Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

7188 грн/1т. куб. м. Новые тарифы на газ.

левша

Рекомендовані повідомлення

6. Визначення втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ

И читаем, что к ним относится:

1. З урахуванням специфіки переміщення природного газу газорозподільною системою, що пов’язана з умовною нормативною герметичністю газопроводів, з’єднувальних деталей, арматури, компенсаторів, газового обладнання, інших приладів та обладання (тобто стан, за якого можливий витік газу, що не може бути зафіксований органолептичним методом) та витоками газу під час технічного огляду чи обслуговування, поточного ремонту, заміни арматури, приладів, обладнання, устаткування…

Где здесь о коэффициентах приведения? А нету.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А теперь читаем до конца

 

1. З урахуванням специфіки переміщення природного газу газорозподільною системою, що пов’язана з умовною нормативною герметичністю газопроводів, з’єднувальних деталей, арматури, компенсаторів, газового обладнання, інших приладів та обладання (тобто стан, за якого можливий витік газу, що не може бути зафіксований органолептичним методом) та витоками газу під час технічного огляду чи обслуговування, поточного ремонту, заміни арматури, приладів, обладнання, устаткування, Оператор ГРМ укладає договір (договори) на закупівлю природного газу для покриття об’ємів (обсягів) фактичних втрат та виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ для забезпечення фізичного балансування ГРМ та власної господарської діяльності.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коэффициент не является ни потерями, ни личной хоз. деятельностью оператора, ни чем-либо ещё. Ещё раз, о коэффициенте есть отдельная статья в отдельной главе. И там ничего не написано о его включении в ВТВ (как и в статье о ВТВ). Как раз наоборот, написано, что он плюсуется в счёт потребителю.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Коэффициент не является ни потерями, ни личной хоз. деятельностью оператора, ни чем-либо ещё. Ещё раз, о коэффициенте есть отдельная статья в отдельной главе. И там ничего не написано о его включении в ВТВ (как и в статье о ВТВ). Как раз наоборот, написано, что он плюсуется в счёт потребителю.

 

Да да.

Стесняюсь спросить.

А что такое виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ для забезпечення фізичного балансування ГРМ?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Да да.

Стесняюсь спросить.

А что такое виробничо-технологічних витрат природного газу в ГРМ для забезпечення фізичного балансування ГРМ?

 

Я вибачаюсь: ви розумієте фізичну суть цих коефіцієнтів ?

 

І ви в курсі, що величезна кількість абонентів поняття про них не має і в очі їх не бачила ніколи? Впевнений тут деякі взагалі не рощуміють про які коефіцієнти йде мова.

Чому тоді вони мають бути в тарифі для всіх без виключення?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Так потому их и включили в тариф. Чтобы те кто не в курсе, мозги не плавили.

Просто умножили расход по счётчику на тариф и получили результат.

А облгазы хотят усложнить, и получить бабло из воздуха.

Я уже не упоминаю, что любой счетчик работает. При температуре газа от -25 до +50. И при этом соответствует всем требованиям ГОСТ. Я об этом уже писал.

Отвечая на ваш вопрос о физике, то да термодинамику я знаю.

 

Добавлено через 6 минут

А вот о вашем кодексе и договорах и о нкрекп

narodna-pravda.ua/2020/02/17/taryfy-na-gaz-v-ukrayini-ukrayintsi-otrymayut-novi-platizhky/amp/

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то сформировали счета за январь.

На всякий случай, чтобы на stroimdom не было о чем поговорить - все упоминания о джоулях или калориях - выпилили. :D

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то сформировали счета за январь.

На всякий случай, чтобы на stroimdom не было о чем поговорить - все упоминания о джоулях или калориях - выпилили. :D

 

Не цікаво.

А де ж поле для холіварів?

Немає щоб нову одиницю ввести.

Здають гази нема того запалу що був раніше.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А де ж поле для холіварів?...

Будь ласка - поле для холівару.

Нехай Кодекс ГРМ прийняли в 2015 році.

Нехай я мешкаю постійно в приватній будівлі (споживаю і оплачую спожите) з 2008 року.

Питання виникає: в 2008 році газ не стискався - не розширявся? (не було температурних коефіцієнтів).

І в 2009 році не зтискався...

І в 2010 році...

І в 2011....

Але десь були ті коефіцієнти закладені?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Це стара тема.

Вони останні пару місяців жили з девізом щомісяця нова тема. А тут якось не цікаво стало.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Ну, не знаю :unknown:

Мо, вони вичікують, що підмога прийде? (почнуть підтягуватись електрики з водяниками - за транспортування)

Ну а що: тиск в водопроводі треба тримати? Треба!

Якось треба струм в дроти штовхати? Треба!

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Наконец-то сформировали счета за январь.

На всякий случай, чтобы на stroimdom не было о чем поговорить - все упоминания о джоулях или калориях - выпилили. :D

Но коэффициент всё-же оставили и в рахунку это видно но не расшифровано:D.

 

 

Это из ЛК на 104.юа

1.004 1.004 1.003 1 1 0.998 0.998 1 1.003 1.006 1.004 1.003

  • Лайк 1
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Счётчик есть, кабинета нет. У мну счётчик без коррекции внутри помещения (меньше 1,5 от стены), коэффициент малюют на зиму 1,05.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Счётчик есть, кабинета нет. У мну счётчик без коррекции внутри помещения (меньше 1,5 от стены), коэффициент малюют на зиму 1,05.

Выше было для хаты счетчик BK-G4T , это из квартиры с АО , счётчик BK-G4 .

1.05 1.05 1.03 1.01 1.01 1 0.99 0.99 1.01 1.01 1.03 1.04

 

 

п.с. на седьмом году пользования доглядел шо он с Т :lol:.

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Прислали счет за январь. Я подавал 0. Нарисовали 2 куба.

Коэфф нет

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Но коэффициент всё-же оставили и в рахунку это видно но не расшифровано:D.

 

Розшифровано у рахунку за транспортування))))

П.С. Але зараз чомусь рахунок за транспортування зник із особистого кабінету.

IMG_20200220_134707.thumb.jpg.1198a163a67b852b62cd86fdf7662102.jpg

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

У нас вообще из счета убрали показания.

Только общее потребление. Посчитано с коэффициентами - передано 132, выставлен счет за 146,52 м куб

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Розшифровано у рахунку за транспортування))))

П.С. Але зараз чомусь рахунок за транспортування зник із особистого кабінету.

 

Эти счета формировались до народного возмущения. Сейчас в кабинете этих счетов нет.

Посмотрим?

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в П24, наоборот, был долг за месяц, а теперь за два. Подожду бумажный счёт, сейчас ничего платить не буду.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

По-моему, фраза "визнати неправомірними і провести перерахунок" звучит слишком обнадеживающе. В планах комиссии на февраль обсуждения изменений кодекса пока нет.
Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

А в П24, наоборот, был долг за месяц, а теперь за два. Подожду бумажный счёт, сейчас ничего платить не буду.

Пришел бумажный счет. Хотят оплату за 2 месяца

Посилання на коментар
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз
×
×
  • Створити...