Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Шуруповерт: сетевой или аккумуляторный?

Nesnakomez

Рекомендовані повідомлення

У меня уже третий Рибер

К нему идет две батареи, но хватает на год-два, затем проще купить новый с двумя чем купить новые аккумы. :)

Перекрутил очень много, падал часто, один раз с крыши так, что треснул корпус на две части, но работает, заменил корпус.

И достаточно мощный.

А то шо вы сказали дешевый вариант как по мне

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У меня Днепр-М с двумя литиевыми аккумамми по 2 или 2.5 АЧ каждый.

Из плюсов: быстрый заряд севшего Аккума. Быстросъёмный патрон-под ним шестигранник под биту. Очень удобно-когда в узком месте крутить надо. Очень ценно для мебели-наличие мгновенного стопа

Довольно мощный крутящий момент. Даже прикормку им замешиваю.

Из минусов: трудно снимать аккум. И недостаточно четко переключался редуктор. Студенты недовключали буквально 1-2 мм. Что-то там слизало и поменяли редуктор по гарантии. Теперь тщательно понтроллирую переключение.

Ну и покупал по акции. Старый сдал. Новый со скидкой (тогда было 25%)

Вкрутил уже порядка 12000 саморезов 16/25/51/70/90 мм. Выкрутил пару тысяч. Замешал вёдер 10 прикормок и литров 200 пластификатора. Ну и сверлил им немало.

А по сути-конкретную марку выбирать смысла нет. Разные марки-разные коробки и цвета. А сам инструмент одинаковый.

И ещё. Для сборни мебели лучше иметь два. В одном сверло. В другом-бита.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

... Для сборни мебели лучше иметь два. В одном сверло. В другом-бита.

о, аналогичный случай, тем более, что всегда сверлю отверстия под заморезы в дереве или осп

еще пользую для этой цели сверло с конусной врезой для потая

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Взял проводной винтоверт. Китайскую копию Макиты TD0101F. 300Вт немного не хватает. Тем не менее для среднего и крупного крепежа (типа глухаря М8 длиной 200мм, например) в разы лучше шурика.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще брати 2швидкісний - більше момент на 1 швидкості. І краще із стопором шпінделя - для зручної заміни приладдя.

 

Але є один нюанс, у мережевих нема зупинки шпинделя після відпускання кнопки, крутяться за інерцією як дриль.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поэтому вполне подойдет обычная дрель, вся прелесть аккумного в мобильности
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

поэтому вполне подойдет обычная дрель, вся прелесть аккумного в мобильности

Що це за заміна - закручування на швидкості 2600?

 

Може для ГКЛ...

 

І малий крутний момент для зпідставної із шурупокрутом за розміром дрилі.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я збирав меблі дрилем. Це садомазохізм. Біти - з десяток саморізів й під заміну, зриває й злюзовує, бо неможливо вчасно зупинити - там же ще вибіг є. А 2600 обертів то не така велика проблема, як відсутність обмеження в моменті.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Технічно можна поставити біту з муфтою на дриль. Але нахіба? Кожному інструменту своя ніша.

Кажуть бувають (буквально 1 модель) з обгонною муфтою (блокування вала). В принципі можна зробити і реверсивний тормоз — на ланцюгові пили ставлять же ж. Але слід розуміти, що навіть китайці бачать прогресс а АКБ і тому провідний інструмент не розвивають.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я взяв найдешевший шурік який знайшов - Хюндай одношвидкісний (спеціально брав одношвидкісний, щоб надійніше було). Акумулятор штатний - хлам, то зрозуміло. Викинув його нутрощі, поставив всередину літій-іон силовий LG (чи-то НЕ2, чи-то НЕ4, я вже не пам’ятаю) на 2500 ма-год (дуже рідко таку ємність ставлять виробники, бо акумулятор такий коштує щось біля 3 євро, для виробників то дуже дорого, вони ставлять на 1500 за 1 євро), плату захисту і вуаля - воно крутить шо дурне все що треба й не треба. Заряджаю акумулятор лише через те що ну як це не заряджати акумулятор - посадити його мені ще не вдавалося. Тільки шурік штатно на 12 В, а я йому поставив 4 банки, тобто зробив на 14 В. Я дрилем тепер користуюся лише якщо треба або свердлити щось реально складне (ну там отвір 8 мм в 4 мм сталі) або потрібен несильний удар (дриль з ударом). Бо в перфоратора такий удар що він мені при свердлінні отворів стіну розбиває й з іншого боку шматки цеглин вилітають разом із штукатуркою.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Що це за заміна - закручування на швидкості 2600?

 

Може для ГКЛ...

 

І малий крутний момент для зпідставної із шурупокрутом за розміром дрилі.

мои дрели имеют регулировку оборотов

В принципе все, что толстое сверлю перфоратором, силой нажатия кнопки регулируются обороты

если вы собираете мебель то конечно, на месте можно и сетевой, а если как я сейчас сарайчик 10х4х3?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мои дрели имеют регулировку оборотов

Это мало спасает. Точнее совсем не спасает. Без трещетки кручение шурупов - мучение а не кручение. Шурик за 600 грн справляется с задачей на порядок лучше. Шурик можно и сетевой взять - тогда и меньше 600 грн получится. Не обязательно макиту или бош брать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Краще брати 2швидкісний - більше момент на 1 швидкості. І краще із стопором шпінделя - для зручної заміни приладдя.

 

Але є один нюанс, у мережевих нема зупинки шпинделя після відпускання кнопки, крутяться за інерцією як дриль.

 

Двухскоростной очень удобно.

И мгновенный автостоп очень важная функция. Я теперь даже при наличии рядом розетки-сетевой не использую. Иногда, как минидрель. Все делаю аккумуляторным.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

мои дрели имеют регулировку оборотов

В принципе все, что толстое сверлю перфоратором, силой нажатия кнопки регулируются обороты

если вы собираете мебель то конечно, на месте можно и сетевой, а если как я сейчас сарайчик 10х4х3?

це зменшує крутний момент.

 

Добавлено через 4 минуты

Двухскоростной очень удобно.

И мгновенный автостоп очень важная функция. Я теперь даже при наличии рядом розетки-сетевой не использую. Иногда, как минидрель. Все делаю аккумуляторным.

це я про мережевий шурупокрут казав. бо там потужгість біля 350-450Вт, і тому важливо мати швидкість меншу.

А для АКБ можна мати і одношвидкісний , але не більше 500об, для меблів зокрема, як на мене

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...