Vinsol2009
Пользователи-
Публікації
17 558 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
4
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Vinsol2009
-
иди нахер брехло.
-
шо за хujnя, тоже мне авторитет ВВС...
-
Это случайно не та заведомая брехня, когда фактические постпвки 13года отннсли к 14? Если так, то желаю плыть за руссктим кораблем.
-
я Вам любых картинок могу нарисовать, в текстовом виде, пожалуйста.
-
Истина всегда конкретна. Шота я не расслышал фамилию того военного...
-
Настаящий паалковник?
-
в рф продавали оружие?
-
хто стає генералом...
-
бл, как оно может постареть в морозилке? Не выдумывайте.
-
и не зря, наши греют до 105°, потому и вкус.
-
Наше масло делают, выжимая под ноль все на сепараторах. В Чехии есть молоко 1.5% жирность и тогда понятно, из чего они делают масло.
-
бо ті бригади не були створені навіть на папері, а некомплект бійців у бригадах МО сягав 40%.
-
захід колон на околиці Харкова о 9 ранку...
-
Мені оцінку вже давно дали спеціалісти, а хто такі ви мені невідомо. 491100.491101
-
моí oнуки кволо бігають, придурку
-
Слухай, тупориле, ти в армiíi служив, експерд хuev.?
-
не лише, можна додати ще мільйон Харків´ян, що не могли покинути палаюче місто бо не було пального, взагалі.
-
навчати треба в мирний час, коли там останній раз були навчання тероборони?
-
на полігоні під Львовом, куди прилітає ракета, а потім íх ховають.
-
солдати під час війни повинні воювати, а не ховатись, бомбосховища для цивільних.
-
Даже если бы штаты молчали, я бы так, навсякий случай за неделю до 22.02.2022 вывел войска из засположений, просто из маниакальной любви херла к круглым датам и олимпиадам.
-
Ответ очевиден, ума.
-
Поэтому необходимо показательно забанить того,кто его развязал и выложил заказуху. и
