Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

і ви ще досі там?:shock:

 

так , зробив дурню - радянська інерція мислення далася взнаки ,

але для майбутнього покоління висновки зробив : ніякого РАГСу - дулю , а не РАГС

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

радянська інерція мислення далася взнаки

как ви змучилися, видно...Співчуваю. Їжачки кололися, та продовжували гризти кактуса...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

как ви змучилися, видно...Співчуваю. Їжачки кололися, та продовжували гризти кактуса...

 

вітсутність гідних аргументів "pro" , намагаємося компенсувати сарказмом :hlop:

так і занотуємо:lol::lol:

 

Який шлюб ?

 

Закони - античоловічі . Дискримінаційні стосовно чоловіків .

На цьому - крапка .

2FZSHfMgy9U.thumb.jpg.eccd372b209d21a6696eef4384953f6c.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Закони - античоловічі . Дискримінаційні стосовно чоловіків .

причем сарказм? не понимаю, ради чего так некоторые мужчины мучаются. Недвижимость делить не хочется? или готовить и стирать самому?

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я оце тільки одне не розумію, роки патріархату а закони анти чоловічи стосовно браку... Як так?

 

Добавлено через 1 минуту

причем сарказм? не понимаю, ради чего так некоторые мужчины мучаются. Недвижимость делить не хочется? или готовить и стирать самому?

 

Чего там делить? Отдай все...

Готовить и стирать, во первых самому оно в разы меньше, а потом есть дивайсы, домоработницы и просто МАМА:lol:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

так , зробив дурню - радянська інерція мислення далася взнаки

 

Неужели жена так достает? А зачем тогда терпишь столько лет? Если из-за детей, то они уже выросли, смысл жить с таким вот монстром дальше?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

причем сарказм? не понимаю, ради чего так некоторые мужчины мучаются. Недвижимость делить не хочется? или готовить и стирать самому?

 

недвижимость сразу на тещу нужно как минимум оформлять. а готовить и стирать это надуманно. стирает давно стиралка, а готовить это для бездельников. утром и вечером бутер с чаем, а днем общепит даст разнообразие как очень мало какая жена дома...

  • Лайк 6
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

смысл жить с таким вот монстром дальше?

мне кажется, это все-таки любовь, но товарищ Бездомный даже самому себе в этом боится признаться. Это ж зависимость какая. Тсс...

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

— На твоей планете, — сказал Маленький принц, — люди выращивают в одном саду пять тысяч роз… и не находят того, что ищут…

— Не находят, — согласился я.

— А ведь то, чего они ищут, можно найти в одной-единственной розе…

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неужели жена так достает? А зачем тогда терпишь столько лет? Если из-за детей, то они уже выросли, смысл жить с таким вот монстром дальше?

 

мне кажется, это все-таки любовь, но товарищ Бездомный даже самому себе в этом боится признаться. Это ж зависимость какая. Тсс...

 

я завжди роздивляюся ЗАГАЛЬНІ питання , які стосуються ЗАГАЛУ , тобто - геть УСІХ випадків . :unknown:

А бабИ весь час - незкінченно , замість довести аргумента "pro" ( яких просто немає) намагаються перевести стрілки на мою ОСОБИСТІСТЬ , хоч це й заборонено правилами форуму .:unknown:

 

Ну як з тами можно щось обговорювати ..... ? :unknown:

Взагалі - як з такими можна жити поряд ? :unknown:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я завжди роздивляюся ЗАГАЛЬНІ питання , які стосуються ЗАГАЛУ , тобто - геть УСІХ випадків . :unknown:

А бабИ весь час - незкінченно , замість довести аргумента "pro" ( яких просто немає) намагаються перевести стрілки на мою ОСОБИСТІСТЬ

"Great minds discuss ideas, average minds discuss events, small minds discuss people." (с)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

— На твоей планете, — сказал Маленький принц, — люди выращивают в одном саду пять тысяч роз… и не находят того, что ищут…

— Не находят, — согласился я.

— А ведь то, чего они ищут, можно найти в одной-единственной розе…

 

Пан Антуан не жив з дружиною - сальвадорською письменницею - на момент укладання шлюбу - двічі удовою , з якою змушений був одружитися за принципом Вакарчука молодшого - лишень "для людей" - щоб не задавали "соромних" питаннь - а чому ти ще й досі не одружений ?:unknown:

 

Шляхетний - граф , заможний , льотчик ( романтична професія з ореолом героїзму ) , успішний - всесвітньо відомий письменник , кавалер ордену почесного легіону ...

 

І жодної згадки про дорослих бабів поряд з таким "ласим шматочком".:unknown:

 

 

А згадувати cтатеві уподобання видатного письменника - біографам соромно -

pas comme il faut.:unknown:

 

Викреслити - не можна , згадувати - іспанський сором :pozor:

 

лише у біографії дружини - бездітної багатократної удови мільонерши біографи натякають на її незкінченних коханців та невпорядковані статеві зв`язки пана Антуана .

 

так що , посилатися на пана Антуна , як на авторитета у цьому питинні -

pas comme il faut:unknown:

 

Точніше - дамам не сподобається пан Антуан , як модель поводження чоловіка у стосунках .

256421113_800px-Little_Princes_Rose.thumb.jpg.272f76005e374177dbaa88302dd69f65.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А бабИ весь час - незкінченно , замість довести аргумента "pro"

вы тоже себе противоречите. Брак - зло, но вы там почему-то находитесь и убеждаете других как там страшно и плохо. Если нахожусь там, не кричу на всех поворотах, какое это зло. Во всем уважаю последовательность. "Бабы" в вашем окружении. В моем исключительно мужчины и женщины

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

вы тоже себе противоречите. Брак - зло, но вы там почему-то находитесь и убеждаете других как там страшно и плохо. Если нахожусь там, не кричу на всех поворотах, какое это зло. Во всем уважаю последовательность. "Бабы" в вашем окружении. В моем исключительно мужчины и женщины

 

Я пропоную виключити особисті - приватні випадки , як такі , які не варті обговорення , та розглядати "шлюб" - як суспільно - юридичне явище

 

 

Ви ж весь час збиваєтеся на особистості . Це заборонено правилами форуму .

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если нахожусь там, не кричу на всех поворотах, какое это зло.
Т.е. согласно этой типично женской логике, находящиеся в заключении не должны даже заикаться о том, что тюрьма - это нехорошо? :)
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Т.е. согласно этой типично женской логике, находящиеся в заключении не должны даже заикаться о том, что тюрьма - это нехорошо? :)

 

ще один аргумент за те , що бабів можливо використовувати лише на умовах аутсорсингу - ніякого зарахування у штат..

 

 

Або - нескінчений випробувальний термін .

 

щось не так ?

копняка під сраку - наступна !!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Де я писав за авторитет? Де я переходив на особистості? Я процитував лише те, що процитував. З чим я повністю згоден. Хто не може бачити серцем, той нічого не зможе побачити очима...
  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

бабів можливо використовувати лише на умовах аутсорсингу - ніякого зарахування у штат..

я бы вам дала отдохнуть в бане за ненавистнические изречения в адрес женщин. Жаль вас.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

собирайте коалицию, голосование, думаю многие вас поддержат

а мы посмотрим на демократию форумскую

бездомный ещё раз скажет насколько законы не справедливы по гендеру

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне его (Бездомного) искренне жаль. Наверное очень тяжело прожить жизнь таким ежиком, никому не доверять, бояться проявлять чувства, не знать чувств любви и влюбленности...

Его и так жизнь жестоко наказала, а еще мы тут нападаем периодически. Я против бана, психолога бы ему толкового.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А мне его (Бездомного) искренне жаль. Наверное очень тяжело прожить жизнь таким ежиком, никому не доверять, бояться проявлять чувства, не знать чувств любви и влюбленности...

Его и так жизнь жестоко наказала, а еще мы тут нападаем периодически. Я против бана, психолога бы ему толкового.

 

:lol::lol::lol::lol:

 

співчуваю твоїм хлопцям каратистам

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

наши люди

я,заметьте не сказал что за бан, я тоже против

но демократия она не учитывает личности и диагнозы

мы ж тут не переходим на личности

поэтому и жалость не уместна моё ИМХО

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Думала над вопросом заключения брака. Для меня этот момент не принципиален, семья не заключается постановкой штампиков, это нечто большее, не поддающееся объяснению никакими законами.

Супруг, самый родной, самый близкий человек в жизни. Никто, даже родители, не понимают и не знают тебя лучше него. Некая невидимая связь присутствует в семье всегда, понимание происходит часто без слов и это приятное родное притяжение, когда рядышком чувствуешь себя уютно

 

Добавлено через 2 минуты

поэтому и жалость не уместна моё ИМХО

 

Та поняла я ))

Это мой недостаток )

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Товарищ Бездомный пеняет на правила форума. Так они предупреждают, что высказывания в уничижительной форме также запрещаются. Распущенность в словах должна быть наказана. Я против банов, но имею право сказать, что подобные высказывания мне неприятны и мешают мне как полноправному пользователю форума присутствовать здесь. Здесь нет "баб", "тюрем" и "мужиков".
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...