Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

karbo

Пользователи
  • Публікації

    11 816
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    3

Усі публікації користувача karbo

  1. Вода у вільному доступі, чиста та безплатно
  2. Ніхто не знав що буде вторгнення, навіть Путін
  3. Нє, платити за літру їх бучої нафти це нормально 😂 За ці гроші можна спокійно день харчуватися
  4. Та пох на цих динозаврів, нехай йдуть у ногу з часом
  5. Чіпи розробляє та виготовляє інструменти для його виробництва цивілізований світ, Тайвань тимчасово зосередив їх випуск. Теж саме стосується і батарей. Тож можна сказати що у Тайвані просто встановили принтер
  6. Ахаха, звичайно же, на зло бабусі вуха відморожу))) Лише, виявляється, це шлях до незалежності від постачань нафти
  7. Прийшов заангажований кретин Трамп і при підтримці недалеких цивілізація втратила лідерство за декілька місяців, яке відбити потребує років та кошти, бо час не купиш задешево
  8. Дякуючи вадимам цивілізований світ залупу кінську отримав, а не лідерство у цій сфері 😂
  9. І тобі від цього легше стало?))
  10. Навчись користуватися ші спочатку
  11. І тут ти себе почуваєш розумнішим 😂
  12. Залежно від віку та рівня попередньої підготовки. З нуля практично не реально.
  13. ВВП за рахунок виготовлення товарів для війни, тобто фактично це спалювання власного багатства
  14. Усі гімно, у жодної зі спецслужб жодних біологічних матеріалів для ідентифікації цієї особи При цьому цей нібито Путін радикально змінив зовнішність
  15. Те ботексне чучело, яке зараз називають Путін, хоча справжній здох десь у 2012 році, готують до утилізації.
  16. Ти про коричневі лінії?😂
  17. Вони це європейці? Може варто прийняти до уваги що кілзону у випадку нападу на Європу буде встановлена зразу же? Кацап отримає більшу протяжність фронту де його будуть ліквідовувати. Я вже не говорю про те що Європа дасть фронту сотні сучасних літаків які зрівняють парашу з землею
  18. Донецьку область захопити не може, а відкрити другий фронт це запросто. Чи ти вважаєш що Україна вийде з війни ?😂
  19. ❗️Венгрия начала получать нефть по трубопроводу «Дружба» из России через Украину, сообщила компания MOL. ❗️ЕС утвердил для Украины кредит на 90 млрд. евро на два года, — Зеленский.
  20. Ти про роботів сьогодні як про новину))
  21. Деяким відриває, але то таке Утилізація кацапів в таких кількостях не дає їм можливості розвивати наступ, економіка теж не сприяє. Рано чи пізно наступить баланс і куди хитнеться стрілка ще питання
  22. Поки що твої кацапи десятками тисяч щомісяця здихають
  23. П'ятий рік не можуть захопити Донецьку область, це пабєда?
  24. ❗️Революция в России возможна уже этой осенью, заявили в Госдуме По словам коммуниста Геннадия Зюганова, экономика страны в первом квартале «провалилась до дна».
×
×
  • Створити...