Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

k-master

Пользователи
  • Публікації

    1 041
  • Зареєстрований

  • Відвідування

Усі публікації користувача k-master

  1. Ви кажете про нетметерінг, нетбілінг це про те що будуть купувати за ринковою ціною та зараховувати гроші на рахунок, а потім цими грошима можна розрахуватись за те що спожив. Яка ринкова ціна влітку вдень та яка ринкова ціна взимку?
  2. Ну так ультразвуковий вимірювач відстані та мікроконтролер котрий буде крутити мотор у правильному напрямку. Якщо без корпусу та плати з jlpcb то за пару годин можна зробити автоматизацію.
  3. Ні. Він отримує енергію коли батарейка заряджена вище якогось значення. Тобто якщо нема мережі, сонця мало, батарейка зарядженна на 100% то він буде розряджати батарейку. Хоча по факту якщо батарейка розряджається це означає що сонця недостатньо. Але якщо є 200 Вт зайвих то можна годину батарейку заряджати, потім за пару хвилин забрати це на бойлер і знову заряджати батарейку. Без цього зібрати ті 200 вт на нагрів бойлера не вийде
  4. Складно сказати. У межах приватного будинку кондиціонер споживає таки менше електроенергії ніж котел. Теоретично теплова потужність повинна бути та сама, але одне тепловий насос, а інше нагрівач. Та ще й кондиціонер зазвичай не на весь будинок. Але у межах ЦО потужність насосів мабуть таки набагато менше у перерахунку на квартиру ніж споживання кондиціонера. Тому що споживає більше електроенергії у межах країни - опалення чи кондиціонування дуже складно сказати. Як довго це було та у який час? З одного боку це ринок, а з іншого боку щось з цим ринком не так, якщо за те щоб брали товар продавець доплачує.
  5. Але у темі про ЗТ виклали статтю що зелена енергетика зараз це погано. Бо вдень зараз її дуже багато і там щось не зрозуміло про оплату за те що не забирають. Тобто у побутових споживачів беруть завжди, а промислових виробників сонячной енергії обмежують, але платять за те що не забрали?
  6. Щось здається мені що зараз атомка займає набагато більше ніж звичайно, тому й проблеми - промисловість не працює, а атомку не обмежиш а генерації. Ну таке враження складається після новин про обстріли енергетики.
  7. А він при цьому працює? Коли в мене село перекинули на тимчасову лінію під час ремонту то мій інвертер показав таку помилку та вимкнув мережу. Через деякий час все повернули і помилка вилізла з відключенням від мережі знову. Такого бути «періодично» не може, бо зміна чередування фаз у трьофазній мережі це як мінімум проблеми з усіма трьохфазними двигунами.
  8. Так влітку температура буде більше, треба подивитись температуру зараз та температуру влітку, температурний коефіцієнт панелей та порахувати.
  9. То трохи не так, норма у цілому це +-0,5Гц. Тобто ±10% і навіть трохи більше можна, але для цього треба вимкнути вхідний автомат. Я от тільки не знаю - відсутність мережі при увімкнутому вхідному автоматі розглядається як синхронне приєднання до ОЕС України чи ні?
  10. То якійсь глюк бо не може так плавати частота в мережі.
  11. То просто я подивився на скрін котрий виявився не вашим.
  12. В мене було що інвертор викидав помилку про те що забагато струму їде через землю раз на кілька хвилин і вимикав мережу, потім назад. Причому це якось було не постійно, а іноді. Як виявилось я додав ще одну розетку але нуль був від бекапу, а фаза від гріда чи навпаки. Але на кожне відключення була помилка. В вас жеж остання помилка більше місяця тому.
  13. Ну там Лічильник з модемом та іноді вимагають РН. Ну й сама станція повинна бути встановленна.
  14. Для ЗТ окрім лічильника треба модем. І навіть якщо зараз приїде ДТЕК та поставить ЗТ лічильник, що з модемом?
  15. Вимикається перетворювач DC-AC котрий споживає десь 20 Вт. Ну й як наслідок - при зникненні мережі бекап не працює, а запускається з затримкою, Якщо є наприклад комп'ютер то йому треба окрема упска.
  16. При наявності ЗТ у тому вигляді котрий є зараз та з врахуванням реалій сьогодення найкращі налаштування це мати завжди заряджену батарею. І при наявності мережі її заряджати, навіть якщо зараз ніч, а по прогнозу сонце.
  17. Тільки треба пам'ятати що там якась формула як виставляється рахунок. Якщо вночі спожито 100, вдень 200, продано 200 то ці 200 рахують частково в ніч що збільшує рахунок за день. Але коли платиш за електроенергію тільки 3 місяця на рік то це не так суттево.
  18. Ну зникнення фази це аварія, але ж він повинен на акумулятор переходити у цьому випадку.
  19. А як себе поводить дея якщо батарея є але зв'язок з батареєю зник і тут зникає мережа?
  20. Я просто в себе поміряв, пише мін 0,14, макс 0,17. Аж цікаво стало, бо те що у відео зрозуміло, але навіщо тоді в інверторі стоять на вході постійного струму конденсатори?
  21. А що клещі показують? Якщо там пульсації постійного струму то клещі повинні показати мін 0 , макс - макс.
  22. І повітря гріти коли шашлики смажиш? Ну забрудниться, ну почищу. Після пелети котел так само треба чистити кожного тижня.
  23. В мене пелета закінчилась та перейшов я вчора на дрова. Раніше розпалював знизу, вчора розпалив зверху та не помітив ніякої різниці - горить так само швидко як й знизу. Швидко розгорається і температура на виході котла 200-300 градусів. Тому ККД там явно не такий як міг би бути. З пелетою температура на виході 120-140. В мене є підозра що вентилятор ну дуже багато повітря нагнітає.
×
×
  • Створити...