Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Прошу совета при выборе материала для кровли

Anatoliy55

Рекомендовані повідомлення

1. Металочерепиця трішить принагріванні/охолодженні, шумить при дощі, влітку так нагрівається що в мансарді знаходитися важко, + її термін служби від 5 до 20 років (в середньому

 

Що би я був модератором, але Ваше щастя в тім...

Чи може Ви дійсний свідок своїх висловлювань?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Кто нибудь сталкивался?

По мастике пробил, производитель оказался еще менее именитей чем сам приват-лэйбл, какой-то Киевский "ореол-1" :rolleyes: Но поздно - уже купил!:) Будем посмотреть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По мастике пробил, производитель оказался еще менее именитей чем сам приват-лэйбл, какой-то Киевский "ореол-1" :rolleyes: Но поздно - уже купил!:) Будем посмотреть...

 

Я использовал ореол, и баугут тоже, но не для кровли - особой какой то разницы не заметил. Ничего особенного, обычные мастики...

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я использовал ореол, и баугут тоже, но не для кровли - особой какой то разницы не заметил. Ничего особенного, обычные мастики...

 

Конечно не заметил... Я ж и пишу что для баугута (т.е. для Гереги) мастики бадяжит- ореол, т.е. это одно и то же;)

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що би я був модератором, але Ваше щастя в тім...

Чи може Ви дійсний свідок своїх висловлювань?

Чому Ви не перейшли за посиланням, де на цьому форумі обговорюється ця проблема? Як бачите, то не мої фантазії а обговорення реальних форумчан.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Чому Ви не перейшли за посиланням, де на цьому форумі обговорюється ця проблема? Як бачите, то не мої фантазії а обговорення реальних форумчан.

 

Не зрозуміло, це Ви мене будете вчити чужими Вам думками, як будувати не потрібно?

Так ось, я Вам доповідаю, що металочерепиця не тріщить. А ще, я її не продаю, як і всього іншого.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не зрозуміло, це Ви мене будете вчити чужими Вам думками, як будувати не потрібно?

Так ось, я Вам доповідаю, що металочерепиця не тріщить. А ще, я її не продаю, як і всього іншого.

Дякую, ваша думка почута мною як інших на форумі, а в кого вчитися це Ваш персональний вибір. Єдине, просто будьте люб'язні, спокійніше реагуйте на досвід відмінний від Вашого про проблему, що обговорюється на форумі окремою темою де де питання про тріск підняли власники будинків а не будівельники як Ви і імпортери будматеріалів, як я і світ стане спокійніший та добріший :beer:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...
я брал себе битумную черепицу Катепал Рокки спелый каштан здесь krovlya-stroy.dp.ua/ монтировали 6 лет назад, всем доволен)

 

Вы наверное были самым первым клиентом компании которая "более 5лет" на рынке :) монтировали на год раньше?, а сайт которой итого моложе..

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 4 тижні потому...
Могу подкинуть еще один минус - если у вас дом в лесу, на ней якобы будет расти мох.

 

 

Почему "якобы"???

1228372552_9F435C88F25BFBABAF22681D716A45982BE3002ADB93387A4Fpimgpsh_thumbnail_win_distr.jpg.25427697536d504c03fa0030176b6b30.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В поддержание полемики по теме кровли и правильности выбора материала, наткнулся на довольно познавательное видео, с озвученными тезами в котором тяжело не согласится. А что думаете вы на этот счет?

 

Ссылка на видео ниже:

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В лесу будет расти мох на любом кровельном материале, поэтому если исходить из тезиса "если растет мох то плохо...", тогда можно заканчивать строительство...
  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

"если растет мох то плохо...", тогда можно заканчивать строительство...

Ахахаха)) Согласен на 100%

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В лесу будет расти мох на любом кровельном материале, поэтому если исходить из тезиса "если растет мох то плохо...", тогда можно заканчивать строительство...

 

Моё фото сделано в городе, могу адрес дать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Моё фото сделано в городе, могу адрес дать.

 

Я адреса, явки и сам могу дать..., и в городе, и без деревьев поблизости кровли. Особенно таким композитка страдает...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Могу подкинуть еще один минус - если у вас дом в лесу, на ней якобы будет расти мох

Если поставить в доме окна - то в них будет слепить солнце, а если открыть - будет дуть сквозняк, можно заболеть и умереть.

Если жить в городе, то можно надышаться пыли и заболеть. А по пути в больницу может сбить машина и "финиталякомедия".

Даже если просто жить и соблюдать все возможные меры безопасности то можно загрустить и уереть от тоски.

Вот это реальные минусы современной жизни, которые так или иначе приводят к печальным последствиям.

 

Как видите - мох на крыше совершенно безобиден и даже наоборот: создаёт естественный и натуральный антураж, приближает к природе.

 

Покорми синичку зимой!

Посели мох на крышу!

Будь nature friendly!

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Здравствуйте!

Дабы не плодить темы задам свой вопрос.

Планирую современный дизайн дома, по типу как на картинке.

Стал вопрос какой кровельный материал выбрать, варианты,

либо фальцевая кровля в цвете графит (или RAL 7024)

или натуральная/ЦП черепица типа моделей CREATON (Домино), BRAAS (TURMALIN), Meyer-Holsen (Piano), Koramic (Actua) и другие модели в этом стиле, цвет тоже графит.

 

Площадь крыши ~400 м2. Крыша будет двускатной поэтому количество отходов минимально в обоих случаях.

Преимущества фальца:

- малый вес

- возможно немного дешевле

- хорошая герметичность.

К недостаткам можно отнести шумность и нагрев. Возможно придется ставить молниеотвод.

Керамика имеет два минуса, цена и вес, в остальном вижу только плюсы.

Но это 2 жирных минуса, т.к. цена важный фактор.

Что посоветуют форумчане?

0280aa5b2fd40cee9879288fcb37a4a9.jpg.d936625715063f3fa02a170e50027421.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Что посоветуют форумчане?

в своєму будинку використав ЦП черепицю Ондо темнокоричневого кольору. Дуже сподобалося, особливо знижки 16 року. По ціні з доставкою мені вона стала на 10-15 % дорожче від металочерепиці. Але ці два матеріали навіть порівнювати некоректно.

Керамика имеет два минуса, цена и вес

Вага це не недолік а великий плюс. Вага це : менший нагрів (висока інерційність) та краща звукоізоляція у разі мансардних приміщень. Якщо ви не в курсі, то в розрахунку стропільної системи задається параметр на снігове навантаження в районі 120 кг/м.кв. При таких навантаженнях не грає роль вага покриття чи 3,5 кг/м.кв чи 50.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 місяць потому...

 

Вага це не недолік а великий плюс. Вага це : менший нагрів (висока інерційність) та краща звукоізоляція у разі мансардних приміщень.

 

Вот интересно, чугун по массе будет гораздо тяжелее выше обсуждаемого материала, судя по вышесказанному, он будет меньше нагреваться и лучше звукоизолировать?!?!?!?:lol::lol::lol:

 

Не путайте массу с другими физическими характеристиками, здесь зависимость вовсе не прямая.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Выбрал фальц.

Ех пізно прочитав. У нас кераміка того дизайну та кольору 15,5 Євро в Києві, при чому знижок ще ніхто не відміняв.

https://www.stroimdom.com.ua/catalog/item/165807/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не путайте массу с другими физическими характеристиками

якби було смішно - посміялися би разом, але більше - сумно Поясню свою точку зору.

матеріал з меликою питомою вагою має більший коефіцієнт теплоємності, тобто він здатен більше вбирати тепло - коли за годину металочерепиця вже буде "кипіти" - бетона чи керамічна черепиця великої маси - тільки почне нагріватися.

Питання звукоізоляції - матеріали з більшою питомою вагою кращі звукоізолятори.

Ще є один важливий момент - при сезоних перепадах температур - при падіні температури на МЧ практично відразу "випадає роса" зсередини, на матеріалах більшої маси це явище практично відсутнє.

Все зрозуміло роз"яснив? тепер можна і посміятися

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

якби було смішно - посміялися би разом, але більше - сумно Поясню свою точку зору.

матеріал з меликою питомою вагою має більший коефіцієнт теплоємності, тобто він здатен більше вбирати тепло - коли за годину металочерепиця вже буде "кипіти" - бетона чи керамічна черепиця великої маси - тільки почне нагріватися.

Питання звукоізоляції - матеріали з більшою питомою вагою кращі звукоізолятори.

Ще є один важливий момент - при сезоних перепадах температур - при падіні температури на МЧ практично відразу "випадає роса" зсередини, на матеріалах більшої маси це явище практично відсутнє.

Все зрозуміло роз"яснив? тепер можна і посміятися

+1

Добавлю ще, що кераміка дуже поганий теплопровідник, тобто вона нагріватиметься суттєво довше і за ЦПЧ, і нагріється до значної нижчих температур. Тому в будинку під керамікою влітку прохолодніше а взимку тепліше, що напряму відображається на сумі, яку прийдеться оплачувати за кондиціонування та опалення. Про шумоізоляцію повторюватися не буду.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

+1

Добавлю ще, що кераміка дуже поганий теплопровідник, тобто вона нагріватиметься суттєво довше і за ЦПЧ, і нагріється до значної нижчих температур. Тому в будинку під керамікою влітку прохолодніше а взимку тепліше, що напряму відображається на сумі, яку прийдеться оплачувати за кондиціонування та опалення. Про шумоізоляцію повторюватися не буду.

Или Вы не понимаете физику процессов, или, что еще хуже, специально такое пишите...

Я сам большой поклонник керамики и цпч, но все же...

Сам по себе материал имеет высокие теплоизоляционные свойства, но на сохранение тепла в помещение, при наличии вентилируемых зазоров или воздушных подушек, эти материалы ни как не влияют. Абсолютно.

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сам по себе материал имеет высокие теплоизоляционные свойства

здається ви помиляєтеся - ні керамічна ні ЦБ черепиці не мають високих теплоізоляційних властивостей. Їх перевага в порівняні з металевим покриттям - в їх інерційності, і вони дійсно не впливають на температуру у приміщеннях, хіба що в деякому виді влітку - менше нагрівається горище. і як результат деяка різниця температур у підгорищних приміщеннях.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Добавлено через 3 минуты

здається ви помиляєтеся - ні керамічна ні ЦБ черепиці не мають високих теплоізоляційних властивостей. Їх перевага в порівняні з металевим покриттям - в їх інерційності, і вони дійсно не впливають на температуру у приміщеннях, хіба що в деякому виді влітку - менше нагрівається горище. і як результат деяка різниця температур у підгорищних приміщеннях.

А тут не погоджуся, різниця є і суттєва. Можете самі перевірити ставши босими ногами на метал, бетон та кераміку що полежали поруч день на сонці.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...