Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Арендная плата за земельный пай.

Hate

Рекомендовані повідомлення

Та не здавайте, працюйте самі.

По селах совок ще той.

:) Я поначалу не здавав і в групі з 3-х чол ми обробляли разом 10,5га. Так що особисто я знаю цю "технологію"...

 

Добавлено через 3 минуты

А что надо выращивать фермеру, чтоб аренду больше платить?

Ну, як простий селянин, я думаю що "найефективніше" вирощувати ,переробляти і продавати коноплю. Але існують дуже великі ризики. :)

  • Лайк 4
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Был в Межиричах, под Павлоградом (в середине 90)...судя по всему не выгодно коноплю выращивать как культуру :)

Грибы выгоднее :)

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Готовите базу ставок аренды для налогов?
Глупый вопрос для поддержания темы? Ок!

На глупый вопрос, дам реальный ответ. Есть у меня информация, что некоторым владельцам паев удалось сдать их в аренду за 1 га = 32 000 грн./год на длительный срок. Неплохо, правда? Поэтому решил поинтересоваться, есть ли еще такие счастливчики или это исключительный случай?

ЗЫ. Киевская обл, 100 км от Киева. Арендатор использует землю не под земледелие, так как сельскохозяйственное производство не ограничивается только земледелием, следовательно земля используется по ее целевому назначению.

Хтось з міністрів чи премєрів торік казав після відкриття ринку ринкова ціна буде 2 т. у.о. за гектар, тобто 100 тис за пай у 2 гектари.

Это говорил голова Держгеокадастра, который перед НГ стал министром аграрной политики. Очевидно, он эту цену вывел из того, что для получения "бесплатной" с/х земли в Киевской области, надо в Киевское ГУ Держгеокадастра занести взятку в размере 1 куе за га. :ROFL:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

екоторым владельцам паев удалось сдать их в аренду за 1 га = 32 000 грн./год на длительный срок.

Киевская обл, 100 км от Киева. Арендатор использует землю не под земледелие

Думаю це радше виняток - хороше місцерозташування зажди в ціні, з яким би цільовим призначенням не була.

 

Реальна ж ситуація така, як відписались вище: 100-150 якщо земля пристойна

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Глупый вопрос для поддержания темы? Ок!

На глупый вопрос, дам реальный ответ.

 

Не глупый, а с интересом.

Есть в николаевской области месторождение (не скажу чего ибо тайна :), там владельцам паев предложили по 10 т с Га после торгов. На 49 лет и рекультивацию.

По реальным платежам владельцам паев мне интересно и ДФС тоже интересно. Пора стрич, принуждать к продаже. Вот 1-3% аренды отдать государству это же нормально? а от НДО к примеру 1Га в 10000 долл сша?

И остается или работать владельцу на земле или продать.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

И остается или работать владельцу на земле или продать.

Это предотвратит спекуляции с землей - не выгодно будет покупать чтобы держать без надобности.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Не глупый, а с интересом.

Есть в николаевской области месторождение (не скажу чего ибо тайна :), там владельцам паев предложили по 10 т с Га после торгов. На 49 лет и рекультивацию.

По реальным платежам владельцам паев мне интересно и ДФС тоже интересно. Пора стрич, принуждать к продаже. Вот 1-3% аренды отдать государству это же нормально? а от НДО к примеру 1Га в 10000 долл сша?

И остается или работать владельцу на земле или продать.

Нічо не понятно. Хто запропонував, кому запропонував, що таке НДО і хто може силою примусити продати і як стріч

 

Добавлено через 38 секунд

З.І. тайна, яку знають двоє - вже не тайна

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нічо не понятно.

 

и не надо Вам

10т грн\год

месторождений в николаевской уйма

НДО нормативная денежная оценка. Это будет база для налогообложения.

А "стричь" как? Как всегда государство делает, как поет известный, к моему стыду, исполнитель: делать деньги б**ть вот так, пальцем щелк - деньги в банк...

Расширят перечень объектов налогообложения. Земля там в первых рядах, все приведут к рынку. Но НДО будет лям за Га, а рыночная дай бог 1000 долл сша

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Есть в николаевской области месторождение (не скажу чего ибо тайна :), там владельцам паев предложили по 10 т с Га после торгов.

Это нецелевое использование земли. Я же писал про целевое использование земли арендатором.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Більше чим скільки?

Якщо взяти пшеницю то короткий огляд дає ціну в 200$ за тону при середньому виході 4-5 тон з гектара. Відповідно 1 Га дає 800-1000$ на пшениці. На ріпаку, соняшнику етц може бути вихід більший.

Платять за оренду 1 Га 100-150$

общался летом с парнем , у отца фермерское х-во( земля арендная ,не паи),35 га,в 20 году под кукурузой ,урожай планировался 8-10 тон с га

цена от трейдеров ок 5500 грн тонна,зерно забирают своими машинами с под комбайна,вроде сумма получаеться вроде приличная 50-60 кбаксов,но какие затраты не знаю , и внешне не похоже что они(фермеры) "жируют"

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Вот тут я пообщался с теми - кто обрабатывает свои с\х паи самостоятельно - и нет у них кроме земли ничего - ни техники ни складских помещений. Все они нанимают-арендуют и за все платят из "своего кармана" И вот получился такой расчет - сдавать в аренду свои паи они согласны при условии оплаты за аренду - 30% стоимости пая. И то (так они говорят) - получается - 30% владельцу; 40% - на все расходы по обработке и уборке урожая (хранение не учитывалось); и 30% это чистая прибыль (навар) арендатора. Вот так будет - "по-честному" Вот как то так...:unknown:
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо 30% від вартості паю то за три роки пай відіб'ється - космічна рентабельність за нерухомість. І тоді ціна за пай також буде прямувати в космос, що придушуватиме рентабельність.

 

Очевидно мова йде про 30% від доходу від використання

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо 30% від вартості паю то за три роки пай відіб'ється - космічна рентабельність за нерухомість. І тоді ціна за пай також буде прямувати в космос, що придушуватиме рентабельність.

 

Очевидно мова йде про 30% від доходу від використання

З точки зору теоретичної економіки існує інше визначення поняття вартості землі :oops:

 

Визначення ціни землі

 

В умовах ринкової економіки земля не лише здається в оренду, а є об'єктом купівлі-продажу, отже, має ціну.

1360173153_20.jpg

Визначення ціни землі

На відміну від інших товарів, земля - особливий товар, продукт природи, а не праці, ціна якого ґрунтується не на вартості, а на тому доході, який вона приносить своєму власникові, - ренті.

 

Ціна землі - це дисконтований потік її доходу (ренти).

 

Дисконтування - це метод визначення поточної вартості (ціни) будь-якого капітального ресурсу (в тому числі й землі) з урахуванням надання ним майбутнього прибутку при існуючій ставці банківського відсотка. Інакше кажучи, дисконтування дозволяє визначити, яку ціну необхідно заплатити за капітальний ресурс (землю) сьогодні, щоб від його використання через визначений час отримати бажаний результат. Щоб визначити теперішню цінність капітального блага, необхідно здійснити операцію дисконтування.

 

Ціна землі прямо пропорційна величині ренти і обернено пропорційна ставці позичкового відсотка.

 

Ціна землі є капіталізованою земельною рентою. Власник землі погодиться продати свою ділянку за умови, що він отримає за неї таку суму, яка, будучи вкладена до банку, принесе йому процент, не нижчий від ренти. Ціна землі прямопропорційна розмірові ренти і обернено пропорційна банківському проценту. її визначають за формулою:

1360173186_21.jpg

Визначення ціни землі

Ціна землі має тенденцію до зростання. Особливо помітно підвищуються ціни на земельні ділянки в містах. Цьому сприяють зростання ренти та попиту на ділянки під будівництво.

 

Власник погоджується продати свою ділянку за таку суму, яка, будучи покладеною до банку, принесе йому річний дохід у вигляді процента не нижчого від того, який він одержував би у формі ренти.

 

Фактично ціна може коливатися не тільки від маси ренти, і норми позичкового відсотка, а і від вартості освоєння і поліпшення землі, співвідношення попиту і пропозиції на продукцію сільського господарства, напрямків економічної політики щодо державного регулювання аграрного сектору економіки тощо.

 

 

studies.in.ua/bzakon/33-70-viznachennya-cni-zeml.html

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якийсь студент писав, бо ось тут

Власник землі погодиться продати свою ділянку за умови, що він отримає за неї таку суму, яка, будучи вкладена до банку, принесе йому процент, не нижчий від ренти. Ціна землі прямопропорційна розмірові ренти і обернено пропорційна банківському проценту.

обов’язково потрібно уточнювати що % у кількісному (грошовому) еквіваленті, бо поклав 100$ - отримав своїх 2%, поклав 2млн$ - так само отримав 2% - банківський % однаковий в обох випадках.

 

Не знаю що мав на увазі добродій Репей, але у визначенні мова йде про ринкову економіку, а не то шо в нас :pozor:

Якщо по формулі порахувати від зворотнього - ренти у 150$, то вартість землі має бути 150/1,21(валютний % від ощадбанку)*100=~12400$/Га - що приблизно дорівнює вартості с/г землі у Німеччині.

 

У нас інший порядок цін і методика розрахунку. Якщо брати по аналогії з ринком нерухомості то річна ціна оренди визначається як 1/10 ціни купівлі.

Умовно кажучи капіталовкладення мають окупитись за 10 років, тому, знову йдучи від зворотнього, - 150$*10=1500$/Га, і відповідно дохід від оренди зростатиме при більш ліквідному товарі (якість, місцерозташування і т.п.)

 

А ось тут свіженький розрахунок дохідності з точки зору орендаторів - фермерів і холдингів, я з ним не згоден бо працювати потрібно більш ефективно, а не 250$ доданої вартості з гектара :pozor: але як є - порядок цін той самий

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якийсь студент писав, бо ось тут

 

обов’язково потрібно уточнювати що % у кількісному (грошовому) еквіваленті, бо поклав 100$ - отримав своїх 2%, поклав 2млн$ - так само отримав 2% - банківський % однаковий в обох випадках.

 

Не знаю що мав на увазі добродій Репей, але у визначенні мова йде про ринкову економіку, а не то шо в нас :pozor:

Якщо по формулі порахувати від зворотнього - ренти у 150$, то вартість землі має бути 150/1,21(валютний % від ощадбанку)*100=~12400$/Га - що приблизно дорівнює вартості с/г землі у Німеччині.

 

У нас інший порядок цін і методика розрахунку. Якщо брати по аналогії з ринком нерухомості то річна ціна оренди визначається як 1/10 ціни купівлі.

Умовно кажучи капіталовкладення мають окупитись за 10 років, тому, знову йдучи від зворотнього, - 150$*10=1500$/Га, і відповідно дохід від оренди зростатиме при більш ліквідному товарі (якість, місцерозташування і т.п.)

 

А ось тут свіженький розрахунок дохідності з точки зору орендаторів - фермерів і холдингів, я з ним не згоден бо працювати потрібно більш ефективно, а не 250$ доданої вартості з гектара :pozor: але як є - порядок цін той самий

 

Це не студент писав, а підручник з снов економіки, те саме що для школярів буквар.

 

Чому в доларах розрахунок? У Вас пай у Каліфорнії?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це не студент писав, а підручник з снов економіки, те саме що для школярів буквар.

Може бути, судячи з деяких книжок, по яких малий вчиться, - їх пишуть студенти або прохвесори типу більченко

Чому в доларах розрахунок? У Вас пай у Каліфорнії?

Хай буде в гривнях.

4200/6,24*100=67300 грн за гектар, і це в кращому випадку :(

У звичайному буде 45, або 1500$ :pozor:

Щось типу такого

у мене 2 паї, які б я з радістю продала.

але не за 100 000 грн як пропонують.

І що можна купити за 1500$, скільки техніки? Одне колесо на комбайн?

 

Суть функціонування ринку - щоб землю, як актив, можна було покласти в банк, взяти гроші і розвинути своє товарне виробництво. За такої ціни багато нарозвиваєш. У статті за посиланням вище цікавий момент, навіть зацитую:

у фермера середньої руки рівень доданої вартості кінцевої продукції з гектара може досягати $600-800 і, відповідно, він може заплатити за оренду $150-200 за га. У агрохолдингу товарний випуск з гектара становить в середньому $250, а значить ставка оренди, прийнятна для нього, — $50-100.

Ось і відповідь на всі питання.

 

А втім, не думаю що люди настільки тупі що віддадуть за безцінь, хоча звісно будуть і такі. У будь-якому випадку можна повернуть все взад, наприклад через вила, як було не раз у нашій багатій історії.

 

Але я думаю основна мета ось цього всього - легально за безцінь фактично вкрасти нерозпайовану землю, а це ні багато ні мало - 25% усієї сг землі. От поки її не продадуть/вкрадуть - не заспокояться, бо земля у власності має господаря, а те що спільне - нічиє, значить за вила немає причин братись.

Хоча просувають це начебто під соусом турботи про маленького українця, навіть брехун до цього апелює

 

 

 

Але якби було так, то треба було спершу дозволити продаж лише приватним власникам, тобто вже розпайовану землю, подивитись що з того вийде, а не форсувати. Тепер вже в світлі цього проясняється вчорашній закон про референдум :hlop:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...

Ну и я свои пять копеек вставлю.

Одесская область, берег Хаджибеевского лимана, 1 га - 0 грн. 0 коп. за 2020 год.

Типа засуха, неурожай, понять и простить.

  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
@Агидель, если реально участок первый от берега, то грех на нем сельским хозяйством заниматься. Переходите на туризм.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...