Vinsol2009
Пользователи-
Публікації
17 558 -
Зареєстрований
-
Відвідування
-
Днів у лідерах
4
Тип публікації
Профілі
Форум
Календар
Усі публікації користувача Vinsol2009
-
Визнаючи, що ви плрохобот, ви визнаєте, що ви бот. Я не порохобот, я прихильник курсу краіни и ЕС і НАТО, а не какаяразніца. Війна не могла бути неминучою, бо почалася у 14. Питання було у підготовці до новоі фази. На що витрачати зброю, на дороги чи на армію. У мене нема жодних притензій до Зеленського, він лише відповідав на суспільний запит. У мене притензіі до тих довбограів, які бажали реготати, а не готуватися до оборони краіни.
-
Это не говорит о расстоянии?
-
якби ще тому завгоспу не давали доручення, не притаманні посаді
-
коли завгоспу доручають займатися політикою завжди така х малята.
-
на якому місці? в краіні, де кожного дня вбивають сто найкращих синів і доньок? сектати жабеняти невиліковні
-
не пугайте, у нас уклонист может даже президентом стать.
-
Так, про окупацію більшоí частини Польші, краін Балтіі та частин Фінляндів та Румуніі згадувати було не прийнято.
-
беспосередньо учaсті у битві за Британію не приймали, але відволікали значну частину сил.
-
А что ж они не возмущались, когда выдавали украинцам польские паспорта?
-
А про планы бомбардировки Баку британской авиацией вы тоже не слышали? С чего бы им там держать группировку, когда летчиков в битве за Британию критически не хватало?
-
Потому, что, когда ставишь конкретные вопрлсы о подготове к войне, ответить нечего.
-
героíчний боневтік
-
ЯО никогда не было под контролем украинских властей, штаты считали Украину заповедником комуняк, так оно по факту и было, а кацапию молодой демократией.
-
А ще крадій коба ходив у френчі до кінці війни.
-
простий нарiт завжди обирає просто, та вимагає простих рішень складних проблем. Щоб закінчити війну нада просто перестать стрелять а не перемогти.
-
Читайте повністю, а не одне слово.
-
То ви мабуть дуже молода людина, та íх не застали.
-
Я сам лично покупал на площади трех вокзалов. Москва, грязный гадюшник.
-
простой нарит не переизбрал Черчилля после победы в войне, устал, сердешный.
-
Ральцем в небо, 7.62 карабин.
-
Когда ехал на запад потребовали регистратор снять, когда ехал на восток, потребовали и телефоны убрать.
-
а ссылку на закон можно получить?
-
Знакомый 2 месяца был в теробороне, со своим оружием, дома не появлялся. Ни копейки. Когда орков отогнали от Харькова вывез семью в горы, менты на блокпoстах оhuevali, 3 шт нарезного оружия и все с документами.
-
И там дблблд тоже раздают на вокзалах, а не вызывают повесткой по месту регистрации.?
