Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Вчора
  3. тим часом: але це вже прогрес — ви поставили державних службовців в один ряд зі звичайними злочинцями! Браво!
  4. і що це доводить? активне життя до 67 це погано? товариш з юності помер, 49 років (чи 50) , сидів в квартирі, ухилявся чи просто роботи не було, хз, я з 2022 його не чув. пивасік, рибка, мяско, мінімум активності. я виберу в 67 на пробіжці чи на бабі чим в 50 в ліжку з бокалом пива. а якщо серйозно - не існує ніяких гарантій, щодо очікуванної тривалості життя. є чинники які працюють в плюс, які в мінус, і з цієї множини дуже невелика кількість на яку ми можемо впливати. вчора на схожу тему фільм дивився, про генетично досконалих, серед яких генетично недосконалий став першим для польоту на Титан, для генетичних тестів використовуючи біоматеріал дуже високої якості від "досконалого" чоловіка, який зламав спину.
  5. Ну і? Бігати я нікому не забороняв. Є розуміння ризиків, на які не варто наражатися. Бо біг - це ударне навантаження, і воно йде на хребет та суглоби. Для прикладу, старий "Пабмед": Індекс маси тіла та ризик остеоартрозу колінного суглоба: систематичний огляд та метааналіз проспективних досліджень. ІМТ 24-25 - це теж умовно, бо є хлопці й з ІМТ 27, набраним одними м'язами 😉 Важливо ще, товстунчик молодий чи старий. Бо це різні товстунчики й різні ризики для суглобів. Має значення, як він харчується, чи достатньо білка тощо. Якщо ціль - збільшити кількість мітохондрій або скинути жирок, то оптимальний пульс під час тренування треба тримати у верхній частині 2-ї пульсової зони або внизу 3-ї. Умовно, бо це підбирається індивідуально. Але жиробасику для цього бігти не потрібно: достатньо швидко ходити. За рік-два ходьби й жирок скинеться, і суглоби достатньо укріпляться для сприймання ударного навантаження, яким є біг. А там і бігати можна, на здоров'я. Тільки робити це потрібно правильно, а то яєчки зменшаться За свої яєчка не бійтеся, бо Вадим вас трошки наїбав (вдамо, що він, як перекладач, помилився ненавмистно): в оригіналі книги Сапольскі "Why Zebras Don’t Get Ulcers" написано "40 to 50 miles a week" та "26 miles in a day". Звідки знаю? - Перевіряв 😉 Chapter 7, Sex and Reproduction. Приблизно сторінка 100, нижче малюнка з прутнем на кілька абзаців Я читав книги Сапольскі, а зараз слухаю на прогулянках, і саме кацапопереклад із "20-30 км" та "15 км" здався мені таким, що суперечить здоровому глузду і фактології физичної культури. Я сам колись пожив кілька років в кайф, скуфом Бізнес, зустрічі, рестіки, алкашка, їжа, стрес, поганий сон ... Але коли при 190 росту я став на ваги й побачив 120 кіл, то вирішив повернутися до нормальної форми. Тож питання вивчав досить серйозно, і зробив все спокійно, неквапно, бо приклади тих, хто нашкодив собі поспіхом були перед очима. Кілька років вже маю пристойну форму і нормальний стан здоров'я з аналізами, яки не варто показувати в ТЦК 😉 Звісно, не бігом єдиним. Я намагаюся урізноманітнювати аеробні навантаження і не забувати про турнічок та інші силові вправи. Ого роман накатав 😁 Бережіть здоров'я! Тихої ночі!
  6. здуру можна й прутень зламати
  7. До жовтня 2026 року є реальне вікно зупинки по ЛБЗ. З червня 2026 р пішов перелом у війні. Ви ще тут))) Все, покупались?!)))
  8. Пізнати істину можна трьома шляхами: - шляхом спостережень - шляхом роздумів і логічних висновків - попісявши на провід під напругою )
  9. надоела война. чувствуется некая усталость от происходящего.
  10. Подивіться уважніше, я виділив жирним шрифтом: "Звісно, якщо чоловік жирний, у віці та має ІМТ понад 24-25, то бігати йому не варто, бо вб'є суглоби" Ну, 24,9 - вважається нормальною вагою, навіть з трішки надлишковою бігати не заборонено
  11. Що саме сказав? Уточніть питання
  12. Угу. Каденюк підтвердить. gazeta.ua/articles/people-newspaper/_leonid-kadenyuk-pomer-pid-chas-probizhki/818308
  13. Ну ні - так ні, бігайте далі ) Оце мені більше нічим зайнятися ) Я краще піду в теплому морі поплаваю ))
  14. Ні ні ні). Ви мені на наукові дослідження надайте посилання, що біг шкідливий (на швидкості 7-8-9 км/годину для людей з ІМТ 24-25 і більше)
  15. Интересно, почему сваи выбрали ? В качестве фундамента
  16. Традиційно зацитую Сапольського ) У мужчин, которые слишком активно занимаются спортом, например у профессиональных футболистов и бегунов, пробегающих больше 20– 30 километров в неделю, отмечается сниженный уровень ЛГРГ, ЛГ и те- стостерона в крови, у них меньше размер яичек и менее активная сперма. Также у них более высокий уровень глюкокортикоидов в крови, даже при отсутствии стресса. у 30-летних спортсменов, пробегающих 20–30 километров в неделю, может возникнуть декальцинация костей, а это уменьшает их массу, увеличивает риск переломов и сколиоза (по- перечного искривления позвоночника) — их скелеты становятся похожими на скелеты 70-летних стариков. Чтобы понять значение физических нагрузок, представьте себе такую картину: вы сидите у костра в компании охотников и собирателей с афри- канских равнин и объясняете им, что в нашем мире так много еды и так много свободного времени, что некоторые пробегают по 15 километров в день просто ради удовольствия. Вероятно, они скажут: «Вы что, там все сумасшедшие? Это же так тяжело!» На протяжении всей истории, если за день человек пробегал 15 километров, то он очень хотел кого-нибудь съесть или очень не хотел, чтобы кто-нибудь съел его.
  17. Все зроблено чудово, по хазяйськи і навіть з претензією на вишуканість. А що з вином, воно таке ж саме, чи стало краще? )
  18. Фрай

    Каркасний басейн

    Ви дуже сильно помиляєтесь. ) під плівкою від сонця нагрівається ще й як.
  19. Хто Вам таке сказав? Дивлячись де і як бігати. Можна бігати на біговій доріжці зі швидкістю 7-8-9 км/год або встановити інтервальний біг. Важливо зрозуміти яка кінцева мета
  20. очень полезная оказалась функция Grid Peak Shaving . Прямо сильно облегчила жизнь в условиях слабой сети. Теперь не надо особо думать ,что включить одновременно можно ,а что нет . Без проблем можно брать хоть три квт , хоть шесть . работает так :
  21. То не море було ) В нормальному морі зараз біля 30 ))
  22. normal

    Каркасний басейн

    Так я сам мерзляк і попередні сезони залазив всього по 1-2 рази коли вода прогрівалась до 29 градусів і то було десь у серпні, а тут тупо накрив цією плівкою і одразу результат - вперше в житті щойно пролежав три години, прямо як у гарячій ванні. Останні три доби моніторив: зранку вода 30-31 на вечір вже 33-34, за купол незнаю, може там більша площа і тепловтрати, а плівка може краще передає сонячні промені одразу у воду, але на 100% з нею вода тепліще десь на 6-12 градусів, в мене поруч під гаражом вентильований підвал (точніше цоколь десь на рівні басейну) і там зараз всього 20-21 градус - оце і є поточна середньодобова температура (яку мав би басейн без еппс\плівок\сонця), басейн самий стандартний 366x122
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...