Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Обсуждение сварочного оборудования профессионалами и иже с ними.

trik

Рекомендовані повідомлення

15 минут назад, 7351 сказал:

недавно купив собі  Dnipro-M SAB-14D MINI через супер маленькі розміри та вагу

Этот тоже был в продаже с хорошей ценой, но там ограничения по электроду и току, поэтому не стал брать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 08.06.2023 в 13:33, Фрай сказал:

…коли мені потрібно було зварити ворота то я купив Патон, але як на мене то позичений китаєць варив не гірше, а у порівнянні з ним коштував дешевше.

В черговий раз плююсь з свого патона!
не можу зрозуміти чому дешевий китаяка варить, а дорогий по зрівнянню з ним патон ні?!!!
Цілий інститут на державному харчуванні не може зробити щось пристойне для широкого вжитку і попиту?
триндець

кожного разу танці з бубном по регулюванням та електродам, китай жере все, а ця падлюка свої електроди не хоче.

мабуть піду куплю щось інше

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

В черговий раз плююсь з свого патона!
не можу зрозуміти чому дешевий китаяка варить, а дорогий по зрівнянню з ним патон ні?!!!
Цілий інститут на державному харчуванні не може зробити щось пристойне для широкого вжитку і попиту?
триндець

кожного разу танці з бубном по регулюванням та електродам, китай жере все, а ця падлюка свої електроди не хоче.

мабуть піду куплю щось інше

Странно, сам чуть не купил, отзывы хорошие.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, Фрай сказал:

В черговий раз плююсь з свого патона!
не можу зрозуміти чому дешевий китаяка варить, а дорогий по зрівнянню з ним патон ні?!!!
Цілий інститут на державному харчуванні не може зробити щось пристойне для широкого вжитку і попиту?
триндець

кожного разу танці з бубном по регулюванням та електродам, китай жере все, а ця падлюка свої електроди не хоче.

мабуть піду куплю щось інше

Як шо почитать цю гілку, то Патона один з найкращих...

Можу запропонувати помінятись з моїм Запоріжським, елсва чи як, в мене нарікань не було, але вигляд вже не товарний.))

Змінено користувачем mastervovik
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 часа назад, mastervovik сказал:

в мене нарікань не було

Ніколи не міняйте те, на що нема нарікань. )

  • Хаха 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 часа назад, DimaF сказал:

Странно, сам чуть не купил, отзывы хорошие.

Никогда не ведитесь на отзывы.

на мой куцый взгляд не стоит он своих денех.

я понимаю, шо и танцор херовый, и что-то мешает, но в 80-х впервые взял электрод в руки и на самодельной сварке сам себе добротный гараж сварил, причем с хороших материалов!

а тут все постійне г, як там хтось казав - присрати деталі докупи? Отак і я сьогодні. ((
Кстати, на работе взял своим 250-й то варит получше чем этот мой 160-й

  • Сумно 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Варимо проволокою Патон 1 мм. Нормально.

По місцю її у продажу не має , приходиться замовляти через інет , виходить не дешево, але то краще ніж коли діаметр проволоки не відповідає заявленому - вариш, вариш, а потім бац і проволока не подається - хоча ролики обертаються - бо діаметр проволоки пішов менший від заявленого .

 

Змінено користувачем Privet
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 14.09.2023 в 11:59, Фрай сказал:

В черговий раз плююсь з свого патона!
не можу зрозуміти чому дешевий китаяка варить, а дорогий по зрівнянню з ним патон ні?!!!
Цілий інститут на державному харчуванні не може зробити щось пристойне для широкого вжитку і попиту?
триндець

кожного разу танці з бубном по регулюванням та електродам, китай жере все, а ця падлюка свої електроди не хоче.

мабуть піду куплю щось інше

На Ютубі дивився відео, людина з Ізюма займається інверторами, продає і обслуговує, а також налаштовує, йому багато хто висилає свої апарати на налаштування і є роликі як він це робить, гадаю що причина поганої роботи саме в тому що вони з виробництва налаштовані аби як, також залежить від мережі, причому без навантаження вона може бути норм, а під навантаженням дуже сильно просідати.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15.09.2023 в 12:55, oleg5 сказав:

На Ютубі дивився відео, людина з Ізюма займається інверторами, продає і обслуговує, а також налаштовує, йому багато хто висилає свої апарати на налаштування і є роликі як він це робить, гадаю що причина поганої роботи саме в тому що вони з виробництва налаштовані аби як, також залежить від мережі, причому без навантаження вона може бути норм, а під навантаженням дуже сильно просідати.

Мабуть все ж таки не з Ізюма а з Ізмаїла? Канал Ізмаїл Інвертор https://www.youtube.com/@izmailinvertor ?

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, dimich99 сказал:

Мабуть все ж таки не з Ізюма а з Ізмаїла? Канал Ізмаїл Інвертор https://www.youtube.com/@izmailinvertor ?

Вибачте, переплутав, дійсно Ізмаїл. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня. Що краще придбати: Paton PRO-160 чи Paton ECO-250-C ? Практичного досвіду, та й теоретичного в цій справі 0, але є потреба та бажання навчитись для домашніх потреб. 
Прочитав кілька останніх сторінок , відкрив для себе, що існують серед вітчизняних виробників й інші, напевно хороші моделі. Можливо щось конкретно можете порекомендувати з них … Дякую 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В 20.09.2023 в 11:12, nykoss сказал:

Доброго дня. Що краще придбати: Paton PRO-160 чи Paton ECO-250-C ? Практичного досвіду, та й теоретичного в цій справі 0, але є потреба та бажання навчитись для домашніх потреб. 
Прочитав кілька останніх сторінок , відкрив для себе, що існують серед вітчизняних виробників й інші, напевно хороші моделі. Можливо щось конкретно можете порекомендувати з них … Дякую 

Незрозуміло, навіщо Вам 250 А -- Ваше діло, звісно.

Мені подобається такий, якщо "навороти" потрібні -- регулюється все!

Атом I-250D

В мене багато років апарат з током до 140 А -- вистачає повністю.

Рекомендувати свій Fronius TransPocket 1500 не можу, бо вже знятий з виробництва, а нова модель, на заміну, Fronius TransPocket 150 коштує "реальних" грошей, хоча він вже з коректором коефіциєнта потужності, тобто набагато меньше навантажує електромережу.

Fronius TransPocket 1500 -- зварює завжди, будь якими електродами.

 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 годин тому, 7351 сказав:

Незрозуміло, навіщо Вам 250 А -- Ваше діло, звісно.

Мені подобається такий, якщо "навороти" потрібні -- регулюється все!

atomweld.com/uk/products/atom-i250d.html

В мене багато років апарат з током до 140 А -- вистачає повністю.

Рекомендувати свій Fronius TransPocket 1500 не можу, бо вже знятий з виробництва, а нова модель, на заміну, Fronius TransPocket 150 коштує "реальних" грошей, хоча він вже з коректором коефіциєнта потужності, тобто набагато меньше навантажує електромережу.

Fronius TransPocket 1500 -- зварює завжди, будь якими електродами.

 

Тому що у мене, що досвіду, що теоретичних знань у цій галузі 0. А сусід, який володіє інвертором Кайзер 250 сказав -“купуй щонайменше на 250-300 А”. Конкретно якогось виробника він не рекомендував,хіба що мимохідь згадав про Патон, але чомусь застеріг від придбання Дніпро М. Хоча в іншого сусіда, саме Дніпро М саб 258, якщо не помиляюсь, і він ним цілком задоволений.
Саме тому я й вирішив , що потрібно купувати на 250 А. хоч і замовив зрештою Патон еко, на 200А.

Дуже шкода, що отримать якусь пораду на цьому форумі, не завжди вдається вчасно, а вже постфактум… Вже після того, як замовив Патон 200, то й було чимало роздумів стосовно того ж Атом чи SSVA, але якось мало інформації про них, мало відгуків знайшов. Хоч і розумію, що зроблений мною вибір має кілька критичних недоліків, та все ж зупинив вибір на ньому. Причиною напевно стали гарантія 5 років, та відсутність якоїсь іншої поради, на яку тут розраховував. 
 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В мене є знайоми і з Атом(ами), і з SSVA, і з Патонами, а от нещодавно і з Дніпро М, не кажучі вже про всіляких "китайців" -- можу сказати впевнено: "Поки апарат справний --можна чудово зварювати будь яким".

Тому не переймайтесь, знайдіть штатівські навчальні фільми по зварці, було багато в ютубі з російським переводом, може вже і з українським є -- і, головне, тренуйтесь якомога більше, просто спалюючи електрод за електродом, поки не почнете бачити, де метал, а де шлак під час горіння дуги і як плавиться метал зварюваних кромок.

Після цього вже починайте освоювати, як водити кінчиком електрода -- вірніше, Ви це почнете бачити і робити автоматично. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Обов’язково пошукаю рекомендований Вами контент, але такий не траплявся. Переважна кількість відео в ютубі, російського походження, і буквально пару штук бачив, нашого виробництва… 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

8 часов назад, nykoss сказал:

Дуже шкода, що отримать якусь пораду на цьому форумі,

Ну я вот тоже ждал кто что посоветует, и не дождался, и пошел купил что понравилось.

Проблема в том, что кто умеет варить, то ему хоть самодельный совдеповский, пофиг, все получится.

А кто не умеет, тот будет как слепой недельный котенок тыкаться, каждый раз думая что виноват аппарат а не руки из жопы)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, DimaF сказав:

Проблема в том, что кто умеет варить, то ему хоть самодельный совдеповский, пофиг, все получится.

А кто не умеет, тот будет как слепой недельный котенок тыкаться, каждый раз думая что виноват аппарат а не руки из жопы)

Цілком згоден з такою тезою. Але якщо говорить конкретно про апарат, який я обрав до придбання, то в ньому все ж присутні деякі неприємні моменти, судячи з відгуків , які я прочитав на ютуб. Ну і більшою мірою сам винен, бо прочитав тільки кілька останніх сторінок даної гілки, а потрібно було б хоча б 20-25, що я зараз і роблю. Все ж цікаво, та й багато корисної інформації з’являється , шкода тільки , що запізно …  

Доречі, що Ви собі придбали, як враження ?

Змінено користувачем nykoss
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

6 часов назад, nykoss сказал:

Доречі, що Ви собі придбали, як враження ?

Я на 705-й странице выложил пост, Днипро купил.

Готовлюсь к одной поделке, отпишусь потом.

После покупки сварил 2 куска квадратной трубы, все получилось, хоть и швы кривые, но доволен, очень легко работается. 

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

23.09.2023 в 22:36, nykoss сказав:

Дякую. Обов’язково пошукаю рекомендований Вами контент, але такий не траплявся. Переважна кількість відео в ютубі, російського походження, і буквально пару штук бачив, нашого виробництва… 

Основы дуговой сварки (русская озвучка) часть - 1

 

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Переглядаючи тему, траплялись рекомендації “народних” масок:  Optech S 777, та Forte 9000. Можна впевнено купувати будь-яку з них, чи можливо варто віддати перевагу якійсь конкретно ? Ще бачив в продажу Forte 9100, але про неї якось не зустрічав відгуків …

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

9 часов назад, nykoss сказал:

Переглядаючи тему, траплялись рекомендації “народних” масок:  Optech S 777, та Forte 9000. Можна впевнено купувати будь-яку з них, чи можливо варто віддати перевагу якійсь конкретно ? Ще бачив в продажу Forte 9100, але про неї якось не зустрічав відгуків …

За + - одинаковую цену, разницы между ними особо не будет.

У меня в обще какая то ноу нейм, и покупать что то лучше даже не думаю, пока не научусь толком варить.

Змінено користувачем DimaF
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

10 годин тому, nykoss сказав:

Переглядаючи тему, траплялись рекомендації “народних” масок:  Optech S 777, та Forte 9000. Можна впевнено купувати будь-яку з них, чи можливо варто віддати перевагу якійсь конкретно ? Ще бачив в продажу Forte 9100, але про неї якось не зустрічав відгуків …

зверніть увагу як замінюється там батарейка/акуулятор, була маска ДніпроМ там батарейка незаміняється, лише цілий блок, дешевше було іншу маску купити.

в мене 2 маски хамелеон стара якась вже їй років 15-20, з великим світолофільтром, тепер купив ще одну "

Vitals Professional 2.0 Panoramic (111825N)" " теж в великим світлофільтром.

  • Лайк 3
  • Дізлайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

12 годин тому, DimaF сказав:

За + - одинаковую цену, разницы между ними особо не будет.

 

Та воно то так, теоретично , але можливо є якісь відмінності,які все ж таки переважають в кращу сторону.  
У мене маски нема, тому купувать щось однозначно потрібно. Але хотілось би втиснутись в рамки, де буде співвідношення ціна-якість , щоб в майбутньому вже не виникало такого питання.   
 

 

11 годин тому, Dr.Yura сказав:

зверніть увагу як замінюється там батарейка/акуулятор, була маска ДніпроМ там батарейка незаміняється, лише цілий блок, дешевше було іншу маску купити.

Здається, у згаданих мною екземплярах, проблем з заміною елементів живлення нема ніяких, але дякую за підказку , варто перевірить.

12 годин тому, Dr.Yura сказав:

Vitals Professional 2.0 Panoramic (111825N)" " теж в великим світлофільтром.

Гммм… Цікава маска, і здається відгуки на неї теж схвальні.

Дякую

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

20 часов назад, nykoss сказал:

тому купувать щось однозначно потрібно.

Купите, отпишитесь плиз, что и как)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

4 години тому, DimaF сказав:

Купите, отпишитесь плиз, что и как)

Ок. Але навряд моє суб’єктивне враження  буде чимось корисне. Тут вже варто орієнтуватись на думку більш досвідчених користувачів, які мають певний досвід користування тих, чи інших масок…

Зараз користуюсь позиченою у родича Kentavr CM-305 P. Очі в ній не страждають , ефекту піску після роботи теж нема, але для мене не зручне кріплення на голові, навіть  зовсім не зручне. Те ж саме сказав сусід, який користується Forte 9000: тобто скло відпрацьовує цілком пристойно, а от кріплення для голови, викликає помітний дискомфорт. Ще тестував звичайну маску за 70 грн(сусіда), придбану років 10 тому. Так от якби вона була маска-хамелеон, то був би досить пристойний вибір в якості економ варіанту. Тому що особисто для мене, вона здалась помітно “м’якшою” ,та приємнішою для органів зору. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...