Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Киевстар, стоит ли продолжать.

Мебляр

Рекомендовані повідомлення

Сам, вместе со всей семьей и родителями, после очередного "снижения цен в Киевстаре" на второе и последующие СМС, но увеличении абонплаты или стоимости минуты разговора ушел на МТС. При этом из-за большого стажа поначалу пытался перейти на более легкие "Квартальные" пакеты в Киевстаре, но они только для новых абонентов...

 

Такое ощущение, что Киевстар сам пытается, потерять клиентов. В общем, спасибо Киевстар, теперь с семьей (да и вообще в сети MTS) общаюсь без абонплаты, без платы за соединение и ежемесячных пополнений по 70 минут в день.

 

Байкотировать- это хорошо, но что делать с номером. Вот когда можно будет переходить от оператора к оператору, сохраняя номер, тогда другое дело.

 

Думаю возможность менять оператора не меняя номера, в нашей стране, ну в очень далекой перспективе - тут дороги никак не могут почистить и с ямами справиться...

 

Для номеров на Киевстаре использовал услугу "Мой новый номер", при звонке на старый номер абоненту сообщается мой новый номер и приходит смс-ка с новым номером, мне приходит смс, что мне звонили на старый номер с такого-то номера... Услуга бесплатна и предоставляется на 180 дней.

 

Добавлено через 6 минут

PS Чего только стоит фраза Киевстара про посекундную тарификацию:

 

** Тарификация посекундная. Тарифицируется первая секунда каждой отдельной минуты звонка в размере указанной стоимости минуты, секунды со второй по шестидесятую не тарифицируются. :fool::o

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я всю жизнь на МТС (ЮМС) и вечно ловлю их на жульничестве. И всегда казалось, что Киевстар более честный. Все думал перейти, да номер жалко терять. Почитав тему, понял, что все они одним миром мазаны. Так что выхода нет.
  • Лайк 3
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Сейчас в МТС, тоже не "сахар". :(

С очень большим трудом отвоевал (долго ругался) свои два тарифных плана (которыми пользуюсь уже наверное лет 5-ть), хотели автоматом перевести на новый тариф "покращенный" :fool:.

Плачу по 30 грн./месяц за каждый номер, в которые входят 1500 минут на

номера МТС и 40 минут на остальные. :)

 

"Покращенный" тариф предполагает 40 грн. абонплаты, но уже без бесплатных 40 минут на другие операторы. :evil:

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
Сейчас в МТС, тоже не "сахар".

Свой опыт общения с МТС то-же выложу:

В общем лопухнулся парень в "Мобилочке" и мне замисть 20 грн, загнал на счёт 203.А так -как дело происходило в Ашане ,послде очередных закупок на выходные,нужной суммы добавить не было. Всё что я мог сделать- позвонить в МТС и рассказать ситуацию,в итоге МТС мне ничем не помогла,ну скорее не мне а МЧ. Получил я фискальный чек на пополнение,и поехал в освояси,с намерением завести большую часть недостающей суммы( б...я себе удивляюсь). Короче поприходили мне все причетающиеся СМСки с поздравлениями от МТС....

На следующий день, обнаруживаю что к обеду 183 грн со счёта исчезли, звоню оператору-а мне объяснили ,что кто-то предоставил чек и написал заяву о ошибочном пополнении и номер его отличается от моего не более чем на 2 цифры.

Ну думаю,лядно- как пришло ,так и ушло... но задумался- сохранять чеки от пополнений решил на протяжении хоть трёх дней, что -б когда сам пополнюсь-кто-то заяву не накатал))

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 роки потому...
опять траблы с смс в киевстаре, наблюдаю на разных симкартах.

 

Ай-ай-ай...

 

Кто-то может захотел включить котел через ентот киевстар+gsm modem?

 

А может захотел выключить что-то?

 

А как насчет сигнализации на gsm и поступления сообщения от оной?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

ай-йа-йай.. - не по адресу.

у меня дублируется звонками и дтмф командами, а также температура видна на сервере, на страничке устройства, так что ваша язва пролетает мимо...

я предупредил тех, кто например не имеет такой возможности дублирования в других gsm системах.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дядьку, два вопроса можно? Каким пакетом от киевстара вы пользуетесь - датчиком? И второй - хочу схитрить, у меня есть гсм шлюз и модем, разные устройства. И киевстаровская карточка не контракт. Как вы полагаете, ее склонировать можно? Раньше лет 10 назад такое практиковалось, а сейчас?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

www.kyivstar.ua/kr-620/kysw/

Не знаю с чем связано глюки сейчас,но летом у них по всей области были ремонтные работы.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Как вы полагаете, ее склонировать можно? Раньше лет 10 назад такое практиковалось, а сейчас?

это уже 10 лет как пофиксили, так что конечно не получится.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 1 рік потому...

25 квітня зранку замість сигналу мережі Київстар на екрані - Лише аварійні виклики, і це на всіх смартфонах вдома. Вимкнув/вімкнув сімки (програмно, не витягував) - мережа з'явилась. Списав на глюк мережі у зв'язку з модернізацію - може, в нашому селі 4Ж буде :) ЖСМ-сигналка при цьому працювала (правда, ставив на сигналку десь в обід) - дозвонився, але не спрацьовували тональні команди, теж запрацювало після вимкнення/увімкнення живлення сигналки. При цьому за пару днів до того мені на моб. і робочі (тут апарат стара кнопочна Нокіа)десь з годину не могли дозвонитись - "Цей номер не є дійсним".

Сьогодні зранку (останній дзвінок зробив 8:56) знов нема мережі Київстар, знов при вхідних на нього "Цей номер не є дійсним", друга сімка Водафон (двохсімочний смартфон) працює штатно. В інших телефонах сімка Київстар теж не працює. Подзвонив з міського на їх 0-800, сказали, що за добу вирішать проблему. Десь в обід побачив смс "На жаль, послуги зв'язку за Вашим номером тимчасово недоступні. Деталі за тел...." - коли вона прийшла - ХЗ, пише що о 10:00.

Пізніше заскочу в центр обслуговування клієнтів, може щось підкажуть...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Продовження історії. В 16:30 в центрі обслуговування клієнтів мені сказали, що мене відключили згідно ст. 38 ЗУ "Про телекомунікації" на основі підпункту 38.1.8 "скорочення переліку або припинення надання телекомунікаційних послуг споживачам, які порушують правила надання і отримання телекомунікаційних послуг". На питання, за що саме - сказали, мабуть у вас малий абонентський стаж, або ви вели розсилку - а взагалі ніхто не знає, пишіть рекомендованого листа в головний офіс, тільки там дадуть відповідь, вони (ЦОК) такою інфо не володіють. У мене цей номер з 2003 року, використовую як особистий, тому їх версія дуже актуальна :fool:

В 17:50 знов набрав оператора, знову ніякої конкретики, сказав заявка на розгляді, чекайте, скільки вам сказали (нагадаю, обіцяли за добу). Через пару хвилин на номер, який вказав для зв'язку, приходить смс: "Ваше звернення розглянуто. Надання послуг зв'язку відновлено. Просимо вибачення за тимчасові незручності", ще через пару хв. сімка стала активною і з'явилась мережа

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 6 років потому...

А мені обіцяли відновити зниклий номер у липні і лише вибачились, сказали, що ще працюють над цим.

Вчора отримав повідомлення про покращення сервісу з 10 вересня, не буде сповіщення.

Що цікаво, побачив у новинах плату за це:

Йдеться про послугу "На зв’язку", яка допоможе українцям підключати або відключати окремі сервіси. Вартість користування для контрактних абонентів становитиме 10 грн/міс, а для клієнтів передплати – 0,33 грн/день.
Тобто, я їх абонент з 97-го року, а мої розмови коштують дорожче ніж на картку куплену на лотку і навіть тут платитиму більше на 1 копійку? А у лютому то взагалі жах, на цілих 0.67грн? :shock:

Абидна, піду скаржитись в «собєс», може дадуть якусь субсидію? image.gif.a4e039068b89b035a60577355135d6e7.gif

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

2 часа назад, Фрай сказал:

Тобто, я їх абонент з 97-го року

нажаль, часи, коли клієнтом дорожили, вже мінули. Зараз всяким там Приватам, Київстарам та іншим мегакомпаніям на..ти з якого ти року їх клієнт. Все максимально автоматизовано і з будь-яких причин умови можуть стати як вкрай неприйнятними, так і взагалі відмовити в наданні послуг.

Знайомого Прихват днями назавжди "забанив", відмовивши в подальшому обслуговуванні. Почали копати - виявилось, що донатив на зсу і якась там скарга прийшла, але хто ж буде розбиратись.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Приват був ипанат, а після прихватизації взагалі обнаглів по комісіям.

та я взагалі то мав на увазі як саме КС написав про плату за послугу, типу показав, що враховано все до копієчки?
Бо ціна практично однакова для всіх. ))

Змінено користувачем Фрай
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

18 хвилин тому, sly сказав:

з будь-яких причин умови можуть стати як вкрай неприйнятними

За 20 років у мтс\водафоні наче всього один раз міняв тариф, вже на пам'ятаю коли, але давно плачу за рік всього 450грн (передплата Light), дзвінки в мережі безкоштовні, а на інші дзвоню всього 1-2 рази на місяць, ще дають бонуси які міняю на інтернет, але практично не користуюсь, бо є Wi-Fi, цілком влаштовує

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В свете последних событий нужно иметь как минимум телефоны 2-х операторов, а иногда и трех...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В нас поки без толку, вже через 1.5 години без електрики здихає зв'язок у всіх операторів, а в 2022 батареї тримали напевно краще (вистачало на 1.5-3.5 години), нові мабуть ще пливуть з китаю...

Змінено користувачем normal
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

57 минут назад, normal сказал:

вже через 1.5 години без електрики здихає зв'язок у всіх операторів,

Це якись мудаки...

У нас в области, десь до 3-4 годин ще можно зловити интернет, СМСки працюют, голосовий більше як 3-4 годин без єлектрики, практично немае, але якщо є вібир миж операторами, то якось можно подзвонить.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Нагадаю, якщо стає поганим звʼязок, але є інтернет то телефонуйте по вайберу чи вотцапу.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

5 часов назад, normal сказал:

вже через 1.5 години без електрики здихає зв'язок у всіх операторів

це ви кучеряво живете... у нас після відключення є хвилин 15...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...