Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
  • Публікації

    3 410
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    7

Усі публікації користувача volomoto

  1. На цій панелі ніяк, але ви можете приблизно прикинути в голові, бо 10 кВт*год це приблизно 40 грн. Але це тільки якщо у вас нема розділення день-ніч, бо якщо є, то треба рахувати по зонах для кожного споживача. Це можливо, але прийдеться писати свій шаблон для кожного сутності лічильника, що багато марудної роботи. Вже тоді краще все відвантажувати в InfluxDB і потім писати аналітичні запити в графані і будувати по них графіки.
  2. У вас антифриз в підлозі і в стінах, що їх можна гідравлічно об'єднати з геоконтуром?
  3. Якось так виглядає напруга: Добре видно, що коли наступає обрізання, бо напруга трохи піднімається, не зважаючи на збільшення температури панелей.
  4. Якраз він і був створений для того, щоб вийти на уставку і тримати її, але якщо виконується умова, що максимальна частота зміни похибки є в два рази меншою, ніж смуга пропускання ПІД контроллера. ПІД – це фільтр нижніх частот, тому вихідний сигнал не може змінюватись швидше, ніж дані із сенсорів. У вас частота оновлення даних 60 с, а фізично швидкості потоків змінюються набагато швидше, тому в межах тих двох хвилин швидкості вентиляторів будуть плавати туди-сюди і у вас нема ніякого контролю над тим. Зробіть оновлення кожних 5 секунд, налаштуйте правильно коефіцієнти і тоді все буде правильно працювати.
  5. Теж варіант, але не так ефективно, бо вентилятори є впритул до радіатора і частина повітря витискається в боки.
  6. Це й же інвертор чомусь обрізає струм до 12.1 А: Написав в службу підтримки і чекаю на відповідь, бо це вже навіть не 12.5А як то типово є.
  7. Один з вентиляторів треба зафіксувати по пресету, а іншим вентилятором вже коригувати. Коригування треба робити з допомогою PID контроллера. На вхід контроллера подаєте різницю між потоками з додаванням константи для виконання умови приток > витяжка, і контроллер має звести її до нуля.
  8. Мені вдалось трохи піджарити Deye 6 кВт 1ф, який працює на ЗТ в моїх батьків. Отак виглядав графік темпетарури, тобто пік був 73.5 градуси о 12:50: Генерація в той час просіла отак: Тобто при досягненні 70 градусів починається деградація продуктивності інвертора. Коли я включив зовнішній обдув і температура почала знижуватись до 70 градусів, то продуктивність знову підскочила до максимальної на той час. При сильному нагріві деградація дійсно присутня, але вона мінімальна: десь 4% від номінальної потужності при 73 градусах в цій ситуації. Звичайно, що я б не хотів щоб електроніка працювала при такій температурі довший час, тому краще робити якийсь обдув. В даному випадку працюють два 120мм 12В відносно тихохідні вентилятори, які просто лежать зверху інвертора.
  9. Щоб розряджалось в мережу мають виконувались наступні умови: 1. System Work Mode має бути Selling First. 2. Grid Peak Shaving має бути виключеним. 3. Time of Use має бути включеним і відповідні рівні розряду мають бути задані. В моїх батьків точно така ж ситуація і працює як книжка пише:
  10. Є можливість, бо в того вентилятора керування 0-10В. Звичайно, що керування буде ступінчасте і стільки швидкостей, скільки підтримувала оригінальна витяжка. Самі швидкості можна зробити які хочете, бо там банально буде подільник на резисторах, опори яких можете підібрати на свій смак.
  11. Всі налаштування доступні віддалено. Мало того, віддалено може бути більше налаштувань, ніж на екрані, бо прошивка екрану може відставати від прошивки власне інвертора, відповідно не всі регістри відображені на HMI.
  12. Миттєве значення можна побачити, а історичні дані – ні.
  13. Тоді так як вище сказали, але вра***те, що інвертор буде спочатку заряджати акумулятор, а тоді вже експортувати. Щоб такого не було, то треба використовувати режим Selling first, але тоді інвертор не буде бачити навантаження, яке підключене на стороні Grid.
  14. Я не жалію що поставив ТН, бо мені приємно усвідомлювати кілька моментів: 1. Майбутній ріст тарифів не буде на мене так впливати. 2. Збільшується час автономності, а це напряму впливає на комфорт. 3. Загалом менше споживання енергії і менший вуглецевий слід. Зіичайно, що ціна ТН має велике значення, бо заводські рішення по 5к+ євро за сам насос – це для дуже багатих. А зав половину тої ціни – дуже навіть конкурентне рішення якщо то нова інсталяція.
  15. Ага, я вже повірив. Тоді в мене мало б бути 650х13=8450 Вт на PV2, а реально є тільки 5000 Вт. Китайців треба добре помучити, щоб вони передали питання технічному відділу і на нього відповів власне якийсь інженер.
  16. З різних місць потрохи. Тут трохи складно, бо інфа конфліктуюча для цих інверторів, а сам я не маю можливості протестувати. Але практично отримати більше 5 кВт і так не вийде, бо впретесь в обмеження напруги чи струму, тому ніхто не бачив більше 4.5 кВт з одного трекера в реальних умовах.
  17. В цього інвертора PV1 має обмеження 10 кВт, а PV2 – 5 кВт, але не більше 13 кВт з двох одночасно. Ну і звичайно, що більше 10 кВт по АС він не видасть.
  18. В нас нема нет метерінгу за межами зеленого тарифу. Є net billing, але я не знаю нікого, хто б це оформляв для дому.
  19. У вас буває сонця більше 12.5 кВт? Також що стоїть в Max Solar Power і яка реальна потужність панелей?
  20. А це хіба має хвилювати інвертор? Якщо це так погано акумулятору, то нехай бмс відключає заряд і все буде добре. Інвертор від такої поведінки бмс не згорить. Насправді запхнеться ще трохи, але знову ж питання: а що робити інвертору, коли йому дають конфліктуючі інструкції? Коли дозволена DC потужність перевищує номінальну потужність, то це означає, що різницю треба безумовно зливати в батарею. Якщо бмс не заборонила заряд, то значить туди можна зливати, а 100% для інвертора нічого не значить, бо це умовність, яка прокомунікована бмс. Я тут більше бачу проблему в дуже поганій інструкції, яка про цю особливість роботи зовсім не пише. Та взагалі багато чого там не описано і без доброї бази знань в типовому функціоналі інверторів можна великої фігні налаштувати.
×
×
  • Створити...