Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Безумна iдея проекту

rum

Рекомендовані повідомлення

Здрастуйте, колеги.

 

Прошу сильно не пинати і пальцем біля скроні не крутити, а підказати, чи існує і де можна подивитись на проект дому, зробленого по принципу "грибка", тобто нижній поверх ("підошва") вужчий, другий поверх ("нiжка") ширший, із звісами над першим, а мансарда-дах ("шляпка") ще ширша. Коротше, схематичне уявлення що я хочу даю на малюнку, прошу тільки сильно не копати, бо малюю - як умію в Paint.

Много чітал. Думал. Шукав по форумах, але ніде чогось подібного не знайшов. Підкажіть, чи має право така ідея на життя?

 

P.S. Пусть безумная идея - не решайте сгоряча...:D

es_pro.JPG.65c734e9030a0ed32d013b07b98c06f7.JPG

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Має то має, можна і гвозді лобом забивати, питання тільки - НАВІЩО?

Якщо другий поверх буде не полегшений - а з блоків/цегли - то там прийдеться робити серйозні ж/б конструкції. Це дорого і геморойно, дуже.

І повторю своє запитання - НАВІЩО?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здрастуйте, колеги.

 

Прошу сильно не пинати і пальцем біля скроні не крутити, а підказати, чи існує і де можна подивитись на проект дому, зробленого по принципу "грибка", тобто нижній поверх ("підошва") вужчий, другий поверх ("нiжка") ширший, із звісами над першим, а мансарда-дах ("шляпка") ще ширша. Коротше, схематичне уявлення що я хочу даю на малюнку, прошу тільки сильно не копати, бо малюю - як умію в Paint.

Много чітал. Думал. Шукав по форумах, але ніде чогось подібного не знайшов. Підкажіть, чи має право така ідея на життя?

 

P.S. Пусть безумная идея - не решайте сгоряча...:D

Каждая идея имеет право на жизнь!

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А что тут, собственно, безумного? Безумно (читай "гениально") - это вот что:

Guggenheim-bilbao-jan05.thumb.jpg.6d81b52fbd843c050ee29a7830590a30.jpg

(Музей Гуггенхайма в Бильбао, арх. Фрэнк Гери)

 

В вашем случае ничего сложного даже теоретически не вижу. Ну будут выступать ригели, удерживающие нависание, ну и что? Будет нависать на 1-1,5 м. (судя по картинке) - ж/б ригеля 400*400 мм. явно хватит. Чтобы не торчали ригели, их можно подшить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо другий поверх буде не полегшений ...

 

І повторю своє запитання - НАВІЩО?

 

Буде. Полегшений. Перший планується з ГБ, другий - дерев'яний зруб, дах/мансарда - стандартні. Перекриття між першим і другим думаю, все-таки, залізобетон (плити або монолітна заливка) між другим і мансардою - дерево.

Навіщо? Площа ділянки не така вже й велика - 8 соток. Хотілось би побільше подвір'я з можливим майбутнім облаштуванням чогось типу басейну або альпійської гірки або просто трав'яного газончику, щоби п'ятка будинку займала поменше площі. Кароч, аптымізація, будь она неладна...:D.

Але суть вапроса ось у чому: чи ныхто не бачив проект чогось подібного? Якщо так, то ткніть носом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

[ATTACH]206912[/ATTACH]

(Музей Гуггенхайма в Бильбао, арх. Фрэнк Гери).

 

O!!! Це - жесть! По ступеню безумості мені ще далеко...:oops: Але цей проект цілком опозитний - тут площа під спорудою зайнята максимально, а самої споруди - з гулькін ... нос :D. В мене ж ціль зовсім протилежна - зайняти поменше площі, а набудувати побільше об'му:confused:.

 

Ну будут выступать ригели, ... Будет нависать на 1-1,5 м.

 

100-пудово. Прямо моїми думками виражаїтись...

То усе ж таки, хто порадить, де почитати/подивитись на щось подібне?

 

Добавлено через 8 минут

есть даже такое:

 

Бачив я ето "такое" вживу. Всередину, правда, не заходив. Це недалеко від тих місць, де і я планую будуватись... Але поки-що такий варіант не розглядаю, хоча чим біс не шутить?..

Мій запит скромніший: домік-"грибок". Ткніть в проект чогось подібного, please:).

 

Добавлено через 14 минут

Якщо другий поверх буде не полегшений ...

 

І повторю своє запитання - НАВІЩО?

 

Буде. Полегшений. Перший планується з ГБ, другий - дерев'яний зруб, дах/мансарда - стандартні. Перекриття між першим і другим думаю, все-таки, залізобетон (плити або монолітна заливка) між другим і мансардою - дерево.

Навіщо? Площа ділянки не така вже й велика - 8 соток. Хотілось би побільше подвір'я з можливим майбутнім облаштуванням чогось типу басейну або альпійської гірки або просто трав'яного газончику, щоби п'ятка будинку займала поменше площі. Кароч, аптымізація, будь она неладна...:D.

Але суть вапроса ось у чому: чи ныхто не бачив проект чогось подібного? Якщо так, то ткніть носом...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

З такими розкладами - я б гнав цілком з бруса, в Карпатах - де проблеми з рівними ділянками таке зустрічав. З беоном я б особисто зв"язуватись нестав - тіж ригелі під полегшену стіну цілком можуть бути і дерев"яними.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Буде. Полегшений. Перший планується з ГБ, другий - дерев'яний зруб, дах/мансарда - стандартні...

...Але суть вапроса ось у чому: чи ныхто не бачив проект чогось подібного? Якщо так, то ткніть носом...

каркасна технологiя бiльше пiдходити пiд таку форму. Точнiше - фахферкова. Сруб не пiдiйде - заважкий, щоб спирати його на ГБ. Це все вже було в середньовiчнiй Eвропi. Нiбито налог на землю пiд будiвлею був зависокий.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

а как вам такой вариант), изначально очень хотел себе имено этот проэкт но позже сошелся всеже на более простом (проэкт З 1369-33)

129732937_1369-33.jpg.9ff755a6bcc0404ed46dfcdb3fb3a369.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А почему не поставить на 8 сотка нормальный дом ? у нас шесть, и строим 14,5 на 12 метров, считаю главное дом, а не грядка под помидоры, у вас на 8 сотках станет и дом, НОрмальный дом, и хорошая биседка и что там вам еще надо, и ландшафт можно красиво сделать, вам огород надо ? для себя сделал вывод, на 1000 грн раз в год можно закупить все, овощи и фрукты до не могу, зачем этот проект.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Шановні колеги, дякую за відповіді та активне обговорення.

 

Спробую і я відповісти.

 

а зачем вам свесы с двух сторон ? почему не стандартный вариант.

Ну, по-перше просто хочеться і все. Сам не знаю чому, але така концепція мені дуже подобається. По-друге стандартний варіант з підпірною колоною - неефективне використання площі першого поверху, який стає меншим і тіснішим, ІМНО. На нижньому поверсі хотілось би просторий зал з каміном, кухня-їдальня, прихожа, гардероб і т.д., а тут получається, що треба стискатися. А посидіти на свіжому повітрі можна і під звісами верхнього поверху, або й просто на лужайці...:)

 

За фахверкові технології і ссилку на середньовічну Европу - special thanks:good:, деякі будівлі - майже то, що мені треба, але хотілось би не тільки зовнішній вигляд, але й поверхові плани, тобто щось схоже на проект, бодай ескізний.

 

Людина хоче площу другого поверху більшу ніж першого.

Абсолютно вірно. А крім того хочу подивитись на креслення чогось подібного, якщо вони існують.

 

Варіант з проектом З 1369-33 дуже гарний, але то закруто, не потягну...:(

 

А почему не поставить на 8 сотка нормальный дом ?

Справа в тому, що живу за 130 км від ділянки і перебиратись туди не планую, тому в повноцінному домі 12х14 м потреби немає. Це - скорше дачний варіант, причому планується більше використовуватись взимку. Але разом з тим не хотілось би тіснитись в маленькій хатинці, тому й пробую досягти мінімаксу - невеликий за площею нижній поверх із спільним камінним залом і дещо просторіший верхній, де будуть спальні, ну і мансардний на всяк случай, тобто намагаюсь "впихнуть невпихуемое" :lol:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Справа в тому, що живу за 130 км від ділянки і перебиратись туди не планую

ага, понятно, а то я грешным делом подумал, что это будет дом для постоянного проживания.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Посмотрите на троллейбусную станцию в Алуште.

Дякую, подивився. У нас у Львові також є подібна споруда на кінцевій трамвайних маршрутів біля залізничного вокзалу. Але то би було вже занадто екстравагантно. Місцеві бойки не поймуть:fool:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

возле ульрамарина, сзади, построили какой-то клуб, там три уровня, один над другим нависает, свес на взгляд метра 2... под навесами терраса... пытались что-то вытянуть из фасада, все равно уродский получился. Такие формы очень требовательны к архитектуре, и как следствие, не дешевы.Построить то можно, но очень сумлеваюсь, что нижний пятак у вас получится меньше 8х8 метра. А где восемь, там и десять, а это уже нормальный дом без всяких свесов.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... нижний пятак у вас получится меньше 8х8 метра. А где восемь, там и десять...

Ну, 8х8 i навіть 10х10, то ще не 12х14...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ничего безумного в общем-то нет. В Болгарии, например, таких домов достаточно много раньше строилось.

sozopol_dom1.jpg

Только причиной постройки таких домов там скорее было узкие улицы, а в Вашем случае -архитектурные изыски. Да и климатические зоны разные, ведь пол такого выноса нужно хорошо теплоизолировать. Хотя, такие дома мы видели и в глубинке Болгарии, например вот этот

IMG_1811.jpg.100b3b4dfd5dd42f830da16ae137b5d1.jpg

с шириной улицы там вроде нормально, так что все таки это их определенные архитектурные традиции

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если главная цель - экономия площади на земле..... Лупаните сваи +2,5м и перекройте панэлями.... Вот вом стройплощадка:):):) ну а лестница места многоне займёт
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нормальний будиночок може бути і 7,5 на 7,5. І без всяких викрутасів. Якщо треба - звертайтесь покажу.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Лупаните сваи +2,5м и перекройте панэлями....

Нєєє... То вже домік на курячих ножках буде, а мені домік-грибок потрібен:)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...