Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
  • Публікації

    3 426
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    7

Усі публікації користувача volomoto

  1. На таких струмах буде грітися навіть в металевому корпусі, якщо нема циркуляції повітря.
  2. Промивка іонообмінної смоли споживає хлорид натрію, але викидає зовсім не його. Ну і концентрація буде зовсім не шкідливою, тобто близько 2г/л, якщо принципі септик розрахований на залпове зливання 500л води.
  3. Із системи фільтрації спокійно можна скидати воду у септик, бо сама наявність солі практично не впливає на бактерії. Для конденсату є найтралізатори, після яких також можна спокійно скидати його в септик. У вас з посудомийки, пралки та банального мила скидається набагато більше солей та всяких хімікатів, ніж із станція водопідготовки.
  4. По класиці так. NO привід використовують переважно як захист від перегріву в системах з погодозалежним керуванням. Там 99% відсотків часу всі приводи відкриті і тільки інколи треба закривати, як наприклад сонце взимку нагріло південну кімнату.
  5. Можна обмежети потужність продажу з батареї в табличці ToU, тоді не буде "на всі гроші світу"
  6. 3 - п.1 Так, бо 4,5 – це для лічильника, який замість СТ, а для мережевих інверторів інші піни.
  7. Там OS image під ARM, який ще й прив'язує ліцензію до заліза.
  8. Ви можете поставити трансформатор струму, підключити його до інвертора, виставити режим Zero Export to CT і тоді ваш бойлер буде жвитись в тому числі від сонця. Щоб скидати власне надлишки, то бойлер треба підключати до GEN порта, який працює в режимі Smart Load. А от електроплиту я б підключив до LOAD інвертора, бо це банально комфорт, особливо якщо є сонце, бо не думаю що вам захочеться розпаковувати примус підчас блекаутів.
  9. Це пов'язано з переходом на флоат і скиданням напругу батареї будь-якою ціною. В цій темі це вже обговорювалось.
  10. На одну на пінах 4,5 Адрес 1 швидкість 9600 8bit, 1 stop bit, no parity
  11. Я якось на одному форумі підняв тему, що електрика до штукатурки – це дурня, то мене так з лайном мішали
  12. Ну от власне. Якщо є сонце, то неможливо порахувати скільки що споживає в грошах, бо невідомо яка частко сонця в споживанні конкретного приладу. В мене хата споживала в квітні умовно 700 кВт*год, але мало того, що мені це нічого не коштувало, так ще й мені тепер винні
  13. В мене вийшло 112 кВт*год з одного кВт встановленої потужності. Це несиметричний схід-захід.
  14. На цій панелі ніяк, але ви можете приблизно прикинути в голові, бо 10 кВт*год це приблизно 40 грн. Але це тільки якщо у вас нема розділення день-ніч, бо якщо є, то треба рахувати по зонах для кожного споживача. Це можливо, але прийдеться писати свій шаблон для кожного сутності лічильника, що багато марудної роботи. Вже тоді краще все відвантажувати в InfluxDB і потім писати аналітичні запити в графані і будувати по них графіки.
  15. У вас антифриз в підлозі і в стінах, що їх можна гідравлічно об'єднати з геоконтуром?
  16. Якось так виглядає напруга: Добре видно, що коли наступає обрізання, бо напруга трохи піднімається, не зважаючи на збільшення температури панелей.
  17. Якраз він і був створений для того, щоб вийти на уставку і тримати її, але якщо виконується умова, що максимальна частота зміни похибки є в два рази меншою, ніж смуга пропускання ПІД контроллера. ПІД – це фільтр нижніх частот, тому вихідний сигнал не може змінюватись швидше, ніж дані із сенсорів. У вас частота оновлення даних 60 с, а фізично швидкості потоків змінюються набагато швидше, тому в межах тих двох хвилин швидкості вентиляторів будуть плавати туди-сюди і у вас нема ніякого контролю над тим. Зробіть оновлення кожних 5 секунд, налаштуйте правильно коефіцієнти і тоді все буде правильно працювати.
  18. Теж варіант, але не так ефективно, бо вентилятори є впритул до радіатора і частина повітря витискається в боки.
  19. Це й же інвертор чомусь обрізає струм до 12.1 А: Написав в службу підтримки і чекаю на відповідь, бо це вже навіть не 12.5А як то типово є.
  20. Один з вентиляторів треба зафіксувати по пресету, а іншим вентилятором вже коригувати. Коригування треба робити з допомогою PID контроллера. На вхід контроллера подаєте різницю між потоками з додаванням константи для виконання умови приток > витяжка, і контроллер має звести її до нуля.
  21. Мені вдалось трохи піджарити Deye 6 кВт 1ф, який працює на ЗТ в моїх батьків. Отак виглядав графік темпетарури, тобто пік був 73.5 градуси о 12:50: Генерація в той час просіла отак: Тобто при досягненні 70 градусів починається деградація продуктивності інвертора. Коли я включив зовнішній обдув і температура почала знижуватись до 70 градусів, то продуктивність знову підскочила до максимальної на той час. При сильному нагріві деградація дійсно присутня, але вона мінімальна: десь 4% від номінальної потужності при 73 градусах в цій ситуації. Звичайно, що я б не хотів щоб електроніка працювала при такій температурі довший час, тому краще робити якийсь обдув. В даному випадку працюють два 120мм 12В відносно тихохідні вентилятори, які просто лежать зверху інвертора.
×
×
  • Створити...