Перейти до публікації
Пошук в
  • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
  • Публікації

    3 451
  • Зареєстрований

  • Відвідування

  • Днів у лідерах

    7

Усі публікації користувача volomoto

  1. Вам здається, бо різниця велика. Якщо вимкнути Assymetric Phase Feeding, то DC-AC перетворювач зажди видає однакову потужність на фазах незалежно від навантаження. Відповідно та фаза, де є більше навантаження, буде менше експортувати в мережу. Якщо ж цю опцію включити, то балансування відбувається на стороні мережі і DC-AC перетворювач видає таку потужність, щоб на стороні мережі завжди була однакова потужність, навіть якщо для цього треба споживати по одній фазі і віддавати по іншій.
  2. Та я про це писав в цій темі - Там правда нема даних про експорт, але тепер літо і ось приклад, що незалежно від того чи це імпорт, чи експорт, мережа завжди "бачить" однакову потужність по фазах:
  3. В мене можливо також так було, якщо б не обмеження генерації, бо панелей більше, ніж інвертор може переварити. Один трекер впирається в 25А, хоча мало б бути 26, а інший нещодавно впирався в 5 кВт і тільки десь тиждень тому оновлення прошивки зняло це обмеження. Я про це детальніше напишу в темі про Деє.
  4. В мене є економічний сенс, бо інвертор і так вже є, батарея є, тому гріх не використовувати це для зменшення рахунків. В мене повністю електричний будинок включно з опаленням, тому взимку я все споживання переношу на ніч. Ось така картина імпорту з мережі за січень 25-го року: А ось так виглядає розподіл навантаження день-ніч: Денного споживання є більше, але денний імпорт майже нульовий. Баланс не сходиться, бо тут не врахована сонячна генерація.
  5. Продовження історії. Після довгих переписок та експериментів китайці визнали, що в них якісь фундаментальні баги в прошивці і вони то будуть фіксати. А я, не відходячи від каси записав, чому мій 10к 3ф обрізаї струм PV1 на рівні 25А, а не 26А, як це пише в даташиті: На що мені відповіли, що давайте ми вам спочатку оновимо прошивку, бо вона дуже стара, бо я дійсно не оновлювався жодного разу від часу встановлення цього інвертора два роки тому. Прошивку оновили і обмеження в 25А залишилось, але відбулась ну дуже позитивна зміна: PV2 тепер не ріже потужність на рівні 5 кВт, як то було раніше. Було: Стало: Що дуже приємно, бо я вже хотів перекомутовувати стрінги і навіть замінити інвертор на потужніший, щоб уникнути цього обмеження. Загальне обрізання потужності сонця залишилось на рівні 13 кВт.
  6. І в мережу експортувати навіть якщо експорт заборонений.
  7. Тільки в лабораторії їх можна знайти Температура самих кристалів практично завжди вища, ніж навколишнього середовища, тому реальні показники сильно відрізняються від тих, які вирахувані по коефіцієнтах з даташиту. Якщо надворі -20 і сонце світить на панель, то кристал в гіршому випадку буде -10, а типово десь біля нуля.
  8. Піна має відкриті комірки, але якщо це все буде в пластиковому каналі, то має бути ок. Як на мене, то в тих місцях, де траса не пряма, роботи із смужками менше, ніж з каналом. На довгих прямих ділянках (більше 2м), звичайно, канал виграє.
  9. Має значення не температура повітря, а температура власне панелі. Якщо надворі +25, світить сонце і нема вітру, то панель спокійно може бути +60, тоді як при +35 та легкому вітрі буде +65-70 – це невелика різниця і якщо перерахуєте через температурні коефіцієнти, то вийдуть десь ваші 2.5%.
  10. У вашому випадку треба не просто ізолювати, а ще й обмежити доступ вологого повітря, тому ізоляція має бути пароізолятором, тому із практичного залишається вспінений зшитий поліетилен або вспінений каучук. І одне, і друге є в листах, в тому числі з клейкою основою, і в трубках, але ППЕ значно твердіший, ніж каучук, тому при товщині 10мм з ним працювати майже нереально, якщо це не плоска поверхня або товсті повітропроводи, тому залишається тільки каучук. Я б брав лист з клейкою основою, різав з нього смужки щоб з нахльостом обмотати поточну трасу. Тут головне щоб всі стики перекривались і ніде не було проникнення повітря до оригінальної траси.
  11. А можна фото як воно зараз виглядає? Зокрема тих місць, де є конденсат.
  12. Тут важко щось сказати, бо часовий проміжок і короткий і що там рахує JK також не зовсім прозоро, але загалом за довший час ліфер малим струмом при відносно низькій напрузі можна зарядити до 100%.
  13. Та перенеси бойлер на день, коли найбільше сонця є. Мережі буде краще, якщо ти не будеш туди пхати, коли всі пхають, і не будеш брати, коли ніхто не пхає.
  14. Мене цікавить графік напруги і впродовж сьогоднішнього заряду-розряду.
  15. Якщо флоат виключений, то у вас батарея стоїть по напругою не менше 3.45 на комірку, тому і не дивно, що воно за довгий час зарядилось майже до 100%.
  16. Яка флоат напруга і як виглядав графік напруги при сьогоднішньому заряді?
  17. Мало б влізти і навіть ще 10% є на всякі аномалії, коли освітленість короткочасно перевищує 1000 Вт/м2. Також вра***те, що струм буде обрізатись до роботого значення трекера, тобто 18А у вашому випадку.
  18. Тут окремо треба дивитись по потужності і по струму. Типове правило для струму в конфігурації схід-захід – це 80% від сумарного струму панелей, якщо б вони були орієнтовані на південь. Тобто якщо умовно є два паралельні стрінги з Isc=14A, тобто в конфігурації схід-захід вони дадуть (14+14)*0.8=22.4А.
  19. Підключити на зиму чи підключити назавжди? Якщо друге, то швидше за все буде перевищення макс. стрму КЗ панелей для одного трекера.
  20. Маю C&H і маю Тошібу. Тошіба загалом набагато тихіша.
  21. Там однакова температура нагріву жили, а різна температура експлуатації цілого проводу тільки тому, що ПВС має ще додаткову оболонку, яка перешкоджає охолодженню. Ну і там якась помилка в документації для ПВ, бо якщо зовнішня температура +70, то при протіканні хоч якогось струму жила нагріється більше +70, тому буде перевищена умова максимального нагріву жили.
×
×
  • Створити...