Перейти до публікації
Пошук в
 • Додатково...
Шукати результати, які містять...
Шукати результати в...

volomoto

Пользователи
 • Публікації

  2 554
 • Зареєстрований

 • Відвідування

Усі публікації користувача volomoto

 1. У вас конфліктуюючі вимоги: то ви хочете розряджати батарею в мережу і одночасно не хочете.
 2. Дуже просто: 1. Виставити режим Selling first. 2. Включити Time Of Use. 3. Там же забрати всі галочки в колонці Grid Charge. 4. В колонці Batt виставити рівень, до якого розряджати батарею, коли є мережа. 5. В колонці Power вказати потужність, якою розряджати батарею, коли є мережа.
 3. Це в цінах Європи, бо в нас зараз дикий захід, тому на наші ціни орієнтуватись нема сенсу, але віктрон не так подорожчав як деє, бо є офіційний імпортер, який задає ціни.
 4. Ну бо вони роблять тільки однофазні інвертори, тому нема інших варіантів. Також віктрон більше заточений для автономної роботи, а якщо хочеться ефективно перетворювати сонце в АС, то сам віктрон рекомендує використовувати мережевий інвертор в AC-coupled системі. Еквівалент Деє 3ф 12 кВт на віктроні буде займати пів стіни і коштувати 8к євро.
 5. Крім високої ціни, великого власного споживання та більшої неефективності проблем нема. Акумулятор один на всі інвертори. Три 1ф інвертори мають 6 МППТ входів і тепер виникає питання, а як між ними розкинути панелі, щоб кожен інвертор мав трохи сонця. Якщо на одній фазі є навантаження, але нема генерації, то потужність треба брати з акумулятора, який в той час буде заряджатись іншим інвертор, який має сонце і тоді має дуже довгий ланцюжок перетворень і, відповідно, більші втрати. Тобто замість DC-DC-AC маємо DC-DC-DC-DC-DC-AC.
 6. В рекламі пише 50% на одну фазу і воно дійсно так є. Мій 10 кВт без проблем видає 5 кВт на фазу чи то в режимі підмішування, чи в автономному режимі.
 7. А офіційний даташит каже 45 – www.deyeinverter.com/deyeinverter/2024/04/16/datasheet_sun-5-12k-sg04lp3_240416_en.pdf і я йому вірю, бо цей струм обмежується номіналом реле зі сторони мережі, яке там 50А.
 8. При якому потоці і при якому перепаді температури можна отримати 67 градусів? Ще одна зворотня труба малого діаметру від крану і до бойлера. Ну і спеціальний насос.
 9. Можливо там мається на увазі якась сигналізація автономного режиму, наприклад з допомогою якогось реле?
 10. Вище 45 градусів від котла ви не отримаєте. До теплої підлоги це не має ніякого відношення. Рециркуляції потрібна, коли бойлер далеко від кранів і хочеться отримати гарячу воду як тільки відкрив кран.
 11. Можна мати воду вищої температури, а також рециркуляцію гарячої води.
 12. Я дуже не рекомендую цим заморочуватись, бо дані, які рапортує інвертор, не є точними, тому всі калькуляції на їх базі також будуть далеко від реальності.
 13. я подивився тільки на початкову пилораму, а якщо говорити про момент на 17:00, то дійсно напруги будуть туди-сюди трохи плавати, бо у 3-фазній віртуальній синхронній машині всі фази поєднані, точно так само, як і в реальній синхронній машині.
 14. Не підіймається напруга на іншій фазі, а навпаки також трохи просідає. У вас просто якесь навантаження поперемінно включається то на одній, то на інші фазі. І звичайно що там нема 3-х окремих перетворювачів, бо це дорого, а переваги не такі суттєві. В Деє стоїть 3ф інвертор на 4-х ногах:
 15. Параметри однакові, а характеристики різні, бо різна хімія. Ті що 430 Вт – це N-type.
 16. Пофіг, в нього в регістрах записана максимальна напруга батареї, а не максимальна напруга в режимі свинцю. Це потрібно на випадок втрати комунікації з бмс, але і в штатному режимі це значення також використовується в даному випадку. Базовий принцип там min(inverter_settings, bms_settings) і тільки питання що в якому режимі відіграє роль inverter_settings. Це панелі різного типу, тому така різниця в чутливості при малій освітленості.
 17. Та можна, але це зовсім не той рівень надійності. Я через ХА змінюю тільки пороги, а есп по кану вже відсилає потрібні значення і ХА більше не потрібний. Ну і шунт від віктрона в рази точніший, ніж народні БМС, і знаю, що значення SoC має мінімальну похибку. Жека, і не тільки, без постійного заряджання до 100% починає показувати дичину.
 18. Графіка не маю, але маю таблицю 0-96 -> max current 96–98 -> Total Ah/20 (моєму випадку це 550/20≈27А) 98–100 -> 5A.
 19. А ніяк, бо я не знаю жодної БМС, яка дозволяє це налаштувати, тому наприклад я зробив свою "БМС": Прошивка для ESP32 повністю кастомна і дозволяє налаштовувати залежність струму заряду від SoC і ще багато іншого. Великий плюс, що воно працює з тупими БМС, задача яких тільки моніторинг, балансування і захист.
 20. Не прокатить воно, бо не розраховане на таку напругу. Високовольтна БМС повинна мати високовольтні реле, а не низьковольтні транзистори на кожному модулі. Там стандартні високовольтні протоколи типу BYD чи Pylontech HV, тому нічо вигадувати не треба.
 21. Одна бмс закриває ключі, а на всіх інших вони вигорають, бо не розраховані на таку напругу.
×
×
 • Створити...