Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

Сквозной камин. Кто проектировал, строил, видел ?

parfserg

Рекомендовані повідомлення

Роздумую про оздоблення каміна. Можливо є в когось якісь варіанти (як та яким матеріалом це зробити).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

В той хатке что я купил в печку вмуровали блюдце керамическое...красота :lol:

 

Роздумую про оздоблення каміна. Можливо є в когось якісь варіанти (як та яким матеріалом це зробити).
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 7 місяців потому...

Якщо комусь цікаво, приводжу невеликий опис після зимової експлуатації. Як розповідалося вище повітря прогрівається, дрова горять , «отопительний щит» також нагрівається.

А от піддимлення під час дозакладки дров стало проблемою. Не те щоб сильно диміло , але такий факт існує. Хочу спитати спеціалістів можливо в мене завузький вихід з топки і чи принесе ефект його збільшення (розширення )так ,як на фото 2. На фото 1 показано як є зараз. Дякую

1277085440_.jpg.11878170600a9b3622c3b03fbf5c2966.jpg

396455175_.jpg.4f1c99bc69658af34c201d33bcb4b8f0.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

parfserg,такое изменение действительно улучшит характеристики, но с газовым порогом надо бы что нибудь придумать.
  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Мабуть з ньго я і почну. Спробую виготовити так , як Ви мені раніше описували.

 

Добавлено через 9 минут

Тут от починаю переглядати (заново вивчати) свої креслюнки з фотками :D і знайшов цікавий факт. З топки мене виходить металічна труба 219 мм (площа перерізу 376 см.кв.), а далі цегляні канали 25х25 см (площа перерізу 625 см.кв.) =@ .

Я не памятаю вже чим я керувався коли вибирав цей діаметер (219 мм), але зараз мені здається , що він не повинний бути менший діаметра каналів. Що скажете ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Я не памятаю вже чим я керувався коли вибирав цей діаметер (219 мм), але зараз мені здається , що він не повинний бути менший діаметра каналів.

Вывод правильный, но есть ситуации когда это не столь важно. Скажите, а прямой ход у вашей конструкции есть? Может риснете общую схему? У меня есть подозрения, что собака не там порылась, где Вы ищите.

 

Добавлено через 2 минуты

один Alexander Pryakha написав свої зауваження, і критику вашу я не сприймаю.

У Пряхи ситуация с сечениями - такая же, но он же на поддымление не жалуется.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розширити вихід з топки то можливо він частково візьме на себе функцію димової камери ?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розширити вихід з топки то можливо він частково візьме на себе функцію димової камери ?

Ну да, как на последнем чертеже.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Якщо розширити вихід з топки то можливо він частково візьме на себе функцію димової камери ?

В будь-якій печі всі розміри мають бути більш-менш узгодженими,а ще вони перебувають у певнійй залежності один від одного.Саме тому будівництву печі має передувати розрахунок.Величина перерізу виходу з паливника теж лемітована.Приміром,вона зменшить температуру в самому паливнику,збільшить "транзит"димових газів,зменшить ККД конструкції,тощо.Якщо є така можливість (а вона ,здається, є),то все таки зробіть димозбірник.Головне призначення його,це обігрів стінок конструкції над топкою і вирівнювання нижнього порогу задимлення під час відкривання дверцят та при розпаллюванні печі чи каміну.Відсутність задимлення у Вас відбувається також за рахунок того,що конвективна схема щитка вибрана горизонтальною.Саме така схема "димить"менше,хоча і є не занадто ефективноє,внаслідок чого сьогодні майже не використовується.А ще у Вас переріз каналів щитка занадто великий.Ну і стінки,звичайно,затовсті.Проте вони мінімальні, з огляду на наше законодавство,так як "ребро"вимагає цегляні печі захищати зовні металевим кожухом...Ну і відносно скла.Для дверцят каміну можна використати будь-яке скло.Все залежить від температурного навантаження на дверцята,воно може бути таким,що жодне шкло не витримає.А якщо Ви тримаєте руку на своїх дверцятах,то,звичайно,можете використати закалене скло.Сьогодні,до речі,таке скло використовують все частіше при будівництві різних торгових та адміністративних будівель.

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 місяці потому...

На днях знайшовся час та дійшли руки для переробки димоходу за ескізами , які викладені вище. Було виготовлено ось такий вихід з топки.

1963463608_48IMAG0721.thumb.jpg.41d2f46ed978ff42f00e9282c6da18fb.jpg

1290427162_48IMAG0727.thumb.jpg.37ddfec1809c6ac96858c35cff22d225.jpg

Старий димохід був демонтований і втопці був вирізаний більший отвір під новий димохід.

1954979376_48IMG_1231.thumb.jpg.6bf77a8885f8f3ca20940ea06fb2adfd.jpg

478784549_48IMAG0724.thumb.jpg.95557ee24ce85198d4f1e90c5515b26b.jpg

Після чого він був успішно встановлений на місце та приварений.

276703317_48IMAG0729.thumb.jpg.9fea2b36bd1e4b2462bc4dd2f0a5590f.jpg

861049109_48IMAG0728.thumb.jpg.700636c22d030e85cb7b38a7ea345418.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 2 тижні потому...
Вчора пробно розпалював камін. Тяга виросла в рази. Все таки замалий був димохід, тому і давилась топка. Більш зрозумілим все стане після тривалішої експлуатації,але на даному етапі вважаю, що переробка димоходу виправдана.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 5 місяців потому...

Подумую про перекладання пічки. Чого хочеться досягнути ?

1. зменшити товщину стінок отопл.щитка з 12 см на 6 см , що дасть змогу швидше його прогрівати.

2. збільшити тягу в режимі "піч". А от як це зробити ?!? Можливо зробити вертикальні димові канали? Чи зменшити переріз горизонтальних? А можливо зменшити довжину каналів.

Чекаю порад від спеціалістів ...

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

  • 3 тижні потому...
parfserg, -ВЫ сильно замудрили каналы.

Если можете подскажите пожалуйста , как можно упростить ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

parfserg, -У Вас получаеться 5 горизонтальных каналов. Можно либо 3 горизонта или 3 вертикальных. Дайте точные размеры - длина , высота и ширина..и как стекло ведет себя когда ЗЛХ закрыта.?
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Если можете подскажите пожалуйста , как можно упростить ?

Это называется прогары или свищ или ...Укорачиваете путь газам если им тяжело будет идти

1565278625_1.thumb.jpg.f197f88033be5f690943b49ccc2cc899.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

GIM, -ИМХО -оставить / прогар, свищь/ только нижний

Можно и только нижний.Если б сам делал бы то чувствовал и знал бы а так что б наверняка то лучше два(надо смотреть по работе прибора)

  • Лайк 2
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Можно и только нижний.Если б сам делал бы то чувствовал и знал бы а так что б наверняка то лучше два(надо смотреть по работе прибора)

 

Це гарна ідея :Bravo: . Можна спробувати спочатку зробити "свищ" з низу та протестувати роботу. За необхідності зробити теж саме з верху. На мою думки площа перерізу "свища" має бути меншою за площу димового каналу. Що скажете ?

П.С. Переріз дим. каналу 22х22 см

 

Добавлено через 3 минуты

parfserg, ..и как стекло ведет себя когда ЗЛХ закрыта.?

 

Скло ще я не ставив. Поки закрито бляхою. А що ви мали на увазі ... как стекло ведет себя когда ЗЛХ закрыта.? Чи сильно буде закопчуватися скло ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

На мою думки площа перерізу "свища" має бути меншою за площу димового каналу. Що скажете ?

Правильно сказать что площадь эта расчитывается,но...Попробуйте сделать её 3х22(бывает делают в размер спичечного коробка и т.д)У Вас в этих местах по нормальному должны стоять прочистки

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Правильно сказать что площадь эта расчитывается,но...Попробуйте сделать её 3х22(бывает делают в размер спичечного коробка и т.д)У Вас в этих местах по нормальному должны стоять прочистки

 

Так и есть. Этот вариант мне предпочтительней потому , что в этих местах у меня действительно стоят прочистки и это решение как мне кажется будет проще и с наименшими затратами реализовать. В ближайшее время попробую. спасибо ...

Змінено користувачем parfserg
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...