Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Активність

Ця стрічка оновлюється автоматично

  1. Остання година
  2. Тогда уточню, ввод будет всего 16 ампер на три фазы итого 10 квт на все? Или по 10 на фазу, вы там просто где то упомянули про 10 Если 10 всего то однофазный инвертор точно не получится, да и без инвертора нужно очень тщательно размазывать все по фазам, и учитывать привычки семьи, если есть газ то проще, но я долго жил с 16 ампер, и заморачивался с размазыванием Но и инвертору 16 мало если он однофазный, ему нужно и заряжать акб и питать нагрузку, итого приходим к трехфазному, ну и потенциально к трем стабам По панелям мое мнение пофиг и нет смысла заморачиваться, откровенный шлак к нам не везут, так как 50% стоимости панели это доставка Между маленькими/болтшими тоже как по мне разницы нет лижбы влезли А вот цену просто пересчитать в ваты и сравнить у всех поедложенных
  3. Якщо ділянка вузька то поряд і так вже будуть близько два сусіда. Три або два вже майже без різниці. П.С. В 90-х, та й зараз ще подекуди, люди на дачах будувались. У вихідні людей як у вулику. Ще й правила "без глухих парканів". То був суцільний треш. А зараз 50 соток, буваю в основному по вихідним. Один сусід поряд, і все одно заважає: то косить бензокосою з 5-ї ранку або після 9-ї ввечері, то радіо включає на цілий день з треш-попсою, постійно щось пиляє, палить сміття, троє собак постійно гавкають.
  4. Ваша чесніть та компетенція -- це еталон для всіх українців...
  5. У мене в квартирі такі стоять вже 8 років. Тому і рекомендував. До вікон, в тому числі і до фурнітури, жодних питань. А встановлення то правильно, що самі будете робити. Бо я замовляв теплий монтаж, то монтажники не знали що з усіма тими плівками робити... що за чим куди і як... Але воно й не дивно, бо наскільки я зрозумів вони більше на виробництво орієнтовані. Але майте на увазі що вони важущі. Шукайте помічника краще відразу. І у них все для встановлення прораховує програма. То вона не рахує зайвих елементів, але дещо завищує їх кількість: мастики бітумної ціле відерце наприклад... При доставці варто перевіряти по списку все що мають привезти. Саме матеріали для встановлення. Бо у мене з цим було багато цікавого: то на складі не все поклали, то поклали але не те що треба. ПС. В нас час мабуть варто замовити склопакети з плівкою на склі яке перше з внутрішньої сторони. У мене вікна від стелі до підлоги на кухні, то я замовляв для нижніх секцій. Зараз би взагалі таке для всіх вікон замовив.
  6. Яких вам ще цифер? Все! Далі можна планувати і підганяти так, щоб без всяких там частотників. Теж писав І не розумію як можна нормально користуватись по 3кВт на фазу, тому у старому будинку відмовився від 3-х фаз і ніколи не пошкодував І не трахався як інші такі ж чайники при блекаутах Себе (детям) на другой дом і хочется все продумать шоб не чухать позже репу.
  7. Сьогодні
  8. Ну ти й болван Впорядковує реєстрИ і веде реєстр - різницю відчуваєш? Мова була про тцк часів Порошенка, мовляв вони проібланили і не впорядкували реєстрИ Створити і наповнити реєстр це не в картішки перекинутись чи екселівську табличку заповнити, на це потрібно купа грошей, часу, ресурсів не тільки і не стільки тцк - потрібен власник (держатель) реєстру, .безпека і технічна реалізація і т.п. не кажучи що просто впровадити реєстр - на це потрібно з рік часу. А коли реєстр створений, тоді так, можна його й наповнювати. Основний етап наповнення був влітку 2024, тобто з моменту постанови кабміну до практичної реалізації (для цього потребувалось ухвалення нової редакції закону про мобілізацію) минуло всього лиш 2.5 роки. Но поци звичайно порошенка і тцк
  9. censor.net/ua/news/4019609/jeleznyak-rozpoviv-pro-rol-budanova-v-operatsiyi-iz-zastavoyu-galuschenka
  10. ще й сам злив? точніше - створив можливість для цього?
  11. Я думаю він прорахував. Читаємо мемуари Шеленберга 😉
  12. Патриотизм есть рабство. "Патриотизм в самом простом, ясном и несомненном значении своем есть не что иное для правителей, как орудие для достижения властолюбивых и корыстных целей, а для управляемых — отречение от человеческого достоинства, разума, совести и рабское подчинение себя тем, кто во власти. Так он и проповедуется везде, где проповедуется патриотизм. Патриотизм есть рабство. Проповедники мира посредством арбитрации рассуждают так: два животные не могут разделить добычу иначе, как подравшись, так же поступают дети, варвары и варварские народы. Но люди разумные решают свои несогласия рассуждением, убеждением, передачей решения вопроса незаинтересованным, разумным лицам. Так должны поступать и народы нашего времени. Рассуждения эти кажутся вполне правильными. Народы нашего времени дожили до периода разумности, не имеют враждебности друг к другу и могли бы решать свои несогласия путем мирным. Но рассуждение это справедливо только относительно народов, одних народов, если бы они не были под властью правительств. Народы же, подчиняющиеся правительствам, не могут быть разумны, потому что подчинение правительствам уже есть признак величайшего неразумия. Какая же речь может быть о разумности людей, вперед обещающихся исполнить всё то (включая сюда и убийство людей), что предпишет правительство, т. е. известные случайно попавшие в это положение люди. Люди, могущие принять такое обязательство безропотного подчинения всему тому, что им предпишут неизвестные им люди из Петербурга, Вены, Берлина, Парижа, не могут быть разумны, и правительства, т. е. люди, обладающие такой властью, еще менее могут быть разумны и не могут не злоупотреблять ею, не могут не ошалевать от такой безумно страшной власти. Поэтому-то и не может быть достигнут мир народов между собой разумным путем, конвенциями, арбитрацией до тех пор, пока будет существовать подчинение народов правительствам, которое всегда неразумно и всегда пагубно. Подчинение же людей правительствам всегда будет, пока будет патриотизм, потому что всякая власть основывается на патриотизме, т. е. на готовности людей, ради защиты своего народа, отечества, т. е. государства, от мнимо угрожающих ему опасностей, подчиняться власти.". Л.Толстой. " Христианство и патриотизм".
  13. та воно то так, але ж хоча б на пару кроків вперед рахувати
  14. Ну на певному рівні ти або в темі або на мороз...
  15. в теме все...абсолютно...года так минимум с 2004
  16. "В Овруцькій громаді відбудеться мотопробіг пам'яті загиблих Захисників"-- -периодически встречаются подобные сообщения , то велопробег ,то бегут , то идут куда- то в память погибших. Может кто знает что тут и к чему , зачем и кому это нужно , что пользы от этих движений , а то я никак сообразить не могу.? Вот эти люди , которые это все делают , они , получается , что чтут память погибших , а вот те которые никуда не бегут и не едут с ними , они что , не чтут память и не уважают погибших ? Как вообще это мероприятие следует исполнять , вот так чтобы все правильно было , по-уму так сказать?
  17. Не чув, його ж темою були офіси тощо. Але, мабуть, посада зобов'язує До речі, роботу на інформаційному фронті за ці півроку він провів доволі якісно, як і натякав у зимньому інтерв'ю. Тут прям, з погляду виконання ("думка непогана, але мета брудна"), претензій нема. Навіть наші тупі боти сиділи без роботи - не спамили. А тепер знов ті колцентри-ботоферми активізували: сонцесяйні факапи спамом прикривати.
  18. як там називається "..за національною ознакою"? причому за запитом свлєї ж влади, але не українців.. а в 22-23 році бути українцем за кордоном було привілеєю
  19. та там по ходу вже і Кирило Олексійович в темі. Були сподівання, що він розумніший😎
  20. будуєте вікно у європу? чи готуєтесь до зими і будуєте вуличний сральник?
  21. у мене сьогодні диво - бидло-сусіди НЕ бухали під вікном. в ПЯТНИЦЮ КАРЛ
  22. Бля почти лёг спать, а сосед привёз бетон на площадку под авто льет. Грит водила миксера знакомый зажилил на одном объекте пару кубов. А я, как лошара, вёдрами песок со щебенкой вожу потихоньку 😟
  23. Надеюсь клещи покусали за яйца
  24. 200 мдрж уе, які дали в кредит або в замін прав на ресурси. та і населення ресурс..на 22 місяці мінімум
  1. Завантажити більше активності
×
×
  • Створити...