Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

хочу газон!

=YaSto=

Рекомендовані повідомлення

24 минуты назад, kvintich сказал:

У мому випадку для 3+ сотки немає сенсу у бензиновій і +10кгрн

згоден. в мене в 2 рази більша площа і купа дерев.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
В 09.06.2023 в 10:02, HumanKM сказал:

25гр/10л води, таких порцій плантаворма пішло 4 шт, але я не лише газон, а й деякі дерева, рози, городину...

Тому на газон 75гр/30л - позаочі

 

З тонконогом досі не розумію, поборов я його чи ні.

Він є і наче росте. Але легко виривається з землі і має темне коріння, як підгнивше наче. Тому досі не можу дати відповідь про результат. Сам не розумію. Чекаю далі.

Нагадаю - дозування дав 50мл пуми н а 10л на 2с

За рекомендацією Павла з ютуба. А норма по книжці в 4 рази вища, 100мл*10л*1сотку.

Добрый день. Я новичок на этом форуме. Хочу немного оживить эту ветку. Про однолетний мятлик- он же Тонконіг однорічний, он же poa annua и trivialis. Гербіцид ПУМА НЕ РАБОТАЕТ ПО ЭТОМУ СОРНЯКУ. 

Причин появления может быть несколько - низкая стрижка, избыток фосфора, переувлажнение (частый полив по чуть-чуть или постоянные осадки), переуплотнение (например, повышенный трафик). 

Надо скорректировать уходные мероприятия - мятлик однолетний не выдерживает длительных засушливых периодов (обильный, но редкий полив или полив вовсе убрать), повысить высоту скашивания, косить с травосборником (собирать семена), не кормить фосфорными удобрениями.
Полноценных гербицидов против poa annua и trivialis нет и быть не может из-за очень близкой генетики с мятликовыми. Есть гербициды, вгоняющие их в сильный стресс, но на следующий год картина повторяется.

Действующее вещество - Мезотрион  - вгоняет в сильный стресс, но в месте с этим стрессуют и культурные виды, итого задача поймать баланс как при лечении химиотерапией рака - дать такую дозу, чтобы выжил человек, но рак умер. Поймать этот баланс не так просто. Даешь нормативные дозы - однолетник белеет, потом отходит. Даешь больше - однолетник желтый и вроде умер, обычный мятлик выглядит больным. А весной потом видишь его еще больше.

Змінено користувачем Kotic
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

15 годин тому, Kotic сказав:

Доброго дня. Не потрібно газон у цьому році мучать. Скаріф та аератор не потрібен.  По добривам на сотку за сезон потрібно .Загалом рекомендується за сезон вносити 1,5 кг азоту, 0,5 кг фосфору та 1 кг калію на сотку за сезон. Знову ж таки, у загальному випадку рекомендується проводити 3 підживлення. Значить за 1 підживлення треба внести 0,5 кг азоту, приблизно 0,2 кг фосфору та 0,3 кг калію за одне підживлення. В ідеалі - дуже зручно використовувати для підживлення добриво, в якому вищезазначене співвідношення дотримано. Наприклад, 21% азоту 7% фосфору та 14% калію.

image.thumb.png.270c8aeb39f965c268bc3a4b8b04d93e.png

а мене газону дуже мало, всього 0.8 сотки і йому вже 3 рік, і треба вже помучати )) такі граблі працюють ? Покупати щось електричне на такий об"єм нема сенсу ((

 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

3 минуты назад, irina1969 сказал:

image.thumb.png.270c8aeb39f965c268bc3a4b8b04d93e.png

а мене газону дуже мало, всього 0.8 сотки і йому вже 3 рік, і треба вже помучати )) такі граблі працюють ? Покупати щось електричне на такий об"єм нема сенсу ((

Да работают. У меня такие. Нужно сейчас вам вычесать подшерсток. Будет много. Не пугайтесь. Аэрацию тоже можно сделать. Это процесс прокалывания земли.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да работают. У меня такие. Нужно сейчас вам вычесать подшерсток. Будет много. Не пугайтесь. Аэрацию тоже можно сделать. Это процесс прокалывания земли.

  • Дякую 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Мой газон на этот год. Планировал прошлой осенью пересеять но из-за обстрелов забил на это. Посеял в горшке. Мятлик - poa supina supra nova ( предназначен для тенистых участков)и овсяница RTF от Barenbrug. Овсяница мятлик забила. Если бы сегодня сеял газон, то выбрал бы современные сорта многолетнего райграса.

IMG_5624.jpeg

IMG_6211.jpeg

IMG_6212.jpeg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, Kotic сказал:

. Если бы сегодня сеял газон, то выбрал бы современные сорта многолетнего райграса.

 

 

 

Дивно. Це найдешевша складова багатьох сумішей. Здебільшого вважається, що райграс швидко робить газон красивим, але поступово заміщується більш повільними й витрівалими сортами суміші.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

06.11.2023 в 12:00, gainst сказав:

якісь добрива/фунгіциди вносити?

От зараз хтось досвідчений щось може порекомендувати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Доктор должен видеть пациента. Можете Хорус применить. Это фунгицид.  Про удобрения. Если газону больше трех и более лет - вычесать. Можно внести азот. Из расчета  не более 500 грамм чистого азота на сотку. Больше за одно внесение газон не потребит. 

Змінено користувачем Kotic
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

36 хвилин тому, Kotic сказав:

Из рассвета  не более 500 грамм чистого азота на сотку. Больше за одно внесение газон не потребит.

А норми про 2кг… 3-3,5кг/сотку видумали для збільшення продажів?( І що ви мали на увазі про «чистий азот»? Малось на увазі - аміачна селітра?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По добривам на сотку за сезон потрібно .Загалом рекомендується за сезон вносити 1,5 кг азоту, 0,5 кг фосфору та 1 кг калію на сотку за сезон. Знову ж таки, у загальному випадку рекомендується проводити 3 підживлення. Значить за 1 підживлення треба внести 0,5 кг азоту, приблизно 0,2 кг фосфору та 0,3 кг калію за одне підживлення. В ідеалі - дуже зручно використовувати для підживлення добриво, в якому вищезазначене співвідношення дотримано. Наприклад, 21% азоту 7% фосфору та 14% калію.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не реклама. Наши удобрения для газона как по учебнику - Дюнгер для газона. Добриво комплексне DUNGER NPKS (Са+Mg) Газонні трави 20-8-15-4 (7+1)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

За Хорус я знаю, спрашивал у тех кто давно пользует что-то еще, моей лужайке 9 лет, аэратор не пользовал ни разу, перезимовал нормально,

в прошлом году стал одолевать подлый клеверочек

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

37 хвилин тому, Kotic сказав:

Наприклад, 21% азоту 7% фосфору та 14% калію.

На нашому ринку така пропорція відсутня. 🤷🏻‍♂️

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

35 хвилин тому, Kotic сказав:

Добриво комплексне DUNGER NPKS (Са+Mg) Газонні трави 20-8-15-4 (7+1)

Дякую за «натяк». А яке дозування тут? Бо на сайті 3,5кг на сотку.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

27 минут назад, Фрай сказал:

За Хорус я знаю, спрашивал у тех кто давно пользует что-то еще, моей лужайке 9 лет, аэратор не пользовал ни разу, перезимовал нормально,

в прошлом году стал одолевать подлый клеверочек

Линтур вам в помощь. 

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 минут назад, МакДо сказал:

Дякую за «натяк». А яке дозування тут? Бо на сайті 3,5кг на сотку.

У них удобная фасовка - 3 кг. Т.к 3 кг это 600гр азота(20%), 240гр фосфора(8%) и 450гр калия(15%). На сотку.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Спробую вашу пропозицію. Вчора вкинув 1,8кг/сот аміачної селітри. Сподіваюсь, з травою все буде ок).

Ще питання - в кількох місцях, прям плямами на газоні зʼявилися бурʼяни. При чому бурʼяни, яких я не зустрічав на ділянці до зйомки грунту і насипу нового. Хтось сказав, що то алое. Дуже схоже на кульбабу. Також є якісь квітучі бурʼяни. Всього нарахував 3 види бурʼяну на газоні. 
Газон заклали у серпні 2023. Які гербіциди можна використати?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Создайте условия для газона. Если хотите газон. Потом подумаете про сорняк. Кормить. Косить. Поливать.  Если уж очень хочется, то можно точечно кисточкой пройтись по сорнякам- линтур. Кисточкой, точечно можно наносить гербициды сплошного действия.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Шановні вітаю, потрібна ваша допомога. Маємо рулонний газон мятлік-райграс 80/20, 4 роки, на піску з автополивом (вода зі скважини) добриво Landscaper Pro за регламентом. Перші два роки все було добре, трава густа та насичено-зелена, покос кожні 3-4 дні на 4-5см. Я виїхав на рік і повернувся зараз (весь цей час доглядали так само) та побачив жовті плями і великий прошарок сіна. Вчора вичесав, але поверхня не зовсім рівна тому у деяких містах залишилось десь до 1см сіна. Показував газон місцевому агроному і він каже норм, підсіяти та швидше кидати добрива. Може його обробити чимось типу квадриса чи максимом?

 

IMG_20240404_122351.jpg

IMG_20240404_122543.jpg

IMG_20240404_122613.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...