Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

скільки не спілкувався з "проповідниками" різних конфесій - кожен святе писання трактує на свій смак та розсуд.

не чеши.

с кем ты там общался про "святе писання".

:pozor:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

:lol:

"я так вижу"

нуну.

там не было никакой "сварки". ее увидеть там невозможно так как в тексте нет.

по тексту - сначала суламифь как наложница умирающего давида,затем конфликт с самопровозглашением адонии себя царем,затем поворот на 180 градусов и воцарение соломона.суламифь не упоминается вообще.

потом просьба адонии к вирсавии,чтобы та похлопотала перед соломоном о разрешении на брак адонии с суламифью и гнев соломона совершенно о ином.

цитата -

«Отчего это ты просишь для Адонии Авишагу из Шунема? – отвечал царь Соломон матери. – Попроси уж тогда для него и царство, ведь он брат мой и старше меня, с ним и священник Эвьятар, и Йоав, сын Церуи!»

23 И поклялся царь Соломон ГОСПОДОМ: «Пусть так-то и эдак поступит со мной Бог и добавит к тому еще, если Адония не поплатится жизнью за эти слова!

24 Жив ГОСПОДЬ, Который укрепил меня и, возведя на престол отца моего Давида, утвердил мой род по Своему обещанию, – сегодня Адония умрет».

25 Царь Соломон послал Бенаю, сына Ехояды, и тот убил его.

3-я Царств 2 глава/

 

мда. имеющий глаза ,да видит.

 

тобто з приведеного тобою тексту - сварка - за вареник .

 

Адонія просив ВАРЕНИК , і ніякого престолу не просив.:unknown:

Вбив брата за вареник :unknown:

Невдобно вийшло - довелося казати , що вбив превентивно - щоб той на трон не зазіхав .:unknown:

Але ж брат зазіхав лише на вареник :unknown:

 

 

Там ще прикол навколо Соломона та вареника його матінки Вірсавії .

 

 

 

 

Вірсвія була у законному шлюбі з полководцем Давіда - Урією Хеттеянином , але Давід ( я кого за царським статусом був гарем ) побачив дружину свого полководця , та заради вареника його дружини , фактично вбив свого полководця - Урію.:unknown:

 

Согласно Библии, Вирсавия была женщиной редкой красоты. Царь Давид, прогуливаясь на крыше своего дворца, увидел внизу купающуюся Вирсавию. Её муж, Урия Хеттеянин, находился в то время вдали от дома, на службе в армии Давида. Вирсавия не пыталась соблазнить царя, о чём свидетельствует библейский текст.

Давид соблазнился красотой Вирсавии и приказал, чтобы её доставили во дворец. В результате их отношений она забеременела. Позже Давид написал командиру армии Урии письмо, в котором приказал поставить Урию там, где будет «самое сильное сражение, и отступите от него, чтоб он был поражен и умер» (2Цар. 11:15). Действительно, так и произошло, и Давид впоследствии женился на Вирсавии. Их первый ребёнок прожил всего несколько дней. Давид позже раскаивался в содеянном. 50-й псалом написан Давидом, когда он каялся в том, что убил благочестивого мужа Урию Хеттеянина и овладел его женою Вирсавиею.

 

Отакі святі раби вареника:unknown:

 

 

У нас

 

Святую Біблію читає

 

Святий чернець і научає,

 

Що цар якийсь-то свині пас

 

Та дружню жінку взяв до себе,

 

А друга вбив. Тепер на небі.

 

От бачите, які у нас

 

Сидять на небі!

(с)

90d1c197c9ff36e00596f2382404809cac8e522c-n3.thumb.jpg.48cf92c2d5cc85562d3d093f28128c0b.jpg

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропагандисты все на один лад

какой бы темы не касалось.

эти разговоры со стенкой я уже проходил не раз,и не два.

всегда одно и тоже,сталкиваешься с упоротым,который - "ничего не вижу,ничего не слышу" ,кроме своей пропаганды.

ну что же.

такова реальность.

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

пропагандисты все на один лад

какой бы темы не касалось.

эти разговоры со стенкой я уже проходил не раз,и не два.

всегда одно и тоже,сталкиваешься с упоротым,который - "ничего не вижу,ничего не слышу" ,кроме своей пропаганды.

ну что же.

такова реальность.

 

Старший сын Давида Амнон изнасиловал свою единокровную сестру Фамарь (англ.)русск. (2Цар. 13:14). Давид расстроился, но не стал наказывать своего сына.

 

Sagrada familia ?:pozor::pozor::unknown::unknown::unknown:

 

Що в такій сім'ї не міг брат вбити брата за вареник ?

Та легко !

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А на фига лев напрягается и дерётся с остальными львами?
А чтобы захватить лучшую территорию,.

Это ж в представлении у некоторых будет означать, что таким образом территория тихо выбирает, кто в этом больше преуспел.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А чтобы захватить лучшую территорию,.

Это ж в представлении у некоторых будет означать, что таким образом территория тихо выбирает, кто в этом больше преуспел.

 

Лучшая территория в животном мире - это еда и размножиться. И далеко не все животные живут социально. Но во всем животном мире самки за сезон практически все имеют контакт для размножиться, а самцы многие не имеют контакта вообще, а самые успешные множественные.

 

Я вообще считаю, что человек - то животное оф кос, но уже давно включил и другие механизмы, которые у животных не наблюдаются. Например, животные не откажутся от размножения при любой удобной возможности, а человеки часто решают сами надо ли им.

А ещё человеки перебирают партнерами и уже давно не по репродуктивным функциям.

Но это ж вы полезли в все как у животных.

 

А вообще, это все ещё у Дарвина расписано, учите матчасть

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучшая территория в животном мире - это еда и размножиться. .

 

тобто - паразитувати з території - шпекати самиць , та жерти кращі шматки , зі здобичі , яку вполювали рабині самиці .Самець ссавців не купує самицям квіти на 8 березня , чи Ягуар на день народження . Самець ссавців за піхв'юків не дбає аж ніяк . Самець ссавців не виплачує аліменти , не віддає за рішенням судді бабомразі лігво , щоб піти світ за очі - хоч би й на теплотрасу.

 

 

але зараз - кожен піхїв'юк - то досить сумнівний "привілей" включитися в гонитву по вкладанню в піхв'юка нон стоп тонни ресурсів - часу , клопоту та грошей - інакше виросте ка зна що - як Амнон в Давіда , чи щось подібне інше .

 

Зараз - ІНШІ ЧАСИ , тому й ІНШІ ПРАВИЛА .

 

 

 

Усвідомлювати це - то і є ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО СВОГО ЖИТТЯ , та ЖИТТЯ ІНШИХ.

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я вообще считаю, что человек - то животное оф кос, но уже давно включил и другие механизмы

 

не чоловік увімкнув "інші" механізми , а "інші механізми" нав'язані "зверху" - мегасутенером - державою - пропагандою , та його агентами - спочатку шаманами , потім - жерцями , тепер попами ( тими пройдисвітами, що пояснюють Юрію, чому й за що цар

Шльома вбив свого брата Адонію ) , педовагінями е.т.с. :

 

У нас

 

Святую Біблію читає

 

Святий чернець і научає,

 

Що цар якийсь-то свині пас

 

Та дружню жінку взяв до себе,

 

А друга вбив. Тепер на небі.

 

От бачите, які у нас

 

Сидять на небі! (с)

 

 

да не всё , то что сверху - от Бога (с)

AY6vXlmapLs.jpg.1beb201c085b1d31e8ec2a1defe6b05b.jpg

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лучшая территория в животном мире - это еда и размножиться. И далеко не все животные живут социально. Но во всем животном мире самки за сезон практически все имеют контакт для размножиться, а самцы многие не имеют контакта вообще, а самые успешные множественные.

 

Я вообще считаю, что человек - то животное оф кос, но уже давно включил и другие механизмы, которые у животных не наблюдаются. Например, животные не откажутся от размножения при любой удобной возможности, а человеки часто решают сами надо ли им.

А ещё человеки перебирают партнерами и уже давно не по репродуктивным функциям.

Но это ж вы полезли в все как у животных.

 

А вообще, это все ещё у Дарвина расписано, учите матчасть

Сколько слов в попытках отпетлять от того, что на самом деле самки там ниче не выбирают.
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сколько слов в попытках отпетлять от того, что на самом деле самки там ниче не выбирают.

 

"обирають" переможця - тобто домінанта з домінантів:lol:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"обирають" переможця - тобто домінанта з домінантів:lol:

 

Ничего они не выбирают. Они ждут, пока определится тот, кто их иметь будет. Это у человеков только может быть "Я отдалась ему по любви" или "Я была пьяна, а он настойчив", или " Он такой красавчик, я не смогла отказать". У львов такого нет. Не тому дала - любовника разорвали, сама получила пизтрендюлей

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ничего они не выбирают. Они ждут, пока определится тот, кто их иметь будет.

 

ти не побачив сарказм - лапки та регочущий смайлик ?:oops:

 

Добавлено через 1 минуту

Не тому дала - любовника разорвали, сама получила пизтрендюлей

 

і піхв'юків вбив переможець.

 

а зараз - суперсутенер перегорнув все до гори дригом

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ШСН

точняк. а если без ребенка , то просто шлюха порванка и тд итп.

и только мужик- всегда красавчик , что бы в жизни не происходило

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

точняк. а если без ребенка , то просто шлюха порванка и тд итп.

и только мужик- всегда красавчик , что бы в жизни не происходило

 

Тот кому умирать молодым...

 

И способен дотянутся до звезд

Не считая что это сон

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тот кому умирать молодым...

 

И способен дотянутся до звезд

Не считая что это сон

 

якщо педовагіні в школі , раніше не прищеплять йому "вивчену безпомічність".

 

Їх мегасутенер спеціально для того до школи й поставив .

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якщо педовагіні в школі , раніше не прищеплять йому "вивчену безпомічність".

 

Їх мегасутенер спеціально для того до школи й поставив .

 

Вы прилумали уже план действий , как бороться с этой кричущей несправедливостью ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вы прилумали уже план действий , как бороться с этой кричущей несправедливостью ?

 

Я ж вже розповідав . Класи без баб - дуже ускладнюють педовагіням можливість маніпулювати хлопцями :good:.

 

Мій варіант -

100% хлоп'ячі класи - без баб , де хлопці спортсмени кладуть сталевий болт на спроби педовагінь виховати в них вивчену безпомічність :good:.

 

Ярославові сини навчаються в ісламському ліцеї :good:

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Неприємні новини для тих чоловіків , хто переїхав до Іспанії :lol::lol::lol::lol:

 

 

 

 

Кіплінг "Білий котик" .

 

Тільки Філіппіни , тільки хардкор .

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому ісламському ліцеі багато вчителіа жінки, більшість.

Справа трохи в іншому.

Старший вже в вузі після військового ліцею

Молодший зара також буде вступати

Мала непогано вже мовить арабською, прописи малює, саме малює, бо там букви такі:). Як воно буде далі, побачимо.

Я вважаю, що не варто віддавати на відкуп виховання комусь, навіть, якщо той вчитель - мужчина. Основне - то в родині.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В цьому ісламському ліцеі багато вчителіа жінки, більшість.

Справа трохи в іншому.

Старший вже в вузі після військового ліцею

Молодший зара також буде вступати

Мала непогано вже мовить арабською, прописи малює, саме малює, бо там букви такі:). Як воно буде далі, побачимо.

Я вважаю, що не варто віддавати на відкуп виховання комусь, навіть, якщо той вчитель - мужчина. Основне - то в родині.

 

Так - "всё идёт из семьи"(с)

 

чи встигне татко передати синам чоловічі паттерни ( держава-суперсутенер робить так , щоб швидше "ні" , ніж "так" )

 

 

властні , та ще й самотні матері ( з такими ж самотніми бабусями - тещами ) зазвичай виховують з синів безхребетне , не здатне на самостійні вчинки ганчір'я.

Саме тому держава-суперсутенер так легко та так охоче руйнує сім'ї .

 

 

Хлопець з класу старшого , після розлучення тата з матусею ,відмовився від батьківського ( вірменського ) прізвища та по батькові .:unknown:

Я особисто знаю його батька - татко в нього офігенний .:unknown: Просто з наших бабів емансипацією виростили паскуд , не здатних жити у сім'ї.

 

Але , школа - на другому місці . Вчителька старшого , волала дружині -"розлучайтеся як найшвидше !" "Як ви таке терпите ?!" :fool:

 

А всього то тато прийшов до школи заступитися за хлопчика - дав вчительці легального "укороту" :fool:

І теща РЗП верещала "Розводься!".:unknown:

 

Цей народ вже не врятувати :unknown:

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

vm.tiktok.com/ZMeBuXMma/

 

:grin:

 

5 правил , як себе поводити з РЗП ?

 

Ні !

То загальні правила , як себе поводити з сучасню емансипованою бабою :grin:

 

 

Деморежим - то приманка в пастці.

 

 

 

 

1. ЛЮБИТЬ, ЦЕНИТЬ И УВАЖАТЬ СЕБЯ прежде всех.

2. Ни ногой в проклятый ЗАГС.

3. Никаких детей.

Три вещи, которые нормальный разумный мужчина должен самому себе (а больше он никому ничего не должен).

Змінено користувачем Бездомный
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я ж вже розповідав . Класи без баб - дуже ускладнюють педовагіням можливість маніпулювати хлопцями :good:.

 

Мій варіант -

100% хлоп'ячі класи - без баб , де хлопці спортсмени кладуть сталевий болт на спроби педовагінь виховати в них вивчену безпомічність :good:.

 

Ярославові сини навчаються в ісламському ліцеї :good:

 

так и Вам никто не мешал обучать своих детей в лицеях , либо на дому у индивидуальных репетиторов.

 

Вы мечтаете о какой то утопии .

 

сейчас активно застраивают город, и школ , естественно не строят, дети учатся в две смены .

А Вы хотите, чтобы государство удвоило количество школ по стране , да чтобы еще и зарплату преподавателям подняли раз этак в 10, чтобы мужчины шли работать в школу.

 

пофантазируем , и допустим, что так и произошло , ну старшеклассники повысят успеваемость, так как не будут на сиськи отвлекаться, вырастут и пойдут во взрослую жизнь, а там- законы , которые приняло государство ( суперсутенер по- вашему ) и что , сильно изменит ситуацию раздельное обучение *?

 

Добавлено через 1 минуту

Саме тому держава-суперсутенер так легко та так охоче руйнує сім'ї .

расшифруйте пожалуйста, о чем пишете.

дайте пару примеров , пожалуйста

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

я не збираюся рятувати людство .

 

мені достатньо врятувати людину.

 

Як це робити ?

Відповідь дав Редьярд Кіплінг у своєму оповіданні "Білий котик".

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...