2 минуты

"А вот галіма біжутерія", бінго, зрозуміло звідки жмот, то ви генетичний:D

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ні , вони тільки на збірну та іноді на єврокубки ходять по запрошенням ФБУ.

Внутрішньоукраїнські ігри їх мало цікавлять -

якщо не НБА чи Євроліга , то більше не дивляться , а самі грають - в студентськй лізі Києва - в минулому році у матчі за третє місце поступилися інфізу .

Спортом ми займаємося , ак аматори , та й те - не погано.

Займатися спортом як аматори та в результаті мати у ньому досить посередны результати - там команда КПІ перша :) Інфіз - 3! Сміх та й годі. Ті, що мають більше знань, грають у баскетбол краще, ніж ті, хто витратили стільки часу на спорт, що на навчання вже зовсім не залишилось :) І для таких результатів у баскетболі закинути навчання, не вивчити англійську? Якось я дуже розчарована у Вашому бізнес-плані для хлопців :(

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ви дещо помиляєтеся .

 

КПІ - лише другий - перший - два рочки поспіль - Університет Зв`язку .

 

 

 

КПІ - великий , навіть , дуже великий виш ( можливо - самий великий вищий учбовий заклад міста Києва ) , мої парубки грають за мікроскопічний у порівнянні з КПІ учбовий заклад - ледве набиралося гравців , щоб командою на майданчик вийти , та битися там 40 хвилин , майже без замін - награлися донесхочу....

А у Києві , наприклад , окрім інфізу , ще й військові ВНЗ є - з кількісттю навчаючихся там кремезних парубків - ноу проблем .

 

результати в аматорському спорті ?

 

Під результатами в аматорському спорті я розумію соціалізацію серед спортсменів у якості спортсмена , атлетичне треноване тіло , вміння правильно харчуватися та відсутність шкідливих звичок ... Усе це на замість професії , а на додачу до професї.

 

А ви що розумієте під успіхом у уматорському спорті ? Диплом за перше місце ? Папірець ? Може алюмінієву медальку ? :D

 

 

закинути англійську ? Закинути навчання ?

 

Звідки у вас така інформація ? Може я чогось не знаю ?

 

У вас такі претензії до моїх хлопців ,ніби хтось з них до вашої доньки сватається :D

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

та навіщо тепер вчитися , якщо з`явився новий лайфхак для користувачок соціальних мереж - вправна 19 річна екс-харків`янка продала свою незайманысть через інтернет аукціон за .... тадаам - 1 300 000 євро :fool:

 

як на мене - на 1 300 000 євро аж ніяк не тягне.

 

Та й у незайманість у 19 рочків з такою зухвалою пикою не вірю , хіба що у хірургічно відновлену.

 

але ж 1 300 000 євро - то 1 300 000 євро

 

supersolnishco.net/66480-ukrainka-katya-prodala-svoyu-devstvennost-za-13-mln-evro-na-aukczione-v-internete.html

1420787950_(42).jpg.18338328ae90ed124937155592d1d425.jpg

1769589745_images(25).jpg.4a73f7bc66137dde7cd4b6095fce7e13.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Під результатами в аматорському спорті я розумію соціалізацію серед спортсменів у якості спортсмена , атлетичне треноване тіло , вміння правильно харчуватися та відсутність шкідливих звичок ...

Ось і я так розумію аматорський спорт. Тобто він ніяк не може заважати дитині вчитись.

Усе це на замість професії , а на додачу до професї.

І яка професія планувалась з ЗНО на 145/146? Я вважала, що там інфіз - реабілітація дуже популярна та гарантує неабиякий достаток. А ні - технічний вуз.

Звідки у вас така інформація ? Може я чогось не знаю ?

За результатами ЗНО Ж-) Тож просто треш. Чи може там англійська на В2 хоча б?

У вас такі претензії до моїх хлопців ,ніби хтось з них до вашої доньки сватається :D

Ні. Слава Богу - ні. Моїм подобаються інші типажи. :rolleyes:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

з ЗНО на 145/146?

 

154 - 157 , а не 145-147

 

вам навіщо "красти" зайві десять балів?

 

Хоча , я не вбачаю проблеми й якщо б було 145-147 , чи 130-135 - справа то не у балах .

Це лише оцінка якості підготовки , та бажання учня навчатися на тому етапі навчання - потім трапляється різне - це ж хлопці . Одні втрачають мотивацію розвиватися , інші - навпаки , починають стрімко розвиватися лише коли виповнюється 21+ рік .

 

 

 

Нічого більше .

Світ - дещо складніший , ніж ви думаєте . Не усі розумні люди рвуть дупу заради оцінок.

 

краще мати рожеву пику та синій диплом , ніж навпаки .

 

Ввважаю , що IQ 170 - важливіший . Але й він - не завжди вирішальний - спитайте в обох президентів Бушів , або - в нашого преЗЕдента - блазня .

Добавлено через 2 минуты

За результатами ЗНО Ж-) Тож просто треш. Чи може там англійська на В2 хоча б?

 

надто далекі ви від народу:rolleyes:

 

англійська - то й зовсім - питання мотивації учня , дещиці грошей в батьків та якісного дресирування - особисто знаю досить тупих - феєрично бузмізких хлопців з дуже якісною англійською .

 

Наголошую - світ складніший , ніж вам здається .

 

Серед прикладів , які на поверхні :

 

Знаєте приклад "тупого мєнта" - опєра Гобліна-Пучкова , який навіть англійську не знав , коли почав займатися перекладами голівудської кінорпродукції на "російську народну" ? А от якісно дресировані перекладачі з червоними дипломами МГУ , виявилися , лекції з "російської народної" прогуляли :D

 

Г.Х.Андерсон так і не спромігся вивчити навіть рідну - данську мову , він так і не навчився писати без помилок . Однак усьому світові відомий лише один данський письменник . Знаєте його прізвище ?

 

Люк Бєссон , Віді Аллен , Квентін Тарантіно , Джеймс Кемерон , брати Коен - не мають кінематографічної освіти .

 

Вуді Аллена й зовсім ... вигнали з університету , де він вивчав кіно за ... тадам...за профнепридатність - він не спромігся скласти іспит з кінематографу :D

 

 

Кажу ж - бабів треба кийками гнати від виховательської роботи .

Бо баби ніколи не усвідомлять , що учень - то не сосуд , який треба заповнити по горлянку , учень - це смолоскип , який необхідно запалити.

 

Добавлено через 4 минуты

Ні. Слава Богу - ні. Моїм подобаються інші типажи. :rolleyes:

 

і слава Богу:rolleyes:

 

кожному - своє :rolleyes:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фи. Так низко обсуждать кого-то за глаза, зная, что он не ответит. А обсуждение чужих детей вообще выглядит недостойно. Тем более, если это исходит от женщины.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Фи. Так низко обсуждать кого-то за глаза, зная, что он не ответит. А обсуждение чужих детей вообще выглядит недостойно. Тем более, если это исходит от женщины.

 

ми не дітей обговорюємо , а сучасні шляхи розвитку сучасної дитини в сучасну успішну людину :rolleyes:

 

якби меньше агресії - то й добре буго б

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Студентка-іноземка за $ 4,3 тис. "замовила" колишнього чоловіка, його мали вбити за кордоном, - СБУ. ФОТОрепортаж

В Івано-Франківську співробітники Служби безпеки України запобігли замовленому вбивству громадянина однієї з країн Євросоюзу і затримали організатора злочину.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу СБУ.

 

Оперативники спецслужби отримали інформацію, що іноземка, яка навчається в одному з вишів обласного центру, підшукує виконавця для здійснення вбивства.

 

Правоохоронці встановили, що жінка планує "прибрати" свого колишнього чоловіка. Мотивом стало те, що після розлучення їхня спільна дитина залишилася з батьком, а саму жінку суд зобов`язав сплачувати аліменти. Життя колишнього чоловіка вона оцінила в 4,3 тисячі доларів США. При цьому вбивство мало бути скоєне за кордоном та виглядати як нещасний випадок, що забезпечило б їй алібі.

Правоохоронці затримали замовницю та "кілера" у момент передачі авансу - $500 поряд із будинком, де жінка винаймала квартиру.

650x431.jpg.47fe44c3a164cfcc4d9eb83c6fc9534d.jpg

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

сім`я помирає тому , що сім`я не вигидна державі - розділяй та володарюй

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

154 - 157 , а не 145-147

вам навіщо "красти" зайві десять балів?

Могла запамятовать. Уж извините. :beer:

Це лише оцінка якості підготовки , та бажання учня навчатися на тому етапі навчання - потім трапляється різне - це ж хлопці .

Ну, если мотивация заработать сумму контракта, поступив на бюджет, не мотивирует ... А это именно зарабатывание, желание рассчитывать на себя, а не на папу с мамой. Одни дети с такой установкой "я уже взрослый и должен не на родительские жить" сами приходят к окончанию школы. И по жизни они обычно вполне успешно находят себя. Другим родители должны это объяснить. (ИМХО)

Одні втрачають мотивацію розвиватися , інші - навпаки , починають стрімко розвиватися лише коли виповнюється 21+ рік .

Да. А некоторые и после 30 не начинають :)

Нічого більше .

Світ - дещо складніший , ніж ви думаєте . Не усі розумні люди рвуть дупу заради оцінок.

ЗНО - это не оценка. Это показатель уровня знаний полностью свободный от предвзятости учителей в школе. На 180 баллов нужны знания в пределах стандартной школьной программы. С учетом того, что ЗНО сдают по тем предметам, которые нужны для будущей специальности, то ... Исключение - творческие специальности, где предметы ЗНО выбраны по принципу "ну что-то надо придумать"

краще мати рожеву пику та синій диплом , ніж навпаки
.

И в школе и в вузах у нас не индивидуальное обучение. Посему напихана куча предметов, чтоб каждый мог выбрать те, что ему интересны, а на остальные забить :) Главное учить то, что понадобиться лично тебе. Просто оболтусы под этот постулат не учат ничего. :rolleyes:

англійська - то й зовсім - питання мотивації учня , дещиці грошей в батьків та якісного дресирування - особисто знаю досить тупих - феєрично бузмізких хлопців з дуже якісною англійською .

Английский - это вопрос родителей. Любого ребенка можно научить английскому, если не пожалеть на это времени и сил. Ну и денежек, конечно. Поэтому сильно удивлена, что у родителей, не жалевших для детей денег на крутые кроссовки, не нашлось денег на английский. Просто у языков есть специфика - чем старше, тем больше времени и сил надо потратить для получения того же результата.

Наголошую - світ складніший , ніж вам здається .

Серед прикладів , які на поверхні :

Конечно, конечно. Валяя дурака всегда можно добиться большего. :beer: Вот только почему-то большинству валяющих дурака это не удается. А знаете почему? Все эти люди не слабо пахали на свой успех. Они не учили то, что им не надо. Но они знали то, что им принесло успех. Посему, если ребенок учит не то, что считает важным школа - не беда. Хуже, когда он ничего не делает, чтобы чего-то добиться в жизни самому.

 

Бо баби ніколи не усвідомлять , що учень - то не сосуд , який треба заповнити по горлянку , учень - це смолоскип , який необхідно запалити.

Но Вам удалось "запалити"? Дети уже начали креативно чего-то добиваться сами?

 

Rs Уже рассказывала. У подружки (кстати, папу она выставила за дверь) сын забил на учебу и школу где-то в 10 классе вообще. Поставил себе целью добиться успеха в киберспорте. В 24 года уже маме машинку новую покупает. Только это не потому, что бросил учиться, а потому, что захотел добиться успеха и очень не слабо на него пахал. Если ребенок просто забил на учебу, то никакой машинки маме в 24 года не будет.:rolleyes:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

(о Тине Канделаки и Василии Уткине)

<…> Вот отсутствие симпатии к своей особе она объясняет только либо гейством, либо импотенцией. Причём, отметьте, да, там было сказано, что если мужчина в возрасте не женат, то это либо гей, либо импотент.

 

А. Невзоров. «Невзоровские среды», 09.10.2019.

 

Добавлено через 14 минут

 

Ну, если мотивация заработать сумму контракта, поступив на бюджет, не мотивирует ... А это именно зарабатывание, желание рассчитывать на себя, а не на папу с мамой. Одни дети с такой установкой "я уже взрослый и должен не на родительские жить" сами приходят к окончанию школы. И по жизни они обычно вполне успешно находят себя. Другим родители должны это объяснить. (ИМХО)

 

ви - баби , надто меркантильні , переважна більшість баб - тупі й жадібні

 

Да. А некоторые и после 30 не начинають :)

 

то його особиста справа - чоловік нікому нічого не винен

 

 

ЗНО - это не оценка. Это показатель уровня знаний полностью свободный от предвзятости учителей в школе. На 180 баллов нужны знания в пределах стандартной школьной программы. С учетом того, что ЗНО сдают по тем предметам, которые нужны для будущей специальности, то ... Исключение - творческие специальности, где предметы ЗНО выбраны по принципу "ну что-то надо придумать"

 

ЗНО достатньо скласти на 100 балів - якщо на контракт іти

 

 

И в школе и в вузах у нас не индивидуальное обучение. Посему напихана куча предметов, чтоб каждый мог выбрать те, что ему интересны, а на остальные забить :) Главное учить то, что понадобиться лично тебе. Просто оболтусы под этот постулат не учат ничего. :rolleyes:

 

а потім оболтуси влаштовуються у житті краще за заучок

 

Английский - это вопрос родителей. Любого ребенка можно научить английскому, если не пожалеть на это времени и сил. Ну и денежек, конечно. Поэтому сильно удивлена, что у родителей, не жалевших для детей денег на крутые кроссовки, не нашлось денег на английский. Просто у языков есть специфика - чем старше, тем больше времени и сил надо потратить для получения того же результата.

 

чому ви вигадали , що в нас погано з англійською мовою ?

 

Конечно, конечно. Валяя дурака всегда можно добиться большего. :beer: Вот только почему-то большинству валяющих дурака это не удается. А знаете почему? Все эти люди не слабо пахали на свой успех. Они не учили то, что им не надо. Но они знали то, что им принесло успех. Посему, если ребенок учит не то, что считает важным школа - не беда. Хуже, когда он ничего не делает, чтобы чего-то добиться в жизни самому.

 

от як ви за нас піклуєтеся - навіть їсти не можете :lol:

 

Но Вам удалось "запалити"? Дети уже начали креативно чего-то добиваться сами?

 

не так швидко

 

Rs Уже рассказывала. У подружки (кстати, папу она выставила за дверь) сын забил на учебу и школу где-то в 10 классе вообще. Поставил себе целью добиться успеха в киберспорте. В 24 года уже маме машинку новую покупает. Только это не потому, что бросил учиться, а потому, что захотел добиться успеха и очень не слабо на него пахал. Если ребенок просто забил на учебу, то никакой машинки маме в 24 года не будет.:rolleyes:

 

піднялася рука взяти оте авто ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗНО достатньо скласти на 100 балів - якщо на контракт іти

 

Якщо чесно, менше 150 балів це вже якесь дно...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо чесно, менше 150 балів це вже якесь дно...

 

 

Ганс Християн Андерсен усе життя писав з кричущими помилками - він , вам , як ? Дно ?

 

 

 

Дуже залежить від умов у яких виховувалася та навчалася дитина.

Далеко не усім дітям пощастило з освіченими батьками , далеко не усім дітям пощастило жити

у мегаполісах та навчатися у добрих вчителів .

 

Вважаю , що якби ми покладалися виключно на школу , то у кращому випадку мали б ~ +/- 120 середніх балів . Пересічна українська школа - то те ще лайно .

Наші "високі" бали ЗНО дуже здивували , навіть шокували шкільних вчителів - ну да , миж їм не звітували , що готуємося самостійно - окремо від школи. У молодшого у випускному класі навіть були панічні атаки - настількі йго у школі запугали ЗНО бнезмізкі пєдовагіні , не здатні допомогти у підготовці до ЗНО . Максимум , на що педовагіні здатні - виховати у хлопця комплекс меншовартості .

 

З.І.

 

Волочкова , як доказ того , що жіночі молодість та врода - товар , який псується , на відміну від чоловічої харизми.

1ypFyMdPVy4.jpg.2db99b85295d55256f36674da9c059e0.jpg

iT1GhleaiGM.jpg.67be35dc831321e76f1fb53195648b49.jpg

3Npyk9bZtbo.jpg.f8dacf4eb3375054c56738684814f8dc.jpg

6REqzWeDgXc.jpg.458e049e137e0b967a8e93f12be4c681.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ганс Християн Андерсен усе життя писав з кричущими помилками - він , вам , як ? Дно ?

 

 

 

Дуже залежить від умов у яких виховувалася та навчалася дитина.

Далеко не усім дітям пощастило з освіченими батьками , далеко не усім дітям пощастило жити

у мегаполісах та навчатися у добрих вчителів .

 

Вважаю , що якби ми покладалися виключно на школу , то у кращому випадку мали б ~ +/- 120 середніх балів . Пересічна українська школа - то те ще лайно .

Наші "високі" бали ЗНО дуже здивували , навіть шокували шкільних вчителів - ну да , миж їм не звітували , що готуємося самостійно - окремо від школи. У молодшого у випускному класі навіть були панічні атаки - настількі йго у школі запугали ЗНО бнезмізкі пєдовагіні , не здатні допомогти у підготовці до ЗНО . Максимум , на що педовагіні здатні - виховати у хлопця комплекс меншовартості .

 

 

Дурня якась. Все що я вивчив добре, знав і знаю - вивчив я сам. Винити поганих вчителів це так тупо, у Ганса Андерсена не було ні хороших ні поганих вчителів, у нього було БАЖАННЯ і Мета. Це головніше в сотню разів ніж самий найкращий вчитель.

 

Сварити ЗНО не потрібно, адже демонструє рівень знань шкільного бидла, хорошистів і зубрилок. Я не знаю як там у селах, чи можна "домовитись", а от у Києві все чесно і нейтрально, реальні показники.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дурня якась. Все що я вивчив добре, знав і знаю - вивчив я сам. Винити поганих вчителів це так тупо, у Ганса Андерсена не було ні хороших ні поганих вчителів, у нього було БАЖАННЯ і Мета. Це головніше в сотню разів ніж самий найкращий вчитель.

 

але Ганс Християн так й не спромігся б скласти ЗНО

 

Сварити ЗНО не потрібно, адже демонструє рівень знань шкільного бидла, хорошистів і зубрилок. Я не знаю як там у селах, чи можна "домовитись", а от у Києві все чесно і нейтрально, реальні показники.

 

А я й не сварю ЗНО - ЗНО - набагато об`эктивніші , ніж іспити - тому їх й ненавидять педовагіні , що їм платити нема за що .

 

Але , наголошую , що ЗНО віддзеркалює якість підготовки ( яка на 80 % залежить не від дитини , а від ресурсів батьків ) , а не здібності дитини .

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Але , наголошую , що ЗНО відзеркалює підготовку , а не здібності дитини .

 

Якщо "дитина" здібна, то вона адекватно розуміє, що добре здати ЗНО їй буде не лишнє(я не кажу життєвонеобхідне) і здібна "дитина" прикладе свої здібності і здасть ЗНО більш як 150балів.

 

Все інше - більше недолуга відмазка, чим адекватне пояснення.

 

p.s. Просто потрібно чесно визнати, що "наука" не легко дається, а є здібності в інших сферах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо "дитина" здібна, то вона адекватно розуміє, що добре здати ЗНО їй буде не лишнє(я не кажу життєвонеобхідне) і здібна "дитина" прикладе свої здібності і здасть ЗНО більш як 150балів.

 

Все інше - більше недолуга відмазка, чим адекватне пояснення.

 

а навіщо більше ?

 

все однаково платити за контракт - що із 100 балами - що із 170 балами - сума контракту від того не змінюється .

 

головне - не бали ЗНО , а здатність та бажання навчатися професії

 

Добавлено через 5 минут

Хроніки Мордора :

 

 

«Не то блюдо?»: россиянка зарезала супруга на глазах у гостей

 

 

В Архангельской области 52-летняя женщина зарезала своего супруга при гостях после того, как он раскритиковал приготовленное ею угощение. Как сообщается на сайте регионального следственного управления СКР, трагедия произошла вечером 2 февраля в городе Коряжме. Гости и хозяева дома расселись за столом и начали выпивать спиртные напитки. В какой-то момент мужчина сделал супруге замечание, сказав, что она приготовила «не то блюдо».

 

Между тем 3 февраля СМИ сообщили, что в Тверской области суд вынес приговор женщине, которую признали виновной в покушении на убийство мужа. По версии следствия, жители города Осташкова решили отпраздновать день рождения мужчины и вместе выпивали в вагончике, где тот работал охранником. Между ними началась ссора — женщина схватила нож и стал бить им мужа.

Позднее выяснилось, что она нанесла 13 ножевых ранений в шею, спину, грудь и живот, задев жизненно-важные органы. Женщина сама вызвала скорую, после чего спряталась в вагончике. Супруг выжил чудом — его спасли медики, которые вовремя прибыли на место происшествия.

Следователи выяснили, что за несколько месяцев до происшествия между супругами уже возникал конфликт, в ходе которого женщина ранила мужа ножом в шею. Обвиняемую осудили по статьям о покушении на убийство и причинении легкого вреда здоровью. Ее приговорили к 6,5 года в колонии общего режима с отсрочкой отбівания наказания .

 

В конце января 47-летний житель Бурятии погиб от рук сожительницы, которая в пылу ссоры также схватилась за нож. Следствие установило, что конфликт в семье произошел, когда супруги выпивали дома, в селе Старый Онохой. Подозреваемая ударила мужчину ножом в живот. Когда она увидела, что тот лежит на полу и истекает кровью, то начала паниковать. В этот момент в дом зашел ее сын, он и вызвал скорую помощь.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а навіщо більше ?

 

все однаково платити за контракт - що із 100 балами - що із 170 балами - сума контракту від того не змінюється .

 

 

Еге ж, а можна було як я, поступити на бюджет і не сидіти на шиї у батьків, і не йти заробляти "на навчання" на низькокваліфіковану і малооплачувану роботу :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Еге ж, а можна було як я, поступити на бюджет і не сидіти на шиї у батьків, і не йти заробляти "на навчання" на низькокваліфіковану і малооплачувану роботу :)

 

Що з нижчеприведеного вам профінансувало успішне складання ЗНО ? :

 

Розвиток ? Харчі ? Транспорт ? Одяг ? Розваги ? Дівчата ?

 

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за дурня? :D

Чому 99% шкільного бидла, які пальці вєєром ставили, нічого не досягли в житті, а то і не дожили до 30/40 років?

А, ну да, наполегливість, праця, навчання - то для лохів, а крутим пацанам "успєх" приходить по іншому. Ну, вперед :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що за дурня? :D

Чому 99% шкільного бидла, які пальці вєєром ставили, нічого не досягли в житті, а то і не дожили до 30/40 років?

А, ну да, наполегливість, праця, навчання - то для лохів, а крутим пацанам "успєх" приходить по іншому. Ну, вперед :)

 

ви так і не відповіли на запитаннячко :

 

Що з нижчеприведеного вам профінансувало успішне складання ЗНО ? :

 

Розвиток ? Харчі ? Транспорт ? Одяг ? Взуття ? Помешкання ? Розваги ? Дівчата ?

 

Високий бал ЗНО , навіть такий , який дозволяє вступ на бюджет ( але для зарахування на бюджет можна не дотягнути один-два бали ) , точно гарантує успіх у житті ? Чи це не точно ?:D

 

а ~ тисяча долларів на рік , яку тягне саме контракт - то піщинка у морі грошей , яке доводиться витратити на дитину , щоб з неї "вийшли люди" .

 

І ще одне питання - якщо усі такі розумні , як ви кажете , то хто ж тоді за ЗЕбілів та ригоАНАЛів голосує ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...