Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

Що з нижчеприведеного вам профінансувало успішне складання ЗНО ? :

 

Шановний, Ви плутаєте причину і наслідок. ЗНО - це наслідок, а причина цього наслідку - те(знання, наприклад) що у голові.

 

 

Розвиток ? Харчі ? Транспорт ? Одяг ? Взуття ? Помешкання ? Розваги ? Дівчата ?

 

Коли є причина, то цей список набагато доступніший.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановний, Ви плутаєте причину і наслідок. ЗНО - це наслідок, а причина цього наслідку - те(знання, наприклад) що у голові.

 

ЗНО - не показник знаннь , ЗНО - показник - чи мають батьки час та гроші , щоб витратити їх на підготовку дитини до складання ЗНО , чи не мають .

 

 

 

 

Коли є причина, то цей список набагато доступніший.

 

усі ці речі - і є причина .

І жодну з цих речей успішне складання ЗНО не вирішує.

 

з грошима усі ці речі доступні . Я наголошую - не доступніші , а - доступні . Без грошей , ці речі такі ж не доступні , як політ на Місяць , незалежно від балу ЗНО .

 

без грошей ти мертвий (с)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ЗНО - не показник знаннь , ЗНО - показник - чи мають батьки час та гроші , щоб витратити їх на підготовку дитини до складання ЗНО , чи не мають .

 

 

Повна нісенітниця.

Максимальні "гроші на ЗНО" - кілька сотень, щоб купити посібники і пройти пробне ЗНО.

Все, більше нічого крім бажання і світлої голови не потрібно, щоб здати не менше 150 балів.

 

Я просто знаю "хто" і "які" складають менше 150 і в мене цілком сформований світогляд стосовно даних людей.

Просто дивина, мабуть випадково саме в той прошарок попадає переважна більшість відвертої бидлоти і ледачих неуків/нероб.

 

Без образ.

 

p.s. я розумію, якщо орли забили на навчання, але не треба через це критикувати ЗНО і казати що воно "нічого не показує".

Показує, якраз дуже сильно. Єдиний реальний показник, рівень оцінювання на сьогодні.

Шкода, що диплом в універах вручають не після якогось СпецВищЗНО, було б взагалі круто!!! :)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Повна нісенітниця.

Максимальні "гроші на ЗНО" - кілька сотень, щоб купити посібники і пройти пробне ЗНО.

посібники зараз безкоштовні - онлайн

 

пробне зно - платне , так

 

Все, більше нічого крім бажання і світлої голови не потрібно, щоб здати не менше 150 балів.

 

ніхто у школі не вчить дітей як підготуватися - уся справа на батьках

 

 

Я просто знаю "хто" і "які" складають менше 150 і в мене цілком сформований світогляд стосовно даних людей.

Просто дивина, мабуть випадково саме в той прошарок попадає переважна більшість відвертої бидлоти і ледачих неуків/нероб.

 

Без образ.

 

Та які там образи ?

 

для якісної підготовки англійської - а саме аудіювання - необхідний хороший викладач

 

усе інше готували вдома з татом-мамою - і не тому , що гроші на репетиторів зажали , а тому , що гідних репетиторів з графіком , який би влаштовував нас та їх , не знайшлося - вони усі не тільки "на вагу золота" - вони дуже зайняті , у коронах ходять , немов , без них підготуватися неможливо

 

 

p.s. я розумію, якщо орли забили на навчання, але не треба через це критикувати ЗНО і казати що воно "нічого не показує".

 

Окрім англійської , орлів по предметам до ЗНО готували разом з дружиною - тому можу свідчити - ніхто ні на що не забивав . Дітей у школі тупо не навчили якісно працювати з учбовими матеріалами - вчити довелося їх майже з нуля ( і славаБогу - легше навчити з нуля , ніж перенавчати ).

І саме тому можу впевненно стверджувати , що школа до гідного складання ЗНО не має жодного відношення .

Що й підтвердили бали ЗНО інших учнів - батьки яких довірили підготовку своїх дітлахів школі.

 

Можна було б й на вищий бал півдготуватися , але така мета не ставилася - і так на підготовку до ЗНО кроїли час вдома - замість того , щоб робити домашні завдання , чим викликали скажене непрйняття шкільних педовагінь .

 

Показує, якраз дуже сильно. Єдиний реальний показник, рівень оцінювання на сьогодні.

 

ще раз кажу - якби не якісний репетитор ( якого знайшли десь з сьомої спроби - після шести невдалих спроб) + обоє батьків з вищею освітою ( півтори технічних та дві гуманітарні ) , дзуськи б хлопці склали ЗНО на 150+

 

репетитори з англійської - то окрема сумна їсторія

 

Школа - у тому - поганий помічник .

Потім директорка школи так і сказала :

 

а що ж ви хочете - усе ж сім`ї іде ...

 

Так навіщо тоді туди 11 років щодня ходити , якщо так чи інакше усе за рахунок сім`ї? Щоб битися щоденно ?

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

піднялася рука взяти оте авто ?

:lol: А в чем проблема, если сын решил сделать подарок маме, которая его вырастила без альфонса папы настоящим мужчиной? Думаете, что он себе не купил? :rolleyes: Это проблема только у тех, кто мальчика вырастил иждивенцем, которому все должны. Ж-)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ви - баби , надто меркантильні , переважна більшість баб - тупі й жадібні

:D Не хотят мужиков содержать? Все, кого вы здесь в пример приводили, как успешных мужчин, финансово состоятельны. Вы сами этот пункт в обязательное трио высокорангового самца включили. :rolleyes:

ЗНО достатньо скласти на 100 балів - якщо на контракт іти

А как потом учиться на том контракте с такими баллами? Они же не просто так маленькие, а из-за отсутствия знаний от слова вообще. Смысл в институте штаны протирать, если знания, которые он дает, не нужны в жизни? Может у детей таланты в другой области, где они взлетят? А вместо того, чтоб их развивать, мальчики вынуждены тратить время на катание девочек в папиной машине, заправленной на папины деньги. :rolleyes:

а потім оболтуси влаштовуються у житті краще за заучок

За заучек, которые учат все подряд бо так сказали, да. Но значительно хуже (в среднем), чем те, кто дурака не валяли. Бывают исключения, но очень редко :). Не надо только вспоминать творческие личности - те знания, что им нужны, нигде не преподают.

чому ви вигадали , що в нас погано з англійською мовою ?

Ошибаюсь? :rolleyes: В2 есть?

от як ви за нас піклуєтеся - навіть їсти не можете :lol:

С чего решили? Мы же обсуждаем подходы, а не конкретные личности. :beer: Посему ни аппетит ни сон мне терять нечего. :D

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol: А в чем проблема, если сын решил сделать подарок маме, которая его вырастила без альфонса папы настоящим мужчиной? Думаете, что он себе не купил? :rolleyes: Это проблема только у тех, кто мальчика вырастил иждивенцем, которому все должны. Ж-)

 

"справжній чоловік" - то маніпулятивний штамп Ж-)

 

купити собі авто - то не здобуток

 

Добавлено через 7 минут

В2 есть?

 

все , що нижче b 2 - це точно погано ?

 

Intermediate - не годиться ?

 

Галя ну дуже балувана - Галя ну дуже далека від народу , який голсує за ЗЕкоманду , Жоппоблок та тимошончиху:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

посібники зараз безкоштовні - онлайн

пробне зно - платне , так

Ага. Гривен 150 помнится.:rolleyes:

ніхто у школі не вчить дітей як підготуватися - уся справа на батьках

А чего там учить, как подготовиться? Учишь предмет - тренеруешься онлайн. Не фокус как бы. :rolleyes:

для якісної підготовки англійської - а саме аудіювання - необхідний хороший викладач

А в чем проблема-то? Да, английский сам не выучишь. В школе тоже отстойное преподавание (хотя есть исключения) Но курсы и репетиторы по скайпу всегда готовы помочь :D

усе інше готували вдома з татом-мамою - і не тому , що гроші на репетиторів зажали , а тому , що гідних репетиторів з графіком , який би влаштовував нас та їх , не знайшлося - вони усі не тільки "на вагу золота" - вони дуже зайняті , у коронах ходять , немов , без них підготуватися неможливо

Да ладно. Если учиться, то можно и без репетитора и без папы с мамой подготовиться. Проверено на собственных детях. У старшей было 8 занятий с репетитором украинского. После чего она обломалась ездить. У средней занятий 15 по скайпу. Физику, математику, английский к ЗНО без репетиторов (и без мамы с папой) готовили - эти предметы для будущей учебы нужны были. Английский, естественно, не в школе учили : сначала на курсах, потом с репетитором по скайпу, когда графики курсов перестали подходить. Так что я не понимаю, а в чем проблема-то?

Окрім англійської , орлів по предметам до ЗНО готували разом з дружиною - тому можу свідчити - ніхто ні на що не забивав . Дітей у школі тупо не навчили якісно працювати з учбовими матеріалами - вчити довелося їх майже з нуля ( і славаБогу - легше навчити з нуля , ніж перенавчати ).

Вот согласна. Потому или учительницу/школу надо выбирать очень серьезно. Или самим впрягаться сразу, а не в 10-11 классах.

І саме тому можу впевненно стверджувати , що школа до гідного складання ЗНО не має жодного відношення .

Ваша школа. Ту, которую Вы сами выбрали для своих детей. Наша школа тоже к ЗНО не готовила, но те, кто учился, а не дурака валял, прекрасно сами справились с подготовкой :rolleyes:

Можна було б й на вищий бал півдготуватися , але така мета не ставилася - і так на підготовку до ЗНО кроїли час вдома - замість того , щоб робити домашні завдання , чим викликали скажене непрйняття шкільних педовагінь .

Ну и что? Значение аттестата сведено к 0.

Так навіщо тоді туди 11 років щодня ходити , якщо так чи інакше усе за рахунок сім`ї? Щоб битися щоденно ?

Да можно было забрать детей из школы и не мучиться - экстернат давно разрешен всем желающим. Чего не забрали-то? :unknown: Мне реально интересно. Я давно поняла, чтоб переплюнуть опытных высококвалифицированных педагогов, мне надо потратить столько же лет, сколько они. А с учетом, что они опыта набирались в рабочее время, а мне пришлось бы в свободное, то ... к правнукам Ж-) Потому очень серьезно подходила к выбору школы и учителей по профильным предметам и в результате полностью довольна результатом их работы. Вы же не идете к первому попавшемуся врачу лечится? Так и с учителями.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Потому очень серьезно подходила к выбору школы и учителей по профильным предметам и в результате полностью довольна результатом их работы. Вы же не идете к первому попавшемуся врачу лечится? Так и с учителями.

 

я не знаю , як там у вас , у нас у "так званих хороших" школах у учнях , як у смітті риються .

 

Так і казали :

 

а що ж ви хотіли ? Це ж ми вирішуэмо - хто буде професором , а хто - сміття прибиратиме :fool:

 

Ми чотири школи змінили - усюди +/- той самий ідіотизм .

В "так званих хороших" школах , лише навантаження ( дурні , безглузді ) вище , а педовагіні - такі й самі методично малограмотні совдепівські гестапівки з однією ізвивиню.

 

Не від хорошого життя й не заради економії змушені були брати процес підготовки до ЗНО у власні руки .

Результати інших учнів класів довели , що ті , хто того не зробив - потім пошкодував .

 

Хоча зараз , за якоюсь хитрою схемою , деякі ВНЗ , охоче беруть до навчання на контракт навіть тих , хто ЗНО успішно не склав - не вистачає абітурієнтів

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

все , що нижче b 2 - це точно погано ?

Моя старшая, когда на 3 курсе стала интересоваться вакансиями, выяснила, что интересные предложения хотят С1. Благо В2 уже был и добить до С1 не представлялось проблемой.

Intermediate - не годиться ?

А он хоть есть реально? Это школьные 12, если не спецшкола. И 170+ на ЗНО. Тесты сдавали?

 

Добавлено через 2 минуты

купити собі авто - то не здобуток

А здобуток - ездить на родительском авто, заправленном за родительские деньги, одеваться и кушать за родительские деньги и беречь здоровье, не напрягаясь ни работой ни учебой? :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моя старшая, когда на 3 курсе стала интересоваться вакансиями, выяснила, что интересные предложения хотят С1. Благо В2 уже был и добить до С1 не представлялось проблемой.

 

в них дещо інші вимоги до англійської

 

А он хоть есть реально? Это школьные 12, если не спецшкола. И 170+ на ЗНО. Тесты сдавали?

 

самому цікаво стало - який точний рівень по тестам.

 

для початку завтра зателефоную - поцікавлюся точним рівнем здобутків у репетититора та до якого найближчого рівня можна рівень покращити

 

 

 

А здобуток - ездить на родительском авто, заправленном за родительские деньги, одеваться и кушать за родительские деньги и беречь здоровье, не напрягаясь ни работой ни учебой? :rolleyes:

 

вважаю , що 18 - 20 рочків - то ще рано для якихось видатних здобутків

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не знаю , як там у вас , у нас у "так званих хороших" школах у учнях , як у смітті риються .

Так в хороших школах хорошие ученики в цене. Тех, кто дурака валяет, ценить-то за что?

а що ж ви хотіли ? Це ж ми вирішуэмо - хто буде професором , а хто - сміття прибиратиме :fool:

То есть одних учат, а других полы мыть отправляют? :lol:

Не від хорошого життя й не заради економії змушені були брати процес підготовки до ЗНО у власні руки .
Так чего не забрали детей из школы и не взяли хотя бы в 5 классе процесс в свои руки, если так все плохо и виноваты в этом исключительно учителя?

Результати інших учнів класів довели , що ті , хто того не зробив - потім пошкодував .

Ну да. Если ребенка не удалось правильно мотивировать. Если ребенок знает, что мама с папой заплатят за контракт, то чего ему напрягаться и самому учиться? Проще же дурака валять :) Ни один учитель в голову немотивированному ученику ничего не впихнет.

Хоча зараз , за якоюсь хитрою схемою , деякі ВНЗ , охоче беруть до навчання на контракт навіть тих , хто ЗНО успішно не склав - не вистачає абітурієнтів

Знаете, в Сумах есть вуз (не помню название). Так там в вакансиях работодатели пишут "с высшим образованием кроме ..." :D Никуда в приличное место (диплом которого ценится) не берут без ЗНО. А так даже знаменитый Оксфорд берет всех подряд - плати и делай что хочешь :D Такие оболтусы его позаканчивали ... :lol: Кстати, им это никак в жизни не помогло, бо не в коня корм. Никого же не волнует, что за знания может получить студент, не способный освоить школьную математику хотя бы на 185+ баллов. Платите Ваши денюжки ...

 

Добавлено через 26 минут

в них дещо інші вимоги до англійської

У кого? У тех, кто готов выпускнику бакалаврата платить штуку баксов? Если не хотеть многого, то и без английского можно работу найти. Но уже на другую зарплату.

самому цікаво стало - який точний рівень по тестам.

для початку завтра зателефоную - поцікавлюся точним рівнем здобутків у репетититора та до якого найближчого рівня можна рівень покращити

Мой Вам личный совет : сперва поинтересуйтесь, какой тест сдавал сам репетитор и сколько баллов получил. А потом просите его оценить уровень знаний детей. Если ЗНО английское не сдавали, то посадите детей онлайн пройти пару вариантов и подсчитайте средний балл (открытое задание не оцените, но можно считать, что они получили половину баллов за него) . Можно еще отправить детей в Бритиш кансел (курсы в Киеве). Там их бесплатно протестируют и скажут +/- уровень. Я просто в курсе сколько стоит квалифицированный репетитор английского, имеющий представление о современных методах преподавания. :( Имела личный опыт, когда дочка год занималась и мне репетитор рассказывала, какая моя дочка молодец. А потом я повела ее на тестирование и выяснила, что она ничего! за год не выучила. :(

вважаю , що 18 - 20 рочків - то ще рано для якихось видатних здобутків

Да зачем видатних. Хоть каких-то. 20 лет - 4 курс? Уже первую работу по специальности пора искать. Без опыта работы работодатели предпочитают студентов-соискателей. Считают вполне резонно, что, если не работал студентом, то ленивый, инфантильный и не амбициозный. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Знаете, в Сумах есть вуз (не помню название). Так там в вакансиях работодатели пишут "с высшим образованием кроме ..." :D
Сумский национальный аграрный университет (СНАУ)
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сумский национальный аграрный университет (СНАУ)

 

Тю , а я знаю , що ветеринарів з дніпровського агроуніверситету охоче запрошують на ферми до Данії , Німетчини , Нідерландів .

 

Окрім тестів на фахову підготовку , умова - беруть лише шлюбні подружжя:D

 

Є такі пари , які звертають одне на одне увагу - паруються та одружуються , саме щоб поїхати у "цівілізований світ" худобі хвости крутити :D

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

 

 

 

І ще одне питання - якщо усі такі розумні , як ви кажете , то хто ж тоді за ЗЕбілів та ригоАНАЛів голосує ?

 

Бездомный, ты ж сам "голосував" за ригоанала Януковича :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Бездомный, ты ж сам "голосував" за ригоанала Януковича :lol:

 

у першому турі я голосував за Ющенка , у другому - проти газпромовської принцеси .

 

я й зараз вважаю , що якщо б тоді перемогла ота паскудна баба , Україна вже зараз була б окупована по Збруч

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я й зараз вважаю , що якщо б перемогла ота паскудна баба , Україна вже зараз була б окупована по Збруч

 

Лише через свою жадібність яник не злив країну під нуль, а от тимошонка продала б все за 30 шекелів.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Speaking - b 2

Listening - b 2

Reading - b 1

Writing - b -1

 

не вважаю , що це - погано .

 

ви тут налякали мене .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лєна , гугли значення слова "сарказм"

 

Между сарказмом и твоими оправданиями нет никакой связи. Странный ты человек. Неужели для ощущения гордости за своих детей, тебе необходимо стороннее мнение?

 

Побуду тут Леной, если у кого памяти нет.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Speaking - b 2

Listening - b 2

Reading - b 1

Writing - b -1

не вважаю , що це - погано .

ви тут налякали мене .

Ну супер. А чего тогда ЗНО анг не сдавали? Там реально было бы 185 минимум, а то и 190+. Его охотно принимают в качестве второго сертификата почти все вузы. :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

усе ми сдавали .

 

потім англійську 1,5 - 2,5 рочки прокачували у університетського викладача + спілкування з носіями + рок та реп пісні англійською + кіно - та мультсеріали англійською

 

вам , з вашим С 1 розповідати , як це робиться ?

 

Хлопці дорослішають набагато повільніше , ніж дівчата .

Це - нормально . Не нормально , коли цього не розуміють.

xA0duC8pikI.jpg.998345c32a16d662b74bc9f06e0f28d1.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...