Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Я хочу счастливый брак! А Вы?

immigrant

Рекомендовані повідомлення

9 минут назад, vadimv сказал:

Ім в дитсадочку не вбудували в мозок "запобіжника", що бабу не можна бити.

та той Олег цілком можливо й в дітсадочку  був .

 

просто система десь дала збій 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

14 хвилин тому, Бездомный сказав:

та той Олег цілком можливо й в дітсадочку  був .

 

просто система десь дала збій 

У нас такий Олег в класі був )

Виріс він таким тому, що його матуся була завучкою школи, і Сарі Абрамівні знущатися над ним (а тим більше піднімати на нього руку) не дозволялося. ))

Змінено користувачем vadimv
  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

50 минут назад, vadimv сказал:

Не тільки не попередили, а ще й всю дорогу розказували, як гарно мати гарні стосунки. Що нічого кращого за них просто не може бути. А якщо стосунки якісь не дуже гарні - то ти сам винуватий, погано стараєшся, треба краще старатися.

 

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Тільки що, Бездомный сказав:

 

Ще можна поміняти бабу, разів так п'ять )

А може наступного разу пощастить ))

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

13 хвилин тому, vadimv сказав:

Ще можна поміняти бабу, разів так п'ять )

А може наступного разу пощастить ))

обыкновенная (с) :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, vadimv сказал:

Ще можна поміняти бабу, разів так п'ять )

А може наступного разу пощастить ))

Фраза дать на клык заиграла новыми красками:lol:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, vadimv сказал:

Не тільки не попередили, а ще й всю дорогу розказували, як гарно мати гарні стосунки. Що нічого кращого за них просто не може бути. А якщо стосунки якісь не дуже гарні - то ти сам винуватий, погано стараєшся, треба краще старатися.

ніуділял вніманія , нєлізал 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, vadimv сказал:

У нас такий Олег в класі був )

Виріс він таким тому, що його матуся була завучкою школи, і Сарі Абрамівні знущатися над ним (а тим більше піднімати на нього руку) не дозволялося. ))

баба в системі  освіти  дорівнює слову  "корупція"

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Старуха всё  же добилась своего :lol:

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, US7IGN сказал:

Начитана жінка це щось :lol:

www.instagram.com/reel/DZkmhCbBNzd/

 

Емма Боварі  була  начитана :lol:

Не дуже так з неїї дружина :lol:

Більш того - начитаність Емми  Боварі   була  не аби якою проблемою :lol:

Можна навіть , щоб взагалі навіть читати не вміла - всезі слів чоловіка на віру сприймала.

 

баба потрібна не начитана , а віддана , слухняна , працьовита та мовчазна .

Така , яких описував Джек Лондон в образах тубільних дружин  - "Снага жіноча" ,"Діти морозу","Люди з країни сонця " "Син вовка" , "Королева  дружина"  ,"Дім Мапуї" е.т.с.  .

Якщо  баба не така - най її її  татусь їбе  , який її погано виховав .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 години тому, Бездомный сказав:

Шсоь дядя Боря якусь фігню розказує.

Ще 30+ років тому дівки і самі підходили, і підсідали, і пивом пригощали, і в гості запрошували, і самі в гості набивалися, і самі дзвонили, і чого ще тільки самі не робили.

Вже тоді знали, що лише подавати сигнали - малоефективно )

  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 часов назад, vadimv сказал:

Шсоь дядя Боря якусь фігню розказує.

Ще 30+ років тому дівки і самі підходили, і підсідали, і пивом пригощали, і в гості запрошували, і самі в гості набивалися, і самі дзвонили, і чого ще тільки самі не робили.

Вже тоді знали, що лише подавати сигнали - малоефективно )

то їм мабуть сильно кортіло .

не всім хлопцями так щастить .

хоча .... постзнанням  згадую , що були підкати від баб , але я їх ігнорував , бо то були не ті баби - надто високу планку вимог до  бабської  привабливості  я ставив , ідіот .

 

 

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

26 хвилин тому, Бездомный сказав:

то їм мабуть сильно кортіло .

Так я про те і писав тут у 2018 - що бабам більше кортить. )

26 хвилин тому, Бездомный сказав:

не всім хлопцями так щастить .

Так я ж далеко не Ален Делон, і то була маса прикладів. ) А у фулюганів-красунчиків від баб взагалі відбою не було. 

26 хвилин тому, Бездомный сказав:

хоча .... постзнанням  згадую , що були підкати від баб , але я їх ігнорував , бо то були не ті баби - нато високу вимог до привабливості  планку я ставив , ідіот .

Нє, ну 20% відвертих крокодилів я теж ігнорував, нафіг таке треба. А так да - пофіг було і на колір волосся/очей і на відсутність цицьок (у Сумах це повально, така місцева порода). Руки-ноги-голова на місці - пайдьот )

Змінено користувачем vadimv
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

1 час назад, vadimv сказал:

Так я про те і писав тут у 2018 - що бабам більше кортить. )

Так я ж далеко не Ален Делон, і то буда маса прикладів. ) А у фулюганів-красунчиків від баб взагалі відбою не було. 

Нє, ну 20% відвертих крокодилів я теж ігнорував, нафіг таке треба. А так да - пофіг було і на колір волосся/очей і на відсутність цицьок (у Сумах це повально, така місцева порода). Руки-ноги-голова на місці - пайдьот )

нє ... ненавиджу , коли нема цицьок.

 

хоча , жебракуючий студент ноунейм безбатьченко безхатько  з забаганками від баби зовнішності кінозірки - то теж таке собі .  Але нічого не міг з собою вдіяти ..

Шпекати потворних баб - то є злочин проти еволюції.

Змінено користувачем Бездомный
  • Хаха 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...