k-master
Пользователи-
Публікації
1 041 -
Зареєстрований
-
Відвідування
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача k-master
-
Ви кажете про нетметерінг, нетбілінг це про те що будуть купувати за ринковою ціною та зараховувати гроші на рахунок, а потім цими грошима можна розрахуватись за те що спожив. Яка ринкова ціна влітку вдень та яка ринкова ціна взимку?
-
Ну так ультразвуковий вимірювач відстані та мікроконтролер котрий буде крутити мотор у правильному напрямку. Якщо без корпусу та плати з jlpcb то за пару годин можна зробити автоматизацію.
-
Ні. Він отримує енергію коли батарейка заряджена вище якогось значення. Тобто якщо нема мережі, сонця мало, батарейка зарядженна на 100% то він буде розряджати батарейку. Хоча по факту якщо батарейка розряджається це означає що сонця недостатньо. Але якщо є 200 Вт зайвих то можна годину батарейку заряджати, потім за пару хвилин забрати це на бойлер і знову заряджати батарейку. Без цього зібрати ті 200 вт на нагрів бойлера не вийде
-
Складно сказати. У межах приватного будинку кондиціонер споживає таки менше електроенергії ніж котел. Теоретично теплова потужність повинна бути та сама, але одне тепловий насос, а інше нагрівач. Та ще й кондиціонер зазвичай не на весь будинок. Але у межах ЦО потужність насосів мабуть таки набагато менше у перерахунку на квартиру ніж споживання кондиціонера. Тому що споживає більше електроенергії у межах країни - опалення чи кондиціонування дуже складно сказати. Як довго це було та у який час? З одного боку це ринок, а з іншого боку щось з цим ринком не так, якщо за те щоб брали товар продавець доплачує.
-
Але у темі про ЗТ виклали статтю що зелена енергетика зараз це погано. Бо вдень зараз її дуже багато і там щось не зрозуміло про оплату за те що не забирають. Тобто у побутових споживачів беруть завжди, а промислових виробників сонячной енергії обмежують, але платять за те що не забрали?
-
Щось здається мені що зараз атомка займає набагато більше ніж звичайно, тому й проблеми - промисловість не працює, а атомку не обмежиш а генерації. Ну таке враження складається після новин про обстріли енергетики.
-
А він при цьому працює? Коли в мене село перекинули на тимчасову лінію під час ремонту то мій інвертер показав таку помилку та вимкнув мережу. Через деякий час все повернули і помилка вилізла з відключенням від мережі знову. Такого бути «періодично» не може, бо зміна чередування фаз у трьофазній мережі це як мінімум проблеми з усіма трьохфазними двигунами.
-
Так влітку температура буде більше, треба подивитись температуру зараз та температуру влітку, температурний коефіцієнт панелей та порахувати.
-
То трохи не так, норма у цілому це +-0,5Гц. Тобто ±10% і навіть трохи більше можна, але для цього треба вимкнути вхідний автомат. Я от тільки не знаю - відсутність мережі при увімкнутому вхідному автоматі розглядається як синхронне приєднання до ОЕС України чи ні?
-
То якійсь глюк бо не може так плавати частота в мережі.
-
То просто я подивився на скрін котрий виявився не вашим.
-
В мене було що інвертор викидав помилку про те що забагато струму їде через землю раз на кілька хвилин і вимикав мережу, потім назад. Причому це якось було не постійно, а іноді. Як виявилось я додав ще одну розетку але нуль був від бекапу, а фаза від гріда чи навпаки. Але на кожне відключення була помилка. В вас жеж остання помилка більше місяця тому.
-
Ну там Лічильник з модемом та іноді вимагають РН. Ну й сама станція повинна бути встановленна.
-
Може бути так що в них його немає та простіше дати свій.
-
Для ЗТ окрім лічильника треба модем. І навіть якщо зараз приїде ДТЕК та поставить ЗТ лічильник, що з модемом?
-
Вимикається перетворювач DC-AC котрий споживає десь 20 Вт. Ну й як наслідок - при зникненні мережі бекап не працює, а запускається з затримкою, Якщо є наприклад комп'ютер то йому треба окрема упска.
-
При наявності ЗТ у тому вигляді котрий є зараз та з врахуванням реалій сьогодення найкращі налаштування це мати завжди заряджену батарею. І при наявності мережі її заряджати, навіть якщо зараз ніч, а по прогнозу сонце.
-
Ну зникнення фази це аварія, але ж він повинен на акумулятор переходити у цьому випадку.
-
А як себе поводить дея якщо батарея є але зв'язок з батареєю зник і тут зникає мережа?
-
Я просто в себе поміряв, пише мін 0,14, макс 0,17. Аж цікаво стало, бо те що у відео зрозуміло, але навіщо тоді в інверторі стоять на вході постійного струму конденсатори?
-
А що клещі показують? Якщо там пульсації постійного струму то клещі повинні показати мін 0 , макс - макс.
-
Виміряв реальний ККД твердопаливного котла
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
І повітря гріти коли шашлики смажиш? Ну забрудниться, ну почищу. Після пелети котел так само треба чистити кожного тижня. -
Виміряв реальний ККД твердопаливного котла
k-master відповів у розділі Котли на твердому паливі (ТП)
В мене пелета закінчилась та перейшов я вчора на дрова. Раніше розпалював знизу, вчора розпалив зверху та не помітив ніякої різниці - горить так само швидко як й знизу. Швидко розгорається і температура на виході котла 200-300 градусів. Тому ККД там явно не такий як міг би бути. З пелетою температура на виході 120-140. В мене є підозра що вентилятор ну дуже багато повітря нагнітає.
